Uradni list

Številka 114
Uradni list RS, št. 114/2006 z dne 9. 11. 2006
Uradni list

Uradni list RS, št. 114/2006 z dne 9. 11. 2006

Kazalo

4886. Poročilo o izidu volitev v svete krajevnih skupnosti na območju Občine Sežana dne 22. oktobra 2006, stran 11955.

Občinska volilna komisija Sežana izdaja na podlagi 90. člena Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 22/06 – uradno prečiščeno besedilo in odločba US, Uradni list RS, št. 70/06)
P O R O Č I L O
o izidu volitev v svete krajevnih skupnosti na območju Občine Sežana dne 22. oktobra 2006
KRAJEVNA SKUPNOST AVBER
V Svet Krajevne skupnosti Avber so izvoljeni:
BENČINA EGON, roj. 10. 5. 1962, Dobravlje, Dobravlje 11
JERIČ BARBARA, roj. 22. 9. 1977, Avber, Avber 28
OREL BORIS, roj. 16. 1. 1951, Avber, Avber 10
PALČIČ NADALIN, roj. 24. 12. 1950, Gradnje, Gradnje 10
RAVBAR ALICA, roj. 5. 9. 1960, Dobravlje, Dobravlje 8
SKOK ISTOK, roj. 6. 12. 1968, Ponikve, Ponikve 13A
ŠKABAR ANDREJ, roj. 9. 10. 1980, Ponikve, Ponikve 51
 
KRAJEVNA SKUPNOST DANE PRI SEŽANI
V Svet Krajevne skupnosti Dane pri Sežani so izvoljeni:
COLJA MARKO, roj. 4. 6. 1979, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 64
ČEPAR DARKO, roj. 21. 3. 1962, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 20C
GREGORIČ BOŠTJAN, roj. 12. 8. 1981, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 5a
MEZGEC MAJA, roj. 14. 8. 1980, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 20b
PIRJEVEC ROBERT, roj. 5. 3. 1972, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 27b
 
KRAJEVNA SKUPNOST DUTOVLJE
V Svet Krajevne skupnosti Dutovlje so izvoljeni:
CURK DAMIJAN, roj. 14. 3. 1975, Kopriva, Kopriva 21
MARC MAJDA, roj. 29. 5. 1962, Skopo, Skopo 63
MARGARIT MARIO, roj. 29. 3. 1950, Skopo, Skopo 63b
MOŽE BRANKO, roj. 13. 4. 1949, Dutovlje, Dutovlje 124a
ŠTOK DAVID, roj. 19. 2. 1967, Dutovlje, Dutovlje 40c
ŠTOKA PRIMOŽ, roj. 6. 3. 1962, Krajna vas, Krajna vas 32
TAVČAR JOŠKO, roj. 25. 12. 1955, Kreplje, Kreplje 11
TAVČAR MARJAN, roj. 8. 4. 1958, Dutovlje, Dutovlje 50
TURK VOJKO, roj. 13. 10. 1945, Kopriva, Kopriva 39a
 
KRAJEVNA SKUPNOST KAZLJE
V Svet Krajevne skupnosti Kazlje so izvoljeni:
JELUŠIČ EGON, roj. 12. 8. 1970, Kazlje, Kazlje 48
JELUŠIČ IZTOK, roj. 13. 3. 1964, Kazlje, Kazlje 33a
PETELIN IZTOK, roj. 26. 12. 1966, Kazlje, Kazlje 6
RODICA MARINKA, roj. 22. 10. 1976, Kazlje, Kazlje 17
TERČELJ ERIK, roj. 28. 9. 1981, Kazlje, Kazlje 30b
 
KRAJEVNA SKUPNOST LOKEV
V Svet Krajevne skupnosti Lokev so izvoljeni:
BAN URŠKA, roj. 26. 6. 1980, Prelože pri Lokvi, Prelože pri Lokvi 27
FONDA SIMON, roj. 26. 4. 1984, Lokev, Lokev 193
HREŠČAK SEBASTJAN, roj. 1. 9. 1983, Lokev, Lokev 103
PRIHAVEC LUCIJA, roj. 30. 12. 1980, Lokev, Lokev 134
RACE ŽIVOJ, roj. 22. 8. 1948, Lokev, Lokev 164b
STOPAR VALTER, roj. 5. 11. 1958, Lokev, Lokev 15b
ŽNIDARŠIČ TOMAŽ, roj. 7. 9. 1975, Lokev, Lokev 190f
 
