Uradni list

Številka 74
Uradni list RS, št. 74/2014 z dne 17. 10. 2014
Uradni list

Uradni list RS, št. 74/2014 z dne 17. 10. 2014

Kazalo

3083. Poročilo o izidu volitev v svete krajevnih skupnosti na območju Mestne občine Koper, z dne 5. oktobra 2014, stran 8199.

Na podlagi 90. člena Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 – ZLV-UPB3, 45/08 in 83/12) je Občinska volilna komisija na seji dne 9. oktobra 2014 sprejela naslednje
In base all'art. 90 della Legge sulle elezioni locali (G.U. della RS, n. 94/07 – ZLV-UPB3, 45/08 e 83/12) alla seduta tenutasi il 9 ottobre 2014, la Commissione elettorale comunale ha approvato il seguente
P O R O Č I L O
o izidu volitev v svete krajevnih skupnosti na območju Mestne občine Koper, z dne 5. oktobra 2014
R E L A Z I O N E
sull’esito delle elezioni nei consigli delle comunità locali nel territorio del Comune città di Capodistria, tenutesi il 5 ottobre 2014
1. V svet Krajevne skupnosti Bertoki – Bertocchi so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Bertoki – Bertocchi sono stati eletti:
+-------------+---------------------------+
|   Volilna   |     IZVOLJENI ČLANI/      |
| enota št./  |      I MEMBRI ELETTI      |
|Cicoscrizione|                           |
| elettorale  |                           |
|     n.      |                           |
+-------------+---------------------------+
|      1      |LUKA PAROVEL; JANA         |
|             |GOJANOVIĆ PURGER; KAREL    |
|             |ZAHAR                      |
+-------------+---------------------------+
|      2      |IGOR TURK                  |
+-------------+---------------------------+
|      3      |GRACIJELA VELJKOVIĆ        |
+-------------+---------------------------+
|      4      |ANDREJ KRMAC               |
+-------------+---------------------------+
|      5      |MATJAŽ KOZLOVIČ; MIRELA    |
|             |BOŽIČ; ŽELJKO FILIPČIČ;    |
|             |BOJANA BRATAŠEVEC          |
+-------------+---------------------------+
|      6      |SUZANA BERTOK KUHAR        |
+-------------+---------------------------+
2. V svet Krajevne skupnosti Boršt so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Boršt sono stati eletti:
+-------------+---------------------------+
|   Volilna   |     IZVOLJENI ČLANI/      |
| enota št./  |      I MEMBRI ELETTI      |
|Cicoscrizione|                           |
| elettorale  |                           |
|     n.      |                           |
+-------------+---------------------------+
|      1      |KRISTINA JURINČIČ RADOVAC; |
|             |JOSIP KODARIN; JERNEJ      |
|             |JERMAN                     |
+-------------+---------------------------+
|      2      |VASJA NANUT; NATAŠA BRATUŽ |
+-------------+---------------------------+
|      3      |SUZANA RADOVAC JERMAN;     |
|             |MARTIN KAC                 |
+-------------+---------------------------+
3. V svet Krajevne skupnosti Črni Kal so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Črni Kal sono stati eletti:
+-------------+---------------------------+
|   Volilna   |     IZVOLJENI ČLANI/      |
| enota št./  |      I MEMBRI ELETTI      |
|Cicoscrizione|                           |
| elettorale  |                           |
|     n.      |                           |
+-------------+---------------------------+
|      1      |UROŠ ŠAVRON                |
+-------------+---------------------------+
|      2      |DENIS KOCJANČIČ            |
+-------------+---------------------------+
|      3      |MARIJ CAH; JANKO OKOREN    |
+-------------+---------------------------+
|      4      |MARKO KOVAČIČ              |
+-------------+---------------------------+
|      5      |JANKO SEVER                |
+-------------+---------------------------+
|      6      |ORJANA VATOVEC             |
+-------------+---------------------------+
|      7      |ALEŠ ŠKAMPERLE             |
+-------------+---------------------------+
|      8      |INGRID CUNJA KOCBEK        |
+-------------+---------------------------+
|      9      |ANDREJA ODAR               |
+-------------+---------------------------+
