Uradni list

Številka 51
Uradni list RS, št. 51/2014 z dne 7. 7. 2014
Uradni list

Uradni list RS, št. 51/2014 z dne 7. 7. 2014

Kazalo

2176. Sklepi o prenehanju funkcij in imenovanju članov in namestnikov članov v okrajnih volilnih komisijah, stran 5756.

Na podlagi 25., 34. in 37. člena Zakona o volitvah v državni zbor (Uradni list RS, št. 109/06 – ZVDZ-UPB1 in 54/07 – odločba US) je Državna volilna komisija na 32. seji 3. julija 2014 sprejela
S K L E P E
Na podlagi drugega odstavka 25. člena Zakona o volitvah v državni zbor
je Elviri Šušmelj s sprejemom kandidature na predčasnih volitvah v državni zbor, ki bodo 13. julija 2014, funkcija članice prenehala, zato se za člana 10. okrajne volilne komisije II. volilne enote
imenuje:
– Matej Jakin, roj. 21. 2. 1980, Ulica OF 4, 6000 Koper.
je Poloni Lipoglav s sprejemom kandidature na predčasnih volitvah v državni zbor, ki bodo 13. julija 2014, funkcija namestnice člana prenehala, zato se za namestnico člana 2. okrajne volilne komisije VII. volilne enote
imenuje:
– Nevenka Šlamberger, roj. 2. 6. 1982, Pokoše 5 a, 2331 Pragersko.
je Miroslavu Brkiču s sprejemom kandidature na predčasnih volitvah v državni zbor, ki bodo 13. julija 2014, funkcija namestnika člana prenehala, zato se za namestnika člana 7. okrajne volilne komisije VII. volilne enote
imenuje:
– Anton Berlisk, roj. 27. 3. 1942, Ulica Staneta Severja 17, 2000 Maribor.
Št. 040-8/2014-184
Ljubljana, dne 3. julija 2014
Anton Gašper Frantar l.r.
Predsednik