Uradni list

Številka 5
Uradni list RS, št. 5/2003 z dne 17. 1. 2003
Uradni list

Uradni list RS, št. 5/2003 z dne 17. 1. 2003

Kazalo

193. Poročilo o izidu volitev članov Občinskega sveta občine Sv. Jurij ob Ščavnici, stran 230.

P O R O Č I L O
o izidu volitev članov Občinskega sveta občine Sv. Jurij ob Ščavnici dne 10. 11. 2002
Občinska volilna komisija Sv. Jurij ob Ščavnici je na seji, dne 11. 11. 2002, na podlagi zapisnikov o delu volilnih odborov pri ugotavljanju izida glasovanja za volitve članov Občinskega sveta občine Sv. Jurij ob Ščavnici na volitvah 10. 11. 2002, ugotovila:
I
a) v volilne imenike na območju občine je vpisanih 2403 volivcev,
b) glasovalo po imeniku 1820 volivcev,
c) predčasno je glasovalo 6 volivcev,
d) po pošti glasovalo 2 volivcev,
e) glasovalo skupaj 1828 volivcev,
f) neveljavne glasovnice: 15.
II
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
VOLILNA ENOTA ŠT. 1
Sv. Jurij – Jamna
vpisani v volilni imenik: 252
obč. sv.
volilna udeležba: 86,11%
neveljavne glasovnice: 0
število oddanih glasov: 217
Kandidati za občinski svet
-----------------------------------------
Ime in priimek                  Št. glas.
-----------------------------------------
Marko Kraner                          142
Silvo Lavrenčič                        75
-----------------------------------------
                                      217
-----------------------------------------
V volilni enoti št. 1 je izvoljen za člana občinskega sveta Marko Kraner.
VOLILNA ENOTA ŠT. 2
Blag. Kralj. Koč. Vrh
vpisani v volilni imenik: 202
obč. sv.
volilna udeležba: 68,81%
neveljavne glasovnice: 3
število oddanih glasov: 139
Kandidati za občinski svet
-----------------------------------------
Ime in priimek                  Št. glas.
-----------------------------------------
Milan Domajnko                         58
Anton Kreft                            55
Majda Rojs                             23
-----------------------------------------
                                      136
-----------------------------------------
V volilni enoti št. 2 je izvoljen za člana občinskega sveta Milan Domajnko.
VOLILNA ENOTA ŠT. 3
Grabonoš
vpisani v volilni imenik: 186
obč. sv.
volilna udeležba: 73,66%
neveljavne glasovnice: 2
število oddanih glasov: 137
Kandidati za občinski svet
-----------------------------------------
Ime in priimek                  Št. glas.
-----------------------------------------
Jože Plohl                             30
Ciril Mir                              25
Simon Šipek                            80
-----------------------------------------
                                      135
-----------------------------------------
V volilni enoti št. 3 je izvoljen za člana občinskega sveta Simon Šipek.
VOLILNA ENOTA ŠT. 4
Čak-Drag-Bis
vpisani v volilni imenik: 265
obč. sv.
volilna udeležba: 71,32%
neveljavne glasovnice: 4
število oddanih glasov: 189
Kandidati za občinski svet
-----------------------------------------
Ime in priimek                  Št. glas.
-----------------------------------------
Leopold Trbuc                          65
Ludvik Ketiš                           52
Mirko Križan                           68
-----------------------------------------
                                      185
-----------------------------------------
V volilni enoti št. 4 je izvoljen za člana občinskega sveta Mirko Križan.
VOLILNA ENOTA ŠT. 5
Rož.V-Stan.
vpisani v volilni imenik: 272
obč. sv.
volilna udeležba: 75%
neveljavne glasovnice: 0
število oddanih glasov: 204
Kandidati za občinski svet
-----------------------------------------
Ime in priimek                  Št. glas.
-----------------------------------------
Marjan Kraner                         106
Stanislav Jurkovič                     51
Tatjana Trnovec                        47
-----------------------------------------
                                      204
-----------------------------------------
V volilni enoti št. 5 je izvoljen za člana občinskega sveta Marjan Kraner.
