Uradni list

Številka 71
Uradni list RS, št. 71/2006 z dne 7. 7. 2006
Uradni list

Uradni list RS, št. 71/2006 z dne 7. 7. 2006

Kazalo

3059. Poročilo o izidu volitev članov personalnih svetov sodišč, ki so bile 13. junija 2006, stran 7611.

P O R O Č I L O
o izidu volitev članov personalnih svetov sodišč, ki so bile 13. junija 2006
Volilna komisija Sodnega sveta RS je na seji dne 4. julija 2006, na podlagi zapisnikov o delu volilnih odborov na glasovanju pri volitvah članov personalnih svetov sodišč, ki je bilo 13. junija 2006 in na ponovnem glasovanju 27. junija 2006, ter na podlagi zapisnikov o delu Volilne komisije Sodnega sveta RS pri ugotovitvi izida glasovanja po pošti, ugotovila naslednji izid volitev članov personalnih svetov sodišč:
I.
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA VRHOVNEGA SODIŠČA REPUBLIKE SLOVENIJE
Izvoljeni so bili:
1. JANEZ VLAJ
2. BRANKO MASLEŠA
3. VLADIMIR BALAŽIC
4. MARTINA LIPPAI
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA VIŠJEGA SODIŠČA V CELJU
Izvoljeni so bili:
1. MARIJA BOVHA
2. BRANKO AUBREHT
3. BRANKO VITEZ
4. TATJANA KAMENŠEK KRAJNC
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA OKROŽNEGA SODIŠČA V CELJU, KI JIH VOLIJO SODNIKI OKROŽNEGA SODIŠČA
Izvoljeni so bili:
1. BOJAN NENDL
2. INGRID LEŠNIK
3. ZDENKA PEŠEC
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA OKROŽNEGA SODIŠČA V CELJU, KI JIH VOLIJO SODNIKI OKRAJNIH SODIŠČ
Izvoljene so bile:
1. VLASTA LAJLAR
2. BARBARA ŽUMER KUNC
3. MARJETA KLINC
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA DELOVNEGA SODIŠČA V CELJU
Izvoljeni sta bili:
1. MARIJA KRIVEC
2. MAGDA PAJER NOVAČAN
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA VIŠJEGA SODIŠČA V MARIBORU
Izvoljeni so bili:
1. BREDA CERJAK FIRBAS
2. mag. DUŠAN DOUGAN
3. BREDA KOLARIČ LAH
4. MIROSLAV PLIBERŠEK
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA OKROŽNEGA SODIŠČA V MARIBORU, KI JIH VOLIJO SODNIKI OKROŽNEGA SODIŠČA
Izvoljene so bile:
1. DANILA DOBČNIK ŠOŠTERIČ
2. MARIJA PEPERKO
3. NEVENKA ĐEBI
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA OKROŽNEGA SODIŠČA V MARIBORU, KI JIH VOLIJO SODNIKI OKRAJNIH SODIŠČ
Izvoljeni so bili:
1. dr. JASNA MURGEL
2. MARJAN PREMZL
3. KATJA ROŽIČ
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA DELOVNEGA SODIŠČA V MARIBORU
Izvoljena sta bila:
1. EMIL VUČKIČ
2. BORUT VALENTI
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA OKROŽNEGA SODIŠČA V NOVI GORICI
Izvoljeni so bili:
a) izmed sodnikov okrožnega sodišča:
1. IGOR MOZETIČ
2. GORAN KLAVORA
b) izmed sodnikov okrajnih sodišč:
1. MILAN PETEK
2. JERNEJ KOVŠE
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA OKROŽNEGA SODIŠČA V MURSKI SOBOTI
Izvoljeni so bili:
a) izmed sodnikov okrožnega sodišča:
1. ALEKSANDER KRANFOGEL
2. MARIJA STOJKO TRATNJEK
b) izmed sodnikov okrajnih sodišč:
1. STANISLAV JUG
2. NATALIJA PAVLIČ GOLDINSKIJ
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA OKROŽNEGA SODIŠČA V NOVEM MESTU
Izvoljeni so bili:
a) izmed sodnikov okrožnega sodišča
1. BORIS KODRIČ
2. BARBARA MOČIVNIK ŠKEDELJ
b) izmed sodnikov okrajnih sodišč
1. ZOFIJA REDEK
2. BOŠTJAN KOVIČ
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA VIŠJEGA SODIŠČA V KOPRU
Izvoljeni so bili:
1. ALEŠ ARH
2. MAJDA ŽUŽEK
3. NEVENKA DJURKOVIČ
4. MARA TURK
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA OKROŽNEGA SODIŠČA V KOPRU, KI JIH VOLIJO SODNIKI OKROŽNEGA SODIŠČA
Izvoljeni so bili:
1. BOŽENKA FELICIJAN HLADNIČ
2. MERI MIKAC
3. MATEJ ŠTROS
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA OKROŽNEGA SODIŠČA V KOPRU, KI JIH VOLIJO SODNIKI OKRAJNIH SODIŠČ
Izvoljene so bile:
1. IRMA SURINA – KOSTOVIČ
2. IRENA ŠIK – ZABUKOVEC
3. NELLY ROBEŽNIK
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA DELOVNEGA SODIŠČA V KOPRU
Izvoljeni sta bili:
1. VLASTA HÖNN
2. ANA ŠFILIGOJ
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA VIŠJEGA SODIŠČA V LJUBLJANI
Izvoljeni so bili:
1. dr. ANA BOŽIČ PENKO
2. MILENA JAZBEC LAMUT
3. mag. DUNJA JADEK PENSA
4. VLADIMIR HORVAT
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA VIŠJEGA DELOVNEGA IN SOCIALNEGA SODIŠČA V LJUBLJANI
Izvoljeni so bili:
1. METOD ŽUŽEK
2. BORUT VUKOVIČ
3. BOGDAN GREIF
4. VALERIJA NAHTIGAL ČURMAN
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA OKROŽNEGA SODIŠČA V LJUBLJANI, KI JIH VOLIJO SODNIKI OKROŽNEGA SODIŠČA
Izvoljeni so bili:
1. GORAZD FABJANČIČ
2. ZLATA ŠTIBLAR KISIČ
3. JANA KHALIL ŠNUDERL
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA OKROŽNEGA SODIŠČA V LJUBLJANI, KI JIH VOLIJO SODNIKI OKRAJNIH SODIŠČ
Izvoljeni so bili:
1. LIDIJA COLJA ROTH
2. LENA MEDIČ
3. SAŠA DOGAN
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA DELOVNEGA IN SOCIALNEGA SODIŠČA V LJUBLJANI
Izvoljeni sta bili:
1. SONJA FABJAN
2. MOJCA OGOREVC
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA OKROŽNEGA SODIŠČA V KRANJU, KI JIH VOLIJO SODNIKI OKROŽNEGA SODIŠČA
Izvoljeni so bili:
1. ANDREJA RAVNIKAR
2. METKA RADJENOVIĆ
3. JANEZ GOLIČIČ
IZID VOLITEV ZA ČLANE PERSONALNEGA SVETA OKROŽNEGA SODIŠČA V KRANJU, KI JIH VOLIJO SODNIKI OKRAJNIH SODIŠČ
Izvoljeni so bili:
1. PETER RUDOLG
2. MOJCA MLAKAR
3. DEJAN KMETEC
IZID NADOMESTNIH VOLITEV ZA ENEGA ČLANA PERSONALNEGA SVETA UPRAVNEGA SODIŠČA REPUBLIKE SLOVENIJE
Izvoljen je bil:
1. PETER GOLOB
II.
Volilna komisija pri delu volilnih odborov ni ugotovila nepravilnosti, ki bi vplivale na izid glasovanja ali na izid volitev.
Ljubljana, dne 4. julija 2006
Predsednica volilne komisije
dr. Lidija Koman Perenič l.r.