Uradni list

Številka 76
Uradni list RS, št. 76/2018 z dne 30. 11. 2018
Uradni list

Uradni list RS, št. 76/2018 z dne 30. 11. 2018

Kazalo

3677. Poročilo o izidu volitev v Svete krajevnih skupnosti Občine Ivančna Gorica, stran 11592.

  
Na podlagi 90. člena Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 – uradno prečiščeno besedilo, 45/08, 83/12 in 68/17) je Občinska volilna komisija Občine Ivančna Gorica na 13. seji dne 22. 11. 2018 sprejela
P O R O Č I L O 
o izidu volitev v Svete krajevnih skupnosti Občine Ivančna Gorica 
I. 
Na volitvah, ki so potekale dne 18. novembra 2018, so posamezni kandidati v krajevnih skupnostih v Občini Ivančna Gorica prejeli naslednje število glasov:
KRAJEVNA SKUPNOST AMBRUS
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
STANKO TEKAVČIČ
STANKO TEKAVČIČ
182
16,41 %
2.
FLORJAN PERKO
STANKO TEKAVČIČ
167
15,06 %
3.
ANICA HROVAT
STANKO TEKAVČIČ
161
14,52 %
4.
METKA TRUNKELJ MIRTIČ
STANKO TEKAVČIČ
157
14,16 %
5.
MARJANA PERKO
STANKO TEKAVČIČ
148
13,35 %
6.
MATJAŽ TRAVNIK
STANKO TEKAVČIČ
147
13,26 %
7.
ROBERT HOČEVAR
STANKO TEKAVČIČ
147
13,26 %
Občinska volilna komisija je na podlagi zapisnika volilnega odbora za Krajevno skupnost Ambrus in v skladu z 11. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da so za člane Sveta Krajevne skupnosti Ambrus izvoljeni vsi navedeni kandidati.
KRAJEVNA SKUPNOST DOB PRI ŠENTVIDU
VOLILNA ENOTA 01
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
ANDREJ PUŠLJAR
JOŽE POLONČIČ
50
39,06 %
2.
JANEZ MEŽAN
JOŽE POLONČIČ
48
37,50 %
3.
JOŽICA VIRANT
JOŽE POLONČIČ
30
23,44 %
VOLILNA ENOTA 02
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
MITJA SELAN
TONE OVEN
50
61,73 %
2.
VALENTIN FORTUNA
JOŽE POLONČIČ
31
38,27 %
VOLILNA ENOTA 03
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
MATJAŽ BREGAR
JOŽE POLONČIČ
29
56,86 %
2.
MATIC TRNOVŠEK
MIRO UHAN
22
43,14 %
VOLILNA ENOTA 04
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
BOJAN GALE
JOŽE POLONČIČ
29
50,88 %
2.
SUZANA ŠIPEK
IVANKA ČEBULAR
28
49,12 %
VOLILNA ENOTA 05
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
MARKO GOLF
JOŽE POLONČIČ
31
100,00 %
Občinska volilna komisija je na podlagi zapisnikov volilnih odborov za Krajevno skupnost Dob pri Šentvidu in v skladu z 11. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da so za člane Sveta Krajevne skupnosti Dob pri Šentvidu izvoljeni vsi navedeni kandidati.
KRAJEVNA SKUPNOST IVANČNA GORICA
VOLILNA ENOTA 01
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
MARKO PEČNIK
ANTON ROJEC
124
39,24 %
2.
PETER BREGAR
BRANKO PETKOVŠEK
124
39,24 %
3.
ALBIN PAJEK
ANTON KRALJ
68
21,52 %
VOLILNA ENOTA 02
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
ANTON KRALJ
ŠTEFAN NOSE
148
36,72 %
2.
ANICA NOSE
ŠTEFAN NOSE
132
32,75 %
3.
MARIJA KEK
DESUS – DESUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
123
30,52 %
VOLILNA ENOTA 03
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
IZTOK PIŠKUR
VLADIMIR HOČEVAR
46
25,84 %
2.
ALEŠ MEHLE
ANTON KRALJ
45
25,28 %
3.
DRAGO KASTELIC
IZTOK PIŠKUR
44
24,72 %
4.
MIHA KLOVAR
NINA ZUPANČIČ
43
24,16 %
VOLILNA ENOTA 04
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
METODA JERAS
PETER ŠTAUDOHAR
45
40,91 %
2.
TOMISLAV BRČAN
MARJAN TOMŠIČ
38
34,55 %
3.
IGOR BONČINA
IVAN STRMOLE ML.
