Uradni list

Številka 95
Uradni list RS, št. 95/1999 z dne 25. 11. 1999
Uradni list

Uradni list RS, št. 95/1999 z dne 25. 11. 1999

Kazalo

4562. Sklep o prenehanju mandata članu občinskega sveta, stran 14013.

Na podlagi 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94 in 70/95) je Občinska volilna komisija občine Šmarje pri Jelšah na seji dne 10. 11. 1999 sprejela naslednji
S K L E P
Ugotovi se, da je Ivanu Drofeniku zaradi smrti prenehal mandat člana Občinskega sveta občine Šmarje pri Jelšah.
Mandat člana občinskega sveta odsedaj opravlja
Erih Strašek, roj. 13. 5. 1961, stan. Krtince 22, Podplat, kandidat liste Liberalne demokracije Slovenije v 3. volilni enoti za volitve v Občinski svet občine Šmarje pri Jelšah.
Št. 00601-1/99
Šmarje pri Jelšah, dne 11. novembra 1999.
Predsednica
Občinske volilne komisije
občine Šmarje pri Jelšah
Suzana Judež, univ. dipl. prav. l. r.

AAA Zlata odličnost