Uradni list

Številka 76
Uradni list RS, št. 76/2018 z dne 30. 11. 2018
Uradni list

Uradni list RS, št. 76/2018 z dne 30. 11. 2018

Kazalo

3685. Poročilo o izidu rednih volitev v svete krajevnih skupnosti v Mestni občini Kranj, stran 11628.

  
Na podlagi 90. člena Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 – uradno prečiščeno besedilo, 45/08, 83/12 in 68/17) je Občinska volilna komisija Mestne občine Kranj na 5. seji dne 22. 11. 2018 sprejela
P O R O Č I L O 
o izidu rednih volitev v svete krajevnih skupnosti v Mestni občini Kranj 
I. 
Na volitvah dne 18. 11. 2018 je imelo pravico voliti člane svetov krajevnih skupnosti, ki se voli na podlagi splošne volilne pravice, 45.336 volivcev, pri čemer so bili vsi volivci vpisani v volilne imenike.
Na podlagi splošne volilne pravice je glasovalo skupaj 20.227 volivcev ali 44,62 % volivcev, ki so imeli pravico voliti.
II. 
Na volitvah v posamezne svete krajevnih skupnosti so kandidati, navedeni po vrstnem redu prejetih glasov, dobili naslednje število glasov:
1. BESNICA
Oddanih gl.: 776
Neveljavnih gl.: 45
Veljavnih gl.: 731
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
2
Primož Bavdek
454
62.11
3
Rok Udir
433
59.23
6
Andrej Fajfar
402
54.99
5
Luka Pisovec
390
53.35
1
Urška Tepuš
380
51.98
7
Petra Lotrič
379
51.85
4
Špela Strnad
340
46.51
2. BITNJE
Oddanih gl.: 810
Neveljavnih gl.: 34
Veljavnih gl.: 776
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
11
dr. Matej Dolenc
344
44.33
13
Primož Ogris
282
36.34
14
Tomaž Ogris
257
33.12
5
Maruša Langerholc
247
31.83
8
Robert Langerholc
240
30.93
1
Janez Kern
240
30.93
3
Zala Mesec
203
26.16
2
Alenka Rajgelj Šilar
194
25.00
9
Jaka Toplak
193
24.87
6
Martina Serdoz
183
23.58
7
Peter Pintar
178
22.94
4
Alenka Krišelj
166
21.39
10
Suzana Plestenjak
129
16.62
12
Branko Budna
118
15.21
3. BRITOF
Oddanih gl.: 919
Neveljavnih gl.: 50
Veljavnih gl.: 869
Zap.št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
5
Matjaž Bogataj
429
49.37
2
Janez Logar
408
46.95
1
Anže Jelar
393
45.22
3
Martina Prusnik
353
40.62
4
Urša Korošec
331
38.09
7
Marjeta Remic
272
31.30
8
Gregor Tomše spec.