|     10      |BORIS CERGOL               |
+-------------+---------------------------+
|     11      |KATJUŠA JESENIČNIK         |
+-------------+---------------------------+
|     12      |MATJAŽ ANDREJAŠIČ          |
+-------------+---------------------------+
|     13      |NATAŠA ČOTAR               |
+-------------+---------------------------+
4. V svet Krajevne skupnosti Dekani so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Dekani sono stati eletti:
+-------------+---------------------------+
|   Volilna   |     IZVOLJENI ČLANI/      |
| enota št./  |      I MEMBRI ELETTI      |
|Cicoscrizione|                           |
| elettorale  |                           |
|     n.      |                           |
+-------------+---------------------------+
|      1      |TARCIZIJA KOFOL; ALFRED    |
|             |ŠTEFANČIČ                  |
+-------------+---------------------------+
|      2      |VLADIMIR RUNKO; INGRID     |
|             |KOCJANČIČ                  |
+-------------+---------------------------+
|      3      |SANDRA BERTOK              |
+-------------+---------------------------+
|      4      |EMIL GREGORIČ; DARKO       |
|             |STEPANČIČ                  |
+-------------+---------------------------+
|      5      |DARIJ GREGORIČ; BORIS      |
|             |RODELA                     |
+-------------+---------------------------+
5. V svet Krajevne skupnosti Gračišče so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Gračišče sono stati eletti:
+-------------+---------------------------+
|   Volilna   |     IZVOLJENI ČLANI/      |
| enota št./  |      I MEMBRI ELETTI      |
|Cicoscrizione|                           |
| elettorale  |                           |
|     n.      |                           |
+-------------+---------------------------+
|      1      |DAMJAN FRANCA              |
+-------------+---------------------------+
|      2      |DAVID HRVATIN              |
+-------------+---------------------------+
|      3      |PETER FRANCA               |
+-------------+---------------------------+
|      4      |DUŠAN ARKO                 |
+-------------+---------------------------+
|      5      |TATJANA ŠAV                |
+-------------+---------------------------+
|      6      |SIMON BEMBIČ               |
+-------------+---------------------------+
|      7      |SIMON RAŽMAN               |
+-------------+---------------------------+
|      8      |JANKO GREGORIČ             |
+-------------+---------------------------+
|      9      |ROBERT BABIČ               |
+-------------+---------------------------+
|     10      |AVGUSTA FRANCA             |
+-------------+---------------------------+
|     11      |MARKO PERKLIČ              |
+-------------+---------------------------+
|     12      |MIRAN TRIPAR               |
+-------------+---------------------------+
|     13      |LUKA STEGEL                |
+-------------+---------------------------+
6. V svet Krajevne skupnosti Gradin so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Gradin sono stati eletti:
+-------------+---------------------------+
|   Volilna   |     IZVOLJENI ČLANI/      |
| enota št./  |      I MEMBRI ELETTI      |
|Cicoscrizione|                           |
| elettorale  |                           |
|     n.      |                           |
+-------------+---------------------------+
|      1      |MARIJAN MARKEŽIČ;          |
|             |ALEKSANDER MARKEŽIČ;       |
|             |MILOVAN MARKEŽIČ           |
+-------------+---------------------------+
|      2      |VLADO PAVLIČ; KLAVDIJO     |
|             |ŠAVRON; DEAN PAVLIČ        |
+-------------+---------------------------+
|      3      |SLAVIMIR KOCJANČIČ; MIRAN  |
|             |RADIN                      |
+-------------+---------------------------+
7. V svet Krajevne skupnosti Hrvatini – Crevatini so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Hrvatini – Crevatini sono stati eletti:
+-------------+---------------------------+
|   Volilna   |     IZVOLJENI ČLANI/      |
| enota št./  |      I MEMBRI ELETTI      |
