Uradni list

Številka 23
Uradni list RS, št. 23/2011 z dne 31. 3. 2011
Uradni list

Uradni list RS, št. 23/2011 z dne 31. 3. 2011

Kazalo

961. Sklep o prenehanju mandata poslanca iz Republike Slovenije v Evropskem parlamentu, stran 2949.

Državni zbor se je na podlagi 9. člena Zakona o volitvah poslancev iz Republike Slovenije v evropski parlament (Uradni list RS, št. 40/04 – uradno prečiščeno besedilo, 41/07 – ZVRK in 109/09) v zvezi z 9. členom Zakona o poslancih (Uradni list RS, št. 112/05 – uradno prečiščeno besedilo, 20/06 – ZNOJF-1 in 109/08) na seji dne 23. 3. 2011 seznanil z naslednjim
S K L E P O M
Poslanec iz Republike Slovenije v Evropskem parlamentu Zoran Thaler je 22. 3. 2011 podal pisno izjavo, da odstopa s funkcije poslanca iz Republike Slovenije v Evropskem parlamentu, zato mu v skladu z 9. členom Zakona o volitvah poslancev iz Republike Slovenije v evropski parlament v zvezi s šesto alinejo prvega odstavka in drugim odstavkom 9. člena Zakona o poslancih preneha mandat z dnem 23. marec 2011.
Št. 004-03/11-5/3
Ljubljana, dne 23. marca 2011
EPA 1720-V
Državni zbor
Republike Slovenije
dr. Pavel Gantar l.r.
Predsednik

AAA Zlata odličnost