27
24,55 %
Občinska volilna komisija je na podlagi zapisnikov volilnih odborov za Krajevno skupnost Ivančna Gorica in v skladu z 11. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da so za člane Sveta Krajevne skupnosti Ivančna Gorica izvoljeni naslednji kandidati, ki so na glasovanju 18. novembra 2018 prejeli največ glasov:
1. MARKO PEČNIK
2. PETER BREGAR
3. ALBIN PAJEK
4. ANTON KRALJ
5. ANICA NOSE
6. MARIJA KEK
7. IZTOK PIŠKUR
8. ALEŠ MEHLE
9. DRAGO KASTELIC
10. METODA JERAS
11. TOMISLAV BRČAN
KRAJEVNA SKUPNOST KRKA
VOLILNA ENOTA 01
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
JOŽE MIŠMAŠ
MARTIN OBLAK
80
33,76 %
2.
JOŽE KOZINC
MARTIN OBLAK
65
27,43 %
3.
MARIJA JURCA
MARTIN OBLAK
47
19,83 %
4.
ANICA KANDUS
JANEZ PIŠKUR
45
18,99 %
VOLILNA ENOTA 02
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
BOŠTJAN FINK
ROMAN MESTNIK
67
26,91 %
2.
JANEZ ZUPANC
ROMAN MESTNIK
61
24,50 %
3.
KLEMEN OBLAK
ROMAN MESTNIK
56
22,49 %
4.
DARJA CLEMENTE
ANDREJ TOMAŽIN
34
13,65 %
5.
SREČKO GOLE
DARKO PERKO
31
12,45 %
VOLILNA ENOTA 03
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
MARKO GRM
JOŽE URŠIČ
54
40,30 %
2.
NATAŠA ZALETELJ
GREGA SLAK
32
23,88 %
3.
TINA AHLIN
GREGA SLAK
26
19,40 %
4.
MARIJAN FON
GREGA SLAK
22
16,42 %
VOLILNA ENOTA 04
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
MARIJA KASTELIC
ANJA PAHAR
38
30,16 %
2.
VINKO MEGLEN
STANISLAV DOVEČER
34
26,98 %
3.
LJUBICA ROMŠAK
FRANCI NOVAK
34
26,98 %
4.
FRANCI NOVAK
MARJAN ZAJC
20
15,87 %
VOLILNA ENOTA 05
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
RADOSLAV GODEC
IVAN GODEC
30
57,69 %
2.
STANKO PODRŽAJ
STANKO PODRŽAJ ML.
12
23,08 %
3.
FRANJO SKARLOVNIK
DANICA KOŽELJ
10
19,23 %
Občinska volilna komisija je na podlagi zapisnikov volilnih odborov za Krajevno skupnost Krka in v skladu z 11. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da so za člane Sveta Krajevne skupnosti Krka izvoljeni naslednji kandidati, ki so na glasovanju 18. novembra 2018 prejeli največ glasov:
1. JOŽE MIŠMAŠ
2. JOŽE KOZINC
3. MARIJA JURCA
4. BOŠTJAN FINK
5. JANEZ ZUPANC
6. KLEMEN OBLAK
7. MARKO GRM
8. NATAŠA ZALETELJ
9. TINA AHLIN
10. MARIJA KASTELIC
11. VINKO MEGLEN
12. LJUBICA ROMŠAK
13. RADOSLAV GODEC
14. STANKO PODRŽAJ
15. FRANJO SKARLOVNIK
KRAJEVNA SKUPNOST METNAJ
VOLILNA ENOTA 01
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov 
Odstotek glasov
1.
ALEŠ MARN
MIROSLAV TUL
49
33,79 %
2.
ALEŠ JANEŽIČ
FRANČIŠEK ROJEC
40
27,59 %
3.
MARCOS JUAN REZELJ
ALEŠ PEČNIK
34
23,45 %
4.
ALEŠ PEČNIK
BARBARA MAVER
22
15,17 %
VOLILNA ENOTA 04
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov 
Odstotek glasov
1.
ANTON GRČMAN
MIHA GENORIO
14
100,00 %
VOLILNA ENOTA 05
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov 
Odstotek glasov
1.
FRANC BERČON
RUDI HRASTOVEC
12
100,00 %
VOLILNA ENOTA 06
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov 
Odstotek glasov
1.
