Uradni list

Številka 88
Uradni list RS, št. 88/2010 z dne 5. 11. 2010
Uradni list

Uradni list RS, št. 88/2010 z dne 5. 11. 2010

Kazalo

4723. Poročilo o izidu volitev članov Svetov Krajevnih skupnosti v Občini Bled, stran 13540.

P O R O Č I L O
o izidu volitev članov Svetov Krajevnih skupnosti v Občini Bled
Občinska volilna komisija Občine Bled je na 5. seji dne 12. 10. 2010 na podlagi zapisnikov volilnih odborov o ugotovitvi izida glasovanja na volitvah za člane Svetov Krajevnih skupnosti v Občini Bled, ki so bile 10. 10. 2010, ugotovila rezultate glasovanja ter izid volitev:
I.
KRAJEVNA SKUPNOST BLED
I. VOLILNA ENOTA
Občinska volilna komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče 001 – Mlino) vpisanih 310 volivcev.
+-----------------+----------------------+
|po volilnem      |175 volivcev          |
|imeniku je       |                      |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|s potrdilom je   |0 volivcev            |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|oddanih je bilo  |175 glasovnic (od     |
|                 |tega 6 na predčasnem  |
|                 |glasovanju, 0 po      |
|                 |pošti)                |
+-----------------+----------------------+
|neveljavnih je   |6 glasovnic           |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
|veljavnih je bilo|169 glasovnic         |
+-----------------+----------------------+
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
+-------+-----------------------+------+------+
|Zap.št.|       Kandidat        | Št.  |  %   |
|       |                       |glasov|glasov|
+-------+-----------------------+------+------+
|  1    |MILAN REJC             | 59   |34.91 |
+-------+-----------------------+------+------+
|  2    |METKA PAZLAR           | 110  |65.09 |
+-------+-----------------------+------+------+
Občinska volilna komisija je ugotovila, da je bila v I. volilni enoti KS Bled za člana sveta izvoljena kandidatka: METKA PAZLAR.
II. VOLILNA ENOTA
Občinska volilna komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče 003 – Občina Bled in 004 – Osnovna šola Bled) vpisanih 1816 volivcev.
+-----------------+----------------------+
|po volilnem      |916 volivcev          |
|imeniku je       |                      |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|s potrdilom je   |0 volivcev            |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|oddanih je bilo  |916 glasovnic (od     |
|                 |tega 26 na predčasnem |
|                 |glasovanju, 3 po      |
|                 |pošti)                |
+-----------------+----------------------+
|neveljavnih je   |98 glasovnic          |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
|veljavnih je     |818 glasovnic         |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
+-----+------------------------+------+------+
| Zap.|        Kandidat        | Št.  |  %   |
| št. |                        |glasov|glasov|
+-----+------------------------+------+------+
|  1  |MIHAEL ZRIMEC           | 139  |16.99 |
+-----+------------------------+------+------+
|  2  |TINA ŠTEFANČIČ KOŠIR    | 99   |12.10 |
+-----+------------------------+------+------+
|  3  |BORUT RUS               | 205  |25.06 |
+-----+------------------------+------+------+
|  4  |MAJA PREŠEREN KRISTAN   | 133  |16.26 |
+-----+------------------------+------+------+
|  5  |LEONARD MAKAR           | 105  |12.84 |
+-----+------------------------+------+------+
|  6  |ANTON MEŽAN             | 358  |43.77 |
+-----+------------------------+------+------+
|  7  |META KENDA              | 216  |26.41 |
+-----+------------------------+------+------+
|  8  |DAMIJAN TEPINA          | 118  |14.43 |
+-----+------------------------+------+------+
|  9  |MILENA GANČEV           | 85   |10.39 |
+-----+------------------------+------+------+
|  10 |RENATA ŠPENDAL          | 128  |15.65 |
+-----+------------------------+------+------+
Občinska volilna komisija je ugotovila, da so bili v II. volilni enoti KS Bled za člane sveta izvoljeni kandidati:
ANTON MEŽAN,
META KENDA,
BORUT RUS.
III. VOLILNA ENOTA
Občinska volilna komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče 005 – Kino Bled in 006 – Avla GG) vpisanih 1561 volivcev.
+-----------------+----------------------+
|po volilnem      |805 volivcev          |
|imeniku je       |                      |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|s potrdilom je   |0 volivcev            |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|oddanih je bilo  |798 glasovnic (od     |
|                 |tega 17 na predčasnem |
|                 |glasovanju, 2 po      |
|                 |pošti)                |
+-----------------+----------------------+
|neveljavnih je   |108 glasovnic         |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
|veljavnih je bilo|690 glasovnic         |
+-----------------+----------------------+
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
+-----+------------------------+------+------+
| Zap.|        Kandidat        | Št.  |  %   |
| št. |                        |glasov|glasov|
+-----+------------------------+------+------+
|  1  |SERGEJ UČAKAR           | 271  |39.28 |
+-----+------------------------+------+------+
|  3  |MATEJ ALIJESKI          | 248  |35.94 |
+-----+------------------------+------+------+
|  2  |FRANC JANEŽIČ           | 189  |27.39 |
+-----+------------------------+------+------+
Občinska volilna komisija je ugotovila, da so bili v III. volilni enoti KS Bled za člane sveta izvoljeni kandidati:
SERGEJ UČAKAR,
MATEJ ALIJESKI,
FRANC JANEŽIČ.