252
29.00
9
Uroš Rovtar
235
27.04
6
Franc Globočnik
232
26.70
4. GOLNIK
Oddanih gl.: 345
Neveljavnih gl.: 66
Veljavnih gl.: 279
Zap.št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
1
Marko Ogrizek
279
100.00
5. JOŠT
Oddanih gl.: 124
Neveljavnih gl.: 2
Veljavnih gl.: 122
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
1
Miloš Benedik
88
72.13
3
Igor Rant
86
70.49
6
Rok Bajt
82
67.21
7
Pia Olević
74
60.66
2
Marija Serajnik Benedičič
73
59.84
5
Jana Hribernik
67
54.92
4
Peter Zaletelj
63
51.64
8
Zvonka Krančan
45
36.89
6. KOKRICA
Oddanih gl.: 1499
Neveljavnih gl.: 90
Veljavnih gl.: 1409
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
2
Domen Hvala
518
36.76
9
Jaka Šuštar
486
34.49
1
Matej Sušnik
463
32.86
15
Silvo Kutin
461
32.72
4
Urška Sodnik
391
27.75
10
Iztok Škofic
381
27.04
12
Anton Jerič
361
25.62
14
Sonja Jerič Štefe
356
25.27
3
Darko Petelinšek
347
24.63
5
Petra Bohinc
346
24.56
7
dr. Marjan Česen
315
22.36
17
Iztok Jenko
281
19.94
13
mag. Anton Hudobivnik
267
18.95
6
Anton Kavčič
255
18.10
16
Breda Poljak
218
15.47
8
Zvonko Zorč
185
13.13
11
Vladimir Todorović
166
11.78
7. CENTER
Oddanih gl.: 847
Neveljavnih gl.: 93
Veljavnih gl.: 754
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
11
dr. Aleksander Pavšlar
350
46.42
4
Stanka Prezelj
312
41.38
7
Tanja Mendillo
311
41.25
10
Anže Šinkovec
255
33.82
5
Elizabeta Valič
251
33.29
2
Petra Vencelj
248
32.89
13
Anton Marolt
247
32.76
14
Franc Benedik
230
30.50
8
Katja Frančiška Erjavec
217
28.78
3
Marko Bidovec
211
27.98
1
Marta Kovač Uršič
201
26.66
6
Irena Jerala
195
25.86
9
Maja Požgaj
178
23.61
12
Janez Žumer
139
18.44
8. GORENJA SAVA
Oddanih gl.: 149
Neveljavnih gl.: 13
Veljavnih gl.: 136
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
2
Tina Bukovnik
62
45.59
5
Janko Hvasti
58
42.65
6
Milan Jankovič
53
38.97
3
Marko Štricelj
51
37.50
1
Jožef Gorenc
51
37.50
4
Breda Andrejašić
51
37.50
7
Mira Solce
41
30.15
9. OREHEK – DRULOVKA
Oddanih gl.: 1064
Neveljavnih gl.: 80
Veljavnih gl.: 984
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
6
Marija Tavčar 
421
42.78
9
Marjan Fajfar 
419
42.58
1
Marko Cegnar 
385
39.13
5
Zdenka Repnik 
352
35.77
8
Alenka Rus 
335
34.04
3
Mirko Jenko 
304
30.89
2
Veronika Rogelj 
284
28.86
10
Anica Vrhovnik 
272
27.64
7
Robert Hrast 
250
25.41
4
Branko Kešpret 
247
25.10
10. STRAŽIŠČE
Oddanih gl.: 1831
Neveljavnih gl.: 103
Veljavnih gl.: 1728
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
3
Jure Šprajc 
687
39.76
21
Marko Špolad 
459
26.56
15
Helena Rozman 
418
24.19
17
Franc Podlipnik 
371
21.47