KRAJEVNA SKUPNOST PLISKOVICA
V Svet Krajevne skupnosti Pliskovica so izvoljeni:
GULIČ EGON, roj. 11. 2. 1962, Pliskovica, Pliskovica 75
KOKORAVEC KARLO, roj. 11. 6. 1951, Veliki Dol, Veliki Dol 54
LUIN JEVERICA AGNES, roj. 30. 5. 1950, Kosovelje, Kosovelje 30
MARJANOVIČ ŽARKO, roj. 13. 10. 1957, Tublje pri Komnu, Tublje pri Komnu 1A
MARKUŽA AVGUŠTIN, roj. 29. 1. 1938, Kregolišče, Kregolišče 10
ŠIRCA MOJCA, roj. 5. 12. 1965, Pliskovica, Pliskovica 28b
ŽIVEC MILENA, roj. 14. 7. 1958, Veliki Dol, Veliki Dol 53b
 
KRAJEVNA SKUPNOST POVIR
V Svet Krajevne skupnosti Povir so izvoljeni:
BERNETIČ IZTOK, roj. 11. 5. 1950, Plešivica, Plešivica 7
JOGAN CECILIJA, roj. 25. 2. 1940, Žirje, Žirje 19
RAŽEM BENJAMIN, roj. 4. 10. 1966, Brestovica pri Povirju, Brestovica pri Povirju 12a
REBEC RAJKO, roj. 15. 3. 1954, Gorenje pri Divači, Gorenje pri Divači 36
SAMSA PETER, roj. 22. 6. 1977, Žirje, Žirje 26
ŠTOK GODINA ADRIJANA, roj. 7. 12. 1966, Povir, Povir 1c
ŠTOK RADO, roj. 1. 7. 1955, Povir, Povir 1b
TAVČAR KAROL, roj. 18. 12. 1938, Gorenje pri Divači, Gorenje pri Divači 41
URŠIČ FRANKO, roj. 15. 9. 1956, Povir, Povir 53
 
KRAJEVNA SKUPNOST SEŽANA
V Svet Krajevne skupnosti Sežana so izvoljeni:
AMBROŽIČ MITJA, roj. 30. 11. 1946, Sežana, Ulica M. Pirca 1
BRCAR ERIK, roj. 9. 9. 1971, Sežana, Gradišče 1
ČEH ADRIJAN, roj. 16. 3. 1945, Sežana, Ul. Nika Šturma 2
JUREN SANDI, roj. 17. 9. 1961, Orlek, Orlek 23
KOGOJ VALTER, roj. 18. 6. 1965, Sežana, Stjenkova 10
LAH ALBIN, roj. 29. 1. 1939, Sežana, Kajuhova 8
LAH IGOR, roj. 16. 3. 1961, Sežana, Sežanska 1
MATETA MAJDA, roj. 16. 1. 1952, Sežana, Ul. Ivana Turšiča 5
NORČIČ VLADIMIR, roj. 11. 7. 1951, Sežana, Cesta na Lenivec 16
PERHAVEC DARIJA, roj. 24. 4. 1956, Sežana, Ulica talcev 9/a
ŠKOLNIK SLAVKO, roj. 8. 2. 1963, Sežana, Kosovelova ulica 4
ŠOPAR MARINA, roj. 26. 6. 1966, Lipica, Lipica 12
ŠTEFANČIČ ALEŠ, roj. 9. 10. 1972, Šmarje pri Sežani, Šmarje pri Sežani 16a
ŠTOLFA DUŠAN, roj. 19. 10. 1951, Dol pri Vogljah, Dol pri Vogljah 23a
VIDMAR LJUBO, roj. 28. 5. 1949, Voglje, Voglje 31
VITEZ STOJAN, roj. 27. 1. 1959, Vrhovlje, Vrhovlje 21
ŽIBERNA IVAN, roj. 7. 4. 1956, Merče, Merče 11
 