MARTIN MOTOZ
LOJZE ŽURGA
12
100,00 %
Občinska volilna komisija je na podlagi zapisnikov volilnih odborov za Krajevno skupnost Metnaj in v skladu z 11. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da so za člane Sveta Krajevne skupnosti Metnaj izvoljeni naslednji kandidati, ki so na glasovanju 18. novembra 2018 prejeli največ glasov:
1. ALEŠ MARN
2. ALEŠ JANEŽIČ
3. MARCOS JUAN REZELJ
4. ANTON GRČMAN
5. FRANC BERČON
6. MARTIN MOTOZ
V 2 in 3 volilni enoti so ponovne volitve.
KRAJEVNA SKUPNOST MULJAVA
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
JANEZ DROBNIČ
JANEZ DROBNIČ
198
17,79 %
2.
MAG. SILVA ERJAVEC
JANEZ DROBNIČ
171
15,36 %
3.
ANTON ŠINKOVEC
JANEZ DROBNIČ
169
15,18 %
4.
BRANKO GLAVAN
JANEZ DROBNIČ
165
14,82 %
5.
MITJA POTISEK
JANEZ DROBNIČ
146
13,12 %
6.
BOJANCA TOMAŽIN
JANEZ DROBNIČ
143
12,85 %
7.
MARJETA ŠKRJANEC
JANEZ DROBNIČ
121
10,87 %
Občinska volilna komisija je na podlagi zapisnika volilnega odbora za Krajevno skupnost Muljava in v skladu z 11. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da so za člane Sveta Krajevne skupnosti Muljava izvoljeni vsi navedeni kandidati.
KRAJEVNA SKUPNOST SOBRAČE
VOLILNA ENOTA 02
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
ROK ADAMLJE
MARJAN ADAMLJE
40
16,67 %
2.
BOŠTJAN ADAMLJE
BARBARA VERBIČ
36
15,00 %
3.
MAG. TINA LOKAR
MAJDA LOKAR
35
14,58 %
4.
MARKO KONČAR
ALOJZ KONČAR
34
14,17 %
5.
DAMJANA FAJDIGA
ANITA PEVEC
33
13,75 %
6.
ALOJZ KONČAR
BARBARA VERBIČ
32
13,33 %
7.
KLEMEN ZUPANČIČ
MAJDA LOKAR
30
12,50 %
Občinska volilna komisija je na podlagi zapisnika volilnega odbora za Krajevno skupnost Sobrače in v skladu z 11. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da so za člane Sveta Krajevne skupnosti Sobrače izvoljeni vsi navedeni kandidati.
KRAJEVNA SKUPNOST STIČNA
VOLILNA ENOTA 01
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
JERNEJ STRNAD
BORUT FINEC
112
28,00 %
2.
DANIJEL MESTNIK
TONE MESTNIK
111
27,75 %
3.
PETER GNIDOVEC
BORUT FINEC
85
21,25 %
4.
MATJAŽ PERKO
TONE MESTNIK
48
12,00 %
5.
ANJA ŽITNIK
AJDA TURK
44
11,00 %
VOLILNA ENOTA 02
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
JURIJ TRATAR
BORUT FINEC
117
54,17 %
2.
MOJCA JUREČIČ
BORUT FINEC
51
23,61 %
3.
TOMAŽ LOVRIN
BORUT FINEC
48
22,22 %
VOLILNA ENOTA 03
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
KLEMEN CEGLAR
BORUT FINEC
45
60,00 %
2.
MARICA KOVAČIČ
BORUT FINEC
30
40,00 %
VOLILNA ENOTA 04
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
JAN SKUBIC
BORUT FINEC
9
100,00 %
Občinska volilna komisija je na podlagi zapisnikov volilnih odborov za Krajevno skupnost Stična in v skladu z 11. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da so za člane Sveta Krajevne skupnosti Stična izvoljeni naslednji kandidati, ki so na glasovanju 18. novembra 2018 prejeli največ glasov:
1. JERNEJ STRNAD
2. DANIJEL MESTNIK
3. PETER GNIDOVEC
4. JURIJ TRATAR
5. MOJCA JUREČIČ
6. TOMAŽ LOVRIN
7. KLEMEN CEGLAR
8. MARICA KOVAČIČ
9. JAN SKUBIC
KRAJEVNA SKUPNOST ŠENTVID PRI STIČNI
VOLILNA ENOTA 01
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
VOJKO URBAS
KAROLINA KASTELIC
126
37,95 %
2.
JANEZ PERME
VOJKO URBAS
118
35,54 %
3.
ALINA CUNK PERKLIČ
BOŠTJAN PERKLIČ
88
26,51 %
VOLILNA ENOTA 02
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
MITJA POLJŠAK
BARBARA KUŽNIK POLJŠAK
77
59,69 %
2.
