Uradni list

Številka 76
Uradni list RS, št. 76/2018 z dne 30. 11. 2018
Uradni list

Uradni list RS, št. 76/2018 z dne 30. 11. 2018

Kazalo

3667. Poročilo o izidu volitev članov svetov krajevnih skupnosti v Občini Črnomelj, stran 11566.

  
P O R O Č I L O 
o izidu volitev članov svetov krajevnih skupnosti v Občini Črnomelj 
Občinska volilna komisija Občine Črnomelj je na seji dne 21. 11. 2018, na podlagi zapisnikov o delu volilnih odborov, izida predčasnega glasovanja in izida glasovanja po pošti, pri ugotavljanju izidov glasovanja za člane svetov krajevnih skupnosti v občini Črnomelj, na volitvah 18. 11. 2018, ugotovila:
I. 
1. Na volitvah 18. 11. 2018 je imelo pravico voliti skupaj 12.028 volivcev, od tega:
– 12.028 volivcev vpisanih v volilne imenike in
– 0 volivcev, ki so glasovali s potrdilom, ker pomotoma niso bili vpisani v volilni imenik.
2. Glasovalo je skupaj 7.072 volivcev ali 58,80 % od vseh volivcev, ki so imeli pravico voliti.
Od tega je:
– 6.785 volivcev glasovalo na voliščih po volilnih imenikih
– 279 volivcev glasovalo predčasno
– 8 volivcev glasovalo po pošti
– 0 volivcev glasovalo s potrdilom.
II. 
Za volitve članov svetov krajevnih skupnosti je bilo oddanih 7.072 glasovnic. Ker so bile prazne oziroma ni bilo mogoče ugotoviti volje volivca je bilo 307 glasovnic neveljavnih. Veljavnih glasovnic je bilo 6.765.
Posamezni kandidati po krajevnih skupnostih so dobili naslednje število veljavnih glasov:
KS ADLEŠIČI:
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
glasov
1
Peter Veselič 
256
68.09
2
Marjan Miketič 
180
47.87
3
Nikolaj Vrlinič 
134
35.64
4
Barbra Slak Čadonič 
118
31.38
5
Sanja Selakovič 
177
47.07
6
Miroslav Rožman 
158
42.02
7
Ines Jakljevič 
168
44.68
8
Andrej Klepec 
137
36.44
KS BUTORAJ:
Zap. št.
Kandidat
Št. 
glasov
glasov
1
Barbara Pezdirc 
72
58.06
2
Vida Butala 
66
53.23
3
Robert Bahor 
79
63.71
4
Janez Perušič 
96
77.42
5
Dušan Koklič 
82
66.13
KS ČRNOMELJ:
Zap. št.
Kandidat
Št. 
glasov
glasov
1
Rozalija Hudelja 
845
31.26
2
Jure Kuhar 
1221
45.17
3
Lidija Malešič 
874
32.33
4
Tatjana Zupančič 
725
26.82
5
Jani Strugar 
969
35.85
6
Janez Stepan 
865
32.00
7
Jaka Birkelbach 
1509
55.83
8
Anica Želježnjak 
976
36.11
KS DOBLIČE:
Zap. št.
Kandidat
Št. glasov
%  glasov
1
Simon Žagar 
119
40.61
2
Martin Vrtin 
117
39.93
3
Marjanca Panjan 
117
39.93
4
Jožef Butala 
124
42.32
5
Janez Banovec 
136
46.42
6
Andreja Verderber 
134
45.73
7
Alenka Banovec 
137
46.76
KS DRAGATUŠ:
Zap. št.
Kandidat
Št. 
glasov
glasov
1
Robert Babič 
295
43.70
2
Robert Vranič 
333
49.33
3
Gregor Flek 
162
24.00
4
Urška Klobučar 
275
40.74
5
Aleš Kuretič 
208
30.81
6
Ana Flajnik 
224
33.19
7
Špela Prijanovič 
170
25.19
8
Tadej Fink 
407
60.30
9
Leopold Perko 
283
41.93
10
Anja Frankovič 
124
18.37
11
Alojz Puhek 
287
42.52
KS GRIBLJE:
Zap. št.
