Uradni list

Številka 79
Uradni list RS, št. 79/2014 z dne 7. 11. 2014
Uradni list

Uradni list RS, št. 79/2014 z dne 7. 11. 2014

Kazalo

3317. Poročilo o izidu volitev v Občini Vipava na rednih volitvah 5. oktobra 2014, stran 8760.

Na podlagi 90. člena Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 – UPB3, 45/08, 83/12) je Občinska volilna komisija občine sestavila
P O R O Č I L O
o izidu volitev v Občini Vipava na rednih volitvah 5. oktobra 2014
1. IZID GLASOVANJA ZA ŽUPANA
V volilne imenike na območju Občine Vipava je bilo vpisanih 4589 volivcev.
Na volitvah župana je bilo oddanih 2542 glasov.
Neveljavnih glasovnic je bilo 107, veljavnih 2435.
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
+------+------------------+-------+--------+
| Zap. |Kandidat          |  Št.  |   %    |
|  št. |                  |glasov | glasov |
+------+------------------+-------+--------+
|  1.  |JOŽKO ANDLOVIC    |  568  |23,33 % |
+------+------------------+-------+--------+
|  2.  |IVAN PRINCES      | 1546  |63,49 % |
+------+------------------+-------+--------+
|  3.  |SIMON KOREN       |  321  |13,18 % |
+------+------------------+-------+--------+
Občinska volilna komisija je na podlagi 107. člena Zakona o lokalnih volitvah ugotovila, da je za župana Občine Vipava izvoljen IVAN PRINCES, roj. 18. 6. 1948, stanujoč v Vipavi, Goriška cesta 10, po poklicu magister veterine, ker je dobil večino veljavnih glasov
2. IZID GLASOVANJA ZA OBČINSKI SVET
Od 4589 volilnih upravičencev v Občini Vipava je na volitvah članov občinskega sveta glasovalo 2544 volivcev. Ker so bile prazne oziroma ni bilo moč ugotoviti volje volivcev, je bila 101 glasovnica neveljavna. Veljavnih je bilo 2443 glasovnic.
Na podlagi 15. člena Zakona o lokalnih volitvah so bili v vseh treh volilnih enotah skupaj listam kandidatov direktno podeljeni 3 mandati, od tega v volilni enoti 1 dva mandata, v volilni enoti 2 pa en mandat.
V skladu s 16. členom Zakona o lokalnih volitvah so se ostali mandati razdelili na ravni občine na podlagi seštevka glasov, oddanih za istoimenske liste, ki so bile vložene v vseh treh volilnih enotah.
Posamezne liste so dobile naslednje število glasov:
+------+-------------------------------+-----------+------------+
| Zap. |Ime liste                      | Št. glasov|  % glasov  |
|  št. |                               |           |            |
+------+-------------------------------+-----------+------------+
|  1.  |Stranka Mira Cerarja – SMC     |    228    |    9,33    |
+------+-------------------------------+-----------+------------+
|  2.  |Slovenska ljudska stranka – SLS|    191    |    7,82    |
+------+-------------------------------+-----------+------------+
|  3.  |Zveza za Primorsko – ZZP       |    173    |    7,08    |
+------+-------------------------------+-----------+------------+
|  4.  |Lista Ivana Princesa za razvoj |    388    |    15,88   |
+------+-------------------------------+-----------+------------+
|  5.  |Socialni demokrati – SD        |    190    |    7,78    |
+------+-------------------------------+-----------+------------+
|  6.  |Narodna stranka dela – NSD     |    148    |    6,06    |
+------+-------------------------------+-----------+------------+
|  7.  |Nova Slovenija-Krščanski       |    368    |    15,06   |
|      |demokrati – N.Si               |           |            |
+------+-------------------------------+-----------+------------+
|  8.  |Demokratična stranka           |     94    |    3,85    |
|      |upokojencev Slovenije – DeSUS  |           |            |
+------+-------------------------------+-----------+------------+
|  9.  |Slovenska demokratska stranka –|    468    |    19,16   |
|      |SDS                            |           |            |
+------+-------------------------------+-----------+------------+
|  10. |Pozitivna Slovenija – PS       |     21    |    0,86    |
+------+-------------------------------+-----------+------------+
|  11. |Lista obrti in podjetništva    |    139    |    5,69    |
+------+-------------------------------+-----------+------------+
|  12. |Lista Simona Ježa              |     35    |    1,43    |
+------+-------------------------------+-----------+------------+
Posamezne liste so dobile naslednje število mandatov:
+------+-----------------------------------------+--------------+
| Zap. |Ime liste                                | Št. mandatov |
|  št. |                                         |              |
+------+-----------------------------------------+--------------+
|  1.  |Stranka Mira Cerarja -– SMC              |       2      |
+------+-----------------------------------------+--------------+
|  2.  |Slovenska ljudska stranka – SLS          |       1      |
+------+-----------------------------------------+--------------+
|  3.  |Zveza za Primorsko – ZZP                 |       1      |
+------+-----------------------------------------+--------------+
