Uradni list

Številka 75
Uradni list RS, št. 75/2014 z dne 21. 10. 2014
Uradni list

Uradni list RS, št. 75/2014 z dne 21. 10. 2014

Kazalo

3135. Poročilo o izidu volitev članov sveta krajevnih skupnosti Občine Lendava 5. oktobra 2014, stran 8376.

Občinska volilna komisija Lendava je skladno s 85. in 90. členom Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 – UPB3, 45/08 in 83/12) ter na podlagi zapisnikov volilnih odborov, ki so vodili volitve na voliščih za izvolitev članov sveta krajevnih skupnosti v Občini Lendava, sestavila
P O R O Č I L O
o izidu volitev članov sveta krajevnih skupnosti Občine Lendava 5. oktobra 2014
I.
Volitve za člane svetov krajevnih skupnosti Občine Lendava je potekalo 5. oktobra 2014 za 18 krajevnih skupnosti na 25 voliščih (skupaj z voliščem za predčasno glasovanje in na volišču za glasovanje po pošti).
II.
Rezultati glasovanja za volitve članov sveta krajevnih skupnosti Občine Lendava:
1. KRAJEVNA SKUPNOST ČENTIBA
a) Skupaj volivcev: 730
b) Skupaj glasovalo 339 oziroma 46,44  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 8, neveljavnih glasovnic 3
– po pošti 4, neveljavnih glasovnic 0
c) Število oddanih glasovnic 339
– neveljavnih glasovnic 17
– veljavnih glasovnic 322
+-------------------------------+--------+
|Območje volilne enote: naselje |  Št.   |
|Čentiba                        | glasov |
+-------------------------------+--------+
|1. BRANKO KOLENKO              |  232   |
|29. 5. 1955, Čentiba. Ulica    |        |
|Svetega Urbana 99              |        |
+-------------------------------+--------+
|2. EVGEN ŠIMON                 |  203   |
|1. 5. 1955, Čentiba, Glavna    |        |
|ulica 88,                      |        |
|upokojenec                     |        |
+-------------------------------+--------+
|3. VALERIJA PEČELIN            |  248   |
|15. 8. 1957, Čentiba, Notranja |        |
|ulica 16, ekon., finančnik     |        |
+-------------------------------+--------+
|4. ŠTEFAN FEHER                |  134   |
|19. 10. 1971, Čentiba,         |        |
|Lendavska cesta 15             |        |
+-------------------------------+--------+
|5. MONIKA ŠIMON                |  203   |
|19. 8. 1979, Čentiba, Glavna   |        |
|ulica 89                       |        |
+-------------------------------+--------+
|6. ŠTEFAN VIDAK                |  219   |
|17. 11. 1950, Čentiba,         |        |
|Lendavska cesta 75             |        |
+-------------------------------+--------+
|7. ŠTEFAN FTIČAR               |  225   |
|26. 10. 1964, Čentiba, Ogradi 4|        |
+-------------------------------+--------+
|8. ANDREJKA CIPOT              |  211   |
|15. 2. 1977, Čentiba, Notranja |        |
|ulica 23/a                     |        |
+-------------------------------+--------+
2. KRAJEVNA SKUPNOST DOLGA VAS
a) Skupaj volivcev: 540
b) Skupaj glasovalo 298 oziroma 55,19  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 10, neveljavnih glasovnic 0
– po pošti 4
c) Število oddanih glasovnic 298, od tega
– neveljavnih glasovnic 9
– veljavnih glasovnic 289
+-------------------------------+--------+
|Območje volilne enote: naselje |  Št.   |
|Dolga vas                      | glasov |
+-------------------------------+--------+
|1. BORUT BAČI                  |  191   |
|14. 5. 1975, Dolga vas, Glavna |        |
|ulica 30                       |        |
+-------------------------------+--------+
|2. ROBERT HORVAT               |  189   |
|13. 8. 1987, Dolga vas Heteš 7 |        |
+-------------------------------+--------+
|3. TOMI LEVAČIČ                |   72   |
|21. 6. 1982, Dolga vas,        |        |
|Slovenska ulica 27             |        |
+-------------------------------+--------+
|4. MARJETA GÖNC                |  169   |
|2. 2. 1959, Dolga vas, Glavna  |        |
|ulica 22                       |        |
+-------------------------------+--------+
|5. GABRIELA SOBOČAN            |  220   |
|4. 2. 1972, Dolga vas, Glavna  |        |
|ulica 64                       |        |
+-------------------------------+--------+
|6. ALEŠ KONTREC                |   48   |
|3. 12. 1982, Dolga vas,        |        |
|Slovenska ulica 25             |        |
+-------------------------------+--------+
|7. PETER SEP                   |  171   |
|5. 7. 1987, Dolga vas, Vaška   |        |
|ulica 73                       |        |
+-------------------------------+--------+
|8. VIJOLETA RADELIČ            |   20   |
|28. 12. 1979, Dolga vas,       |        |
|Slovenska ulica 17             |        |
+-------------------------------+--------+
|9. JOŽEF HORVAT                |  138   |
|21. 8. 1968, Dolga vas, Vaška  |        |
|ulica 68                       |        |
+-------------------------------+--------+
|10. PIROŠKA LITROP             |  170   |
|8. 12. 1958, Dolga vas, Glavna |        |
|ulica 144                      |        |
+-------------------------------+--------+
3. KRAJEVNA SKUPNOST DOLINA
a) Skupaj volivcev: 300
b) Skupaj glasovalo 187 oziroma 62,33  %, od tega
– na predčasnem glasovanju: 0
– po pošti 1, neveljavnih glasovnic 0
c) Število oddanih glasovnic 187
– neveljavnih glasovnic 3
– veljavnih glasovnic 184
+-------------------------------+--------+
|Območje volilne enote:         |  Št.   |
|naselje Dolina pri Lendavi     | glasov |
+-------------------------------+--------+
|1. JOŽEF SABO                  |   55   |
|2. 3. 1983, Dolina pri         |        |
|Lendavi, Glavna ulica 39       |        |
+-------------------------------+--------+
