Uradni list

Številka 120
Uradni list RS, št. 120/2006 z dne 23. 11. 2006
Uradni list

Uradni list RS, št. 120/2006 z dne 23. 11. 2006

Kazalo

5128. Poročilo o izidu volitev članov Občinskega sveta Občine Kamnik, stran 12804.

P O R O Č I L O
o izidu volitev članov Občinskega sveta
Občine Kamnik
Občinska volilna komisija Občine Kamnik je na seji dne 26. 10. 2006 ugotovila naslednji izid glasovanja za volitve članov Občinskega sveta Občine Kamnik:
I.
Od skupnega števila volivcev z območja Občine Kamnik 22.299 jih je skupaj glasovalo po volilnem imeniku 12.721. S potrdilom ni glasoval nihče. Volilna udeležba je 57,05%.
Posamezne liste kandidatov so na ravni občine dobile naslednje skupno število glasov:
+-------+---------+----+-------------------------------------+
| Glasov| % glasov| Št.|Ime liste                            |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
|    355|    2,90%|   1|OBRTNO PODJETNIŠKA LISTA             |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
|   2245|   18,37%|   2|LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE      |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
|    276|    2,26%|   3|LISTA NEODVISNIH SVETNIKOV           |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
|    399|    3,26%|   4|STRANKA MLADIH SLOVENIJE             |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
|   2229|   18,24%|   5|LISTA TONETA SMOLNIKARJA – ZA KAMNIK |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
|    544|    4,45%|   6|DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV     |
|       |         |    |SLOVENIJE                            |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
|   2330|   19,06%|   7|SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA        |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
|    534|    4,37%|   8|ZELENA STRANKA                       |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
|    598|    4,89%|   9|SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA            |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
|   1319|   10,79%|  10|NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKA LJUDSKA   |
|       |         |    |STRANKA                              |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
|    665|    5,44%|  11|AKTIVNA SLOVENIJA                    |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
|    729|    5,96%|  12|SOCIALNI DEMOKRATI                   |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
|  12223|     100%|    |SKUPAJ                               |
+-------+---------+----+-------------------------------------+
II.
Mandati so skladno s 15., 16. in 17. členom Zakona o lokalnih volitvah dodeljeni listam kandidatov, in sicer:
Slovenska demokratska stranka                                 6
Lista Toneta Smolnikarja – Za Kamnik                          6
Liberalna demokracija Slovenije                               6
N.Si – Nova Slovenija – Krščanska ljudska stranka             3
Socialni demokrati                                            2
Zelena stranka                                                1
Slovenska ljudska stranka                                     1
Stranka mladih Slovenije                                      1
Demokratična stranka upokojencev Slovenije                    1
Aktivna Slovenija                                             1
Obrtno podjetniška lista                                      1
III.
Člani Občinskega sveta Občine Kamnik, izvoljeni na lokalnih volitvah dne 22. 10. 2006m so:
                                                    Lista kandidatov   VE
1. Ančka Podbevšek, rojena 2. 7. 1965,
Zgornji Motnik 15                                                SDS    1
2. Branislav Golubovič, rojen 10. 8. 1969,
Klavčičeva 5                                                     LDS    3
3. Marija Mošnik, rojena 15. 8. 1954,
Golice 14e                                  Lista Toneta Smolnikarja    1
4. Matej Tonin, rojen 30. 7. 1983, Zgornji Tuhinj 39b           N.Si    1
5. Robin Majnik, rojen 6. 3. 1964, Godič 44                      SDS    2
6. Demitrij Perčič, rojen 19. 12. 1963, Tunjiška 2/a             LDS    4
7. Nives Matjan, rojena 28. 7. 1966,
Ljubljanska cesta 21k,                      Lista Toneta Smolnikarja    3
8. Rudi Veršnik, rojen 24. 7. 1950, Gornji Log 16                SDS    3
9. Mateja Poljanšek, rojena 19. 3. 1965,
Ulica Toma Brejca 1a                                             LDS    4
10. Rudolf Pfajfar, rojen 4. 12. 1953,
Levstikova ulica 17                         Lista Toneta Smolnikarja    4
11. Matjaž Jug, rojen 28. 8. 1982, Podgorje 39                    SD    4
12. Anton Šuštar – Tone, rojen 29. 5. 1977,
Tunjiška Mlaka 6                                                  AS    2
13. Matej Slapar, rojen 17. 9. 1984, Polčeva Pot 7              N.Si    2
14. Vid Kadunc, rojen 27. 11. 1949,
Zgornji Tuhinj 25                                                SLS    1
15. Demeter Sadnikar, rojen 24. 5. 1951,
Usnjarska cesta 26                                               SDS    1
16 Gregor Koncilja, rojen 13. 6. 1967,
Cesta treh talcev 8b                                             LDS    2
17. Jože Zagorc, rojen 15. 7. 1949,
Pot v Rudnik 3                              Lista Toneta Smolnikarja    4
18. Anton Rajsar, rojen 9. 1. 1958, Šmartno 26a                DeSUS    1
19. Daniel Kovačič, rojen 20. 11. 1940,
Prisojna Pot 22                                       ZELENA STRANKA    4
20. Robert Kokotec, rojen 20. 1. 1964,
Na Bregu 30                                                      SDS    4
21. Marjan Semprimožnik, rojen 8. 7. 1970,
Motnik 17                                                        LDS    1
22. Marjan Osolnik, rojen 28. 10. 1963,
Brezje nad Kamnikom 10a                     Lista Toneta Smolnikarja    2
23. Janez Ivo Stražar, rojen 14. 2. 1944,
Podgorje 12a                                                    N.Si    4
24. Ana Marija Suhoveršnik, rojena 31. 12. 1981,
Steletova 21                                                     SMS    4
25. Valentin Zabavnik, rojen 4. 1. 1953, Košiše 16               SDS    2
26. Nuša Mojca Svete, rojena 23. 4. 1957,
Matije Blejca 2                                                  LDS    3
27. Vido Repanšek, rojen 7. 8. 1963,
Spodnji Log 1                               Lista Toneta Smolnikarja    3
28. Borut Žagar, rojen 25. 6. 1982, Stegne 22                     SD    3
29. Milica Kocjančič, rojena 9. 7. 1948,
Stegne 12                                         Obrtno podj. lista    3
Kamnik, dne 26. oktobra 2006
Predsednik
Občinske volilne komisije
Občine Kamnik
Janez Jeglič, univ. dipl. prav., l.r.