Uradni list

Številka 92
Uradni list RS, št. 92/2010 z dne 19. 11. 2010
Uradni list

Uradni list RS, št. 92/2010 z dne 19. 11. 2010

Kazalo

4907. Poročilo o izidu lokalnih volitev 2010 v Občini Šentjur, stran 13920.

Na podlagi 90. člena Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 – uradno prečiščeno besedilo, 45/08) izdaja Občinska volilna komisija Občine Šentjur
P O R O Č I L O
o izidu lokalnih volitev 2010 v Občini Šentjur
Na splošnih volitvah dne 10. oktobra 2010 je od skupnega števila volivcev 15.935 glasovalo po imeniku 7.077 volivcev (v 1. volilni enoti 2.906, v 2. volilni enoti 1.968 in v 3. volilni enoti 2.201 volivcev, 2 glasovnici poslani po pošti nista bili vrnjeni). Volilna udeležba na ravni občine je bila 44,41%. Pri tem je upoštevana udeležba na volitvah za župana, člane občinskega sveta in člane sveta krajevnih skupnosti.
V Občini Šentjur so bile redne volitve izvedene na skupno 36 voliščih. Na volišču, primernem za invalide, glasovanja ni bilo.
1. VOLITVE ŽUPANA OBČINE ŠENTJUR:
Posamezni kandidati so prejeli naslednje število glasov:
+----------------------+---------+--------+
|1. Mag. Štefan Tisel  |    2.778|  39,74%|
|                      |   glasov|        |
+----------------------+---------+--------+
|2. Mag. Marko Diaci   |    2.076|  29,70%|
|                      |   glasov|        |
+----------------------+---------+--------+
|3. Jožef Artnak       |     1054|  15,08%|
|                      |   glasov|        |
+----------------------+---------+--------+
|4. Janko Cerkvenik    |      702|  10,04%|
|                      |   glasov|        |
+----------------------+---------+--------+
|5. Florjan Cveto      |      381|   5,45%|
|Erjavec               |   glasov|        |
+----------------------+---------+--------+
Noben kandidat ni dobil večine glasov, zato bo opravljen drugi krog volitev med kandidatoma, ki sta dobila največ glasov.
2. VOLITVE ČLANOV OBČINSKEGA SVETA OBČINE ŠENTJUR:
Na podlagi izida volitev članov Občinskega sveta Občine Šentjur v vseh treh volilnih enotah so izvoljeni:
MAG. SEBASTJAN JAKLIČ, roj. 11/6/1972, naslov: Cesta Miloša Zidanška 8b, Šentjur,
JOŽE ŠTIGLIC, roj. 1/1/1942, naslov: Ljubljanska cesta 23, Šentjur,
MAG. ŠTEFAN TISEL, roj. 25/12/1954, naslov: Ulica Antona Martina Slomška 5, Šentjur,
LOVRO PERČIČ, roj. 15/2/1974, naslov: Pešnica 8, Šentjur,
ALEKSANDRA ŠUSTER MOČNIK, roj. 12/5/1977, naslov: Vodruž 8b, Šentjur,
MAG. MARKO DIACI, roj. 20/3/1971, naslov: Cesta Valentina Orožna 8b, Šentjur,
ROBERT POLNAR, roj. 1/12/1960, naslov: Kolodvorska ulica 4, Šentjur,
SAŠA MAJER, roj. 7/8/1985, naslov: Ulica skladateljev Ipavcev 5, Šentjur,
JURIJ MALOVRH, roj. 22/4/1946, naslov: Podgrad 38a, Šentjur,
FLORJAN CVETO ERJAVEC, roj. 22/11/1944, naslov: Cesta Valentina Orožna 8c, Šentjur,
PRIMOŽ LAUBIČ, roj. 13/5/1975, naslov: Dramlje 33, Dramlje,
STANISLAV ZUPANC, roj. 23/6/1942, naslov: Primož pri Šentjurju 41a, Šentjur,
JOŽE KORŽE, roj. 11/4/1950, naslov: Ponikva 77a, Ponikva,
ŠTEFANIJA KRAMARŠEK, roj. 3/12/1968, naslov: Svetelka 19b, Dramlje,
JELKA GODEC, roj. 21/11/1969, naslov: Ponikva 57, Ponikva,
BOŠTJAN PISANEC, roj. 13/1/1975, naslov: Hotunje 9, Ponikva,
FRANC KORENJAK, roj. 11/1/1957, naslov: Lokarje 2d, Šentjur,
JOŽE LAVBIČ, roj. 24/10/1963, naslov: Šedina 2a, Dramlje,
JOŽEF ARTNAK, roj. 1/3/1960, naslov: Javorje 15a, Gorica pri Slivnici,
ALOJZ RECKO, roj. 25/4/1938, naslov: Gorica pri Slivnici 88, Gorica pri Slivnici,
TATJANA TISEL, roj. 24/4/1966, naslov: Planina pri Sevnici 55, Planina pri Sevnici,
LUDVIK ŽAFRAN, roj. 27/9/1957, naslov: Bukovje pri Slivnici 1, Gorica pri Slivnici,
ZDRAVKO HRIBERNIK, roj. 10/3/1967, naslov: Podlešje 20a, Kalobje,
ANTON ŠPAN, roj. 16/10/1957, naslov: Doropolje 18, Planina pri Sevnici,
BORIS BELEJ, roj. 28/11/1969, naslov: Drobinsko 1a, Gorica pri Slivnici,
SREČKO KRAJNČAN, roj. 29/3/1967, naslov: Loka pri Žusmu 115, Loka pri Žusmu.
3. VOLITVE ČLANOV SVETA KRAJEVNIH SKUPNOSTI
Na podlagi izida volitev za člane sveta v vseh volilnih enotah posameznih krajevnih skupnosti so izvoljeni naslednji kandidati:
3.1. Svet krajevne skupnosti BLAGOVNA (9 članov):
1. STANISLAV ZUPANC, roj. 23/6/1942, naslov: Primož pri Šentjurju 41a, Šentjur,
2. ROK TURNŠEK, roj. 20/8/1970, naslov: Lokarje 11, Šentjur,
3. MARKO HLADNIK, roj. 16/5/1983, naslov: Dole 19, Šentjur,
4. BORUT HERIČ, roj. 29/3/1970, naslov: Goričica 14a, Šentjur,
5. JOŽEF RATAJ, roj. 21/11/1965, naslov: Zlateče pri Šentjurju 21, Šentjur,
6. SLAVKO POLAJŽAR, roj. 29/9/1960, naslov: Cerovec 5, Šentjur,
7. ANŽE REZAR, roj. 13/5/1984, naslov: Proseniško 84, Šentjur,
8. FLORJAN JANČIČ, roj. 22/4/1987, naslov: Proseniško 43a, Šentjur,
9. ALOJZ GAJŠEK, roj. 22/10/1958, naslov: Goričica 24, Šentjur.
 