|2. JOŽEF KOVAČ                 |   73   |
|26. 7. 1980, Dolina pri        |        |
|Lendavi, Glavna ulica 81       |        |
+-------------------------------+--------+
|3. DEJAN SOBOČAN               |   78   |
|27. 2. 1980, Dolina pri        |        |
|Lendavi, Glavna ulica 11       |        |
+-------------------------------+--------+
|4. METKA SABO GERENČER         |   75   |
|4. 11. 1980, Dolina pri        |        |
|Lendavi, Lendavska cesta 62    |        |
+-------------------------------+--------+
|5. NINA LUČIĆ                  |   73   |
|21. 10. 1986, Dolina pri       |        |
|Lendavi, Aveg 7                |        |
+-------------------------------+--------+
|6. ROZINA NEMEC                |   25   |
|9. 2. 1969, Dolina pri         |        |
|Lendavi, Glavna ulica 34       |        |
+-------------------------------+--------+
|7. MONIKA BAČI                 |   91   |
|14. 12. 1990, Dolina pri       |        |
|Lendavi, Glavna ulica 78       |        |
+-------------------------------+--------+
|8. ANDREJ NEMEC                |  117   |
|14. 12. 1965, Dolina pri       |        |
|Lendavi, Aveg 1                |        |
+-------------------------------+--------+
|9. TOMI HORVAT                 |   94   |
|6. 6. 1979, Dolina pri         |        |
|Lendavi, Orešje 16             |        |
+-------------------------------+--------+
|10. DEZSŐ GERENCSÉR            |   47   |
|18. 1. 1952, Dolina pri        |        |
|Lendavi, Lendavska cesta 19    |        |
+-------------------------------+--------+
4. KRAJEVNA SKUPNOST DOLNJI LAKOŠ
a) Skupaj volivcev: 229
b) Skupaj glasovalo 124 oziroma 54,15  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 124
– neveljavnih glasovnic 2
– veljavnih glasovnic 122
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Dolnji Lakoš          | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. GREGOR ŽALIG               |   76    |
|9. 5. 1977, Dolnji Lakoš,     |         |
|Glavna ulica 78               |         |
+------------------------------+---------+
|2. ARPAD SOBOČAN              |   71    |
|28. 9. 1960, Dolnji Lakoš,    |         |
|Glavna ulica 93               |         |
+------------------------------+---------+
|3. LADISLAV PÜCKO             |   73    |
|6. 4. 1958, Dolnji Lakoš,     |         |
|Glavna ulica 97               |         |
+------------------------------+---------+
|4. GYÖNGYI FARKAŠ             |   70    |
|13. 12. 1967, Dolnji Lakoš,   |         |
|Gasilska ulica 2              |         |
+------------------------------+---------+
|5. MARIJA ŠIMONKA             |   76    |
|5. 10. 1969, Dolnji Lakoš,    |         |
|Glavna ulica 33               |         |
+------------------------------+---------+
5. KRAJEVNA SKUPNOST GABERJE
a) Skupaj volivcev: 479
b) Skupaj glasovalo 252 oziroma 52,60  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 6, neveljavnih glasovnic 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 252
– neveljavnih glasovnic 8
– veljavnih glasovnic 244
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Gaberje               | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. ROBERT GÖNCZ               |   98    |
|20. 6. 1971, Gaberje, Gornja  |         |
|ulica 61                      |         |
+------------------------------+---------+
|2. DEJAN SARJAŠ               |   132   |
|12. 7. 1981, Gaberje, Glavna  |         |
|ulica 11                      |         |
+------------------------------+---------+
|3. HELENA ANTOLIN TIBAUT      |   138   |
|19. 9. 1975, Gaberje,         |         |
|Kolonija 3                    |         |
+------------------------------+---------+
|4. ELVIRA VAUPOTIČ GÖNCZ      |   96    |
|2. 6. 1973, Gaberje, Gornja   |         |
|ulica 61                      |         |
+------------------------------+---------+
|5. ANDREJ BOGDAN              |   89    |
|19. 9. 1987, Gaberje, Ozka    |         |
|ulica 6                       |         |
+------------------------------+---------+
|6. ŽUŽANA KOŠA                |   159   |
|8. 6. 1963, Gaberje, Gornja   |         |
|ulica 30                      |         |
+------------------------------+---------+
|7. BERNARDA MATAIČ            |   78    |
|15. 4. 1967, Gaberje,         |         |
|Kolonija 17                   |         |
+------------------------------+---------+
|8. MELITA FEHER               |   74    |
|25. 9. 1994, Gaberje, Gornja  |         |
|ulica 68                      |         |
+------------------------------+---------+
|9. JOŽEF ANTOLIN ml.          |   130   |
|14. 1. 1974, Gaberje, Kratka  |         |
|ulica 2                       |         |
+------------------------------+---------+
|10. JOŽEF HOZJAN              |   45    |
|15. 10. 1960, Gaberje,        |         |
|Kolonija 13                   |         |
+------------------------------+---------+
|11. BELA BOHNEC               |   113   |
|21. 6. 1961, Gaberje, Spodnja |         |
|ulica 54                      |         |
+------------------------------+---------+
|12. GORDANA SARJAŠ            |   50    |
|6. 4. 1979, Gaberje, Gornja   |         |
|ulica 59                      |         |
+------------------------------+---------+
|13. DRAGO REŽONJA             |   130   |
|14. 2. 1961, Gaberje, Spodnja |         |
|ulica 23                      |         |
+------------------------------+---------+
|14. ROBERT TIBAUT             |   113   |
|1. 1. 1974, Gaberje, Kolonija |         |
|3, kom.inž.                   |         |