24
Bojan Hafner 
351
20.31
1
Mitja Rozman 
348
20.14
10
Irena Hočevar 
336
19.44
19
Borut Pičulin 
335
19.39
18
 Jure Kristan 
327
18.92
5
 Janez Bajželj 
320
18.52
7
Ciril Jereb 
307
17.77
6
 Polona Kalan 
305
17.65
8
Mira Plahuta 
301
17.42
25
Rok Pintar 
296
17.13
20
 Miha Šifrer 
281
16.26
13
 Franc Šink 
270
15.63
27
Franc Hribar 
261
15.10
23
 mag. Tina Osterman 
238
13.77
4
Nina Rus Turuk 
237
13.72
11
 Rafael Šumi 
233
13.48
16
 Jure Bohinec 
231
13.37
14
 Monika Zazvonil 
227
13.14
2
 Andreja Vene 
206
11.92
26
Marija Dolenc 
197
11.40
9
 Valentina Eržen 
183
10.59
12
 mag. Janez Rakar 
182
10.53
22
Stanislav Polanič 
158
9.14
11. ZLATO POLJE
Oddanih gl.: 970
Neveljavnih gl.: 92
Veljavnih gl.: 878
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
4
Damjana Piškur
329
37.47
10
Marko Petrić
290
33.03
16
Ana Pavlovski
224
25.51
8
Helena Sitar
209
23.80
11
Gorazd Copek
205
23.35
1
Jolanda Bašelj
179
20.39
7
Marjanca Jerman
167
19.02
9
Mili Žumer
156
17.77
15
Silva Tepina
150
17.08
2
Stanko Povšnar
142
16.17
3
Branko Obrulek
139
15.83
6
Aleksander Bašelj
131
14.92
5
Stanka Turšič
130
14.81
17
Jožef Keber
126
14.35
13
Milan Korbar
113
12.87
12
Jure Kovač
112
12.76
14
Vladimir Godec
84
9.57
12. VODOVODNI STOLP
Oddanih gl.: 2048
Neveljavnih gl.: 216
Veljavnih gl.: 1832
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
11
Nada Mihajlović
738
40.28
10
Janez Černe
602
32.86
2
Bor Balderman
579
31.60
4
Jožica Ribnikar
569
31.06
5
Biserka Komac Balderman
549
29.97
9
Albin Traven
465
25.38
1
Miloš Djuran
461
25.16
6
Sebastjan Gubič
422
23.03
3
Ana Cimperman
416
22.71
7
Boris Cugelj
348
19.00
8
Cecilija Simić
225
12.28
13. PLANINA
Oddanih gl.: 1230
Neveljavnih gl.: 184
Veljavnih gl.: 1046
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
1
Sanja Kern
453
43.31
2
Edvard Tepina
387
37.00
4
Sandi Ržen
374
35.76
7
Damjana Kocjanc Fajfar
363
34.70
6
Marija Smeh
350
33.46
3
Davor Brezar
349
33.37
5
Dušan Orešek
296
28.30
14. PRIMSKOVO
Oddanih gl.: 1843
Neveljavnih gl.: 271
Veljavnih gl.: 1572
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
1
Urška Šenk
696
44.27
4
Beno Fekonja
648
41.22
2
Luka Štular
644
40.97
5
Nataša Rogelj
641
40.78
3
Matevž Ribnikar
608
38.68
9
Robert Čeferin
580
36.90
6
Miroslav Rogelj
549
34.92
8
Jelica Kostadinova
481
30.60
7
Irena Slavič
466
29.64
15. STRUŽEVO
Oddanih gl.: 281
Neveljavnih gl.: 23
Veljavnih gl.: 258
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
4
Tomaž Sajovic
143
55.43
5
Simon Rakovec
128
49.61
3
dr. Branko Krt
123
47.67
1
Irena Kovač
94
36.43
6
Ana Vučer
93