Kandidat
Št. 
glasov
glasov
1
Milena Stubljar Dragoš 
102
49.04
2
Boris Brodarič 
109
52.40
3
Jože Husič 
94
45.19
4
Marjan Starašinič 
70
33.65
5
Majda Pezdirc 
49
23.56
6
Toni Brinc 
143
68.75
7
Tatjana Kralj 
89
42.79
8
Romana Husič 
78
37.50
KS KANIŽARICA:
Zap. št.
Kandidat
Št. 
glasov
glasov
1
Janja Kemperle 
93
27.35
2
Martin Žohar 
70
20.59
3
Gregor Jesih 
83
24.41
4
Ana Šavor 
99
29.12
5
Matej Špec 
249
73.24
KS PETROVA VAS:
Zap. št.
Kandidat
Št. 
glasov
glasov
1
Ivan Plut 
176
49.16
2
Janja Lozar 
170
47.49
3
Irena Lozar 
178
49.72
4
Renata Lozar 
147
41.06
5
Branko Šuštarič 
121
33.80
6
Marko Absec 
161
44.97
7
Anton Plut 
167
46.65
KS SINJI VRH:
Zap. št.
Kandidat
Št. 
glasov
glasov
1
Mirjana Lakner 
54
52.94
2
Ivan Žalec 
77
75.49
3
Darko Horvat 
44
43.14
4
Marija Madronič 
23
22.55
5
Alenka Simčič 
76
74.51
6
Boris Fortun 
67
65.69
7
Amadeja Kump 
45
44.12
8
Damjana Kump 
45
44.12
9
Borut Vrbanac 
78
76.47
10
Anita Vlašič 
52
50.98
KS STARI TRG:
Zap. št.
Kandidat
Št. 
glasov
glasov
1
Luka Šterk 
125
65.79
2
Mira Madronič 
76
40.00
3
Rudi Šterk 
72
37.89
4
Andreja Rade 
106
55.79
5
Gregor Kobe 
120
63.16
6
Andrej Rade 
77
40.53
7
Renata Butala 
98
51.58
8
Pavel Šterk 
98
51.58
9
Matjaž Kastelec 
81
42.63
KS TALČJI VRH:
Zap. št.
Kandidat
Št. 
glasov
glasov
1
Matej Petric 
171
49.28
2
Jože Vrščaj 
147
42.36
3
Tomaž Adlešič 
177
51.01
4
Sonja Fazlić 
108
31.12
5
Tomaž Hiti 
120
34.58
6
Ladislav Zajc 
106
30.55
7
Aleš Jerman 
158
45.53
8
Damjan Volf 
118
34.01
KS TRIBUČE:
Zap. št.
Kandidat
Št. 
glasov
glasov
1
Jelena Šikonja 
185
69.81
2
Jože Sedlar 
160
60.38
3
Sonja Žagar 
127
47.92
4
Primož Kozan 
140
52.83
5
Tomaž Kozan 
126
47.55
KS VINICA:
Zap. št.
Kandidat
Št. 
glasov
glasov
1
Marjana Peršič 
312
41.11
2
Bojan Vrlinič 
270
35.57
3
Viktor Čadonič 
307
40.45
4
Anja Luznar 
218
28.72
5
Dušan Balkovec 
326
42.95
6
Franc Ivanušič 
289
38.08
7
Damjana Flajnik 
346
45.59
8
Marko Mravinec 
246
32.41
III. 
Občinska volilna komisija je skladno z 11., 12. in 85. členom Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da so v svete krajevnih skupnosti v občini Črnomelj izvoljeni:
KS ADLEŠIČI:
1. Peter Veselič, roj. 30. 12. 1977, Gorenjci pri Adlešičih 6, Adlešiči
2. Marjan Miketič, roj. 9. 2. 1972, Mala sela 4, Adlešiči
3. Sanja Selakovič, roj. 18. 9. 1994, Marindol 30, Adlešiči
4. Ines Jakljevič, roj. 30. 12. 1989, Adlešiči 17a, Adlešiči
5. Miroslav Rožman, roj. 28. 9. 1952, Adlešiči 36, Adlešiči
6. Andrej Klepec, roj. 12. 4. 1979, Jankoviči 9, Adlešiči
7. Nikolaj Vrlinič, roj. 20. 7. 1956, Paunoviči 2a, Adlešiči.
KS BUTORAJ:
1. Janez Perušič, roj. 17. 12. 1965, Butoraj 24, Črnomelj
2. Dušan Koklič, roj. 7. 7. 1963, Velika Lahinja 19, Črnomelj
3. Robert Bahor, roj. 29. 4. 1969, Zorenci 4a, Črnomelj
4. Barbara Pezdirc, roj. 27. 12. 1981, Butoraj 2, Črnomelj
5. Vida Butala, roj. 10. 4. 1965, Butoraj 30, Črnomelj.
KS ČRNOMELJ:
1. Jaka Birkelbach, roj. 8. 5. 1985, Cankarjeva ulica 4, Črnomelj
2. Jure Kuhar, roj. 21. 5. 1992, Ulica bratov Klemenc 6, Črnomelj
3. Anica Želježnjak, roj. 29. 4. 1970, Kidričeva ulica 23, Črnomelj
4. Jani Strugar, roj. 16. 5. 1985, Ločka cesta 15, Črnomelj
5. Lidija Malešič, roj. 16. 3. 1957, Cankarjeva ulica 12, Črnomelj
6. Janez Stepan, roj. 9. 5. 1979, Ulica Marjana Kozine 4, Črnomelj
7. Rozalija Hudelja, roj. 16. 5. 1962, Nova Loka 1, Črnomelj.
KS DOBLIČE:
1. Alenka Banovec, roj. 30. 8. 1974, Dobliče 17, Črnomelj
2. Janez Banovec, roj. 2. 6. 1966, Dobliče 49, Črnomelj
3. Andreja Verderber, roj. 4. 2. 1986, Jelševnik 1, Črnomelj
4. Jožef Butala, roj. 16. 12. 1955, Grič pri Dobličah 8a, Črnomelj
5. Simon Žagar, roj. 7. 1. 1955, Doblička Gora 19, Črnomelj
6. Marjanca Panjan, roj. 22. 1. 1964, Jerneja vas 14, Črnomelj
7. Martin Vrtin, roj. 31. 10. 1952, Dobliče 35, Črnomelj.
KS DRAGATUŠ:
1. Tadej Fink, roj. 6. 10. 1978, Dragatuš 12c, Dragatuš
2. Robert Vranič, roj. 19. 9. 1977, Belčji Vrh 14, Dragatuš
3. Robert Babič, roj. 7. 12. 1985, Mala Lahinja 10, Dragatuš
4. Alojz Puhek, roj. 4. 12. 1956, Gorenji Suhor pri Vinici 15, Dragatuš
5. Leopold Perko, roj. 17. 8. 1970, Dragatuš 5a, Dragatuš
6. Urška Klobučar, roj. 20. 1. 1988, Veliki Nerajec 15, Dragatuš
7. Ana Flajnik, roj. 5. 11. 1993, Mala Lahinja 6a, Dragatuš.
KS GRIBLJE:
1. Toni Brinc, roj. 25. 4. 1977, Griblje 49, Gradac
2. Boris Brodarič, roj. 11. 6. 1980, Griblje 84b, Gradac
3. Milena Stubljar Dragoš, roj. 8. 7. 1956, Cerkvišče 7, Gradac
4. Jože Husič, roj. 31. 1. 1965, Griblje 93, Gradac
5. Tatjana Kralj, roj. 17. 12. 1962, Griblje 60, Gradac.
KS KANIŽARICA:
1. Matej Špec, roj. 21. 1. 1979, Kanižarica 8b, Črnomelj
2. Ana Šavor, roj. 19. 10. 1988, Kanižarica 39, Črnomelj
3. Janja Kemperle, roj. 19. 6. 1975, Blatnik pri Črnomlju 11, Črnomelj
4. Gregor Jesih, roj. 6. 1. 1981, Blatnik pri Črnomlju 2a, Črnomelj
5. Martin Žohar, roj. 7. 9. 1975, Kanižarica 15, Črnomelj.
KS PETROVA VAS:
1. Irena Lozar, roj. 15. 9. 1974, Lokve 18b, Črnomelj
2. Ivan Plut, roj. 16. 7. 1979, Ručetna vas 11, Črnomelj
3. Janja Lozar, roj. 17. 10. 1994, Rožanec 17, Črnomelj
4. Anton Plut, roj. 2. 5. 1961, Lokve 8a, Črnomelj
5. Marko Absec, roj. 3. 9. 1978, Mihelja vas 12a, Črnomelj
6. Renata Lozar, roj. 18. 2. 1974, Petrova vas 11, Črnomelj
7. Branko Šuštarič, roj. 25. 6. 1966, Gornja Paka 3, Črnomelj.
KS SINJI VRH:
1. Borut Vrbanac, roj. 7. 3. 1984, Dalnje Njive 5, Vinica
2. Ivan Žalec, roj. 29. 5. 1956, Sinji Vrh 34a, Vinica
3. Alenka Simčič, roj. 21. 9. 1984, Hrib 14, Vinica
4. Boris Fortun, roj. 3. 7. 1961, Damelj 2, Vinica
5. Mirjana Lakner, roj. 20. 11. 1966, Špeharji 2, Vinica
6. Anita Vlašič, roj. 12. 2. 1977, Sinji Vrh 4, Vinica
7. Damjana Kump, roj. 28. 3. 1993, Sinji Vrh 4, Vinica.
KS STARI TRG:
1. Luka Šterk, roj. 27. 5. 1982, Kovača vas 6, Stari trg ob Kolpi
2. Gregor Kobe, roj. 22. 11. 1973, Stari trg ob Kolpi 15, Stari trg ob Kolpi
3. Andreja Rade, roj. 20. 3. 1975, Srednji Radenci 2, Stari trg ob Kolpi
4. Renata Butala, roj. 29. 3. 1967, Srednji Radenci 20, Stari trg ob Kolpi
5. Pavel Šterk, roj. 23. 11. 1959, Kovača vas 6, Stari trg ob Kolpi
6. Matjaž Kastelec, roj. 17. 4. 1981, Gorenja Podgora 3b, Stari trg ob Kolpi
7. Andrej Rade, roj. 23. 4. 1958, Sodevci 8, Stari trg ob Kolpi.
KS TALČJI VRH:
1. Tomaž Adlešič, roj. 14. 8. 1968, Sela pri Otovcu 10, Črnomelj
2. Matej Petric, roj. 11. 9. 1985, Tušev Dol 15, Črnomelj
3. Aleš Jerman, roj. 28. 9. 1974, Naklo 7, Črnomelj
4. Jože Vrščaj, roj. 17. 10. 1974, Otovec 16, Črnomelj
5. Tomaž Hiti, roj. 8. 4. 1974, Sela pri Otovcu 20a, Črnomelj
6. Damjan Volf, roj. 15. 4. 1986, Stražnji Vrh 27e, Črnomelj
7. Sonja Fazlić, roj. 18. 6. 1956, Stražnji Vrh 29c, Črnomelj.
KS TRIBUČE:
1. Jelena Šikonja, roj. 15. 6. 1980, Tribuče 40, Črnomelj
2. Jože Sedlar, roj. 19. 3. 1974, Desinec 1, Črnomelj
3. Primož Kozan, roj. 5. 5. 1983, Tribuče 49, Črnomelj
4. Sonja Žagar, roj. 28. 8. 1984, Tribuče 11d, Črnomelj
5. Tomaž Kozan, roj. 3. 5. 1972, Tribuče 41, Črnomelj.
KS VINICA:
1. Damjana Flajnik, roj. 18. 2. 1987, Perudina 6, Vinica
2. Dušan Balkovec, roj. 10. 12. 1975, Drenovec 20, Vinica
3. Marjana Peršič, roj. 29. 5. 1972, Balkovci 6b, Vinica
4. Viktor Čadonič, roj. 15. 12. 1970, Balkovci 2, Vinica
5. Franc Ivanušič, roj. 22. 1. 1962, Preloka 49, Vinica
6. Bojan Vrlinič, roj. 28. 1. 1973, Bojanci 19, Vinica
7. Marko Mravinec, roj. 25. 9. 1990, Nova Lipa 27, Vinica.
Občinska volilna komisija Občine Črnomelj je sprejela poročilo na podlagi 41. in 90. člana Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 – uradno prečiščeno besedilo, 45/08, 83/12 in 68/17). Poročilo je sprejela soglasno.
Št. 041-24/2018
Črnomelj, dne 21. novembra 2018
Predsednica 
Občinske volilne komisije Občine Črnomelj 
Darinka Plevnik l.r.