+------------------------------+---------+
6. KRAJEVNA SKUPNOST GENTEROVCI
Volilna enota: 1 (naselje Genterovci)
a) Skupaj volivcev: 182
b) Skupaj glasovalo 93 oziroma 51,09  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 2, neveljavnih glasovnic 1
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 93
– neveljavnih glasovnic 3
– veljavnih glasovnic 90
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Genterovci            | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. TIBOR FEHER                |   65    |
|7. 5. 1971, Genterovci, Mala  |         |
|cesta 17                      |         |
+------------------------------+---------+
|2. SIMON ŠEBJANIČ             |   66    |
|20. 4. 1964, Genterovci, Mala |         |
|cesta 5                       |         |
+------------------------------+---------+
|3. BETINA GEREBIC             |   70    |
|2. 9. 1989, Genterovci,       |         |
|Zvoniška ulica 15             |         |
+------------------------------+---------+
Volilna enota: 2 (naselje Kamovci)
a) Skupaj volivcev: 92
b) Skupaj glasovalo 52 oziroma 56,52  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 1, neveljavnih glasovnic 0
– po pošti 4, neveljavnih glasovnic 0
c) Število oddanih glasovnic 52
– neveljavnih glasovnic 3
– veljavnih glasovnic 49
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Kamovci               | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. KATARINA BOJNEC            |   39    |
|25. 2. 1956, Kamovci 12       |         |
+------------------------------+---------+
|2. EROS VARGA LAPAJNE         |   18    |
|27. 2. 1993, Kamovci 30       |         |
+------------------------------+---------+
|3. JANEZ BOJNEC               |   30    |
|6. 4. 1955, Kamovci 12        |         |
+------------------------------+---------+
7. KRAJEVNA SKUPNOST GORICE PRI LENDAVI
Volilna enota: 1 – naselje Lendavske gorice
a) Skupaj volivcev: 366
b) Skupaj glasovalo 186 oziroma 50,81  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 7, neveljavnih glasovnic 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 186
– neveljavnih glasovnic 15
– veljavnih glasovnic 171
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Lendavske gorice – 1. | glasov  |
|volilna enota                 |         |
+------------------------------+---------+
|1. MILAN BORAK                |   132   |
|13. 7. 1950, Lendavske gorice |         |
|113                           |         |
+------------------------------+---------+
|2. JASMINA ZVER               |   138   |
|16. 1. 1963, Lendavske gorice |         |
|350                           |         |
+------------------------------+---------+
Volilna enota: 2 – naselje Lendavske gorice
a) Skupaj volivcev: 239
b) Skupaj glasovalo 112 oziroma 46,86  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 4, neveljavnih glasovnic 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 112
– neveljavnih glasovnic 8
– veljavnih glasovnic 104
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Lendavske gorice – 2. | glasov  |
|volilna enota                 |         |
+------------------------------+---------+
|1. IVAN DENŠA                 |   88    |
|1. 5. 1954, Lendavske gorice  |         |
|635/a                         |         |
+------------------------------+---------+
|2. MARJETA RIBARIČ            |   76    |
|18. 2. 1955, Lendavske gorice |         |
|429/d                         |         |
+------------------------------+---------+
Volilna enota: 3 – naselje Dolgovaške gorice
a) Skupaj volivcev: 271
b) Skupaj glasovalo 142 oziroma 52,40  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 4, neveljavnih glasovnic 1
– po pošti 1, neveljavnih glasovnic
c) Število oddanih glasovnic 142
– neveljavnih glasovnic 12
– veljavnih glasovnic 130
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Dolgovaške gorice –   | glasov  |
|3. volilna enota              |         |
+------------------------------+---------+
|1. ALEKSANDER HOZJAN          |   98    |
|2. 4. 1959, Dolgovaške gorice |         |
|253/b                         |         |
+------------------------------+---------+
|2. ŠTEFAN GRAH                |   107   |
|29. 9. 1965, Dolgovaške       |         |
|gorice 170                    |         |
+------------------------------+---------+
|3. HELENA HUZJAN              |   94    |
|14. 3. 1957, Dolgovaške       |         |
|gorice 228/a                  |         |
+------------------------------+---------+
8. KRAJEVNA SKUPNOST GORNJI LAKOŠ
a) Skupaj volivcev: 365
b) Skupaj glasovalo 173 oziroma 47,40  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 3, neveljavnih glasovnic 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 173
– neveljavnih glasovnic 4
– veljavnih glasovnic 169
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Gornji Lakoš          | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. KLAVDIJA MATKO             |   114   |
|25. 1. 1978, Gornji Lakoš,    |         |
|Glavna ulica 55               |         |
+------------------------------+---------+
|2. LADISLAV TOTH              |   113   |
|1. 4. 1970, Gornji Lakoš,     |         |
|Glavna ulica 45               |         |
+------------------------------+---------+
|3. KORNELIJA HERMAN           |   106   |
|17. 10. 1976, Gornji Lakoš,   |         |
|Cvetna ulica 20               |         |
+------------------------------+---------+
|4. FERENC HORVÁTH             |   137   |
|13. 4. 1972, Gornji Lakoš,    |         |
|Glavna ulica 9                |         |