|  4.  |Lista Ivana Princesa za razvoj           |       3      |
+------+-----------------------------------------+--------------+
|  5.  |Socialni demokrati – SD                  |       1      |
+------+-----------------------------------------+--------------+
|  6.  |Narodna stranka dela – NSD               |       1      |
+------+-----------------------------------------+--------------+
|  7.  |Nova Slovenija-Krščanski demokrati – N.Si|       3      |
+------+-----------------------------------------+--------------+
|  8.  |Demokratična stranka upokojencev         |       0      |
|      |Slovenije – DeSUS                        |              |
+------+-----------------------------------------+--------------+
|  9.  |Slovenska demokratska stranka – SDS      |       4      |
+------+-----------------------------------------+--------------+
|  10. |Pozitivna Slovenija – PS                 |       0      |
+------+-----------------------------------------+--------------+
|  11. |Lista obrti in podjetništva              |       1      |
+------+-----------------------------------------+--------------+
|  12. |Lista Simona Ježa                        |       0      |
+------+-----------------------------------------+--------------+
Izvoljeni so bili naslednji kandidati:
VOLILNA ENOTA 1
+-----+----------------+----------------+--------+--------------+
| Zap.|    Ime liste   | Ime in priimek |Rojstvo |    Naslov    |
| št. |                |  izvoljenega   |        |              |
|     |                |    člana OS    |        |              |
+-----+----------------+----------------+--------+--------------+
|  1. |Stranka Mira    |Urban Lukin     |16. 6.  |Gregorčičeva  |
|     |Cerarja – SMC   |                |1991    |ulica 19,     |
|     |                |                |        |Vipava        |
+-----+----------------+----------------+--------+--------------+
|  2. |Stranka Mira    |Meta Petrič     |12. 8.  |Gradišče pri  |
|     |Cerarja – SMC   |                |1987    |Vipavi 29 b,  |
|     |                |                |        |Vipava        |
+-----+----------------+----------------+--------+--------------+
|  3. |Lista Ivana     |Ivan Princes    |18. 6.  |Goriška cesta |
|     |Princesa za     |                |1948    |10, Vipava    |
|     |razvoj          |                |        |              |
+-----+----------------+----------------+--------+--------------+
|  4. |Nova Slovenija- |Jernej Mikuž    |15. 9.  |Kociančičeva  |
|     |Krščanski       |                |1984    |ulica 7,      |
|     |demokrati –     |                |        |Vipava        |
|     |N.Si            |                |        |              |
+-----+----------------+----------------+--------+--------------+
|  5. |Nova Slovenija- |Magda Terčelj   |26. 10. |Cesta 18.     |
|     |Krščanski       |                |1956    |aprila 7,     |
|     |demokrati –     |                |        |Vipava        |
|     |N.Si            |                |        |              |
+-----+----------------+----------------+--------+--------------+
|  6. |Slovenska       |Jožko Andlovic  |30. 9.  |Gradišče pri  |
|     |demokratska     |                |1983    |Vipavi 5,     |
|     |stranka – SDS   |                |        |Vipava        |
+-----+----------------+----------------+--------+--------------+
VOLILNA ENOTA 2
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
| Zap. |   Ime liste    | Ime in priimek |Rojstvo |    Naslov   |
| št.  |                |  izvoljenega   |        |             |
|      |                |    člana OS    |        |             |
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
|  1.  |Zveza za        |Klemen Koren    |12. 1.  |Slap 91,     |
|      |Primorsko – ZZP |                |1978    |Vipava       |
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
|  2.  |Lista Ivana     |Bogdan Godnič   |14. 4.  |Goče 16,     |
|      |Princesa za     |                |1956    |Vipava       |
|      |razvoj          |                |        |             |
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
|  3.  |Socialni        |Mitja Lavrenčič |6. 6.   |Vrhpolje 44, |
|      |demokrati – SD  |                |1978    |Vipava       |
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
|  4.  |Nova Slovenija- |Orjana Curk     |5. 6.   |Slap 3 i,    |
|      |Krščanski       |                |1967    |Vipava       |
|      |demokrati – N.Si|                |        |             |
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
|  5.  |Slovenska       |Anton Lavrenčič |3. 3.   |Vrhpolje 1   |
|      |demokratska     |                |1970    |g, Vipava    |
|      |stranka – SDS   |                |        |             |
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
|  6.  |Slovenska       |Mitja Volk      |28. 10. |Slap 4 c,    |
|      |demokratska     |                |1976    |Vipava       |
