Uradni list

Številka 85
Uradni list RS, št. 85/2010 z dne 29. 10. 2010
Uradni list

Uradni list RS, št. 85/2010 z dne 29. 10. 2010

Kazalo

4608. Poročilo o izidu volitev v svete krajevnih skupnosti na območju Občine Sežana dne 10. oktobra 2010, stran 13081.

Občinska volilna komisija Sežana izdaja na podlagi 90. člena Zakona o lokalnih volitvah (ZLV-UPB3, Uradni list RS, št. 94/07 – prečiščeno besedilo in 45/08)
P O R O Č I L O
o izidu volitev v svete krajevnih skupnosti na območju Občine Sežana dne 10. oktobra 2010
KRAJEVNA SKUPNOST Avber
V Svet Krajevne skupnosti Avber so izvoljeni:
BENČINA EGON, roj. 10. 5. 1962, Dobravlje, Dobravlje 11
JERIČ BARBARA, roj. 22. 9. 1977, Avber, Avber 28
OREL BORIS, roj. 16. 1. 1951, Avber, Avber 10
PALČIČ NADALIN, roj. 24. 12. 1950, Gradnje, Gradnje 10
RAVBAR ALICA, roj. 5. 9. 1960, Dobravlje, Dobravlje 8
ŠKABAR TOMAŽ, roj. 10. 6. 1979, Ponikve, Ponikve 51
ZLOBEC ALENKA, roj. 27. 2. 1974, Ponikve, Ponikve 6.
 
KRAJEVNA SKUPNOST Dane pri Sežani
V Svet Krajevne skupnosti Dane pri Sežani so izvoljeni:
BORŠTNAR DARKO, roj. 21. 5. 1954, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 102
BRDNIK MAJDA, roj. 20. 3. 1958, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 110
GRAHOR ZDENKA, roj. 17. 5. 1971, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 9a
mag. PIRJEVEC RADO, roj. 8. 3. 1963, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 36a
ŽIVEC IGOR, roj. 31. 3. 1970, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 30e.
 
KRAJEVNA SKUPNOST Dutovlje
V Svet Krajevne skupnosti Dutovlje so izvoljeni:
CURK DAMIJAN, roj. 14. 3. 1975, Kopriva, Kopriva 21
GEC PETER, roj. 29. 3. 1959, Dutovlje, Dutovlje 114a
KMETEC IVAN, roj. 1. 5. 1953, Kreplje, Kreplje 4g
KRSTAN HINKO, roj. 21. 10. 1962, Skopo, Skopo 61
RUPNIK ALENKA, roj. 27. 10. 1975, Skopo, Skopo 10
ŠIRCA EDVIN, roj. 2. 7. 1951, Godnje, Godnje 19
ŠTOKA PRIMOŽ, roj. 6. 3. 1962, Krajna vas, Krajna vas 1d
TAVČAR MARJAN, roj. 8. 4. 1958, Dutovlje, Dutovlje 50
TURK VOJKO, roj. 13. 10. 1945, Kopriva, Kopriva 39a.
 
KRAJEVNA SKUPNOST Kazlje
V Svet Krajevne skupnosti Kazlje so izvoljeni:
ABRAM MILIVOJ, roj. 6. 7. 1975, Kazlje, Kazlje 45a
GRMEK BOŽO, roj. 14. 5. 1974, Kazlje, Kazlje 43b
JELUŠIČ EGON, roj. 12. 8. 1970, Kazlje, Kazlje 48
RODICA MARINKA, roj. 22. 10. 1976, Kazlje, Kazlje 17
VITEZ JASNA, roj. 19. 7. 1978, Kazlje, Kazlje 10.
 