|Cicoscrizione|                           |
| elettorale  |                           |
|     n.      |                           |
+-------------+---------------------------+
|      1      |DAVID APOLLONIO; SILVANA   |
|             |ŠAVRON; MARINA PERENIČ     |
+-------------+---------------------------+
|      2      |NADA ČERNE; MAJDA          |
|             |DEJANOVIČ; GIANFRANCO      |
|             |KOZLOVIČ                   |
+-------------+---------------------------+
|      3      |ORNELO JERMAN; FRANC       |
|             |MALEČKAR; NEVIJ KAVREČIČ   |
+-------------+---------------------------+
|      4      |ALFRED ŠTOK                |
+-------------+---------------------------+
8. V svet Krajevne skupnosti Koper-Center – Capodistria-Centro so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Koper-Center – Capodistria-Centro sono stati eletti:
+-------------+---------------------------+
|   Volilna   |     IZVOLJENI ČLANI/      |
| enota št./  |      I MEMBRI ELETTI      |
|Cicoscrizione|                           |
| elettorale  |                           |
|     n.      |                           |
+-------------+---------------------------+
|      1      |ALEKSANDER ŽERJAL; IRENA   |
|             |URBIČ MATELIČ; MATEJ       |
|             |TAŠNER VATOVEC             |
+-------------+---------------------------+
|      2      |BOJAN VIDIC; KATARINA      |
|             |PEGAN; ROBERT ŠUC          |
+-------------+---------------------------+
|      3      |ROMEO PALČIČ; DANIJEL CEP; |
|             |MIRJANA ZIRALDO            |
+-------------+---------------------------+
|      4      |MARINA PIRJEVEC; SANDI     |
|             |MUSTIČ; STANKA ULČAR       |
+-------------+---------------------------+
|      5      |ROBERTO COLUSSI            |
+-------------+---------------------------+
9. V svet Krajevne skupnosti Marezige so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Marezige sono stati eletti:
+-------------+---------------------------+
|   Volilna   |     IZVOLJENI ČLANI/      |
| enota št./  |      I MEMBRI ELETTI      |
|Cicoscrizione|                           |
| elettorale  |                           |
|     n.      |                           |
+-------------+---------------------------+
|      1      |IZTOK UMER; FRANKO BRŽAN   |
+-------------+---------------------------+
|      2      |ALEN BABIČ; MILIVOJ ČOTAR; |
|             |SAŠO ČEHOVIN               |
+-------------+---------------------------+
|      3      |ZVEZDAN DOBRINJA           |
+-------------+---------------------------+
|      4      |MARINO GRADIJANAC          |
+-------------+---------------------------+
|      5      |JANKO BOČAJ                |
+-------------+---------------------------+
|      6      |FABIO JERMAN               |
+-------------+---------------------------+
10. V svet Krajevne skupnosti Olmo-Prisoje so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Olmo-Prisoje sono stati eletti:
+-------------+---------------------------+
|   Volilna   |     IZVOLJENI ČLANI/      |
| enota št./  |      I MEMBRI ELETTI      |
|Cicoscrizione|                           |
| elettorale  |                           |
|     n.      |                           |
+-------------+---------------------------+
|      1      |ANTON SAGADIN; DAMJAN      |
|             |MIHALIČ; MARIJA SUŠEC      |
+-------------+---------------------------+
|      2      |SLOBODAN POPOVIČ; BORIS    |
|             |ORAŽEM                     |
+-------------+---------------------------+
|      3      |FRANC MAHNE                |
+-------------+---------------------------+
|      4      |ANTE ŠOLAJA; NATAŠA POŽAR  |
+-------------+---------------------------+
|      5      |JERNEJ FILIPČIČ; ĐORĐO     |
|             |ĆULIBRK                    |
+-------------+---------------------------+
|      6      |CORRADO CIMADOR            |
+-------------+---------------------------+
11. V svet Krajevne skupnosti Pobegi-Čežarji so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Pobegi-Čežarji sono stati eletti:
+-------------+---------------------------+
|   Volilna   | IZVOLJENI ČLANI/I MEMBRI  |
| enota št./  |          ELETTI           |
|Cicoscrizione|                           |
| elettorale  |                           |
|     n.      |                           |
+-------------+---------------------------+
|      1      |DARIO VATOVEC; IVAN        |
|             |MARJON; PATRIK VATOVEC     |
+-------------+---------------------------+
|      2      |BOJAN VATOVEC; BOŽIDAR     |
|             |MEZGEC; IGOR MIHALIČ       |
+-------------+---------------------------+
|      3      |DAMIJAN JOGAN; SANDRA      |
|             |OBLAK; GORAN OBLAK         |
+-------------+---------------------------+
|      4      |SIMON DE FAVERI; TAMARA    |
|             |TEDESCO LJUTIČ             |
+-------------+---------------------------+
12. V svet Krajevne skupnosti Podgorje so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Podgorje sono stati eletti:
+-----------------+---------------------------+
|   Volilna       | IZVOLJENI ČLANI/I MEMBRI  |
|    enota        |          ELETTI           |
|št./Cicoscrizione|                           |
| elettorale      |                           |
|     n.          |                           |
+-----------------+---------------------------+
|      1          |JOŽEF ROJC; ANJA ŠKERJANC; |
|                 |ANGELCA BAN; JOSIP         |
|                 |SEKULOSKI; EDVIN NAGY;     |
|                 |ZDENKA ANDREJAŠIČ; GORAN   |
|                 |SEKULOSKI                  |
+-----------------+---------------------------+
13. V svet Krajevne skupnosti Rakitovec so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Rakitovec sono stati eletti:
+-----------------+---------------------------+
|   Volilna       | IZVOLJENI ČLANI/I MEMBRI  |
|    enota        |          ELETTI           |
|št./Cicoscrizione|                           |
| elettorale      |                           |
|     n.          |                           |
+-----------------+---------------------------+
|      1          |DUŠAN ROŽAC; MITJA         |
|                 |ŽIGANTE; JERNEJ TRIPAR;    |
|                 |RADO ŽIGANTE; MARIJAN      |
|                 |ROŽAC; ANTON EMIL ŽIGANTE; |
+-----------------+---------------------------+
14. V svet Krajevne skupnosti Semedela – Semedella so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Semedella – Semedella sono stati eletti:
+-----------------+---------------------------+
|   Volilna       | IZVOLJENI ČLANI/I MEMBRI  |
|    enota        |          ELETTI           |
|št./Cicoscrizione|                           |
| elettorale      |                           |
|     n.          |                           |
+-----------------+---------------------------+
|      1          |ANGELA KUHAR; PATRIK       |
|                 |KOCJANČIČ; ANUŠA PODGORNIK |
+-----------------+---------------------------+
|      2          |INA BANDELJ; MATEJ PEVC    |
+-----------------+---------------------------+
|      3          |TATJANA BOLTAR; DARJA VUGA |
+-----------------+---------------------------+
|      4          |MARKO ŠTRKALJ; LIVIJANA    |
|                 |RADOVČIČ                   |
+-----------------+---------------------------+
|      5          |MIROSLAV LAH; DANIJEL      |
|                 |KORADIN; DARIJ FILIPČIČ    |
+-----------------+---------------------------+
|      6          |MANUEL JENKO               |
+-----------------+---------------------------+
15. V svet Krajevne skupnosti Sv. Anton so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Sv. Anton sono stati eletti:
+-----------------+---------------------------+
|   Volilna       | IZVOLJENI ČLANI/I MEMBRI  |
|    enota        |          ELETTI           |
|št./Cicoscrizione|                           |
| elettorale      |                           |
|     n.          |                           |
+-----------------+---------------------------+
|      1          |MARA RAKAR                 |
+-----------------+---------------------------+
|      2          |ERLI ŠKORJA                |
+-----------------+---------------------------+