+------------------------------+---------+
|5. SILVIJA PRŠA               |   109   |
|26. 1. 1986, Gornji Lakoš,    |         |
|Glavna ulica 18               |         |
+------------------------------+---------+
9. KRAJEVNA SKUPNOST HOTIZA
a) Skupaj volivcev: 689
b) Skupaj glasovalo 378 oziroma 54,86  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 2, neveljavnih glasovnic 0
– po pošti 1, neveljavnih glasovnic 0
c) Število oddanih glasovnic 378
– neveljavnih glasovnic 15
– veljavnih glasovnic 363
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselji Hotiza                | glasov  |
|in Brezovec – del             |         |
+------------------------------+---------+
|1. MARIJA KULČAR              |   134   |
|8. 12. 1971, Hotiza, Srednja  |         |
|ulica 6                       |         |
+------------------------------+---------+
|2. ZLATKO MARKOJA             |   172   |
|22. 7. 1964, Hotiza, Ložič 11 |         |
+------------------------------+---------+
|3. MARINA ŽERDIN              |   206   |
|15. 6. 1959, Hotiza,          |         |
|Brezovec-del 5                |         |
+------------------------------+---------+
|4. VERENA HORVAT              |   139   |
|27. 2. 1991, Hotiza, Šolska   |         |
|ulica 24                      |         |
+------------------------------+---------+
|5. MARTINA ŠERNEK             |   75    |
|12. 8. 1975, Hotiza, Ložič 58 |         |
+------------------------------+---------+
|6. PETER FARKAŠ               |   185   |
|27. 6. 1979, Hotiza, Kamenska |         |
|ulica 61                      |         |
+------------------------------+---------+
|7. EDVARD FARKAŠ              |   202   |
|14. 10. 1966, Hotiza, Ložič   |         |
|62                            |         |
+------------------------------+---------+
|8. NINA FELBAR                |   142   |
|10. 3. 1982, Hotiza, Ložič 74 |         |
+------------------------------+---------+
|9. ŠTEFAN SOBOČAN             |   169   |
|23. 3. 1968, Hotiza, Pelinska |         |
|ulica 21                      |         |
+------------------------------+---------+
|10. MATJAŽ MAJERIČ            |   65    |
|19. 4. 1962, Hotiza, Grede 4  |         |
+------------------------------+---------+
|11. MARTINA LEBAR             |   172   |
|15. 11. 1985, Hotiza, Petrova |         |
|ulica 33                      |         |
+------------------------------+---------+
|12. DARINKA TIBAUT            |   99    |
|27. 12. 1971, Hotiza, Ložič   |         |
|44                            |         |
+------------------------------+---------+
10. KRAJEVNA SKUPNOST KAPCA
a) Skupaj volivcev: 370
b) Skupaj glasovalo 174 oziroma 47,02  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 1, neveljavnih glasovnic 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 174
– neveljavnih glasovnic 5
– veljavnih glasovnic 169
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Kapca                 | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. BLANKA GYURKAČ             |   117   |
|5. 11. 1977, Kapca, Gornja    |         |
|ulica 2                       |         |
+------------------------------+---------+
|2. PETRA BANFI                |   124   |
|8. 6. 1985, Kapca, Šolska     |         |
|ulica 14/a                    |         |
+------------------------------+---------+
|3. DEAN BOT                   |   117   |
|17. 7. 1978, Kapca, Glavna    |         |
|ulica 4                       |         |
+------------------------------+---------+
|4. DANIEL HERŽENJAK           |   124   |
|28. 8. 1980, Kapca, Polanska  |         |
|ulica 66                      |         |
+------------------------------+---------+
|5. ŽUŽANA ŠERUGA              |   132   |
|26. 1. 1981, Kapca, Gornja    |         |
|ulica 8                       |         |
+------------------------------+---------+
11. KRAJEVNA SKUPNOST KOT
a) Skupaj volivcev: 108
b) Skupaj glasovalo 73 oziroma 67,59  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 73
– neveljavnih glasovnic 1
– veljavnih glasovnic 72
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Kot                   | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. ŠTEFAN SŐKE                |   25    |
|1. 12. 1953, Kot, Mlinska     |         |
|ulica 17                      |         |
+------------------------------+---------+
|2. ERIKA ČEKE                 |    9    |
|4. 3. 1977, Kot, Meka 7       |         |
+------------------------------+---------+
|3. ZSUZSI KEPE                |   25    |
|28. 4. 1971, Kot, Mlinska     |         |
|ulica 7                       |         |
+------------------------------+---------+
|4. KAREL TOMŠIČ               |   42    |
|26. 2. 1957, Kot, Trg Svetega |         |
|Antona 8                      |         |
+------------------------------+---------+
|5. FRANC HORVAT               |   48    |
|10. 11. 1947, Kot, Mlinska    |         |
|ulica 14                      |         |
+------------------------------+---------+
|6. KLAUDIA CVETKO             |   22    |
|25. 11. 1975, Kot, Meka 1     |         |
+------------------------------+---------+
|7. DENIS GERENČER             |         |
|18. 4. 1986, Kot, Trg Svetega |   20    |
|Antona 7                      |         |
+------------------------------+---------+
Ker sta kandidata Štefan Sőke pod št. 1. in Zsuzsi Kepe pod št. 3. prejela enako število glasov, je bil v skladu z določilom 12. člena Zakona o lokalnih volitvah opravljen med njima žreb. Izžrebana kandidatka je Zsuzsi Kepe.
 