KRAJEVNA SKUPNOST Lokev
V Svet Krajevne skupnosti Lokev so izvoljeni:
BAN DUŠAN, roj. 8. 2. 1951, Lokev, Lokev 160
BARIČ ANDREJA, roj. 26. 3. 1985, Lokev, Lokev 63a
ŠKIBIN ANDREJ, roj. 8. 3. 1977, Prelože pri Lokvi, Prelože pri Lokvi 7
ČOK MARTA, roj. 11. 11. 1949, Lokev, Lokev 189d
HREŠČAK SEBASTJAN, roj. 1. 9. 1983, Lokev, Lokev 103
RACE ŽIVOJ, roj. 22. 8. 1948, Lokev, Lokev 164b
STOPAR VALTER, roj. 5. 11. 1958, Lokev, Lokev 15b.
 
KRAJEVNA SKUPNOST Pliskovica
V Svet Krajevne skupnosti Pliskovica so izvoljeni:
HRIBAR IGNAC, roj. 15. 6. 1960, Tublje pri Komnu, Tublje pri Komnu 12
LUIN JEVERICA AGNES, roj. 30. 5. 1950, Kosovelje, Kosovelje 30
PLEŠKO KATARINA, roj. 16. 2. 1967, Kregolišče, Kregolišče 3
STEPANČIČ ZDRAVKO, roj. 7. 8. 1962, Veliki Dol, Veliki Dol 54b
ŠTEMBERGER MILIVOJ, roj. 22. 7. 1961, Pliskovica, Pliskovica 86a
ŠVARA BORIS, roj. 7. 9. 1958, Pliskovica, Pliskovica 28d
TROBEC ESTER, roj. 25. 10. 1978, Veliki Dol, Veliki Dol 20.
 
KRAJEVNA SKUPNOST Povir
V Svet Krajevne skupnosti Povir so izvoljeni:
FUNČIČ MASIČ TAMARA, roj. 21. 8. 1965, Povir, Povir 20g
KOBAL VOJKO, roj. 22. 10. 1955, Gorenje pri Divači, Gorenje pri Divači 11
KOCJAN DRAGO, roj. 16. 9. 1954, Žirje, Žirje 1
KOCJAN IVAN, roj. 10. 3. 1951, Žirje, Žirje 10
REBEC RAJKO, roj. 15. 3. 1954, Gorenje pri Divači, Gorenje pri Divači 36
ŠTERLING MAHNIČ JANA, roj. 18. 10. 1976, Plešivica, Plešivica 1g
ŠTOK RADO, roj. 1. 7. 1955, Povir, Povir 1b
URŠIČ FRANKO, roj. 15. 9. 1956, Povir, Povir 53
ZADNIK NADJA, roj. 6. 1. 1956, Brestovica pri Povirju, Brestovica pri Povirju 15.
 
KRAJEVNA SKUPNOST Sežana
V Svet Krajevne skupnosti Sežana so izvoljeni:
AMBROŽIČ MITJA, roj. 30. 11. 1946, Sežana, Ulica Mirka Pirca 1
BRCAR ERIK, roj. 9. 9. 1971, Sežana, Gradišče 1
ŠOPAR MARINA, roj. 26. 6. 1966, Lipica, Lipica 12
ŠTOLFA DUŠAN, roj. 19. 10. 1951, Dol pri Vogljah, Dol pri Vogljah 23a
ČEBULEC SERGIJ, roj. 5. 7. 1954, Sežana, Ulica Talcev 5
FABJAN ZDENKA, roj. 8. 2. 1956, Voglje, Voglje 5
GORUP VLASTA, roj. 5. 2. 1955, Sežana, Cesta na Lenivec 18
JUREN SANDI, roj. 17. 9. 1961, Orlek, Orlek 23
KARIŽ DEAN, roj. 19. 2. 1971, Merče, Merče 26a
KOCJAN BOJAN, roj. 30. 1. 1956, Vrhovlje, Vrhovlje 13
KOGOJ VALTER, roj. 18. 6. 1965, Sežana, Stjenkova ulica 10
KOVAČIČ SAMSA VESNA, roj. 13. 11. 1966, Sežana, Kosovelova ulica 2
LAH ALBIN, roj. 29. 1. 1939, Sežana, Kajuhova ulica 8
LAH IGOR, roj. 16. 3. 1961, Sežana, Sežanska ulica 1
MATETA MAJDA, roj. 16. 1. 1952, Sežana, Cesta na Lenivec 6a
PENKO MARIJA, roj. 24. 9. 1949, Sežana, Ulica Nika Šturma 4
SVETINA MARKO, roj. 26. 6. 1968, Šmarje pri Sežani, Šmarje pri Sežani 81a.
 