3.2. Svet krajevne skupnosti DOLGA GORA (5 članov):
1. FRANC ARZENAK, roj. 15/2/1956, naslov: Dolga Gora 56, Ponikva,
2. ANTON JAVRNIK, roj. 11/10/1964, naslov: Dolga Gora 8a, Ponikva,
3. JOŽE KADENŠEK, roj. 27/3/1967, naslov: Dolga Gora 18, Ponikva,
4. JOŽE DOBNIK, roj. 31/10/1972, naslov: Dolga Gora 33, Ponikva,
5. MIRAN JAVORNIK, roj. 3/6/1969, naslov: Dolga Gora 53, Ponikva.
 
3.3. Svet krajevne skupnosti DRAMLJE (11 članov):
1. ANDREJ GOLČMAN, roj. 24/11/1961, Dramlje 3a, Dramlje,
2. MATEJ LAVBIČ, roj. 20/9/1973, Laze pri Dramljah 14a, Dramlje,
3. MIHAEL LEBER, roj. 22/8/1975, Trnovec pri Dramljah 26, Dramlje,
4. ANDREJA MASTNAK, roj. 21/10/1969, Straža na Gori 19, Dramlje,
5. GREGOR TRNOVŠEK, roj. 12/8/1974, naslov: Šedina 8, Dramlje,
6. ERNEST HROVAT, roj. 4/3/1973, naslov: Svetelka 10b, Dramlje,
7. FRANC KOTNIK, roj. 4/10/1972, Spodnje Slemene 7, Dramlje,
8. LIDIJA ZEMLJAK, roj. 12/1/1982, Jarmovec 3a, Dramlje,
9. FLORJAN KOLAR, roj. 27/5/1960, naslov: Pletovarje 57, Dramlje,
10. SIMON ŠTRAJHAR, roj. 28/9/1979, naslov: Marija Dobje 14, Dramlje,
11. ROBERT ČEDE, roj. 3/4/1971, naslov: Razbor 7a, Dramlje.
 