12. KRAJEVNA SKUPNOST LENDAVA
Volilna enota: 1
a) Skupaj volivcev: 862
b) Skupaj glasovalo 373 oziroma 43,27  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 8, neveljavnih glasovnic 0
– po pošti 4, neveljavnih glasovnic 0
c) Število oddanih glasovnic 373
– neveljavnih glasovnic 42
– veljavnih glasovnic 331
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|Lendava – 1. enota            | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. MILIVOJ MATIČIČ            |   180   |
|31. 10. 1936, Lendava,        |         |
|Kranjčeva ulica 74            |         |
+------------------------------+---------+
|2. MARTIN HAJDINJAK           |   202   |
|23. 10. 1940, Lendava,        |         |
|Rudarska ulica 33             |         |
+------------------------------+---------+
|3. MATEJ ZADRAVEC             |   184   |
|17. 8. 1986, Lendava,         |         |
|Kranjčeva ulica 8             |         |
+------------------------------+---------+
|4. MARIJA HORVAT              |   183   |
|6. 3. 1963, Lendava,          |         |
|Tomšičeva ulica               |         |
+------------------------------+---------+
Volilna enota: 2
a) Skupaj volivcev: 777
b) Skupaj glasovalo 380 oziroma 48,90  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 14, neveljavnih glasovnic 1
– po pošti 3, neveljavnih glasovnic 0
c) Število oddanih glasovnic 380
– neveljavnih glasovnic 31
– veljavnih glasovnic 349
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|Lendava – 2. enota            | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. IVAN BREZNIK               |   201   |
|25. 9. 1972, Lendava, Ulica   |         |
|Vladimira Nazorja 18,         |         |
+------------------------------+---------+
|2. SIMONA PRENDL              |   164   |
|28. 12. 1976, Lendava,        |         |
|Slomškovo naselje 6           |         |
+------------------------------+---------+
|3. JÁNOS ORBÁN                |   172   |
|22. 9. 1952, Lendava,         |         |
|Kajuhova ulica 6              |         |
+------------------------------+---------+
|4. ELVIRA GABOR               |   127   |
|3. 2. 1975, Lendava,          |         |
|Cankarjeva 14,                |         |
+------------------------------+---------+
|5. ŠTEFAN VARGA               |   157   |
|12. 2. 1941, Lendava,         |         |
|Slomškovo naselje 22          |         |
+------------------------------+---------+
Volilna enota: 3
a) Skupaj volivcev: 963
b) Skupaj glasovalo 496 oziroma 51,50  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 22, neveljavnih glasovnic 2
– po pošti 4, neveljavnih glasovnic 0
c) Število oddanih glasovnic 496
– neveljavnih glasovnic 54
– veljavnih glasovnic 442
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|Lendava – 3. enota            | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. MATILDA KARBA              |   139   |
|25. 2. 1953, Lendava,         |         |
|Kranjčeva ulica 33            |         |
+------------------------------+---------+
|2. TEREZIJA KONCUT            |   168   |
|21. 2. 1963, Lendava, Ulica   |         |
|Heroja Mohorja 13             |         |
+------------------------------+---------+
|3. DUŠAN ZVER                 |   173   |
|31. 1. 1966, Lendava,         |         |
|Kolodvorska ulica 23/a        |         |
+------------------------------+---------+
|4. ŠTEFAN ŽERDIN              |   161   |
|11. 7. 1955, Lendava,         |         |
|Kidričeva ulica 12            |         |
+------------------------------+---------+
|5. ŠTEFAN KOZAK               |   96    |
|17. 8. 1960, Lendava,         |         |
|Kranjčeva ulica 15            |         |
+------------------------------+---------+
|6. ĐANINO KUTNJAK             |   154   |
|14. 9. 1963, Lendava,         |         |
|Kidričeva ulica 10            |         |
+------------------------------+---------+
|7. JOŽEF GJURAN               |   148   |
|23. 7. 1971, Lendava,         |         |
|Kidričeva ulica 29            |         |
+------------------------------+---------+
13. KRAJEVNA SKUPNOST MOSTJE BANUTA
Volilna enota: 1
a) Skupaj volivcev: 373
