Uradni list

Številka 103
Uradni list RS, št. 103/2002 z dne 29. 11. 2002
Uradni list

Uradni list RS, št. 103/2002 z dne 29. 11. 2002

Kazalo

5195. Poročilu o izidu volitev v svete krajevnih skupnosti na območju Občine Sežana, stran 11717.

Občinska volilna komisija Sežana izdaja na podlagi 90. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95, 20/98 in 51/2002)
P O R O Č I L O
o izidu volitev v svete krajevnih skupnosti na območju Občine Sežana dne 10. november 2002
Krajevna skupnost Avber
V Svet krajevne skupnosti Avber so izvoljeni:
Bole Andrej, roj. 3. 7. 1974, Dobravlje, Dobravlje 28
Fabjan Ljubo, roj. 3. 9. 1946, Avber, Avber 12
Orel Boris, roj. 16. 1. 1951, Avber, Avber 10
Palčič Nadalin, roj. 24. 12. 1950, Gradnje, Gradnje 10
Pegan Marijan, roj. 28. 3. 1962, Dobravlje, Dobravlje 6
Skok Istok, roj. 6. 12. 1958, Ponikve, Ponikve 13a
Zlobec Mitja, roj. 21. 7. 1976, Ponikve, Ponikve 3
 
Krajevna skupnost Dane pri Sežani
V Svet krajevne skupnosti Dane pri Sežani so izvoljeni:
Bizjak Rajko, roj. 10. 9. 1973, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 4
Caharija Klavdij, roj. 26. 8. 1938, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 24a
Mahnič David, roj. 29. 8. 1965, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 27f
Pasarić Branka, roj. 25. 4. 1940, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 100
Živec Igor, roj. 31. 3. 1970, Dane pri Sežani, Dane pri Sežani 30e
 
Krajevna skupnost Dutovlje
V Svet krajevne skupnosti Dutovlje so izvoljeni:
Gomezel Armando, roj. 22. 3. 1963, Dutovlje, Dutovlje 1k
Gulič Sebastjan, roj. 30. 6. 1973, Skopo, Skopo 5
Kodrič Stanislav, roj. 25. 10. 1957, Godnje, Godnje 25
Luin Alen, roj. 18. 5. 1972, Kreplje, Kreplje 32
Margarit Mario, roj. 29. 3. 1950, Skopo, Skopo 63b
Škerlj Milivoj, roj. 13. 10. 1945, Kopriva, Kopriva 29
Tavčar Albin, roj. 7. 12. 1948, Dutovlje, Dutovlje 159
Turk Vojko, roj. 13. 10. 1945, Kopriva, Kopriva 39a
 
Krajevna skupnost Kazlje
V Svet krajevne skupnosti Kazlje so izvoljeni:
Grmek Božo, roj. 14. 5. 1974, Kazlje, Kazlje 43
Jelušič Egon, roj. 12. 8. 1970, Kazlje, Kazlje 48
Novak Jožef, roj. 1. 11. 1952, Kazlje, Kazlje 39
Orel Klavdij, roj. 29. 9. 1962, Kazlje, Kazlje 26
Papič Milan, roj. 1. 1. 1958, Kazlje, Kazlje 14
 
Krajevna skupnost Lokev
V Svet krajevne skupnosti Lokev so izvoljeni:
Ban Jožef, roj. 27. 12. 1939, Prelože pri Lokvi, Prelože pri Lokvi 27
Ban Leo, roj. 31. 10. 1955, Prelože pri Lokvi, Prelože pri Lokvi 3c
Perhavec Dušan, roj. 16. 1. 1950, Lokev, Lokev 5a
Race Živoj, roj. 22. 8. 1948, Lokev, Lokev 164b
Stoisavljevič Matjaž, roj. 23. 8. 1977, Lokev, Lokev 83
Stopar Valter, roj. 5. 11. 1958, Lokev, Lokev 15b
Žnidaršič Dragan, roj. 18. 7. 1951, Lokev, Lokev 190f
 
Krajevna skupnost Pliskovica
V Svet krajevne skupnosti Pliskovica so izvoljeni:
Bortolato Ivan, roj. 4. 5. 1948, Pliskovica, Pliskovica 18
Gulič Egon, roj. 11. 2. 1962, Pliskovica, Pliskovica 75
Marjanovič Žarko, roj. 13. 10. 1957, Tublje pri Komnu, Tublje pri Komnu 1a
Markuža Avguštin, roj. 29. 1. 1938, Kregolišče, Kregolišče 10
Rudež Ivan, roj. 11. 3. 1949, Veliki Dol, Veliki Dol 9
Vrabec Edvin, roj. 9. 11. 1954, Kosovelje, Kosovelje 23
Živec Angel, roj. 7. 7. 1949, Veliki Dol, Veliki Dol 19
 
Krajevna skupnost Povir
V Svet krajevne skupnosti Povir so izvoljeni:
Bernetič Iztok, roj. 11. 5. 1950, Plešivica, Plešivica 7
Kocjan Ivan, roj. 10. 8. 1938, Žirje, Žirje 27
Kuret Boris, roj. 6. 2. 1958, Žirje, Žirje 22
Rebec Ivan, roj. 23. 12. 1965, Brestovica pri Povirju, Brestovica pri Povirju 5
Rebec Magdalena, roj. 14. 12. 1953, Povir, Povir 51f
Rebec Rajko, roj. 15. 3. 1954, Gorenje pri Divači, Gorenje pri Divači 36
Štok Rado, roj. 1. 7. 1955, Povir, Povir 1b
Tavčar Karol, roj. 18. 12. 1938, Gorenje pri Divači, Gorenje pri Divači 41
Uršič Franko, roj. 15. 9. 1956, Povir, Povir 53
 