|      3          |DEAN MARKEŽIČ; ECIO JERMAN |
+-----------------+---------------------------+
|      4          |MOJCA ERZETIČ; MITJA CUNJA |
+-----------------+---------------------------+
|      5          |BRUNO MEDICA; DEJAN BORDON |
+-----------------+---------------------------+
|      6          |BOGDAN KAVREČIČ; MIRNA     |
|                 |DURAKOVIĆ; UROŠ JAKOMIN    |
+-----------------+---------------------------+
16. V svet Krajevne skupnosti Škocjan – San Canziano so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Škocjan – San Canziano sono stati eletti:
+-----------------+---------------------------+
|   Volilna       | IZVOLJENI ČLANI/I MEMBRI  |
|    enota        |          ELETTI           |
|št./Cicoscrizione|                           |
| elettorale      |                           |
|     n.          |                           |
+-----------------+---------------------------+
|      1          |IGOR BENEDETTI; ORNELA     |
|                 |TREBOVC; ANUNCIATA BENKO   |
+-----------------+---------------------------+
|      2          |ALAN MEDVEŠ; SONJA         |
|                 |TOMAZIN; BRANKO BUCAJ      |
+-----------------+---------------------------+
|      3          |TJAŠA ŠKERLIČ; IGOR NOVEL; |
|                 |BOJAN BREMEC               |
+-----------------+---------------------------+
|      4          |ROBERT JURDANA             |
+-----------------+---------------------------+
|      5          |NARCISO URBANAZ            |
+-----------------+---------------------------+
17. V svet Krajevne skupnosti Škofije so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Škofije sono stati eletti:
+-----------------+---------------------------+
|   Volilna       | IZVOLJENI ČLANI/I MEMBRI  |
|    enota        |          ELETTI           |
|št./Cicoscrizione|                           |
| elettorale      |                           |
|     n.          |                           |
+-----------------+---------------------------+
|      1          |DAMJAN PEČARIČ; MILOŠ      |
|                 |MARKOČIČ; MATJAŽ IVANJŠIČ  |
+-----------------+---------------------------+
|      2          |RINO HRVATIN; EDMOND       |
|                 |GAŠPAR                     |
+-----------------+---------------------------+
|      3          |NATAŠA ZERBO               |
+-----------------+---------------------------+
|      4          |MATJAŽ ČOK; NEVA TUL       |
+-----------------+---------------------------+
|      5          |SAMANTA MIKULANDI-PERIČ    |
+-----------------+---------------------------+
|      6          |VALENTINA PETAROŠ-JEROMELA |
+-----------------+---------------------------+
18. V svet Krajevne skupnosti Šmarje so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Šmarje sono stati eletti:
+-----------------+---------------------------+
|   Volilna       | IZVOLJENI ČLANI/I MEMBRI  |
|    enota        |          ELETTI           |
|št./Cicoscrizione|                           |
| elettorale      |                           |
|     n.          |                           |
+-----------------+---------------------------+
|      1          |MASSIMO ROJAC; MARKO       |
|                 |KRMAC; PATRICIJA GRIŽON    |
+-----------------+---------------------------+
|      2          |ANDREJ MEDVED; ROŽANA      |
|                 |VILER                      |
+-----------------+---------------------------+
|      3          |LUCJAN PEROŠA              |
+-----------------+---------------------------+
|      4          |KRISTJAN KOTERLE           |
+-----------------+---------------------------+
|      5          |LUKA PUCER                 |
+-----------------+---------------------------+
|      6          |MIHAEL GOJA                |
+-----------------+---------------------------+
|      7          |GORAN MALENIČ; SEBASTJAN   |
|                 |MARKEŽIČ                   |
+-----------------+---------------------------+
|      8          |ALEKSANDER PEROŠA          |
+-----------------+---------------------------+
|      9          |EDVARD GUNJAČ              |