3.4. Svet krajevne skupnosti GROBELNO (7 članov):
1. MIRAN FRECE, roj. 3/3/1981, naslov: Grobelno 131, 3231 Grobelno,
2. MARJETA CENTRIH, roj. 16/5/1955, Grobelno 114, Grobelno,
3. ROBERT ŽVEGLER, roj. 12/4/1967, Tratna pri Grobelnem 18b, Grobelno,
4. NADA JAGER, roj. 16/6/1965, naslov: Tratna pri Grobelnem 27, 3231 Grobelno,
5. ANTON LJUBEJ, roj. 15/5/1953, Stopče 9, Grobelno,
6. MARJAN DREMŠAK, roj. 5/11/1951, naslov: Bezovje pri Šentjurju 22c, 3230 Šentjur,
7. ANTON SENEGAČNIK, roj. 9/10/1970, Brezje ob Slomu 17, Ponikva.
 
3.5. Svet krajevne skupnosti KALOBJE (9 članov):
1. ZDRAVKO HRIBERNIK, roj. 10/3/1967, Podlešje 2a, Kalobje,
2. SIMON ŠAFRAN, roj. 31/10/1981, naslov: Kalobje 20a, Kalobje,
3. CVETKO PRIVŠEK, roj. 15/10/1971, Trška gorca 17, Kalobje,
4. IVAN KOCMAN, roj. 2/7/1961, naslov: Jazbin vrh 2a, Kalobje,
5. IVAN NOVAK, roj. 26/11/1956, naslov: Vodice pri Kalobju 26, Kalobje,
6. ROMAN GAJŠEK, roj. 15/5/1974, Kostrivnica 8, Kalobje,
7. FRANC TRUPEJ, roj. 5/2/1980, naslov: Kostrivnica 16a, Kalobje,
8. MATEJA MLAKER, roj. 2/10/1981, naslov: Kostrivnica 20, Kalobje,
9. IVAN ŠAFRAN, roj. 1/4/1957, naslov: Kostrivnica 32, Kalobje.
 
3.6. Svet krajevne skupnosti LOKA PRI ŽUSMU (9 članov):
1. SREČKO KRAJNČAN, roj. 29/3/1967, naslov: Loka pri Žusmu 115, Loka pri Žusmu,
2. DRAGO KOS, roj. 1/12/1957, naslov: Loka pri Žusmu 109, Loka pri Žusmu,
3. MATJAŽ ZENDZIANOWSKI, roj. 27/1/1966, naslov: Loka pri Žusmu 142, Loka pri Žusmu,
4. MILAN GROBIN, roj. 18/5/1959, naslov: Loka pri Žusmu 33, Loka pri Žusmu,
5. VIDA KODRIN - GROBIN, roj. 21/6/1957, naslov: Loka pri Žusmu 97, Loka pri Žusmu,
6. DANICA RECKO, roj. 25/1/1954, naslov: Dobrina 6, Loka pri Žusmu,
7. ROBERT ŽAFRAN, roj. 12/5/1971, naslov: Dobrina 8a, Loka pri Žusmu,
8. BOŽO ARTNAK, roj. 7/3/1954, naslov: Hrastje 44, Loka pri Žusmu,
9. MIRJANA VERHOVŠEK, roj. 26/6/1962, naslov: Hrastje 16, Loka pri Žusmu.
 
3.7. Svet krajevne skupnosti PLANINA PRI SEVNICI (11 članov):
1. RIHARD STOPINŠEK, roj. 23/8/1958, naslov: Planina pri Sevnici 62a, Planina pri Sevnici,
2. DARKO BOBEK, roj. 12/4/1974, naslov: Planina pri Sevnici 27, Planina pri Sevnici,
3. LUDVIK TONJKO, roj. 17/10/1964, naslov: Planina pri Sevnici 83, Planina pri Sevnici,
4. JURIJ HLADIN, roj. 28/2/1964, naslov: Planinski vrh 10, Planina pri Sevnici,
5. DAMIJAN DOLAR, roj. 14/3/1973, naslov: Golobinjek pri Planini 3a, Planina pri Sevnici,
6. ROMAN ZALOKAR, roj. 18/6/1967, naslov: Podpeč nad Marofom 11, Planina pri Sevnici,
7. MILAN SEHUR, roj. 21/9/1966, naslov: Prepretno 17, Planina pri Sevnici,
8. IVAN KOŽELJ, roj. 20/6/1958, naslov: Podvine 8, Planina pri Sevnici,
9. DAMJAN GRAČNAR, roj. 19/1/1978, naslov: Podpeč pri Šentvidu 6, Planina pri Sevnici,
10. BORIS GRAČNAR, roj. 7/8/1965, naslov: Tajhte 4a, Planina pri Sevnici,
11. CIRIL METOD KOVAČ, roj. 3/9/1966, naslov: Loke pri Planini 11, Planina pri Sevnici.
 