36.05
7
Barbara Cuderman
90
34.88
2
Mira Lesičar Grbič
81
31.40
16. MAVČIČE
Oddanih gl.: 758
Neveljavnih gl.: 32
Veljavnih gl.: 726
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
6
Marjan Tušar
274
37.74
9
Gregor Zevnik
263
36.23
10
Matjaž Jerala
248
34.16
12
Simon Šter
241
33.20
4
Marija Kalan
240
33.06
11
Alojzij Ješe
230
31.68
1
Anica Zavrl Bogataj
217
29.89
8
Marija Kalan
209
28.79
7
Pavel Drešar
157
21.63
2
Aleksander Černilec
142
19.56
5
Martina Vrhovnik
131
18.04
3
Mojca Breznik
126
17.36
17. PODBLICA
Oddanih gl.: 139
Neveljavnih gl.: 1
Veljavnih gl.: 138
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
2
Milan Katrašnik 
91
65.94
1
Andraž Potočnik 
81
58.70
5
Miha Vovk 
81
58.70
9
Marija Šolar 
61
44.20
7
Stanko Lotrič 
60
43.48
4
Stanislava Pogačnik 
51
36.96
6
Monika Kavčič 
43
31.16
3
Bojan Mohorič 
41
29.71
8
Marija Fajfar 
33
23.91
18. PREDOSLJE
Oddanih gl.: 539
Neveljavnih gl.: 33
Veljavnih gl.: 506
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
3
Simon Basaj
294
58.10
1
Gašper Žbogar
255
50.40
6
Silvester Oblak
252
49.80
4
Danilo Šenk
228
45.06
2
Bojan Pogačnik
222
43.87
5
Nikolaj Zelnik
202
39.92
7
Marjana Borovnica
175
34.58
9
Joško Koporec
124
24.51
8
Stanislav Lončarič
117
23.12
19. TRSTENIK
Oddanih gl.: 346
Neveljavnih gl.: 37
Veljavnih gl.: 309
 
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
5
Jernej Nejc Lombar
178
57.61
1
Jan Likozar
144
46.60
2
Andrej Markun
118
38.19
4
Karmen Zaletel
109
35.28
3
Suzana Markun
95
30.74
20. ŽABNICA
Oddanih gl.: 267
Neveljavnih gl.: 9
Veljavnih gl.: 258
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
1
Matic Oman
179
69.38
4
Aleš Šifrer
150
58.14
3
Marija Zakrajšek Martinjak
144
55.81
2
Nataša Plavc
132
51.16
5
Erika Vrhovnik
123
47.67
21. HUJE
Oddanih gl.: 811
Neveljavnih gl.: 143
Veljavnih gl.: 668
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
1
Zvonko Bizjak
281
42.07
2
Sonja Mašić
264
39.52
7
Gregor Belovič
187
27.99
4
Drago Corn
176
26.35
5
Sebastjan Tofaj
173
25.90
6
Ružica Kušlaković
152
22.75
3
Halida Muratagić
144
21.56
22. BRATOV SMUK
Oddanih gl.: 1036
Neveljavnih gl.: 119
Veljavnih gl.: 917
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
5
Manja Zorko 
354
38.60
1
Bojan Kadunc 
287
31.30
6
Monika Kostadinova 
285
31.08
7
Stanislav Rupnik 
278
30.32
4
Roman Šalamon 
272
29.66
2
Milena Kavčič Pavlin 
266
29.01
3
Branislav Rauter 
245
26.72
23. HRASTJE
Oddanih gl.: 438
Neveljavnih gl.: 35
Veljavnih gl.: 403
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
% glasov
3
Tatjana Pučko 
242
60.05
1
Tomaž Žnidar 
