Uradni list

Številka 68
Uradni list RS, št. 68/1996 z dne 29. 11. 1996
Uradni list

Uradni list RS, št. 68/1996 z dne 29. 11. 1996

Kazalo

3764. Poročilo o izidu volitev članov svetov krajevne skupnosti Občine Idrija, stran 5833.

Občinska volilna komisija Idrija daje na podlagi 90. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94 in 70/95) na podlagi zapisnikov pristojnih volilnih komisij krajevnih skupnosti naslednje
P O R O Č I L O
o izidu volitev članov svetov krajevnih skupnosti Občine Idrija
I
Na volitvah 10. novembra 1996 je bilo skupaj oddanih 7.306 glasov, od tega 547 neveljavnih in 6759 veljavnih glasovnic.
II
Za člane sveta KS Črni Vrh so bili izvoljeni:
1. Emil Čuk, Črni Vrh 106,
2. Marko Mikuž, Črni vrh 87,
3. Anka Poženel, Črni vrh 51,
4. Jošt Rupnik, Zadlog 42,
5. Drago Kavčič, Zadlog 45,
6. Majda Lužnik, Idrijski Log 12a,
7. Milan Miklavič, Predgriže 3a,
8. Andrej Poženel, Lome 9,
9. Anita Logar, Kanji Dol 10.
III
Za člane sveta KS Dole so bili izvoljeni:
1. Metod Hvala, Gore 10a,
2. Ivan Mikuš, Gore 17,
3. Ivan Petrič, Gore 27,
4. Rado Erznožnik, Dole 11,
5. Jožef Rejec, Dole 11a,
6. Aleš Žakelj, Dole 8,
7. Pavel Leskovec, Jelični Vrh 14,
8. Branko Razložnik, Jelični Vrh 25,
9. Ciril Markič, Jelični Vrh 16,
10. Janez Kržišnik, Idršek 4.
IV
Za člane sveta KS Godovič so bili izvoljeni:
1. Janez Žakelj, Godovič 42,
2. Marjan Brenčič, Godovič 53,
3. Danijel Rupnik, Godovič 70a,
4. Bernard Petkovšek, Godovič 1,
5. Damijan Gantar, Godovič 65,
6. Pavlina Lukan, Godovič 103a,
7. Marinka Gantar, Godovič 45a.
V
Za člane sveta KS Idrija so bili izvoljeni:
1. dr. Jože Čar, Idrija, Beblerjeva 4,
2. Marjan Beričič, Idrija, Cankarjeva 4,
3. Ferdinand Rupnik, Idrija, O. Župančiča 11,
4. Cveto Koder, Idrija, Mestni trg 16,
5. Vojko Božič, Idrija, Študentovska 1,
6. Maro Brus, Idrija, Tomšičeva 17b,
7. Miran Podobnik, Idrija, Gortanova 21.
VI
Za člane sveta KS Kanomlja so bili izvoljeni:
1. Milan Česnik, Srednja Kanomlja 45a,
2. Dušan Kenda, Srednja Kanomlja 52,
3. Milan Šinkovec, Srednja Kanomlja 25,
4. Sandi Bončina, Gorenja Kanomlja 40,
5. Silvester Klemenčič, Gorenja Kanomlja 31,
6. Emil Medved, Gorenja Kanomlja 25.
VII
Za člane sveta KS Krnice Masore so bili izvoljeni:
1. Valentin Kacin, Idr. Krnice 23,
2. Viktor Podobnik, Idr. Krnice 6,
3. Nikolaj Podgornik, Idr. Krnice 33b,
4. Jožef Magajne, Masore 19,
5. Ciril Magajne, Masore 15,
6. Marko Šavli, Masore 10.
VIII
Za člane sveta KS Ledine so bili izvoljeni:
1. Marko Kosmač, Mrzli Vrh 9,
2. Branko Seljak, Korita 5,
3. Alojzij Kosmač, Ledinske Krnice 10,
4. Anton Šifrar, Ledine 1,
5. Andri Seljak, Pečnik 11,
6. Marjan Lapajne, Govejk 11,
7. Janez Uršič, Gorenji Vrsnik 19,
8. Darko Vehar, Spodnji Vrsnik 11,
9. Ciril Demšar, Žirovnica 4.
IX
Za člane sveta KS Spodnja Idrija so bili izvoljeni:
1. Vojko Carl, Spodnja Idrija, Šolska 14,
2. Marija Novak Boškovič, Spodnja Idrija, Mladinska 8,
3. Aleksander Može, Spodnja Idrija, Mladinska 1,
4. Stanislav Grošelj, Spodnja Idrija, Slovenska 12,
5. Nataša Sedej, Spodnja Kanomlja 38c,
6. Anton Svetličič, Spodnja Idrija, Mokraška vas 1.
X
Za člane sveta KS Vojsko so bili izvoljeni:
1. Helena Vončina, Vojsko 27,
2. Peter Poljanec, Vojsko 106,
3. Marko Mrak, Vojsko 24a,
4. Andrejka Makuc, Vojsko 103,
5. Aleksander Šinkovec, Vojsko 32,
6. Aleksandra Skok, Vojsko 78.
XI
Za člane sveta KS Zavratec so bili izvoljeni:
1. Mirko Kavčič, Zavratec 27,
2. Darko Bogataj, Potok 7,
3. Mirko Kogovšek, Potok 5,
4. Jože Lazar, Zavratec 16,
5. Marko Vehar, Potok 6,
6. Jožef Lazar, Zavratec 25,
7. Franc Kogovšek, Zavratec 15.
Predsednik
Občinske volilne komisije Idrija
Andrej Rozman l. r.

AAA Zlata odličnost