3.8. Svet krajevne skupnosti PONIKVA (11 članov):
1. ANTON VREČKO, roj. 17/1/1940, naslov: Ponikva 13a, Ponikva,
2. SLAVKO ŠPUR, roj. 2/5/1951, naslov: Ponikva 48a, Ponikva,
3. JERNEJ KOŠAK, roj. 5/6/1974, naslov: Ponikva 76c, Ponikva,
4. CVETO GOLEŽ, roj. 31/3/1960, naslov: Hotunje 25, Ponikva,
5. JANKO PUŠNIK, roj. 1/12/1962, naslov: Hotunje 10a, Ponikva,
6. MIHAEL ŠTOR, roj. 27/7/1945, naslov: Ostrožno pri Ponikvi – del 6, Ponikva,
7. FRANC HROVATIČ, roj. 15/10/1966, naslov: Lutrje 28b, Ponikva,
8. SREČKO MOHAR, roj. 2/8/1966, naslov: Slatina pri Ponikvi 33a, Ponikva,
9. ROMAN PEVEC, roj. 24/3/1972, naslov: Okrog 12, Ponikva,
10. PETER BUSER, roj. 26/4/1982, naslov: Okrog 7, Ponikva,
11. ANTON GERMEK, roj. 29/3/1955, naslov: Zgornje Selce 15, Ponikva.
 
3.9. Svet krajevne skupnosti PREVORJE (7 članov):
1. DAMJAN MAČEK, roj. 17/11/1975, naslov: Lopaca 38b, Prevorje,
2. FRANC TERŽAN, roj. 22/2/1942, naslov: Dobje pri Lesičnem 18, Prevorje,
3. JOSIP ŠPOLJAR, roj. 14/5/1941, naslov: Košnica 18, Prevorje,
4. FRANCI PACEK, roj. 15/2/1981, naslov: Krivica 5, Prevorje,
5. MARTIN ARZENŠEK, roj. 25/10/1979, naslov: Krivica 54, Prevorje,
6. MAJDA REZEC, roj. 11/7/1962, naslov: Straška Gorca 30, Prevorje,
7. BOJAN PLANKO, roj. 28/3/1983, naslov: Žegar 28a, Prevorje.
 
3.10. Svet krajevne skupnosti SLIVNICA PRI CELJU (11 članov):
1. FLORJAN POTRATA, roj. 22/5/1946, naslov: Gorica pri Slivnici 92, Gorica pri Slivnici,
2. JANEZ PALČNIK, roj. 24/1/1971, naslov: Gorica pri Slivnici 142, Gorica pri Slivnici,
3. MATIJA ISKRA, roj. 10/3/1980, naslov: Gorica pri Slivnici 22c, Gorica pri Slivnici,
4. MARTIN CMOK, roj. 20/9/1966, naslov: Tratna ob Voglajni 11, Gorica pri Slivnici,
5. JANKO GUČEK, roj. 29/10/1978, naslov: Vezovje 9, Šentjur,
6. LUDVIK ŽAFRAN, roj. 27/9/1957, naslov: Bukovje pri Slivnici 1, Gorica pri Slivnici,
7. VLADIMIR ARTNAK, roj. 9/7/1965, naslov: Javorje 15, Gorica pri Slivnici,
8. ALOJZ JEVŠNIK, roj. 21/6/1957, naslov: Paridol 24, Gorica pri Slivnici,
9. ANDREJ HOSTNIK, roj. 28/10/1974, naslov: Jelce 5b, Gorica pri Slivnici,
10. DRAGO KEŠE, roj. 18/4/1951, naslov: Voduce 23, Gorica pri Slivnici,
11. SLAVICA VAN DER MINNEN, roj. 31/3/1975, naslov: Slivnica pri Celju 17b, Gorica pri Slivnici.
 
