Uradni list

Številka 54
Uradni list RS, št. 54/2002 z dne 21. 6. 2002
Uradni list

Uradni list RS, št. 54/2002 z dne 21. 6. 2002

Kazalo

2611. Sklep o prenehanju opravljanja funkcije poslanca v skladu z drugim odstavkom 9. člena zakona o poslancih, stran 5513.

Na podlagi 7. člena zakona o poslancih (Uradni list RS, št. 48/92 in 44/94 – odl. US) je Državni zbor Republike Slovenije na seji dne 11. 6. 2002 sprejel naslednji
S K L E P
Potrdi se poslanski mandat Antonu Butolenu, roj. 5. januarja 1955, stanujočemu Žetale 42, Žetale.
Št. 020-02/92-27/142
Ljubljana, dne 11. junija 2002.
Predsednik
Državnega zbora
Republike Slovenije
Borut Pahor l. r.

AAA Zlata odličnost