189
46.90
2
Matic Omejc 
184
45.66
6
Simon Jenko 
175
43.42
5
Nataša Jambrešić 
154
38.21
4
Vera Čebulj 
134
33.25
III. 
V svet krajevnih skupnosti so bili na volitvah dne 18. 11. 2018 izvoljeni naslednji člani:
KRAJEVNA SKUPNOST BESNICA
1. Primož Bavdek, roj. 9. 12. 1974, Zgornja Besnica, Na Vidmu 9
2. Rok Udir, roj. 15. 7. 1991, Spodnja Besnica, Trata 59
3. Andrej Fajfar, roj. 23. 8. 1976, Spodnja Besnica, Pešnica 23
4. Luka Pisovec, roj. 14. 2. 1978, Zgornja Besnica, Na Vidmu 18
5. Urška Tepuš, roj. 29. 11. 1999, Zgornja Besnica, Nova vas 64
6. Petra Lotrič, roj. 1. 10. 1992, Zgornja Besnica, Nova vas 49
7. Špela Strnad, roj. 8. 1. 1980, Zgornja Besnica, Na Vidmu 18
KRAJEVNA SKUPNOST BITNJE
1. dr. Matej Dolenc, roj. 14. 10. 1966, Zgornje Bitnje, Zgornje Bitnje 205a
2. Primož Ogris, roj. 10. 9. 1981, Zgornje Bitnje, Zgornje Bitnje 133a
3. Tomaž Ogris, roj. 18. 1. 1977, Zgornje Bitnje, Zgornje Bitnje 133a
4. Maruša Langerholc, roj. 11. 6. 1984, Spodnje Bitnje, Spodnje Bitnje 24
5. Janez Kern, roj. 29. 12. 1975, Srednje Bitnje, Srednje Bitnje 83a
6. Robert Langerholc, roj. 19. 4. 1977, Spodnje Bitnje, Spodnje Bitnje 24
7. Zala Mesec, roj. 24. 11. 1998, Spodnje Bitnje, Spodnje Bitnje 25a
KRAJEVNA SKUPNOST BRATOV SMUK
1. Manja Zorko, roj. 24. 8. 1987, Kranj, Likozarjeva ulica 23
2. Bojan Kadunc, roj. 31. 1. 1951, Kranj, Lojzeta Hrovata 8
3. Monika Kostadinova, roj. 21. 5. 1984, Kranj, Ulica Juleta Gabrovška 21
4. Stanislav Rupnik, roj. 17. 4. 1958, Kranj, Ulica Lojzeta Hrovata 10
5. Roman Šalamon, roj. 23. 5. 1952, Kranj, Ulica Lojzeta Hrovata 5
6. Milena Kavčič Pavlin, roj. 22. 2. 1948, Kranj, Lojzeta Hrovata 9
7. Branislav Rauter, roj. 17. 8. 1972, Kranj, Cesta talcev 61
KRAJEVNA SKUPNOST BRITOF
1. Matjaž Bogataj, roj. 27. 7. 1962, Britof, Britof 67a
2. Janez Logar, roj. 21. 5. 1968, Britof, Britof 167
3. Anže Jelar, roj. 18. 8. 1991, Britof, Britof 158
4. Martina Prusnik, roj. 4. 7. 1983, Britof, Britof 80
5. Urša Korošec, roj. 29. 9. 1986, Britof, Britof 274
6. Marjeta Remic, roj. 19. 5. 1982, Britof, Britof 59
7. Gregor Tomše spec., roj. 6. 11. 1972, Britof, Britof 276
KRAJEVNA SKUPNOST CENTER
1. dr. Aleksander Pavšlar, roj. 14. 11. 1974, Kranj, Glavni trg 19
2. Stanka Prezelj, roj. 26. 4. 1952, Kranj, Partizanska cesta 10E
3. Tanja Mendillo, roj. 8. 1. 1970, Kranj, Tavčarjeva ulica 16
4. Anže Šinkovec, roj. 18. 6. 1980, Kranj, Cankarjeva ulica 13
5. Elizabeta Valič, roj. 1. 1. 1953, Kranj, Vodopivčeva 12
6. Petra Vencelj, roj. 19. 3. 1967, Kranj, Glavni trg 1
7. Anton Marolt, roj. 5. 3. 1951, Kranj, Tomšičeva ulica 26