|      |stranka – SDS   |                |        |             |
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
VOLILNA ENOTA 3
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
| Zap. |   Ime liste    | Ime in priimek | Rojstvo|    Naslov   |
| št.  |                |  izvoljenega   |        |             |
|      |                |    člana OS    |        |             |
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
|  1.  |Slovenska       |Darko Rosa      |11. 8.  |Podnanos 43, |
|      |ljudska stranka |                |1960    |Podnanos     |
|      |– SLS           |                |        |             |
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
|  2.  |Lista Ivana     |Jurij Koritnik  |17. 4.  |Podnanos 91, |
|      |Princesa za     |                |1948    |Podnanos     |
|      |razvoj          |                |        |             |
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
|  3.  |Narodna stranka |Marko Nabergoj  |19. 4.  |Lozice 29,   |
|      |dela – NSD      |                |1974    |Podnanos     |
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
|  4.  |Slovenska       |Stojan Vitežnik |2. 7.   |Podbreg 36   |
|      |demokratska     |                |1959    |b, Podnanos  |
|      |stranka – SDS   |                |        |             |
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
|  5.  |Lista obrti in  |Bogdan Semenič  |25. 12. |Podnanos     |
|      |podjetništva    |                |1953    |106,         |
|      |                |                |        |Podnanos     |
+------+----------------+----------------+--------+-------------+
Član OS Anton Lavrenčič (Slovenska demokratska stranka – SDS, 2. VOLILNA ENOTA) je prejel 37 preferenčnih glasov in tako dobil mandat.
Član OS Mitja Lavrenčič (Socialni demokrati – SD, 2. VOLILNA ENOTA) je prejel 32 preferenčnih glasov in tako dobil mandat.
3. IZID GLASOVANJA ZA SVETE KRAJEVNIH SKUPNOSTI
V Svet Krajevne skupnosti ERZELJ so bili izvoljeni:
+------+----------------+------------+---------------+----------+
| Št.  |Ime in priimek  |Rojstvo     |Naslov         |    Št.   |
|      |izvoljenega     |            |               |  glasov  |
|      |člana           |            |               |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  1.  |Davorin Uršič   |3. 9. 1953  |Erzelj 35,     |    40    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  2.  |Tatjana Rener   |23. 11. 1957|Erzelj 27,     |    40    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  3.  |Franc Volk      |6. 11. 1946 |Erzelj 6,      |    39    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  4.  |Vesna Jazbec    |29. 9. 1974 |Erzelj 6,      |    37    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  5.  |Danijel Abram   |11. 7. 1944 |Erzelj 2,      |    37    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  6.  |Sonja Tominc    |9. 2. 1955  |Erzelj 21 a,   |    33    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  7.  |Alojzij Božič   |6. 6. 1956  |Erzelj 1,      |    33    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
V Svet Krajevne skupnosti GOČE so bili izvoljeni:
+------+----------------+------------+---------------+----------+
| Št.  |Ime in priimek  |Rojstvo     |Naslov         |    Št.   |
|      |izvoljenega     |            |               |  glasov  |
|      |člana           |            |               |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  1.  |Simon Žorž      |6. 3. 1976  |Goče 5 a,      |    52    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  2.  |Romina Godnič   |19. 3. 1987 |Goče 16, Vipava|    51    |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  3.  |Blaž Žvokelj    |28. 6. 1989 |Goče 1, Vipava |    50    |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  4.  |Kristina        |21. 3. 1978 |Goče 25, Vipava|    49    |
|      |Mohorčič        |            |               |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  5.  |Oton Ferjančič  |23. 1. 1977 |Goče 57, Vipava|    42    |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  6.  |Valentin Kodre  |18. 7. 1984 |Goče 67, Vipava|    39    |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  7.  |Urška Pavlič    |2. 8. 1978  |Goče 68, Vipava|    39    |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
V Svet Krajevne skupnosti GRADIŠČE PRI VIPAVI so bili izvoljeni:
+------+----------------+------------+---------------+----------+
| Št.  |Ime in priimek  |Rojstvo     |Naslov         |    Št.   |
|      |izvoljenega     |            |               |  glasov  |
|      |člana           |            |               |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  1.  |Darjo Marc      |31. 3. 1962 |Gradišče pri   |    96    |
|      |                |            |Vipavi 36,     |          |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  2.  |Peter Jež       |23. 7. 1968 |Gradišče pri   |    81    |
