Uradni list

Številka 11
Uradni list RS, št. 11/2003 z dne 31. 1. 2003
Uradni list

Uradni list RS, št. 11/2003 z dne 31. 1. 2003

Kazalo

434. Sklep o določitvi kandidata, ki v skladu s 14. členom zakona o poslancih opravlja funkcijo poslanca namesto poslanca, ki opravlja funkcijo v vladi, stran 1653.

Na podlagi 14. člena zakona o poslancih (Uradni list RS, št. 48/92, 15/94 – ZustS, 19/94 – ZSS in 44/94 – odl. US) je Državni zbor Republike Slovenije na seji dne 27. 1. 2003 sprejel naslednji
S K L E P
V času dokler poslanec dr. Rado Bohinc, ki opravlja funkcijo ministra, v skladu s prvim odstavkom 14. člena zakona o poslancih ne more opravljati funkcije poslanca, opravlja to funkcijo v skladu z drugim odstavkom 14. člena navedenega zakona, od današnjega dne Jerica Mrzel, rojena 11. aprila 1945, stanujoča Stritarjeva 7, Ljubljana.
Št. 020-02/92-27
Ljubljana, dne 28. januarja 2003.
Predsednik
Državnega zbora
Republike Slovenije
Borut Pahor l. r.