KRAJEVNA SKUPNOST GOLNIK
1. Marko Ogrizek, roj. 27. 10. 1984, Golnik, Golnik 145
KRAJEVNA SKUPNOST GORENJA SAVA
1. Tina Bukovnik, roj. 28. 6. 1978, Kranj, Gorenjesavska cesta 57
2. Janko Hvasti, roj. 30. 6. 1951, Kranj, Gorenjesavska cesta 36
3. Milan Jankovič, roj. 3. 5. 1951, Kranj, Savska Loka 9
4. Marko Štricelj, roj. 1. 8. 1986, Kranj, Delavska cesta 71
5. Jožef Gorenc, roj. 13. 11. 1963, Kranj, Gorenjesavska cesta 20
6. Breda Andrejašić, roj. 29. 5. 1981, Kranj, Kolodvorska cesta 7
7. Mira Solce, roj. 2. 11. 1962, Kranj, Gorenjesavska cesta 17
KRAJEVNA SKUPNOST HRASTJE
1. Tatjana Pučko, roj. 17. 1. 1967, Hrastje, Hrastje 236
2. Tomaž Žnidar, roj. 8. 3. 1970, Hrastje, Hrastje 115a
3. Matic Omejc, roj. 16. 4. 1992, Hrastje, Hrastje 106a
4. Simon Jenko, roj. 9. 8. 1978, Hrastje, Hrastje 206a
5. Nataša Jambrešić, roj. 20. 4. 1972, Hrastje, Hrastje 35
6. Vera Čebulj, roj. 5. 10. 1964, Hrastje, Hrastje 203
KRAJEVNA SKUPNOST HUJE
1. Zvonko Bizjak, roj. 18. 5. 1950, Kranj, Gogalova ulica 3
2. Sonja Mašić, roj. 25. 1. 1957, Kranj, Gogalova ulica 3
3. Gregor Belovič, roj. 4. 6. 1980, Kranj, Župančičeva ulica 9
4. Drago Corn, roj. 12. 11. 1961, Kranj, Huje 35
5. Sebastjan Tofaj, roj. 10. 3. 1980, Kranj, Ulica Janeza Puharja 1
6. Ružica Kušlaković, roj. 25. 8. 1991, Kranj, Ulica Janeza Puharja 8
7. Halida Muratagić, roj. 8. 10. 1971, Kranj, Gogalova ulica 3
KRAJEVNA SKUPNOST JOŠT
1. Miloš Benedik, roj. 25. 3. 1967, Lavtarski vrh, Lavtarski vrh 1
2. Igor Rant, roj. 1. 11. 1978, Javornik, Javornik 8
3. Rok Bajt, roj. 8. 3. 1994, Čepulje, Čepulje 19
4. Pia Olević, roj. 4. 8. 1985, Čepulje, Čepulje 7a
5. Marija Serajnik Benedičič, roj. 11. 8. 1964, Pševo, Pševo 6
6. Jana Hribernik, roj. 7. 4. 1983, Planica, Planica 2
7. Peter Zaletelj, roj. 16. 6. 1955, Pševo, Pševo 7
KRAJEVNA SKUPNOST KOKRICA
1. Domen Hvala, roj. 29. 6. 1982, Mlaka pri Kranju, Zagrajškova ulica 44
2. Jaka Šuštar, roj. 4. 7. 1992, Mlaka pri Kranju, Golniška cesta 72
3. Matej Sušnik, roj. 30. 6. 1992, Mlaka pri Kranju, Mlaška cesta 92
4. Silvo Kutin, roj. 23. 11. 1959, Mlaka pri Kranju, Golniška cesta 63
5. Urška Sodnik, roj. 4. 6. 1972, Kokrica, Cesta na Rupo 27
6. Iztok Škofic, roj. 26. 4. 1956, Mlaka pri Kranju, Golniška cesta 113
7. Anton Jerič, roj. 18. 10. 1956, Tatinec, Tatinec 14
KRAJEVNA SKUPNOST MAVČIČE
1. Marjan Tušar, roj. 4. 11. 1967, Podreča, Podreča 62
2. Gregor Zevnik, roj. 13. 1. 1974, Mavčiče, Mavčiče 126
3. Matjaž Jerala, roj. 6. 9. 1970, Podreča, Podreča 75a
4. Simon Šter, roj. 2. 2. 1987, Podreča, Podreča 4
