Uradni list

Številka 31
Uradni list RS, št. 31/1999 z dne 30. 4. 1999
Uradni list

Uradni list RS, št. 31/1999 z dne 30. 4. 1999

Kazalo

1487. Sklep o opravljanju funkcije poslanca, stran 3581.

Na podlagi 14. člena zakona o poslancih (Uradni list RS, št. 48/92 in 44/94 – odločba US) je Državni zbor Republike Slovenije na seji dne 23. 4. 1999 sprejel naslednji
S K L E P
V času dokler poslanec Jožef Školč, ki je bil imenovan za ministra, v skladu s prvim odstavkom 14. člena zakona o poslancih ne more opravljati funkcije poslanca, opravlja to funkcijo v skladu z drugim odstavkom 14. člena navedenega zakona, od 23. 4. 1999 gospod Jože Lenič, roj. 28. 6. 1965, stanujoč Krakovska 10a, Domžale.
Št. 020-02/92-27/103
Ljubljana, dne 23. aprila 1999.
Predsednik
Državnega zbora
Republike Slovenije
Janez Podobnik, dr. med. l. r.

AAA Zlata odličnost