KRAJEVNA SKUPNOST ŠTJAK
V Svet Krajevne skupnosti Štjak so izvoljeni:
FUNA JANKO, roj. 26. 12. 1953, Selo, Selo 4
LIPANJE MATEJ, roj. 7. 11. 1981, Poljane pri Štjaku, Poljane pri Štjaku 2
MISLEJ ANDREJ, roj. 20. 3. 1984, Nova vas, Nova vas 1
RENER DAVID, roj. 6. 4. 1976, Štjak, Štjak 26
RENER LUDVIK, roj. 6. 12. 1943, Krtinovica, Krtinovica 4
RENER RAJKO, roj. 11. 5. 1964, Gradišče pri Štjaku, Gradišče pri Štjaku 2
SANABOR DUŠAN, roj. 21. 11. 1963, Ravnje, Ravnje 10
SERAŽIN EDVIN, roj. 3. 12. 1975, Dolenje, Dolenje 1
ŠTRANCAR IVAN, roj. 24. 5. 1955, Bogo, Bogo 4
 
KRAJEVNA SKUPNOST ŠTORJE
V Svet Krajevne skupnosti Štorje so izvoljeni:
BOLE OSKAR, roj. 30. 1. 1968, Senadolice, Senadolice 7
GRMEK MITJA, roj. 21. 10. 1965, Podbreže, Podbreže 9a
JUVANČIČ BOŽIDAR, roj. 19. 11. 1965, Majcni, Majcni 2a
OREL SEBASTIJAN, roj. 14. 8. 1975, Štorje, Štorje 62
PODGORŠEK IVICA, roj. 4. 11. 1948, Štorje, Štorje 21
SKOK KATJA, roj. 3. 2. 1978, Štorje, Štorje 27
 
KRAJEVNA SKUPNOST TOMAJ
V Svet Krajevne skupnosti Tomaj so izvoljeni:
ČERNE DRAGOTIN ALBIN, roj. 1. 3. 1948, Tomaj, Tomaj 1
FABJAN MILENA, roj. 1. 5. 1952, Utovlje, Utovlje 20
HENIGMAN STANKO, roj. 5. 10. 1950, Tomaj, Tomaj 122
MAHNIČ MARKO, roj. 10. 1. 1977, Grahovo Brdo, Grahovo Brdo 1
SAMEC TANJA, roj. 1. 12. 1961, Križ, Križ 231
SIMČIČ SLAVKO, roj. 10. 3. 1955, Križ, Križ 35
ŠAJNA ANDRAŽ, roj. 29. 4. 1985, Šepulje, Šepulje 33
TERČON VOJKO, roj. 11. 12. 1959, Tomaj, Tomaj 92
TRAMPUŽ ALOJZ, roj. 20. 6. 1934, Križ, Križ 113
TURK ANAMARIJA, roj. 19. 12. 1933, Šepulje, Šepulje 6
ZORETIČ NADIJA, roj. 14. 4. 1972, Filipčje Brdo, Filipčje Brdo 1b
 
KRAJEVNA SKUPNOST VRABČE
V Svet Krajevne skupnosti Vrabče so izvoljeni:
LEKŠE IRMA, roj. 8. 12. 1965, Veliko Polje, Veliko Polje 14
NOVAK JOŽEF, roj. 26. 4. 1958, Razguri, Razguri 11
OREL OLGA, roj. 9. 8. 1957, Griže, Griže 4
OZBIČ JOŠKO, roj. 6. 3. 1955, Stomaž, Stomaž 4a
ŠKAPIN BORIS, roj. 24. 3. 1957, Sela, Sela 7a
ŠKAPIN BOŽO, roj. 14. 7. 1967, Vrabče, Vrabče 25
ŠKAPIN MILAN, roj. 1. 12. 1964, Jakovce, Jakovce 1d
Št. 041-4/2006
Sežana, dne 25. oktobra 2006
Predsednica
Občinske volilne komisije Občine Sežana
Vesna Zobec l.r.

AAA Zlata odličnost