5. Marija Kalan, roj. 11. 11. 1963, Breg ob Savi, Breg ob Savi 46
6. Alojzij Ješe, roj. 16. 6. 1954, Jama, Jama 26
7. Anica Zavrl Bogataj, roj. 6. 7. 1952, Jama, Jama 5b
KRAJEVNA SKUPNOST OREHEK – DRULOVKA
1. Marija Tavčar, roj. 25. 5. 1964, Kranj, Drulovka 20a
2. Marjan Fajfar, roj. 10. 9. 1956, Kranj, Drulovka 42b
3. Marko Cegnar, roj. 9. 2. 1972, Kranj, Zasavska cesta 65
4. Zdenka Repnik, roj. 21. 8. 1965, Kranj, Drulovka 40
5. Alenka Rus, roj. 28. 12. 1966, Kranj, Sorška ulica 4
6. Mirko Jenko, roj. 20. 1. 1961, Kranj, Drolčevo naselje 29
7. Veronika Rogelj, roj. 6. 1. 1959, Kranj, Špikova ulica 16
KRAJEVNA SKUPNOST PLANINA
1. Sanja Kern, roj. 19. 11. 1978, Kranj, Gubčeva ulica 4
2. Edvard Tepina, roj. 20. 1. 1944, Kranj, Planina 16
3. Sandi Ržen, roj. 14. 5. 1973, Kranj, Cesta 1. maja 61
4. Damjana Kocjanc Fajfar, roj. 7. 2. 1974, Kranj, Cesta 1. maja 21
5. Marija Smeh, roj. 19. 6. 1941, Kranj, Planina 18
6. Davor Brezar, roj. 4. 9. 1980, Kranj, Cesta 1. maja 63
7. Dušan Orešek, roj. 11. 6. 1948, Kranj, Planina 66a
KRAJEVNA SKUPNOST PODBLICA
1. Milan Katrašnik, roj. 4. 6. 1966, Podblica, Podblica 29
2. Miha Vovk, roj. 6. 5. 1980, Nemilje, Nemilje 22
3. Andraž Potočnik, roj. 30. 11. 1969, Nemilje, Nemilje 1
4. Marija Šolar, roj. 28. 5. 1962, Nemilje, Nemilje 10
5. Stanko Lotrič, roj. 14. 10. 1966, Jamnik, Jamnik 11
KRAJEVNA SKUPNOST PREDOSLJE
1. Simon Basaj, roj. 11. 1. 1975, Suha pri Predosljah, Suha pri Predosljah 40
2. Gašper Žbogar, roj. 16. 8. 1989, Predoslje, Predoslje 149
3. Silvester Oblak, roj. 18. 10. 1970, Predoslje, Predoslje 125
4. Danilo Šenk, roj. 19. 8. 1974, Predoslje, Predoslje 159
5. Bojan Pogačnik, roj. 14. 11. 1958, Predoslje, Predoslje 30
6. Nikolaj Zelnik, roj. 5. 6. 1976, Predoslje, Predoslje 162
7. Marjana Borovnica, roj. 23. 6. 1976, Predoslje, Predoslje 91
KRAJEVNA SKUPNOST PRIMSKOVO
1. Urška Šenk, roj. 4. 7. 1985, Kranj, Jezerska cesta 86c
2. Beno Fekonja, roj. 28. 5. 1971, Kranj, Oprešnikova ulica 53
3. Luka Štular, roj. 21. 10. 1992, Kranj, Šuceva ulica 9
4. Nataša Rogelj, roj. 26. 12. 1977, Kranj, Kurirska pot 29
5. Matevž Ribnikar, roj. 10. 4. 1961, Kranj, Jezerska cesta 86a
6. Robert Čeferin, roj. 11. 9. 1966, Kranj, Krašnova ulica 15
7. Miroslav Rogelj, roj. 30. 12. 1964, Kranj, Kurirska pot 29
KRAJEVNA SKUPNOST STRAŽIŠČE
1. Jure Šprajc, roj. 9. 1. 1980, Kranj, Seljakovo naselje 58
2. Marko Špolad, roj. 1. 2. 1969, Kranj, Šempeterska ulica 53
3. Helena Rozman, roj. 22. 1. 1975, Kranj, Ješetova ulica 47
4. Franc Podlipnik, roj. 28. 2. 1962, Kranj, Pševska cesta 31
5. Bojan Hafner, roj. 13. 10. 1969, Kranj, Škofjeloška cesta 39a