b) Skupaj glasovalo 171 oziroma 45,84  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 171
– neveljavnih glasovnic 2
– veljavnih glasovnic 169
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Mostje Banuta         | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. TIMEA GYÖRKÖŠ              |   59    |
|23. 10. 1982, Banuta 3/a      |         |
+------------------------------+---------+
|2. BREDA BELOVIČ              |   77    |
|5. 9. 1968, Mostje 48         |         |
+------------------------------+---------+
|3. DENIS TIVADAR              |   58    |
|24. 5. 1974, Mostje 56/b      |         |
+------------------------------+---------+
|4. BOJAN ŽIŽEK                |   66    |
|22. 10. 1964, Mostje 45       |         |
+------------------------------+---------+
|5. EMIL HORVAT                |   113   |
|6. 12. 1976, Banuta 8/a       |         |
+------------------------------+---------+
14. KRAJEVNA SKUPNOST PETIŠOVCI
Volilna enota: 1
a) Skupaj volivcev: 750
b) Skupaj glasovalo 289 oziroma 38,53  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 3, neveljavnih glasovnic 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 289
– neveljavnih glasovnic 31
– veljavnih glasovnic 258
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Petišovci             | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. DAMIR KUKOVEC              |   159   |
|26. 3. 1974, Petišovci, Ulica |         |
|22. junija 73                 |         |
+------------------------------+---------+
|2. JOŽEF SŐKE                 |   106   |
|14. 5. 1958, Petišovci,       |         |
|Petišovska ulica 50           |         |
+------------------------------+---------+
|3. JOSIP BENKO                |   133   |
|17. 1. 1965, Petišovci,       |         |
|Petišovska ulica 23           |         |
+------------------------------+---------+
|4. GABRIJELA NOVAK            |   153   |
|28. 7. 1962, Petišovci,       |         |
|Rudarska ulica 16             |         |
+------------------------------+---------+
|5. DEZIDER SABO               |   163   |
|31. 1. 1982, Petišovci, Vrtna |         |
|ulica 18                      |         |
+------------------------------+---------+
|6. GIZELA ZUPANEC             |         |
|7. 11. 1965, Petišovci,       |         |
|Cvetna ulica 7                |         |
+------------------------------+---------+
|7. GABI FEHER                 |   160   |
|7. 5. 1965, Petišovci,        |         |
|Petišovska ulica 35           |         |
+------------------------------+---------+
15. KRAJEVNA SKUPNOST PINCE MAROF BENICA
a) Skupaj volivcev: 153
b) Skupaj glasovalo 79 oziroma 51,633  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 79
– neveljavnih glasovnic 2
– veljavnih glasovnic 77
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enot: naselji |   Št.   |
|Pince Marof                   | glasov  |
|in Benica                     |         |
+------------------------------+---------+
|1. BRANKA BENSA               |   64    |
|18. 2. 1977, Pince Marof 15   |         |
+------------------------------+---------+
|2. NATAŠA TOMŠIĆ              |   47    |
|1. 2. 1954, Benica 13         |         |
+------------------------------+---------+
|3. PETER DUŠAN PERIC          |   41    |
|14. 10. 1941, Benica 19       |         |
+------------------------------+---------+
|4. RUDOLF VÖRÖŠ               |   46    |
|7. 8. 1966, Benica 22         |         |
+------------------------------+---------+
|5. MARTA FERLETIČ             |   50    |
|26. 7. 1966, Benica 14/a      |         |
+------------------------------+---------+
16. KRAJEVNA SKUPNOST PINCE
Volilna enota: 1
a) Skupaj volivcev: 185
b) Skupaj glasovalo 114 oziroma 61,62  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 1
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 114
– neveljavnih glasovnic 1
– veljavnih glasovnic 113
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Pince                 | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. JOŽEF HORVAT               |   78    |
|16. 9. 1964, Pince, Lendavska |         |
|cesta 41                      |         |
