Uradni list

Številka 11
Uradni list RS, št. 11/2003 z dne 31. 1. 2003
Uradni list

Uradni list RS, št. 11/2003 z dne 31. 1. 2003

Kazalo

432. Sklep o določitvi kandidata, ki v skladu s 17. členom zakona o volitvah v državni zbor postane poslanec za preostanek mandatne dobe namesto poslanca, ki mu je prenehal mandat, stran 1653.

Na podlagi 7. člena zakona o poslancih (Uradni list RS, št. 48/92, 15/94 – ZustS, 19/94 – ZSS in 44/94 – odl. US) je Državni zbor Republike Slovenije na seji dne 27. 1. 2003 sprejel naslednji
S K L E P
Potrdi se poslanski mandat dr. Radu Bohincu, rojenemu 23. julija 1949, stanujočemu Hacetova 9, Ljubljana.
Št. 020-02/92-27/148
Ljubljana, dne 28. januarja 2003.
Predsednik
Državnega zbora
Republike Slovenije
Borut Pahor l. r.