6. Mitja Rozman, roj. 15. 8. 1992, Kranj, Trojarjeva ulica 33
7. Irena Hočevar, roj. 8. 3. 1966, Kranj, Seljakovo naselje 11
KRAJEVNA SKUPNOST STRUŽEVO
1. Tomaž Sajovic, roj. 23. 11. 1966, Kranj, Struževo 13
2. Simon Rakovec, roj. 23. 10. 1969, Kranj, Struževo 7
3. dr. Branko Krt, roj. 22. 9. 1963, Kranj, Struževo 15a
4. Irena Kovač, roj. 26. 10. 1955, Kranj, Struževo 25
5. Ana Vučer, roj. 1. 7. 1980, Kranj, Struževo 3a
6. Barbara Cuderman, roj. 27. 6. 1979, Kranj, Struževo 20a
7. Mira Lesičar Grbič, roj. 14. 5. 1980, Kranj, Struževo 2f
KRAJEVNA SKUPNOST TRSTENIK
1. Jernej Nejc Lombar, roj. 10. 9. 1990, Trstenik, Trstenik 166
2. Jan Likozar, roj. 23. 7. 1987, Trstenik, Trstenik 1e
3. Andrej Markun, roj. 28. 3. 1981, Čadovlje, Čadovlje 27
4. Karmen Zaletel, roj. 11. 9. 1967, Trstenik, Trstenik 107
5. Suzana Markun, roj. 26. 8. 1983, Trstenik, Trstenik 29
KRAJEVNA SKUPNOST VODOVODNI STOLP
1. Nada Mihajlović, roj. 20. 12. 1947, Kranj, Šorlijeva ulica 10
2. Janez Černe, roj. 5. 2. 1982, Kranj, Zoisova ulica 5
3. Bor Balderman, roj. 23. 11. 1953, Kranj, Mlakarjeva 2
4. Jožica Ribnikar, roj. 22. 2. 1937, Kranj, Mlakarjeva 22
5. Biserka Komac Balderman, roj. 27. 5. 1949, Kranj, Begunjska 11
6. Albin Traven, roj. 6. 12. 1958, Kranj, Valjavčeva ulica 6
7. Miloš Djuran, roj. 1. 4. 1948, Kranj, Dražgoška ulica 7
KRAJEVNA SKUPNOST ZLATO POLJE
1. Damjana Piškur, roj. 19. 4. 1963, Kranj, Zlato polje 3d
2. Marko Petrić, roj. 23. 12. 1950, Kranj, Gradnikova ulica 5
3. Ana Pavlovski, roj. 17. 5. 1976, Kranj, Gradnikova 5
4. Helena Sitar, roj. 15. 4. 1941, Kranj, Ulica Franca Rozmana Staneta 5
5. Gorazd Copek, roj. 28. 8. 1968, Kranj, Levstikova ulica 6
6. Jolanda Bašelj, roj. 15. 5. 1972, Kranj, Kidričeva cesta 43
7. Marjanca Jerman, roj. 12. 9. 1943, Kranj, Gosposvetska ulica 11
KRAJEVNA SKUPNOST ŽABNICA
1. Matic Oman, roj. 12. 3. 1987, Žabnica, Žabnica 18 a
2. Aleš Šifrer, roj. 22. 11. 1968, Žabnica, Žabnica 55
3. Marija Zakrajšek Martinjak, roj. 3. 9. 1975, Šutna, Šutna 113
4. Nataša Plavc, roj. 6. 11. 1969, Šutna, Šutna 17
5. Erika Vrhovnik, roj. 21. 3. 1964, Šutna, Šutna 24
VI. 
Poročilo o izidu volitev se pošlje županu Mestne občine Kranj Boštjanu Trilarju, Državni volilni komisiji ter predstavnikom kandidatov oziroma list kandidatov za svete krajevnih skupnosti Mestne občine Kranj.
Izid volitev se objavi v Uradnem listu Republike Slovenije.
Št. 041-1/2015-377-(41/22)
Kranj, dne 22. novembra 2018
Predsednik 
Aljoša Ravnikar l.r.
 
Člani:
Helena Miklavčič l.r.
Ludvik Bambič l.r.
Branka Jurhar l.r.