VOLILNA ENOTA ŠT. 6
Kup-Seliš
vpisani v volilni imenik: 161
obč. sv.
volilna udeležba: 81,99%
neveljavne glasovnice: 3
število oddanih glasov: 132
Kandidati za občinski svet
-----------------------------------------
Ime in priimek                  Št. glas.
-----------------------------------------
Marta Postružnik                       20
Jožef Forjan                            6
Marjan Korelc                          45
Andrej Vrzel                           58
-----------------------------------------
                                      129
-----------------------------------------
V volilni enoti št. 6 je izvoljen za člana občinskega sveta Andrej Vrzel.
VOLILNA ENOTA ŠT. 7
Sl-Bol-Žih
vpisani v volilni imenik: 291
obč. sv.
volilna udeležba: 79,04%
neveljavne glasovnice: 1
število oddanih glasov: 230
Kandidati za občinski svet
-----------------------------------------
Ime in priimek                  Št. glas.
-----------------------------------------
Stanko Gregorec                       158
Franc Kšela                            71
-----------------------------------------
                                      229
-----------------------------------------
V volilni enoti št. 7 je izvoljen za člana občinskega sveta Stanko Gregorec.
VOLILNA ENOTA ŠT. 8
Sovjak
vpisani v volilni imenik: 239
obč. sv.
volilna udeležba: 71,13%
neveljavne glasovnice: 0
število oddanih glasov: 170
Kandidati za občinski svet
-----------------------------------------
Ime in priimek                  Št. glas.
-----------------------------------------
Simona Filipič                         52
Marijan Kocuvan                       118
-----------------------------------------
                                      170
-----------------------------------------
V volilni enoti št. 8 je izvoljen za člana občinskega sveta Marijan Kocuvan.
VOLILNA ENOTA ŠT. 9
St.G-Žen-Brez
vpisani v volilni imenik: 167
obč. sv.
volilna udeležba: 71,86%
neveljavne glasovnice: 0
število oddanih glasov: 120
Kandidati za občinski svet
-----------------------------------------
Ime in priimek                  Št. glas.
-----------------------------------------
Anton Klemenčič                        41
Jože Krajnc                            79
-----------------------------------------
                                      120
-----------------------------------------
V volilni enoti št. 9 je izvoljen za člana občinskega sveta Jože Krajnc.
VOLILNA ENOTA ŠT. 10
Gab-Gal-Kok-Kut
vpisani v volilni imenik: 197
obč. sv.
volilna udeležba: 77,66%
neveljavne glasovnice: 2
število oddanih glasov: 153
Kandidati za občinski svet
-----------------------------------------
Ime in priimek                  Št. glas.
-----------------------------------------
Matija Perša                           49
Mirko Ljubec                           65
Beno Rohitelj                          37
-----------------------------------------
                                      151
-----------------------------------------
V volilni enoti št. 10 je izvoljen za člana občinskega sveta Mirko Ljubec.
VOLILNA ENOTA ŠT. 11
Gra-Terb-M.Mor
vpisani v volilni imenik: 171
obč. sv.
volilna udeležba: 76,61%
neveljavne glasovnice: 0
število oddanih glasov: 131
Kandidati za občinski svet
-----------------------------------------
Ime in priimek                  Št. glas.
-----------------------------------------
Daniel Tancoš                          64
Ivan Trbuc                             17
Anton Meznarič                         50
-----------------------------------------
                                      131
-----------------------------------------
V volilni enoti št. 11 je izvoljen za člana občinskega sveta Daniel Tancoš.
Št. 00609-00002/2002
Sv. Jurij ob Ščavnici, dne 11. novembra 2002.
Predsednik
Občinske volilne komisije
Sv. Jurij ob Ščavnici
Dragan Kujundižič, univ. dipl. prav. l. r.
Člani:
Franc Lančič, l. r.
Albin Krajnc l. r.
Olga Žmavc l. r.
Franci Čuš ml. l. r.

AAA Zlata odličnost