+------------------------------+---------+
|2. ANITA GYÖRKÖŠ              |   84    |
|12. 6. 1980, Pince, Lendavska |         |
|cesta 66                      |         |
+------------------------------+---------+
|3. LADISLAV FEHER             |   89    |
|12. 1. 1975, Pince Lendavska  |         |
|cesta 56, inž.                |         |
+------------------------------+---------+
|4. BOJAN HORVAT               |   47    |
|24. 12. 1977, Pince,          |         |
|Lendavska cesta 62            |         |
+------------------------------+---------+
|5. SIMONA LUTAR               |   29    |
|15. 1. 1977, Pince, Gornja    |         |
|ulica 13                      |         |
+------------------------------+---------+
|6. ROBERT VRŠIČ               |   78    |
|6. 11. 1975, Pince, Lendavska |         |
|cesta 29                      |         |
+------------------------------+---------+
|7. LADISLAV GYURKAČ           |   68    |
|1. 10. 1980, Pince, Zvoniška  |         |
|ulica 6                       |         |
+------------------------------+---------+
|8. SANJA VIDA KRALJ           |   12    |
|15. 6. 1984, Pince, Gornja    |         |
|ulica 8                       |         |
+------------------------------+---------+
17. KRAJEVNA SKUPNOST RADMOŽANCI
a) Skupaj volivcev: 197
b) Skupaj glasovalo 89 oziroma 45,18  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 11, neveljavnih glasovnic 0
– po pošti 1, neveljavnih glasovnic 0
c) Število oddanih glasovnic 89
– neveljavnih glasovnic 8
– veljavnih glasovnic 81
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Radmožanci            | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. STJEPAN BRDA               |   42    |
|20. 8. 1962, Radmožanci 93    |         |
+------------------------------+---------+
|2. MAGDALENA RUDAŠ            |   45    |
|20. 8. 1960, Radmožanci 31    |         |
+------------------------------+---------+
|3. MARIJA SABO                |   48    |
|2. 11. 1973, Radmožanci 111   |         |
+------------------------------+---------+
|4. TEODOR LEBAR               |   51    |
|1. 10. 1981, Radmožanci 48    |         |
+------------------------------+---------+
|5. MONIKA FODOR               |   29    |
|20. 2. 1972, Radmožanci 47    |         |
+------------------------------+---------+
|6. MONIKA PETKOVIČ            |   44    |
|15. 9. 1988, Radmožanci 104   |         |
+------------------------------+---------+
18. KRAJEVNA SKUPNOST TRIMLINI
Volilna enota: 1
a) Skupaj volivcev: 277
b) Skupaj glasovalo 164 oziroma 59,20  % od tega
– na predčasnem glasovanju: 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 164
– neveljavnih glasovnic 2
– veljavnih glasovnic 162
+------------------------------+---------+
|Območje volilne enote:        |   Št.   |
|naselje Trimlini              | glasov  |
+------------------------------+---------+
|1. IGOR KULČAR                |   109   |
|10. 12. 1962, Trimlini 55     |         |
+------------------------------+---------+
|2. IRENA BABOVIČ              |   77    |
|15. 8. 1947, Trimlini 42      |         |
+------------------------------+---------+
|3. GORAN GAVRILOVIČ           |   75    |
|5. 8. 1974, Trimlini 16       |         |
+------------------------------+---------+
|4. BARBARA MATJAŠEC           |   80    |
|14. 3. 1984, Trimlini 45      |         |
+------------------------------+---------+
|5. IZABELA GYURKAČ            |   111   |
|1. 9. 1977, Trimlini 23       |         |
+------------------------------+---------+
|6. ANA HORVAT                 |   58    |
|27. 4. 1958, Trimlini 53/a    |         |
+------------------------------+---------+
|7. BOŠTJAN VUČKO              |   101   |
|1. 3. 1975, Trimlini 19       |         |
+------------------------------+---------+
|8. ZLATKO LISJAK              |   64    |
|26. 8. 1959, Trimlini 21      |         |
+------------------------------+---------+
III.
Člani svetov krajevnih skupnosti Občine Lendava, izvoljeni na volitvah 5. 10. 2014, so:
KRAJEVNA SKUPNOST ČENTIBA (7 članov)
1. Valerija PEČELIN
2. Branko KOLENKO
3. Štefan FTIČAR
4. Štefan VIDAK
5. Andrejka CIPOT
6. Monika ŠIMON
7. Evgen ŠIMON
 