+-----------------+---------------------------+
19. V svet Krajevne skupnosti Vanganel so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Vanganel sono stati eletti:
+-----------------+---------------------------+
|   Volilna       | IZVOLJENI ČLANI/I MEMBRI  |
|    enota        |          ELETTI           |
|št./Cicoscrizione|                           |
| elettorale      |                           |
|     n.          |                           |
+-----------------+---------------------------+
|      1          |TULLIO BABIČ; MARINO       |
|                 |MATEJČIČ; IVAN KOCJANČIČ   |
+-----------------+---------------------------+
|      2          |BORIS MAHNE; KLAVDIJ       |
|                 |FERFOLJA                   |
+-----------------+---------------------------+
|      3          |VILI KRMAC; KARMEN OLIP    |
|                 |ZORKO; TOMAŽ SLAVEC        |
+-----------------+---------------------------+
20. V svet Krajevne skupnosti Za gradom – Al castelletto so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale Za gradom – Al castelletto sono stati eletti:
+-----------------+---------------------------+
|   Volilna       | IZVOLJENI ČLANI/I MEMBRI  |
|    enota        |          ELETTI           |
|št./Cicoscrizione|                           |
| elettorale      |                           |
|     n.          |                           |
+-----------------+---------------------------+
|      1          |ELEONORA KRKAČ; ZLATKO     |
|                 |GOMBAR                     |
+-----------------+---------------------------+
|      2          |MIHAEL MARGON; TATJANA     |
|                 |DOMINIĆ-RADIVOJEVIĆ;       |
|                 |NATAŠA MILAVEC             |
+-----------------+---------------------------+
|      3          |MARINA ČOK; BORIS STRLE;   |
|                 |MATJAŽ BOŽEGLAV            |
+-----------------+---------------------------+
|      4          |GIANFRANCO STANCICH        |
+-----------------+---------------------------+
21. V svet Krajevne skupnosti Zazid so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale Zazid sono stati eletti:
+-----------------+---------------------------+
|   Volilna       | IZVOLJENI ČLANI/I MEMBRI  |
|    enota        |          ELETTI           |
|št./Cicoscrizione|                           |
| elettorale      |                           |
|     n.          |                           |
+-----------------+---------------------------+
|      1          |IRIS ŠVAB; DEJAN ŠVAB;     |
|                 |VLADO ŠVAB; SONJA RAJH;    |
|                 |MATJAŽ ŠVAB; KATJA         |
|                 |MARSETIČ; GREGOR ŠVAB      |
+-----------------+---------------------------+
22. V svet Krajevne skupnosti Žusterna – Giusterna so bili izvoljeni:
Nel Consiglio della Comunità locale di Žusterna – Giusterna sono stati eletti:
+-----------------+---------------------------+
|   Volilna       | IZVOLJENI ČLANI/I MEMBRI  |
|    enota        |          ELETTI           |
|št./Cicoscrizione|                           |
| elettorale      |                           |
|     n.          |                           |
+-----------------+---------------------------+
|      1          |PATRIK PEROŠA; DRAGAN      |
|                 |SADŽAK                     |
+-----------------+---------------------------+
|      2          |MARIJA (LUČKA) BOGATAJ;    |
|                 |ALENČICA MEHLE BARTOL      |
+-----------------+---------------------------+
|      3          |MOJCA DREU; DAVID KAVČIČ   |
+-----------------+---------------------------+
|      4          |FRANC GORIŠEK; PATRICIJA   |
|                 |KRMAC                      |
+-----------------+---------------------------+
|      5          |IGOR ČURIN; ŠPELA JERMAN   |
+-----------------+---------------------------+
|      6          |FULVIO RICHTER             |
+-----------------+---------------------------+
Št./N. 041-1/2014
Koper/Capodistria, 9. oktobra/ottobre 2014
Predsednik OVK – Il presidente della C.E.C.
dr. Miloš Senčur l.r./m.p.
 
Predsednik POVK – Il presidente della C.E.C.P.
Giani Flego l.r./m.p.