Za člane SVETA KRAJEVNE SKUPNOSTI BLED, so bili na volitvah, dne 10. 10. 2010, izvoljeni:
1. METKA PAZLAR, roj.: 30. 12. 1959, Bled, Prežihova ulica 15,
2. ANTON MEŽAN, roj.: 27. 10. 1975, Bled, Grajska cesta 12,
3. META KENDA, roj. 11. 2. 1948, Bled, Poljska pot 4,
4. BORUT RUS, roj.: 12. 8. 1926, Bled, Ljubljanska cesta 3a,
5. SERGEJ UČAKAR, roj.: 6. 7. 1965, Bled, Koritenska cesta 17,
6. MATEJ ALIJESKI, roj.: 9. 8. 1976, Bled, Gradnikova cesta 6,
7. FRANC JANEŽIČ, roj.: 10. 1. 1952, Bled, Kajuhova cesta 17.
II.
KRAJEVNA SKUPNOST BOHINJSKA BELA (I. volilna enota)
Občinska volilna komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče 007 – KD Bohinjska Bela in volišče 008 – GD Kupljenik) vpisanih 574 volivcev.
+-----------------+----------------------+
|po volilnem      |282 volivcev          |
|imeniku je       |                      |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|s potrdilom je   |0 volivcev            |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|oddanih je bilo  |282 glasovnic (od tega|
|                 |3 na predčasnem       |
|                 |glasovanju, 1 po      |
|                 |pošti)                |
+-----------------+----------------------+
|neveljavnih je   |19 glasovnic          |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
|veljavnih je     |263 glasovnic         |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
+-----+----------------------+------+------+
|Zap. |       Kandidat       |  Št. |   %  |
| št. |                      |glasov|glasov|
+-----+----------------------+------+------+
|  1  |BOJAN BRGLEZ          |  104 | 39.54|
+-----+----------------------+------+------+
|  2  |DARJA PRETNAR         |  104 | 39.54|
+-----+----------------------+------+------+
|  3  |ANTON HORVAT          |  75  | 28.52|
+-----+----------------------+------+------+
|  4  |BOŠTJAN RAZINGER      |  162 | 61.60|
+-----+----------------------+------+------+
|  5  |KLEMEN RAVNIK         |  104 | 39.54|
+-----+----------------------+------+------+
Občinska volilna komisija je ugotovila, da so bili za člane SVETA KRAJEVNE SKUPNOSTI BOHINJSKA BELA, izvoljeni:
1. BOŠTJAN RAZINGER, roj.: 5. 3. 1969, Kupljenik 6,
2. KLEMEN RAVNIK, roj.: 6. 3. 1987, Bohinjska Bela 30,
3. DARJA PRETNAR, roj.: 31. 7. 1972, Bohinjska Bela 44
4. BOJAN BRGLEZ, roj.: 6. 7. 1966, Bohinjska Bela 12c,
5. ANTON HORVAT, roj.: 29. 1. 1945, Obrne 5a.
III.
KRAJEVNA SKUPNOST REČICA (I. volilna enota)
Občinska volilna komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče 002 – GD Rečica) vpisanih 836 volivcev.
+-----------------+----------------------+
|po volilnem      |400 volivcev          |
|imeniku je       |                      |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|s potrdilom je   |0 volivcev            |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|oddanih je bilo  |400 glasovnic (od tega|
|                 |15 na predčasnem      |
|                 |glasovanju, 1 po      |
|                 |pošti)                |
+-----------------+----------------------+
|neveljavnih je   |21 glasovnic          |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
|veljavnih je     |379 glasovnic         |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
+-----+------------------------+------+------+
|Zap. |        Kandidat        | Št.  |  %   |
| št. |                        |glasov|glasov|
+-----+------------------------+------+------+
|  1  |NEDA GOLJA              | 244  |64.38 |
+-----+------------------------+------+------+
|  2  |STANISLAVA MULEJ KAPŠ   | 131  |34.56 |
+-----+------------------------+------+------+
|  3  |IVAN BOGUT              | 75   |19.79 |
+-----+------------------------+------+------+
|  4  |JANEZ ZUPAN             | 215  |56.73 |
+-----+------------------------+------+------+
|  5  |FRANC PINTAR            | 203  |53.56 |
+-----+------------------------+------+------+
|  6  |ZORAN POGAČNIK          | 185  |48.81 |
+-----+------------------------+------+------+
|  7  |METKA ŽNIDAR            | 229  |60.42 |
+-----+------------------------+------+------+
Občinska volilna komisija je ugotovila, da so bili za člane SVETA KRAJEVNE SKUPNOSTI REČICA, izvoljeni:
1. NEDA GOLJA, roj.: 24. 8. 1967, Bled, Poljšiška cesta 1,
2. METKA ŽNIDAR, roj.: 16. 12. 1956, Bled, Kolodvorska cesta 39,
3. JANEZ ZUPAN, roj.: 17. 6. 1971, Bled, Valvasorjeva cesta 17,
4. FRANC PINTAR, roj.: 26. 7. 1947, Bled, Rečiška cesta 22a,
5. ZORAN POGAČNIK, roj.: 25. 11. 1956, Bled, Valvasorjeva ulica 20.
IV.
KRAJEVNA SKUPNOST RIBNO
I. VOLILNA ENOTA
Občinska volilna komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (znotraj volišča 009 – ZD Ribno) vpisanih 510 volivcev.
+-----------------+----------------------+
|po volilnem      |257 volivcev          |
|imeniku je       |                      |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|s potrdilom je   |0 volivcev            |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|oddanih je bilo  |257 glasovnic (od tega|
|                 |4 na predčasnem       |
|                 |glasovanju, 0 po      |
|                 |pošti)                |
+-----------------+----------------------+
|neveljavnih je   |1 glasovnica          |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
|veljavnih je     |256 glasovnic         |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
+-----+-----------------------+------+------+
|Zap. |        Kandidat       | Št.  |   %  |
| št. |                       |glasov|glasov|
+-----+-----------------------+------+------+
|  1  |DUŠAN ŽNIDARŠIČ        | 171  | 66.80|
+-----+-----------------------+------+------+
|  2  |BORIS FERJAN           | 103  | 40.23|
+-----+-----------------------+------+------+
|  3  |MAJA KOUTER            |  61  | 23.83|
+-----+-----------------------+------+------+
Občinska volilna komisija je ugotovila, da so bili v I. volilni enoti KS Ribno za člane sveta izvoljeni kandidati:
DUŠAN ŽNIDARŠIČ,
BORIS FERJAN,
MAJA KOUTER.
II. VOLILNA ENOTA
Občinska volilna komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (znotraj volišča 009 – ZD Ribno) vpisanih 198 volivcev.
+-----------------+----------------------+
|po volilnem      |85 volivcev           |
|imeniku je       |                      |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|s potrdilom je   |0 volivcev            |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|oddanih je bilo  |85 glasovnic (od tega |
|                 |5 na predčasnem       |
|                 |glasovanju, 0 po      |
|                 |pošti)                |
+-----------------+----------------------+
|neveljavnih je   |0 glasovnic           |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
|veljavnih je     |85 glasovnic          |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
+-----+-----------------------+------+------+
|Zap. |       Kandidat        | Št.  |  %   |
| št. |                       |glasov|glasov|
+-----+-----------------------+------+------+
|  1  |JOŽEF DIJAK            |  47  |55.29 |
+-----+-----------------------+------+------+
|  2  |JOŽEF SMOLE            |  38  |44.71 |
+-----+-----------------------+------+------+
Občinska volilna komisija je ugotovila, da je bil v II. volilni enoti KS Ribno za člana sveta izvoljen kandidat:
JOŽEF DIJAK.
III. VOLILNA ENOTA
Občinska volilna komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (znotraj volišča 009 – ZD Ribno) vpisanih 141 volivcev.
+------------------+---------------------+
|po volilnem       |57 volivcev          |
|imeniku je        |                     |
|glasovalo         |                     |
+------------------+---------------------+
|s potrdilom je    |0 volivcev           |
|glasovalo         |                     |
+------------------+---------------------+
|oddanih je bilo   |57 glasovnic (od     |
|                  |tega 0 na predčasnem |
|                  |glasovanju, 0 po     |
|                  |pošti)               |
+------------------+---------------------+
|neveljavnih je    |0 glasovnic          |
|bilo              |                     |
+------------------+---------------------+
|veljavnih je bilo |57 glasovnic         |
+------------------+---------------------+
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
+-----+-----------------------+------+------+
| Zap.|       Kandidat        | Št.  |  %   |
| št. |                       |glasov|glasov|
+-----+-----------------------+------+------+
|  1  |MARKO VALANT           |  46  |80.70 |
+-----+-----------------------+------+------+
|  2  |JOŽE VALANT            |  11  |19.30 |
+-----+-----------------------+------+------+
Občinska volilna komisija je ugotovila, da je bil v III. volilni enoti KS Ribno za člana sveta izvoljen kandidat:
MARKO VALANT.