3.11. Svet krajevne skupnosti ŠENTJUR - MESTO (17 članov):
1. JOŽE ŠTIGLIC, roj. 1/1/1942, naslov: Ljubljanska cesta 23, Šentjur,
2. MIRA JAZBEC, roj. 3/6/1964, naslov: Ulica Dušana Kvedra 38, Šentjur,
3. MARJAN BOHORČ, roj. 21/1/1973, naslov: Ulica Dušana Kvedra 44, Šentjur,
4. LAURA LAJH RAUTER, roj. 19/11/1976, naslov: Ulica 1. celjske čete 34, Šentjur,
5. JURE RAZTOČNIK, roj. 22/6/1977, naslov: Cesta Kozjanskega odreda 10a, Šentjur,
6. VILJEM ROMIH, roj. 4/5/1942, naslov: Ulica Toneta Seliškarja 5, Šentjur,
7. LOVRO PERČIČ, roj. 15/2/1974, naslov: Pešnica 8, Šentjur,
8. SAŠO CVEK, roj. 26/12/1965, naslov: Ulica talcev 6, Šentjur,
9. DARJA ŠKORC, roj. 14/3/1977, naslov: Ulica talcev 21, Šentjur,
10. BRANKO OSET, roj. 5/5/1954, naslov: Pod Vrbco 17a, Šentjur,
11. JURE GODLER, roj. 28/1/1974, naslov: Pod Vrbco 20a, Šentjur,
12. ANTON JANČIČ, roj. 25/11/1944, naslov: Ulica skladateljev Ipavcev 31a, Šentjur,
13. ZDENKO HORVAT, roj. 7/1/1949, naslov: Ulica Franja Malgaja 35, Šentjur,
14. ROBERT GAJŠEK, roj. 1/4/1959, naslov: Romihova 6, Šentjur,
15. MILAN KRISTAN, roj. 28/4/1949, naslov: Cankarjeva ulica 9, Šentjur,
16. MATJAŽ KOVAČIČ, roj. 21/7/1970, naslov: Kameno 4, Šentjur,
17. MATJAŽ ŽMAHAR, roj. 4/8/1970, naslov: Kameno 24, Šentjur.
 
3.12. Svet krajevne skupnosti VRBNO - PODGRAD (5 članov):
1. SREČKO JAGER, roj. 5/10/1962, naslov: Vrbno 17e, Šentjur,
2. VLADIMIR BELINA, roj. 14/7/1977, naslov: Vrbno 27b, Šentjur,
3. STANKA KODRNJA, roj. 1/5/1957, naslov: Vrbno 18, Šentjur,
4. DAMJAN BIŠČAN, roj. 15/2/1976, naslov: Podgrad 37b, Šentjur,
5. ALEKSANDER DOBOVIŠEK, oj. 7/9/1967, naslov: Podgrad 26, Šentjur.
 
3.13. Svet krajevne skupnosti ŠENTJUR - RIFNIK (11 članov):
1. ANDREJ ŽMAHAR, roj. 11/4/1962, naslov: Sončna ulica 4, Šentjur,
2. MILENA RECKO, roj. 23/6/1966, naslov: Cesta Kozjanskega odreda 104, Šentjur,
3. MIRKO ČANDER, roj. 12/5/1949, naslov: Cvetna ulica 38, Šentjur,
4. DUBRAVKA TURK, roj. 25/7/1958, naslov: Goriška ulica 11, Šentjur,
5. FRANC PEVEC, roj. 5/4/1964, naslov: Goriška ulica 12, Šentjur,
6. DARKO KOŠAK, roj. 22/8/1956, naslov: Črnolica 35, Šentjur,
7. BRANKO VEBER, roj. 5/2/1961, naslov: Vodruž 40a, Šentjur,
8. MAG. MARIJA VODIŠEK, roj. 23/1/1960, naslov: Jakob pri Šentjurju 15, Šentjur,
9. SLAVKO VIDEC, roj. 3/4/1963, naslov: Vodruž 35, Šentjur,
10. ALEKSANDRA ŠUSTER MOČNIK, roj. 12/5/1977, naslov: Vodruž 8b, Šentjur,
11. MILAN PODJED, roj. 25/11/1952, naslov: Krajnčica 5a, Šentjur.
Št. 041-5/2010
Šentjur, dne 14. oktobra 2010
Predsednica
Občinske volilne komisije
Občine Šentjur
mag. Zlatka Brečko l.r.

AAA Zlata odličnost