Uradni list

Številka 91
Uradni list RS, št. 91/2010 z dne 15. 11. 2010
Uradni list

Uradni list RS, št. 91/2010 z dne 15. 11. 2010

Kazalo

4846. Poročilo o ugotovitvi izida glasovanja na lokalnih volitvah v Občini Grosuplje, dne 10. oktobra 2010, stran 13780.

P O R O Č I L O
o ugotovitvi izida glasovanja na lokalnih volitvah v Občini Grosuplje, dne 10. oktobra 2010
Občinska volilna komisija Občine Grosuplje je v skladu z 90. členom Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 – UPB 3 in 48/08) na seji dne 13. 10. 2010
u g o t o v i l a
skupne rezultate udeležbe v Občini Grosuplje:
+---------------------------------+-------+
|SKUPNO ŠTEVILO VOLILNIH          |14.773 |
|UPRAVIČENCEV V OBČINI GROSUPLJE: |       |
+---------------------------------+-------+
|SKUPAJ GLASOVALO PO IMENIKU      | 7.503 |
+---------------------------------+-------+
|SKUPAJ GLASOVALO S POTRDILI      |     0 |
+---------------------------------+-------+
|SKUPAJ GLASOVALO:                | 7.503 |
+---------------------------------+-------+
|ODSTOTEK UDELEŽBE V OBČINI       |50,79%.|
|GROSUPLJE:                       |       |
+---------------------------------+-------+
Skupni rezultat glasovanja za župana v Občini Grosuplje:
+-----+-----------------+---------+--------+
| ZAP.| IME IN PRIIMEK  |   ŠT.   |% GLASOV|
| ŠT. |    KANDIDATA    | GLASOV  |        |
+-----+-----------------+---------+--------+
|  1  |IZTOK VRHOVEC    |  1.731  | 23,46  |
+-----+-----------------+---------+--------+
|  2  |MARJAN ADAMIČ    |   263   |  3,56  |
+-----+-----------------+---------+--------+
|  3  |PAVLE ŠTRUBELJ   |   488   |  6,62  |
+-----+-----------------+---------+--------+
|  4  |MILAN VEHOVEC    |   298   |  4,04  |
+-----+-----------------+---------+--------+
|  5  |DR. PETER VERLIČ |  2270   | 30,76  |
+-----+-----------------+---------+--------+
|  6  |JASMINA ZUPANČIČ |   313   |  4,24  |
+-----+-----------------+---------+--------+
|  7  |ANDREJ BAHOVEC   |   394   |  5,34  |
+-----+-----------------+---------+--------+
|  8  |MARKO PODVRŠNIK  |  1623   | 21,99  |
+-----+-----------------+---------+--------+
Mandati za občinski svet:
+------+---------+------------------------+
|  ŠT. |   ŠT.   |       IME LISTE        |
| LISTE| MANDATOV|                        |
+------+---------+------------------------+
|  1.  |    1    |SAMOSTOJNA LISTA ZA     |
|      |         |BOLJ PRIJAZNO OBČINO    |
|      |         |GROSUPLJE               |
+------+---------+------------------------+
|  2.  |    2    |DEMOKRATIČNA STRANKA    |
|      |         |UPOKOJENCEV SLOVENIJE,  |
|      |         |DESUS                   |
+------+---------+------------------------+
|  3.  |    5    |RAD IMAM GROSUPLJE      |
+------+---------+------------------------+
|  4.  |    3    |LIBERALNA DEMOKRACIJA   |
|      |         |SLOVENIJE, LDS          |
+------+---------+------------------------+
|  5.  |    1    |SLOVENSKA LJUDSKA       |
|      |         |STRANKA, SLS            |
+------+---------+------------------------+
|  6.  |    0    |KRŠČANSKO DEMOKRATSKA   |
|      |         |STRANKA, KDS            |
+------+---------+------------------------+
|  7.  |    2    |NOVA SLOVENIJA –        |
