Uradni list

Številka 27
Uradni list RS, št. 27/2013 z dne 29. 3. 2013
Uradni list

Uradni list RS, št. 27/2013 z dne 29. 3. 2013

Kazalo

967. Sklep o prevzemu mandata poslanca Državnega zbora Republike Slovenije, stran 3326.

Na podlagi 17. in 37. člena Zakona o volitvah v državni zbor (Uradni list RS, št. 109/06 – ZVDZ-UPB in 54/07 – odločba US), v zvezi z 9. členom Zakona o poslancih (Uradni list RS, št. 112/05 – ZPos-UPB2, 109/08, 39/11 in 48/12) je Državna volilna komisija na 6. seji 22. 3. 2013 sprejela
S K L E P
I.
1. Zaradi prenehanja mandata poslanca mag. Radovana Žerjava, postane za preostanek mandatne dobe poslanka Jasmina OPEC, roj. 2. 8. 1985, stanuje Jezera 22, Rakičan,
2. Zaradi prenehanja mandata poslanca Janeza Janše, postane za preostanek mandatne dobe poslanec Robert HROVAT, roj. 10. 4. 1971, stanuje Stritarjeva ulica 18, Dob pri Domžalah.
II.
Ta sklep se objavi v Uradnem listu Republike Slovenije.
Št. 040-9/2013-4
Ljubljana, dne 22. marca 2013
ČLANI:
Sašo Stojanovič l.r.
Miro Pretnar l.r.
Ksenija Vencelj l.r.
Marija Leustek l.r.
Peter Golob l.r.
 
Anton Gašper Frantar l.r.
Predsednik

AAA Zlata odličnost