Uradni list

Številka 20
Uradni list RS, št. 20/2022 z dne 18. 2. 2022
Uradni list

Uradni list RS, št. 20/2022 z dne 18. 2. 2022

Kazalo

384. Sklepi o razrešitvah in imenovanjih članov volilnih komisij, stran 1028.

  
Državna volilna komisija je na podlagi 35. člena Zakona o volitvah v državni zbor (Uradni list RS, št. 109/06 – UPB1, 54/07 – odločba US, 23/17 in 29/21) v postopku imenovanja oziroma razrešitev članov volilnih komisij na 17. seji 16. 2. 2022
s k l e n i l a : 
1. V volilni komisiji volilne enote – 3000 Ljubljana Center se dolžnosti članice razreši Klavdija Operčkal in se za članico imenuje Katarina Kambič.
2. V okrajni volilni komisiji – 1010 Kamnik se dolžnosti namestnika člana razreši Janez Cigler Kralj in se za namestnico člana imenuje Lucija Boševski.
3. V okrajni volilni komisiji – 2002 Piran se dolžnosti namestnice člana razreši Zdenka Zupančič in se za namestnika člana imenuje Aldo Brundula.
4. V okrajni volilni komisiji – 2008 Postojna se dolžnosti namestnika člana razreši Aljaž Plevnik in se za namestnika člana imenuje Andrej Smerdu.
5. V okrajni volilni komisiji – 3001 Logatec se dolžnosti namestnika člana razreši Janez Ovsec in se za namestnico člana imenuje Jolanda Ovsec.
6. V okrajni volilni komisiji – 3006 Ljubljana Vič Rudnik se dolžnosti namestnice člana razreši Urška Pikec Vesel in se za namestnika člana imenuje Nejc Vesel.
7. V okrajni volilni komisiji – 3007 Ljubljana Center se dolžnosti namestnika člana razreši Matej Hrast in se za namestnico člana imenuje Simona Kotar.
8. V okrajni volilni komisiji – 3009 Ljubljana Šiška 2 se dolžnosti namestnice člana razreši Tanja Jelen in se za namestnika člana imenuje Vinko Gruden.
9. V okrajni volilni komisiji – 4004 Ivančna Gorica se dolžnosti namestnika člana razreši Marko Gruden in se za namestnika člana imenuje Žiga Erčulj.
10. V okrajni volilni komisiji – 4006 Ljubljana Moste Polje 2 se dolžnosti namestnika člana razreši Igor Pigac in se za namestnico člana imenuje Natalija Selšek.
11. V okrajni volilni komisiji – 6005 Brežice se dolžnosti namestnika člana razreši Peter Dirnbek Vatovec in se za namestnika člana imenuje Aljoša Rovan.
12. V okrajni volilni komisiji – 6009 Litija se dolžnosti namestnika člana razreši Janez Beja in se za namestnika člana imenuje Aleš Jurič.
13. V okrajni volilni komisiji – 7004 Ruše se dolžnosti namestnika člana razreši Miha Žižek in se za namestnika člana imenuje Slavko Žižek.
14. V okrajni volilni komisiji – 7004 Ruše se dolžnosti člana razreši Vili Vodušek in se za članico imenuje Bronka Fornezzi.
15. V okrajni volilni komisiji – 7005 Maribor 1 se dolžnosti namestnika člana razreši Andrej Šauperl in se za namestnika člana imenuje Luka Šauperl.
16. V okrajni volilni komisiji – 7011 Maribor 7 se dolžnosti namestnika člana razreši Zdravko Luketič in se za namestnika člana imenuje Jernej Luketič.
17. V okrajni volilni komisiji – 8003 Ljutomer se dolžnosti namestnika člana razreši Janez Brumen in se za namestnico člana imenuje Darja Kosič Auer.
Člani in namestniki članov se imenujejo do izteka mandata sedanji okrajni volilni komisiji (23. 1. 2023).
Št. 040-9/2019-200
Ljubljana, dne 16. februarja 2022
Namestnica predsednika 
Brigita Domjan Pavlin 

AAA Zlata odličnost