IV. VOLILNA ENOTA
Občinska volilna komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče 010 – GD Selo pri Bledu) vpisanih 170 volivcev.
+-----------------+----------------------+
|po volilnem      |99 volivcev           |
|imeniku je       |                      |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|s potrdilom je   |0 volivcev            |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|oddanih je bilo  |99 glasovnic (od tega |
|                 |0 na predčasnem       |
|                 |glasovanju, 0 po      |
|                 |pošti)                |
+-----------------+----------------------+
|neveljavnih je   |14 glasovnic          |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
|veljavnih je bilo|85 glasovnic          |
+-----------------+----------------------+
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
+-----+----------------------+------+------+
| Zap.|       Kandidat       | Št.  |  %   |
| št. |                      |glasov|glasov|
+-----+----------------------+------+------+
|  1  |MIHAELA PESRL         |  85  |100.00|
+-----+----------------------+------+------+
Občinska volilna komisija je ugotovila, da je bila v IV. volilni enoti KS Ribno za člana sveta izvoljena kandidatka:
MIHAELA PESRL.
Za člane SVETA KRAJEVNE SKUPNOSTI RIBNO, so bili na volitvah, dne 10. 10. 2010, izvoljeni:
1. DUŠAN ŽNIDARŠIČ, roj.: 4. 3. 1959, Ribno, Ulica I. grupe odredov 6,
2. BORIS FERJAN, roj.: 31. 5. 1974, Ribno, Partizanska ulica 6,
3. MAJA KOUTER, roj.: 19. 3. 1970, Ribno, Gorenjska ulica 38,
4. JOŽEF DIJAK, roj.: 2. 4. 1963, Koritno 3,
5. MARKO VALANT, roj.: 16. 4. 1971, Bodešče 37,
6. MIHAELA PESRL, roj.: 24. 10. 1952, Selo pri Bledu 55.
IV.
KRAJEVNA SKUPNOST ZASIP (I. volilna enota)
Občinska volilna komisija Občine Bled je ugotovila, da je bilo v volilni imenik (volišče 011 – KD Zasip) vpisanih 862 volivcev.
+-----------------+----------------------+
|po volilnem      |601 volivcev          |
|imeniku je       |                      |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|s potrdilom je   |0 volivcev            |
|glasovalo        |                      |
+-----------------+----------------------+
|oddanih je bilo  |509 glasovnic (od     |
|                 |tega 8 na predčasnem  |
|                 |glasovanju, 0 po      |
|                 |pošti)                |
+-----------------+----------------------+
|neveljavnih je   |16 glasovnic          |
|bilo             |                      |
+-----------------+----------------------+
|veljavnih je bilo|493 glasovnic         |
+-----------------+----------------------+
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
+-----+----------------------+------+------+
| Zap.|       Kandidat       | Št.  |  %   |
| št. |                      |glasov|glasov|
+-----+----------------------+------+------+
|  1  |ANICA ŽEMVA           | 150  |30.43 |
+-----+----------------------+------+------+
|  2  |MIRKO ZUPAN           | 166  |33.67 |
+-----+----------------------+------+------+
|  3  |TATJANA PETERMAN      | 218  |44.22 |
+-----+----------------------+------+------+
|  4  |BOJANA PIPAN          | 212  |43.00 |
+-----+----------------------+------+------+
|  5  |DRAGO ČIKIĆ           |  90  |18.26 |
+-----+----------------------+------+------+
|  6  |CIRIL KRAIGHER        | 323  |65.52 |
+-----+----------------------+------+------+
|  7  |STOJAN BURJA          | 139  |28.19 |
+-----+----------------------+------+------+
|  8  |DAVORIN AMBROŽIČ      | 230  |46.65 |
+-----+----------------------+------+------+
|  9  |MATEJA BURJA          | 147  |29.82 |
+-----+----------------------+------+------+
|  10 |JERNEJ ŠORL           | 262  |53.14 |
+-----+----------------------+------+------+
Občinska volilna komisija je ugotovila, da so bili za člane SVETA KRAJEVNE SKUPNOSTI ZASIP, izvoljeni:
1. CIRIL KRAIGHER, roj.: 13. 3. 1946, Zasip, Sebenje 22,
2. JERNEJ ŠORL, roj.: 2. 10. 1967, Zasip, Stagne 32,
3. DAVORIN AMBROŽIČ, roj.: 18. 8. 1981, Zasip, Muže 2,
4. TATJANA PETERMAN, roj.: 29. 4. 1969, Zasip, Rebr 19,
5. BOJANA PIPAN, roj.: 18. 4. 1947, Zasip, Sebenje 26.
Št. 041-3/2010-53
Bled, dne 12. oktobra 2010
Predsednica Občinske volilne komisije
Danja Rus l.r.