Uradni list

Številka 56
Uradni list RS, št. 56/1993 z dne 8. 10. 1993
Uradni list

Uradni list RS, št. 56/1993 z dne 8. 10. 1993

Kazalo

2049. Ugotovitev o spremembi imenovanja poslanca Državnega zbora, stran 2819.

Na podlagi sklepa Državnega zbora Republike Slovenije z dne 16. 9. 1993, da je Jaši Lukič Zlobcu prenehal mandat na podlagi pete alinee prvega odstavka 9. člena Zakona o poslancih (Uradni list RS, št. 48/92), je Republiška volilna komisija na 15. seji dne 30. 9. 1993 na podlagi 5. točke 37. člena, skladno z določbami 17. člena Zakona o volitvah v državni zbor
ugotovila,
da je mandat poslanca Državnega zbora prešel na naslednjega kandidata z liste LDS – Liberalno demokratske stranke v drugi volilni enoti za volitve poslancev državnega zbora, glede na delež glasov v skupnem številu glasov v volilnem okolju.
To je Janez JUG, rojen 6. 6. 1947, magister ekonomije, stanujoč Izola, Malija 106.
Kandidat je dne 22. 9. 1993 podal izjavo, da sprejema mandat.
Št. RVK 1-1/92
Ljubljana, dne 30. septembra 1993.
Namestnik predsednice
Tone Frantar l. r.