KRAJEVNA SKUPNOST Štjak
V Svet Krajevne skupnosti Štjak so izvoljeni:
ČEHOVIN ALOJZ, roj. 22. 12. 1964, Ravnje, Ravnje 3a
FUNA ELENA, roj. 5. 9. 1980, Štjak, Štjak 4
GRMEK BRIGITA, roj. 4. 10. 1983, Štjak, Štjak 26
RENER PRIMOŽ, roj. 18. 3. 1981, Štjak, Štjak 34
SANABOR DUŠAN, roj. 21. 11. 1963, Ravnje, Ravnje 10a
SERAŽIN MATEJKA, roj. 14. 5. 1975, Dolenje, Dolenje 1
VEČKO MATEJ, roj. 17. 3. 1975, Selo, Selo 5.
 
KRAJEVNA SKUPNOST Štorje
V Svet Krajevne skupnosti Štorje so izvoljeni:
BOLE OSKAR, roj. 30. 1. 1968, Senadolice, Senadolice 7
GRMEK MITJA, roj. 21. 10. 1965, Podbreže, Podbreže 9a
JUVANČIČ BOŽIDAR, roj. 19. 11. 1965, Majcni, Majcni 2a
OREL SEBASTIJAN, roj. 14. 8. 1975, Štorje, Štorje 62
PODGORŠEK IVICA, roj. 4. 11. 1948, Štorje, Štorje 21
SKOK KATJA, roj. 3. 2. 1978, Štorje, Štorje 27.
 
KRAJEVNA SKUPNOST Tomaj
V Svet Krajevne skupnosti Tomaj so izvoljeni:
BABUDER BORUT, roj. 18. 8. 1968, Križ, Križ 11
CLEMENZ JURIJ, roj. 26. 11. 1955, Tomaj, Tomaj 105
ČAČ JANEZ, roj. 3. 2. 1958, Filipčje Brdo, Filipčje Brdo 10
GRAHOR TADEJ, roj. 21. 9. 1978, Grahovo Brdo, Grahovo Brdo 3
MAJKIĆ DIJANA, roj. 22. 1. 1978, Utovlje, Utovlje 10a
MESAR VIDA, roj. 11. 7. 1949, Šepulje, Šepulje 1c
RENČELJ ALEN, roj. 10. 8. 1969, Šepulje, Šepulje 5
ROGELJA KATARINA, roj. 4. 2. 1966, Tomaj, Tomaj 18
TERČON VOJKO, roj. 11. 12. 1959, Tomaj, Tomaj 92
TRAMPUŽ MARTINA, roj. 28. 11. 1963, Križ, Križ 113
ŽIBERNA FRANC, roj. 11. 9. 1964, Križ, Križ 136.
 
KRAJEVNA SKUPNOST Vrabče
V Svet Krajevne skupnosti Vrabče so izvoljeni:
BRATOŽ SIMON, roj. 11. 1. 1979, Jakovce, Jakovce 6
LEKŠE IRMA, roj. 8. 12. 1965, Veliko Polje, Veliko Polje 14
NOVAK JOŽEF, roj. 26. 4. 1958, Razguri, Razguri 17
OREL RAJKO, roj. 2. 6. 1968, Griže, Griže 1
OZBIČ MATJAŽ, roj. 15. 12. 1982, Stomaž, Stomaž 4a
ŠKAPIN BORIS, roj. 24. 3. 1957, Sela, Sela 7a
ŠKAPIN MILOŠ, roj. 16. 10. 1960, Vrabče, Vrabče 8
Št. 041-6/2010
Sežana, dne 13. oktobra 2010
Vesna Zobec l.r.
Predsednica