Uradni list

Številka 7
Uradni list RS, št. 7/2002 z dne 30. 1. 2002
Uradni list

Uradni list RS, št. 7/2002 z dne 30. 1. 2002

Kazalo

410. Sklep o potrditvi poslanskega mandata, stran 702.

Na podlagi 7. člena zakona o poslancih (Uradni list RS, št. 48/92 in 44/94 - odl. US) je Državni zbor Republike Slovenije na seji dne 25. 1. 2002 sprejel naslednji
S K L E P
Potrdi se poslanski mandat Romanu Jakiču, rojenemu 1. 5. 1967, stanujočemu Neubergerjeva 25, Ljubljana.
Št. 020-02/92-27/137
Ljubljana, dne 25. januarja 2002.
Predsednik
Državnega zbora
Republike Slovenije
Borut Pahor l. r.

AAA Zlata odličnost