UROŠ MERLAK
JOŽICA MERLAK
52
40,31 %
VOLILNA ENOTA 03
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
SILVO PRAZNIK
ANTON MEDVED
48
44,86 %
2.
NADA PRIMC
DARJA STRAH
38
35,51 %
3.
JANEZ ŽURGA
SILVO PRAZNIK
21
19,63 %
VOLILNA ENOTA 04
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
BORUT PRAZNIK
ANDREJ ŽNIDARŠIČ
40
43,96 %
2.
MAGDALENA BUTKOVIČ
TONE KASTELIC
30
32,97 %
3.
TOMAŽ VIDIC
MATEJ ADAMLJE
21
23,08 %
VOLILNA ENOTA 05
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
UROŠ DEŽMAN
KLEMEN ŽIVKOVIČ
65
63,11 %
2.
ALBIN VERBIČ
PETJA MIHELIČ
38
36,89 %
VOLILNA ENOTA 06
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
NEJC RUS
DRAGO KASTELIC
50
52,63 %
2.
DRAGO KASTELIC
NEJC RUS
45
47,37 %
Občinska volilna komisija je na podlagi zapisnikov volilnih odborov za Krajevno skupnost Šentvid pri Stični in v skladu z 11. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da so za člane Sveta Krajevne skupnosti Šentvid pri Stični izvoljeni naslednji kandidati, ki so na glasovanju 18. novembra 2018 prejeli največ glasov:
1. VOJKO URBAS
2. JANEZ PERME
3. ALINA CUNK PERKLIČ
4. MITJA POLJŠAK
5. UROŠ MERLAK
6. SILVO PRAZNIK
7. NADA PRIMC
8. BORUT PRAZNIK
9. MAGDALENA BUTKOVIČ
10. UROŠ DEŽMAN
11. ALBIN VERBIČ
12. NEJC RUS
13. DRAGO KASTELIC
KRAJEVNA SKUPNOST TEMENICA
VOLILNA ENOTA 01
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
IGNACIJ KASTELIC
IGNACIJ KASTELIC
76
44,19 %
2.
JOŽE KOTAR
IGNACIJ KASTELIC
54
31,40 %
3.
JERICA STOPAR
IGNACIJ KASTELIC
42
24,42 %
VOLILNA ENOTA 02
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
DEJAN ZAJEC
IGNACIJ KASTELIC
42
29,37 %
2.
TOMAŽ LAVRIH
IGNACIJ KASTELIC
32
22,38 %
3.
JANEZ JAKOŠ
IGNACIJ KASTELIC
29
20,28 %
4.
ZVONKO ZUPANČIČ
BARBARA ZUPANČIČ
24
16,78 %
5.
NADA HRIBAR
IGNACIJ KASTELIC
16
11,19 %
VOLILNA ENOTA 03
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
BOŠTJAN GLIHA
IGNACIJ KASTELIC
36
35,29 %
2.
JOŽEF GOLF
IGNACIJ KASTELIC
33
32,35 %
3.
MILENA GAŠPERŠIČ
IGNACIJ KASTELIC
33
32,35 %
Občinska volilna komisija je na podlagi zapisnikov volilnih odborov za Krajevno skupnost Temenica in v skladu z 11. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da so za člane Sveta Krajevne skupnosti Temenica izvoljeni naslednji kandidati, ki so na glasovanju 18. novembra 2018 prejeli največ glasov:
1. IGNACIJ KASTELIC
2. JOŽE KOTAR
3. JERICA STOPAR
4. DEJAN ZAJEC
5. TOMAŽ LAVRIH
6. JANEZ JAKOŠ
7. BOŠTJAN GLIHA
8. JOŽEF GOLF
9. MILENA GAŠPERŠIČ
KRAJEVNA SKUPNOST VIŠNJA GORA
VOLILNA ENOTA 01
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
MIHA MARINČIČ
JOŽE MIKLAVIČ
130
26,26 %
2.
EMIL PALAMAR
AIDA PALAMAR
116
23,43 %
3.
JOŽE GROS
STANISLAV POTOKAR
87
17,58 %
4.
FRANC ERJAVEC
TOMAŽ ERJAVEC
60
12,12 %
5.
LUKA ŠEME
ROK TOMAŽIN
60
12,12 %
6.
CECILIJA GROZNIK
DESUS – DESUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
42
8,48 %
VOLILNA ENOTA 02
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
JOŽEF GORŠE
TANJA KLARA KOVAČIČ
65
23,64 %
2.
SLAVKO KASTELIC
GAŠPER KASTELIC
59
21,45 %
3.