|      |                |            |Vipavi 28,     |          |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  3.  |Matej Leban     |3. 1. 1980  |Gradišče pri   |    73    |
|      |                |            |Vipavi 22 b,   |          |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  4.  |Branko Česen    |2. 1. 1963  |Gradišče pri   |    73    |
|      |                |            |Vipavi 47 b,   |          |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  5.  |Darinka Jež     |29. 4. 1959 |Gradišče pri   |    66    |
|      |                |            |Vipavi 6 a,    |          |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  6.  |Adrijana Petrič |1. 3. 1979  |Gradišče pri   |    62    |
|      |                |            |Vipavi 38,     |          |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  7.  |Branka Ipavec   |24. 3. 1964 |Gradišče pri   |    59    |
|      |                |            |Vipavi 32 a,   |          |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
V Svet Krajevne skupnosti LOZICE so bili izvoljeni:
+------+----------------+------------+---------------+----------+
| Št.  |Ime in priimek  |Rojstvo     |Naslov         |    Št.   |
|      |izvoljenega     |            |               |  glasov  |
|      |člana           |            |               |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  1.  |Zdravko Bratož  |30. 5. 1969 |Podgrič 15     |    83    |
|      |                |            |Podnanos       |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  2.  |Matjaž Trošt    |9. 3. 1973  |Lozice 47,     |    80    |
|      |                |            |Podnanos       |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  3.  |Primož Nabergoj |4. 9. 1975  |Podgrič 7,     |    79    |
|      |                |            |Podnanos       |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  4.  |Špela Žabar     |20. 5. 1990 |Lozice 34 e   ,|    78    |
|      |                |            |Podnanos       |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  5.  |Tanja Žorž      |24. 9. 1976 |Lozice 24 e,   |    76    |
|      |                |            |Podnanos       |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  6.  |Sonja Furlan    |23. 11. 1969|Lozice 12,     |    75    |
|      |Štrancar        |            |Podnanos       |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
V Svet Krajevne skupnosti LOŽE so bili izvoljeni:
+------+----------------+------------+---------------+----------+
| Št.  |Ime in priimek  |Rojstvo     |Naslov         |    Št.   |
|      |izvoljenega     |            |               |  glasov  |
|      |člana           |            |               |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  1.  |Melita Dolenc   |22. 3. 1976 |Lože 13 a,     |    64    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  2.  |Jožef Rehar     |11. 3. 1985 |Lože 9 a,      |    52    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  3.  |Jure Žgur       |7. 4. 1989  |Lože 11 a,     |    52    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  4.  |Erik Jež        |19. 1. 1993 |Lože 45, Vipava|    48    |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  5.  |Dragica Ukmar   |23. 9. 1969 |Lože 31, Vipava|    48    |
|      |Kodelja         |            |               |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  6.  |Silva Jamšek    |24. 3. 1969 |Lože 18 c,     |    46    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  7.  |Jakob Franco    |3. 5. 1951  |Lože 31 b,     |    43    |
|      |Cervo           |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
V Svet Krajevne skupnosti MANČE so bili izvoljeni:
+------+----------------+------------+---------------+----------+
| Št.  |Ime in priimek  |Rojstvo     |Naslov         |    Št.   |
|      |izvoljenega     |            |               |  glasov  |
|      |člana           |            |               |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  1.  |Aljaž Uršič     |1. 9. 1977  |Manče 2 a      |    49    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  2.  |Borut Furlan    |23. 1. 1972 |Manče 19 a,    |    48    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  3.  |Boža Pangerc    |24. 11. 1965|Manče 19 c,    |    40    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  4.  |Tjaša Škerjanec |27. 11. 1991|Manče 19 b,    |    38    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  5.  |Ana Škerjanec   |10. 8. 1986 |Manče 19 b,    |    36    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  6.  |Barbara Škerjanc|4. 9. 1977  |Manče 11 a,    |    36    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  7.  |Matej Rener     |13. 5. 1974 |Manče 4 c,     |    36    |
|      |                |            |Vipava         |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