KRAJEVNA SKUPNOST DOLGA VAS (7 članov)
1. Gabriela SOBOČAN
2. Borut BAČI
3. Robert HORVAT
4. Peter SEP
5. Piroška LITROP
6. Marjeta GÖNC
7. Jožef HORVAT
 
KRAJEVNA SKUPNOST DOLINA (5 članov)
1. Andrej NEMEC
2. Tomi HORVAT
3. Monika BAČI
4. Dean SOBOČAN
5. Metka SABÓ GERENČER
KRAJEVNA SKUPNOST DOLNJI LAKOŠ (5 članov)
1. Gregor ŽALIG
2. Marija ŠIMONKA
3. Ladislav PÜCKO
4. Arpad SOBOČAN
5. Gyöngyi FARKAŠ
 
KRAJEVNA SKUPNOST GABERJE (7 članov)
1. Žužana KOŠA
2. Helena ANTOLIN TIBAUT
3. Dejan SARJAŠ
4. Drago REŽONJA
5. Jožef ANTOLIN ml.
6. Bela BOHNEC
7. Robert TIBAUT
 
KRAJEVNA SKUPNOST GENTEROVCI
V1-2 – GENTEROVCI (3 člani)
1. Betina GEREBIC
2. Simon ŠEBJANIČ
3. Tibor FEHER
 
KRAJEVNA SKUPNOST GENTEROVCI
VE-2 – KAMOVCI (2 člana)
1. Katarina BOJNEC
2. Janez BOJNEC
 
KRAJEVNA SKUPNOST GORICE PRI LENDAVI
VE-1 LENDAVSKE GORICE (2 člana)
1. Jasmina ZVER
2. Milan BORAK
 
VE-2 LENDAVSKE GORICE (2 člana)
1. Ivan DENŠA
2. Marjeta RIBARIČ
 
VE-3 DOLGOVAŠKE GORICE (3 člani)
1. Štefan GRAH
2. Aleksander HOZJAN
3. Helena HUZJAN
 
KRAJEVNA SKUPNOST GORNJI LAKOŠ (5 članov)
1. Ferenc HORVÁTH
2. Klavdija MATKO
3. Ladislav TOTH
4. Silvija PRŠA
5. Kornelija HERMAN
 
KRAJEVNA SKUPNOST HOTIZA (7 članov)
1. Marina ŽERDIN
2. Edvard FARKAŠ
3. Peter FARKAŠ
4. Zlatko MARKOJA
5. Martina LEBAR
6. Štefan SOBOČAN
7. Nina FELBAR
 
KRAJEVNA SKUPNOST KAPCA (5 članov)
1. Žužana ŠERUGA
2. Petra BANFI
3. Daniel HERŽENJAK
4. Blanka GYURKAČ
5. Dean BOT
 
KRAJEVNA SKUPNOST KOT (3 člani)
1. Franc HORVAT
2. Karel TOMŠIČ
3. Zsuzsi KEPE
 
KRAJEVNA SKUPNOST LENDAVA
VE-1 (3 člani)
1. Martin HAJDINJAK
2. Matej ZADRAVEC
3. Marija HORVAT
 
KRAJEVNA SKUPNOST LENDAVA
VE-2 (3 člani)
1. Ivan BREZNIK
2. János ORBÁN
3. Simona PRENDL
 
KRAJEVNA SKUPNOST LENDAVA
VE-3 (3 člani)
1. Dušan ZVER
2. Terezija KONCUT
3. Štefan ŽERDIN
 
KRAJEVNA SKUPNOST MOSTJE BANUTA (5 članov)
1. Emil HORVAT
2. Breda BELOVIČ
3. Bojan ŽIŽEK
4. Timea GYÖRKÖŠ
5. Denis TIVADAR
 
KRAJEVNA SKUPNOST PETIŠOVCI (7 članov)
1. Dezider SABO
2. Gabi FEHER
3. Damir KUKOVEC
4. Gabrijela NOVAK
5. Gizela ZUPANEC
6. Josip BENKO
7. Jožef SŐKE
 
KRAJEVNA SKUPNOST PINCE MAROF BENICA (5 članov)
1. Branka BENSA
2. Marta FERLETIČ
3. Nataša TOMŠIČ
4. Rudolf VÖRÖŠ
5. Peter Dušan PERIC
 
KRAJEVNA SKUPNOST PINCE (5 članov)
1. Ladislav FEHER
2. Anita GYÖRKÖŠ
3. Jožef HORVAT
4. Robert VRŠIČ
5. Ladislav GYURKAČ
 
KRAJEVNA SKUPNOST RADMOŽANCI (5 članov)
1. Teodor LEBAR
2. Marija SABO
3. Magdalena RUDAŠ
4. Monika PETKOVIČ
5. Stjepan BRDA
 
KRAJEVNA SKUPNOST TRIMLINI (5 članov)
1. Izabela GYURKAČ
2. Igor KULČAR
3. Boštjan VUČKO
4. Barbara MATJAŠEC
5. Irena BABOVIČ
Št. 041-0061/2014
Lendava, dne 9. oktobra 2014
Predsednica OVK Lendava
Vladimira Pučko l.r.
 
ČLANI OVK:
 
1. Franc Šandor
2. Evgen Herženjak
3. Boris Petek