|      |         |KRŠČANSKA LJUDSKA       |
|      |         |STRANKA, N.Si           |
+------+---------+------------------------+
|  8.  |    8    |SLOVENSKA DEMOKRATSKA   |
|      |         |STRANKA, SDS            |
+------+---------+------------------------+
|  9.  |    0    |ZARES – NOVA POLITIKA,  |
|      |         |ZARES                   |
+------+---------+------------------------+
|  10. |    2    |SOCIALNI DEMOKRATI, SD  |
+------+---------+------------------------+
|      |    24   |SKUPAJ                  |
+------+---------+------------------------+
Za člane Občinskega sveta Občine Grosuplje so bili izvoljeni:
+-------+-----------------+---------------+
| ZAP.  |  IME IN PRIIMEK |   STRANKA/    |
|  ŠT.  |                 |   NEODVISNA   |
|       |                 |     LISTA     |
+-------+-----------------+---------------+
|   1   | Dr. Peter VERLIČ|      SDS      |
+-------+-----------------+---------------+
|   2   |  Iztok VRHOVEC  |   Rad imam    |
|       |                 |   Grosuplje   |
+-------+-----------------+---------------+
|   3   |  Dušan HOČEVAR  |      SDS      |
+-------+-----------------+---------------+
|   4   |   Zdenka CERAR  |      LDS      |
+-------+-----------------+---------------+
|   5   |  Mojca GLOBOKAR |      SDS      |
|       |     ANŽLOVAR    |               |
+-------+-----------------+---------------+
|   6   | Branka MIJATOVIĆ|   Rad imam    |
|       |                 |   Grosuplje   |
+-------+-----------------+---------------+
|   7   |Valentina VEHOVEC|     DESUS     |
+-------+-----------------+---------------+
|   8   |   Janez PINTAR  |      SDS      |
+-------+-----------------+---------------+
|   9   | Matjaž TRONTELJ |     N.Si      |
+-------+-----------------+---------------+
|  10   | Jasmina ZUPANČIČ|      SD       |
+-------+-----------------+---------------+
|  11   |  Sašo JALŠOVEC  |      LDS      |
+-------+-----------------+---------------+
|  12   |  Pavle ŠTRUBELJ |      SLS      |
+-------+-----------------+---------------+
|  13   |  Mihael HOČEVAR |      SDS      |
+-------+-----------------+---------------+
|  14   |   Alojz KOVŠCA  |   Rad imam    |
|       |                 |   Grosuplje   |
+-------+-----------------+---------------+
|  15   | Brigita JAKOPIN |  Samostojna   |
|       |                 | lista za bolj |
|       |                 |   prijazno    |
|       |                 |    Občino     |
|       |                 |   Grosuplje   |
+-------+-----------------+---------------+
|  16   | Petra ZAKRAJŠEK |      SDS      |
+-------+-----------------+---------------+
|  17   | Patricija ŠAŠEK |   Rad imam    |
|       |                 |   Grosuplje   |
+-------+-----------------+---------------+
|  18   | Franc ŠTIBERNIK |      LDS      |
+-------+-----------------+---------------+
|  19   |    Mag. Božo    |      SDS      |
|       |     PREDALIČ    |               |
+-------+-----------------+---------------+
|  20   |  Marjan TROBEC  |     DESUS     |
+-------+-----------------+---------------+
|  21   |  Tomaž ŠKRJANEC |      SDS      |
+-------+-----------------+---------------+
|  22   |  Renato BEDENE  |   Rad imam    |
