Uradni list

Številka 106
Uradni list RS, št. 106/2005 z dne 25. 11. 2005
Uradni list

Uradni list RS, št. 106/2005 z dne 25. 11. 2005

Kazalo

4647. Sklep o potrditvi mandata člana občinskega sveta, stran 11415.

Na podlagi 37.a člena Zakona o lokalni samoupravi (Uradni list RS, št. 72/93, 6/94 – Odl. US, 45/94 – Odl. US RS, 57/94, 14/95, 20/95 – Odl. US RS, 63/95 – obvezna razlaga, 73/95 – Odl. US RS, 9/96 – Odl. US RS, 39/96 – Odl. US RS, 44/96 – Odl. US RS, 26/97, 70/97, 10/98, 68/98 – Odl. US RS, 74/98, 59/99 – Odl. US RS, 70/00, 51/02, 87/02 – Odl. US RS in 108/03 – Odl. US RS in 72/05), 24. člena Statuta Občine Sevnica (Uradni list RS, št. 39/99, 91/00, 102/00, 65/03, 124/04 in 53/05), pravnomočnega ugotovitvenega sklepa Občinskega sveta Občine Sevnica o prenehanju mandata člana občinskega sveta št. 00607-0001/05 z dne 2. 6. 2005, in ugotovitvenega sklepa Občinske volilne komisije št. 00607-0001/05 z dne 29. 6. 2005, je Občinski svet Občine Sevnica na 24. redni seji dne 7. 11. 2005 sprejel
S K L E P
o potrditvi mandata člana občinskega sveta
1. člen
Članu Občinskega sveta Občine Sevnica Rudiju Dobniku, roj. 2. 8. 1961, iz Krmelja, Krmelj 24, ki je bil na lokalnih volitvah leta 2002 izvoljen na listi kandidatov Socialdemokratske stranke (SDS), je 28. 9. 2005 prenehal mandat.
2. člen
Za preostanek mandatne dobe v Občinskem svetu Občine Sevnica se mandat potrdi Ivanu Orešniku, roj. 15. 2. 1973, stanujočemu na naslovu Osredek pri Krmelju 1, p. Šentjanž, ki je naslednji kandidat z liste Slovenske demokratske stranke za lokalne volitve 10. 11. 2002 in je 7. 10. 2005 podal pisno izjavo o sprejemu mandata člana občinskega sveta.
3. člen
Član občinskega sveta iz 2. člena tega sklepa nastopi mandat z dnem sprejema tega sklepa, to je 7. 11. 2005.
4. člen
Sklep o potrditvi mandata člana občinskega sveta začne veljati takoj in se objavi v Uradnem listu Republike Slovenije.
Št. 00607-0003/2005
Sevnica, dne 7. novembra 2005
Župan
Občine Sevnica
Kristijan Janc l.r.