V Svet Krajevne skupnosti PODNANOS so bili izvoljeni:
+------+----------------+------------+---------------+----------+
| Št.  |Ime in priimek  |Rojstvo     |Naslov         |    Št.   |
|      |izvoljenega     |            |               |  glasov  |
|      |člana           |            |               |          |
+---------------------------------------------------------------+
|VOLILNA ENOTA 1                                                |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  1.  |David Bratož    |6. 1. 1971  |Orehovica 3,   |    62    |
|      |                |            |Podnanos       |          |
+---------------------------------------------------------------+
|VOLILNA ENOTA 2                                                |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  2.  |Darko Rosa      |11. 8. 1960 |Podnanos 43,   |    100   |
|      |                |            |Podnanos       |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  3.  |Jože Potočnik   |16. 3. 1946 |Podnanos 75 a ,|    71    |
|      |                |            |Podnanos       |          |
+---------------------------------------------------------------+
|VOLILNA ENOTA 3                                                |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  4.  |Marko Brezavšček|29. 11.     |Poreče 26,     |    34    |
|      |                |1953        |Podnanos       |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  5.  |Miha Božič      |22. 6. 1993 |Poreče 1 b,    |    32    |
|      |                |            |Podnanos       |          |
+---------------------------------------------------------------+
|VOLILNA ENOTA 4                                                |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  6   |Erik Fabčič     |24. 1. 1972 |Hrašče 7,      |    28    |
|      |                |            |Podnanos       |          |
+---------------------------------------------------------------+
|VOLILNA ENOTA 5                                                |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  7.  |Matjaž Furlan   |12. 7. 1974 |Podbreg 23,    |    23    |
|      |                |            |Podnanos       |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
|  8.  |Stojan Vitežnik |2. 7. 1959  |Podbreg 36 b,  |    19    |
|      |                |            |Podnanos       |          |
+------+----------------+------------+---------------+----------+
V Svet Krajevne skupnosti PODRAGA so bili izvoljeni:
+------+-----------------+------------+--------------+----------+
| Št.  |Ime in priimek   |Rojstvo     |Naslov        |    Št.   |
|      |izvoljenega      |            |              |  glasov  |
|      |člana            |            |              |          |
+------+-----------------+------------+--------------+----------+
|  1.  |Primož Furlan    |29. 11. 1976|Podraga 91 a, |    122   |
|      |                 |            |Podnanos      |          |
+------+-----------------+------------+--------------+----------+
|  2.  |Miran Božič      |12. 11. 1963|Podraga 24 a, |    114   |
|      |                 |            |Podnanos      |          |
+------+-----------------+------------+--------------+----------+
|  3.  |Valter Likar     |19. 4. 1966 |Podraga 88 d, |    109   |
|      |                 |            |Podnanos      |          |
+------+-----------------+------------+--------------+----------+
|  4.  |Uroš Janežič     |20. 6. 1970 |Podraga 87 b, |    97    |
|      |                 |            |Podnanos      |          |
+------+-----------------+------------+--------------+----------+
|  5.  |Jožef Lozej      |27. 3. 1971 |Podraga 58,   |    92    |
|      |                 |            |Podnanos      |          |
+------+-----------------+------------+--------------+----------+
|  6.  |Aleksander       |11. 12. 1962|Podraga 46 a, |    87    |
|      |Pregelj          |            |Podnanos      |          |
+------+-----------------+------------+--------------+----------+
|  7.  |Rok Furlan       |1. 5. 1981  |Podraga 8,    |    87    |
|      |                 |            |Podnanos      |          |
+------+-----------------+------------+--------------+----------+
V Svet Krajevne skupnosti SLAP so bili izvoljeni:
+------+-----------------+-----------+---------------+----------+
| Št.  |Ime in priimek   |Rojstvo    |Naslov         |    Št.   |
|      |izvoljenega      |           |               |  glasov  |
|      |člana            |           |               |          |
+------+-----------------+-----------+---------------+----------+
|  1.  |Mitja Volk       |28. 10.    |Slap 4c, Vipava|    109   |
|      |                 |1976       |               |          |
+------+-----------------+-----------+---------------+----------+
|  2.  |Matej Premrl     |4. 1. 1988 |Slap 3 f,      |    99    |