|       |                 |   Grosuplje   |
+-------+-----------------+---------------+
|  23   | Marjan KASTELIC |     N.Si      |
+-------+-----------------+---------------+
|  24   | Nevenka ZAVIRŠEK|      SD       |
+-------+-----------------+---------------+
V svete krajevnih skupnosti so bili izvoljeni:
SVET KRAJEVNE SKUPNOSTI GROSUPLJE:
– Franc POTOKAR,
– Marija RAČKI,
– Jure ZADEL,
– Marjan Jože KRALJ,
– Jakob MÜLLER,
– Matjaž PIRC,
– Andraž ZRNEC,
– Andrej SELAN,
– Anton ŽITNIK,
– Marjan JAKOPIN,
– Andrej OMAHEN,
– Danica NOVAK,
– Alojz ZAJC.
SVET KRAJEVNE SKUPNOSTI ILOVA GORA:
– Alojz JAMNIK,
– Janko PAJK,
– Jožef TKALEC,
– Vesna MEHLE,
– Anton PERKO.
SVET KRAJEVNE SKUPNOSTI MLAČEVO:
– Janez SVETEK,
– Gregor ŽNIDARŠIČ,
– Franc SKUBIC,
– Benjamin STEKLAČIČ,
– Jure JANEŽIČ,
– Branko Marjan ZORENČ,
– Matej KOCJANČIČ,
– Valentina VEHOVEC.
SVET KRAJEVNE SKUPNOSTI POLICA:
– Mitja GIOAHIN,
– Branko KAMNIKAR,
– Igor ŽITNIK,
– Andrej FERJAN,
– Jernej STROJINC,
– Marjan KASTELIC,
– Gregor STEKLAČIČ,
– Matevž VIDIC,
– Uroš MEDEN.
SVET KRAJEVNE SKUPNOSTI RAČNA:
– Dušan ERJAVEC,
– Aleš KASTELIC,
– Rajko PALČAR,
– Milan PERKO,
– Jožef VALENTINČIČ,
– Janez STAREC,
– Franci FINK,
– Milena PESTOTNIK,
– Jože BERDAJS.
SVET KRAJEVNE SKUPNOSTI SPODNJA SLIVNICA:
– Tibor GAZI,
– Primož MEHLE,
– Dejan BAVDEK,
– Alojz BAVDEK,
– Janez DEBELJAK.
SVET KRAJEVNE SKUPNOSTI ŠMARJE - SAP:
– Marjan ŠTRUBELJ,
– Peter ŠLAJPAH,
– Anica ZOBEC,
– Jožef MUHIČ,
– Andrej STRUNA,
– Alojz MEHLE,
– Jože KIKELJ,
– Darinka ŠTIBERNIK,
– Janez TOMAŽIN,
– Aleš STREŽEK,
– Sonja BOH.
SVET KRAJEVNE SKUPNOSTI ŠT. JURIJ:
– Dušan ŠTRUS,
– Janez KOZLEVČAR,
– Slavko JERŠIN,
– Niko MIHIČINAC,
– Maja KASTELIC,
– Irena KORITNIK,
– Milan KUMŠE,
– Anton KOROŠEC,
– Darja DEVETAK,
– Milan ROJC,
– Jernej GORŠIČ.
SVET KRAJEVNE SKUPNOSTI ŠKOCJAN:
– Martin TOMAŽIN,
– Janez KRALJIČ,
– Miran KOPRIVEC,
– Igor PODLOGAR,
– Jožef KRAŠOVEC.
SVET KRAJEVNE SKUPNOSTI ŽALNA:
– Martin JAVORNIK,
– Franci MARINČIČ,
– Zdenka PAJK,
– Boštjan OMAHEN,
– Andrej ZAKRAJŠEK,
– Danijela PIRMAN,
– Milan ŠTIBERNIK,
– Franc ZAVIRŠEK,
– Lazar DRAGAŠ.
Priloga poročila o ugotovitvi izida glasovanja na lokalnih volitvah v Občini Grosuplje, dne 10. oktobra 2010, vsebuje računalniške izpise:
– skupni rezultat udeležbe,
– udeležbo na voliščih,
– skupni rezultat glasovanja za župana v občini (po št. glasov),
– skupni rezultat za župana v občini (po izžrebanih št.),
– rezultati glasovanja za župana po voliščih,
– rezultati glasovanja za župana po voliščih,
– skupni rezultati glasovanja za občinski svet,
– rezultati glasovanja za občinski svet po voliščih,
– količnik po d’ Hondtu na glasovih list,
– mandati za občinski svet,
– preferenčni glasovi,
– končni rezultati glasovanja po listah,
– rezultati glasovanja po voliščih,
– končni rezultati glasovanja po VE,
– seznam izvoljenih kandidatov.
Priloga vsebuje tudi Poročilo o izidu glasovanja v svete krajevnih skupnosti na lokalnih volitvah, dne 10. 10. 2010.
Št. 0041-1/2010
Grosuplje, dne 13. oktobra 2010
Občinska volilna komisija Občine Grosuplje
Tajnik
mag. Mateja Mušič l.r.
 
Člani
Vera Šparovec l.r.
Gorazd Trontelj l.r.
Franci Rakovec l.r.
 
Predsednik
Andrej Krašek l.r.