Uradni list

Številka 54
Uradni list RS, št. 54/2009 z dne 13. 7. 2009
Uradni list

Uradni list RS, št. 54/2009 z dne 13. 7. 2009

Kazalo

2665. Ugotovitveni sklep o prehodu mandata poslanca Državnega zbora Republike Slovenije, stran 7538.

Glede na obvestilo Državnega zbora Republike Slovenije št. 020-02/09-71/1 z dne 7. 7. 2009, s katerim je bilo sporočeno, da je Aleksandru Ravnikarju prenehal mandat poslanca Državnega zbora, je Državna volilna komisija na 10. seji dne 8. 7. 2009, na podlagi 17. in 37. člena Zakona o volitvah v državni zbor (Uradni list RS, št. 109/06 – ZVDZ-UPB1 in 54/07 – odločba US)
U G O T O V I L A,
da je mandat poslanca Državnega zbora Republike Slovenije prešel na naslednjo kandidatko po vrstnem redu dobljenega deleža glasov v skupnem številu glasov v volilnem okraju z liste kandidatk in kandidatov Socialni demokrati v I. volilni enoti za volitve poslancev v državni zbor.
To je: mag. Julijana BIZJAK MLAKAR, roj. 7. 9. 1956, stanujoča v Kamniku, Pot na Dobravo 17.
Kandidatka je dne 7. 7. 2009 podala izjavo, da sprejema mandat poslanke Državnega zbora Republike Slovenije.
Št. 18-4/00-02/09
Ljubljana, dne 8. julija 2009
Državna volilna komisija Ljubljana, Slovenska 54
Namestnik predsednika
Janez Srebot l.r.
Člani:
Miroslav Pretnar l.r.
dr. Franc Grad l.r.
Marjan Jarkovič l.r.
dr. Jurij Toplak l.r.
Dušan Strnad l.r.