|      |                 |           |Vipava         |          |
+------+-----------------+-----------+---------------+----------+
|  3.  |Magda Žorž       |2. 6. 1965 |Slap 13, Vipava|    81    |
+------+-----------------+-----------+---------------+----------+
|  4.  |Bojana Čermelj   |11. 6. 1969|Slap 94, Vipava|    66    |
|      |Štekar           |           |               |          |
+------+-----------------+-----------+---------------+----------+
|  5.  |Andrej Petrič    |2. 12. 1967|Slap 3 c,      |    65    |
|      |                 |           |Vipava         |          |
+------+-----------------+-----------+---------------+----------+
|  6.  |Alojz Ambrožič   |15. 7. 1958|Slap 89, Vipava|    62    |
+------+-----------------+-----------+---------------+----------+
|  7.  |Tanja Malik      |15. 1. 1961|Slap 10, Vipava|    61    |
+------+-----------------+-----------+---------------+----------+
V Svet Krajevne skupnosti VIPAVA so bili izvoljeni:
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
| Št. |Ime in priimek   |Rojstvo     |Naslov          |   Št.   |
|     |izvoljenega člana|            |                | glasov  |
+---------------------------------------------------------------+
|VOLILNA ENOTA 1                                                |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  1. |Peter Skapin     |16. 9. 1966 |Na Produ 12,    |   140   |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  2. |Milena Ličen     |10. 11.     |Beblerjeva      |   117   |
|     |                 |1952        |ulica 37,       |         |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  3. |Mitja Lavrenčič  |27. 6. 1960 |Na Produ 13,    |   98    |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+---------------------------------------------------------------+
|VOLILNA ENOTA 2                                                |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  4  |Franc Ferjančič  |23. 6. 1963 |Zemono 2,       |   106   |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  5  |Helena Premrl    |21. 12.     |Glavni trg 4,   |   114   |
|     |                 |1950        |Vipava          |         |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  6. |Mirjam Klemše    |20. 2. 1967 |Cesta 18.       |   88    |
|     |                 |            |aprila 7,       |         |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+---------------------------------------------------------------+
|VOLILNA ENOTA 3                                                |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  7. |Bernard Žgavec   |17. 10.     |Kosovelova      |   106   |
|     |                 |1974        |ulica 19,       |         |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  8. |Anton Goričan    |8. 6. 1949  |Gregorčičeva    |   103   |
|     |                 |            |ulica 9 Vipava  |         |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  9. |Ksenija Blazetič |17. 9. 1968 |Kosovelova      |   80    |
|     |                 |            |ulica 13,       |         |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
V Svet Krajevne skupnosti VRHPOLJE so bili izvoljeni:
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
| Št. |Ime in priimek   |Rojstvo     |Naslov          |   Št.   |
|     |izvoljenega člana|            |                | glasov  |
+---------------------------------------------------------------+
|VOLILNA ENOTA 1                                                |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  1. |Janko Rovan      |22. 1. 1983 |Vrhpolje 108,   |   193   |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  2. |Damjana Kobal    |9. 2. 1957  |Vrhpolje 42,    |   176   |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  3. |Matej Božič      |27. 2. 1987 |Vrhpolje 11,    |   145   |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  4. |Gregor Raspor    |6. 1. 1975  |Vrhpolje 92,    |   140   |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+---------------------------------------------------------------+
|VOLILNA ENOTA 2                                                |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  5. |Vero Počkar      |2. 8. 1965  |Duplje 15,      |   62    |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  6. |Nadja Žgavc      |6. 9. 1980  |Duplje 41,      |   52    |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+---------------------------------------------------------------+
|VOLILNA ENOTA 3                                                |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
|  7. |Darka Poljšak    |13. 2. 1968 |Sanabor 14,     |   37    |
|     |                 |            |Vipava          |         |
+-----+-----------------+------------+----------------+---------+
Št. 0410-008/2014-1
Vipava, dne 8. oktobra 2014
Predsednik OVK
Marjan Stopar l.r.