GORAZD KAHNE
VESNA KASTELIC KAHNE
38
13,82 %
4.
VINKO BOGATAJ
MIRAN ULČAR
34
12,36 %
5.
BORUT ŽNIDARŠIČ
GREGOR ŠUŠTERŠIČ
33
12,00 %
6.
ANA ZUPANČIČ LAMPRET
DESUS – DESUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
27
9,82 %
7.
IGOR ŠTAMCAR
TJAŠA ŠTAMCAR
19
6,91 %
VOLILNA ENOTA 03
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
JOŽE DREMELJ
JOŽICA DREMELJ
91
63,19 %
2.
RISTO BELIMEZOV
ZLATKA TURNA
53
36,81 %
VOLILNA ENOTA 04
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
JURIJ OMAHEN
PETER ZALETELJ
44
35,20 %
2.
DAMJAN MOŽINA
FRANCI ŠUŠTARŠIČ
39
31,20 %
3.
JOŽEFA ZUPANC
BOJAN ZIDAR
24
19,20 %
4.
ALENKA KASTELIC
NATAŠA KASTELIC
18
14,40 %
VOLILNA ENOTA 05
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
JANKO ZADEL
JANEZ KOŠČAK
51
39,84 %
2.
MARKO JEVNIKAR
JANEZ KASTELIC
42
32,81 %
3.
JANEZ NOVAK
FRANC NOVAK
35
27,34 %
VOLILNA ENOTA 06
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
JANEZ BERČAN
IVAN ERJAVEC
126
100,00 %
Občinska volilna komisija je na podlagi zapisnikov volilnih odborov za Krajevno skupnost Višnja Gora in v skladu z 11. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da so za člane Sveta Krajevne skupnosti Višnja Gora izvoljeni naslednji kandidati, ki so na glasovanju 18. novembra 2018 prejeli največ glasov:
1. MIHA MARINČIČ
2. EMIL PALAMAR
3. JOŽE GROS
4. JOŽEF GORŠE
5. SLAVKO KASTELIC
6. GORAZD KAHNE
7. JOŽE DREMELJ
8. RISTO BELIMEZOV
9. JURIJ OMAHEN
10. DAMJAN MOŽINA
11. JANKO ZADEL
12. MARKO JEVNIKAR
13. JANEZ BERČAN
KRAJEVNA SKUPNOST ZAGRADEC
VOLILNA ENOTA 01
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
MARTIN PLUT
BILJANA GARTNER
52
39,39 %
2.
JOŽE ŠINKOVEC
BILJANA GARTNER
41
31,06 %
3.
BRANKO FERLIN
BILJANA GARTNER
39
29,55 %
VOLILNA ENOTA 02
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
ANDREJ PINTAR
BOŠTJAN MAVER
37
45,12 %
2.
ANDREJ SADAR
BILJANA GARTNER
25
30,49 %
3.
JANEZ KOŠAK
SLAVKO GREGORIČ
20
24,39 %
VOLILNA ENOTA 03
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
ROBERT ZAJC
ROK ZAJC
28
38,36 %
2.
JOŽE BERDAJS
BILJANA GARTNER
27
36,99 %
3.
MARKO ZUPANČIČ
BILJANA GARTNER
18
24,66 %
VOLILNA ENOTA 04
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
BILJANA GARTNER
ANA FURLAN
49
43,75 %
2.
DUŠAN PAJK
STANE BIZJAK
33
29,46 %
3.
HENRIK PERKO
MAJA PERKO
30
26,79 %
VOLILNA ENOTA 05
Mesto
Kandidat
Ime liste/predlagatelja
Št. glasov
Odstotek glasov
1.
JANEZ ŽGAJNAR
BILJANA GARTNER
56
43,08 %
2.
NIKO KOŠAK
DARJA GERM
41
31,54 %
3.
PRIMOŽ ERJAVEC
LUKA BLATNIK
33
25,38 %
Občinska volilna komisija je na podlagi zapisnikov volilnih odborov za Krajevno skupnost Zagradec in v skladu z 11. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da so za člane Sveta Krajevne skupnosti Zagradec izvoljeni vsi navedeni kandidati.
II. 
Poročilo o izidu volitev se pošlje županu Občine Ivančna Gorica, Državni volilni komisiji ter predstavnikom svetov krajevnih skupnosti.
Izid volitev se objavi v Uradnem listu Republike Slovenije.
Št. 041-0024/2018-206
Ivančna Gorica, dne 22. novembra 2018
Predsednica 
Občinske volilne komisije 
Občine Ivančna Gorica 
Elizabeta Žgajnar l.r.