Krajevna skupnost Sežana
V Svet krajevne skupnosti Sežana so izvoljeni:
Ambrožič Mitja, roj. 30. 11. 1946, Sežana, Ulica M. Pirca 1
Bernetič Ivana, roj. 31. 3. 1947, Sežana, Ul. Nika Šturma 8
Brcar Erik, roj. 9. 9. 1971, Sežana, Gradišče 1
Grandič Iztok, roj. 2. 8. 1970, Lipica, Lipica 10
Gustinčič Jože, roj. 14. 12. 1933, Sežana, Ulica Franca Segulina 4
Kariž Dean, roj. 19. 8. 1971, Merče, Merče 26a
Kogoj Valter, roj. 18. 6. 1965, Sežana, Stjenkova 10
Mahnič David, roj. 5. 1. 1968, Voglje, Voglje 25
Mateta Majda, roj. 16. 1. 1952, Sežana, Ivana Turšiča 5
Muhič Jožef, roj. 16. 2. 1965, Sežana, Igriška 15
Norčič Vladimir, roj. 11. 7. 1951, Sežana, Cesta na Lenivec 16
Perhavec Darija, roj. 24. 4. 1956, Sežana, Ulica talcev 9a
Počkar Nadja, roj. 10. 4. 1950, Šmarje pri Sežani, Šmarje pri Sežani 54
Prijatelj Srečko, roj. 28. 8. 1962, Orlek, Orlek 11
Ravbar Vojko, roj. 6. 4. 1972, Vrhovlje, Vrhovlje 28a
Školnik Slavko, roj. 8. 2. 1963, Sežana, Kosovelova 4
Štolfa Dušan, roj. 19. 10. 1951, Dol pri Vogljah, Dol pri Vogljah 23a
 
Krajevna skupnost Štjak
V Svet krajevne skupnosti Štjak so izvoljeni:
Aralica Boris, roj. 28. 9. 1952, Selo, Selo 10
Kenda Bogomir, roj. 24. 6. 1961, Krtinovica, Krtinovica 6
Lipanje Edvin, roj. 7. 7. 1968, Bogo, Bogo 7
Lipanje Matej, roj. 7. 11. 1981, Poljane pri Štjaku, Poljane pri Štjaku 2
Počkar Drago, roj. 25. 4. 1960, Štjak, Štjak 25
Rener Rajko, roj. 11. 5. 1964, Gradišče pri Štjaku, Gradišče pri Štjaku 2
Sanabor Dušan, roj. 21. 11. 1963, Ravnje, Ravnje 10
Seražin Edvin, roj. 3. 12. 1975, Dolenje, Dolenje 1
Sluban Simon, roj. 15. 11. 1968, Mahniči, Mahniči 9
 
Krajevna skupnost Štorje
V Svet krajevne skupnosti Štorje so izvoljeni:
Borjančič Livija, roj. 9. 5. 1965, Podbreže, Podbreže 10
Dolgan Mitja, roj. 4. 4. 1964, Majcni, Majcni 15a
Hreščak Simon, roj. 18. 5. 1974, Štorje, Štorje 87
Hreščak Vojko, roj. 28. 1. 1964, Štorje, Štorje 69
Korošec Branko, roj. 15. 8. 1954, Štorje, Štorje 42
Kralj Robert, roj. 19. 3. 1965, Senadolice, Senadolice 6
Skok Stojan, roj. 2. 6. 1951, Štorje, Štorje 27
Vidmar Bojan, roj. 16. 4. 1957, Štorje, Štorje 98
Žitko Branko, roj. 11. 2. 1955, Štorje, Štorje 23a
 
Krajevna skupnost Tomaj
V Svet krajevne skupnosti Tomaj so izvoljeni:
Čevnja Srečko, roj. 11. 4. 1942, Tomaj, Tomaj 25a
Gerbec Pavel, roj. 23. 4. 1952, Utovlje, Utovlje 17
Macarol Borut, roj. 23. 4. 1974, Šepulje, Šepulje 27
Macarol Mitja, roj. 16. 4. 1973, Križ, Križ 177a
Rogelja Katarina, roj. 4. 2. 1966, Tomaj, Tomaj 18
Samec Tanja, roj. 1. 12. 1961, Križ, Križ 231
Škerlj Tomaž, roj. 18. 2. 1976, Filipčje Brdo, Filipčje Brdo 6
Šonc Silvana, roj. 22. 10. 1953, Tomaj, Tomaj 13
Tavčar Bogdan, roj. 5. 9. 1944, Križ, Križ 158
Trampuž Sonja, roj. 6. 6. 1965, Grahovo Brdo, Grahovo Brdo 3
Žvab Pavel, roj. 15. 5. 1970, Šepulje, Šepulje 15
 
Krajevna skupnost Vrabče
V Svet krajevne skupnosti Vrabče so izvoljeni:
Janežič Edi, roj. 5. 11. 1960, Vrabče, Vrabče 2
Lekše Jože, roj. 6. 4. 1960, Veliko Polje, Veliko Polje 14
Novak Zmagoslav, roj. 28. 7. 1954, Razguri, Razguri 11
Orel Olga, roj. 9. 8. 1957, Griže, Griže 4a
Ozbič Joško, roj. 6. 3. 1955, Stomaž, Stomaž 4a
Seražin Igor, roj. 17. 3. 1967, Sela, Sela 6
Škapin Milan, roj. 1. 12. 1964, Jakovce, Jakovce 1d
Št. 00601-2/2002
Sežana, dne 13. novembra 2002.
Vesna Zobec l. r.
Predsednica