Uradni list

Številka 103
Uradni list RS, št. 103/2002 z dne 29. 11. 2002
Uradni list

Uradni list RS, št. 103/2002 z dne 29. 11. 2002

Kazalo

5184. Poročilo o izidu volitev članov svetov krajevnih skupnosti in mestnih četrti Mestne občine Murska Sobota, stran 11695.

P O R O Č I L O
o izidu volitev članov svetov krajevnih skupnosti in mestnih četrti Mestne občine Murska Sobota
Občinska volilna komisija mestne občine Murska Sobota je na seji, dne 13. novembra 2002, na podlagi zapisnikov o ugotovitvi izida glasovanja za svete krajevnih skupnosti oziroma mestnih četrti, ugotovila naslednje rezultate glasovanja ter izid volitev za člane svetov krajevnih skupnosti oziroma mestnih četrti v Mestni občini Murska Sobota:
 
Krajevna skupnost Bakovci
I. Na območju Krajevne skupnosti Bakovci je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik         1302 volivcev
b) glasovalo s potrdili                 0 volivcev
II. Glasovalo je 922 volivcev.
III. Oddanih je bilo 922 glasovnic, od tega je bilo 20 glasovnic neveljavnih.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Alojz MESARIČ                      528 glasov
2. Janez JANČAR                       333 glasov
3. Ignac FISTER                       398 glasov
4. Jože MEOLIC                        372 glasov
5. Dane KATALINIČ                     526 glasov
6. Franc KAVČIČ                       329 glasov
7. Alojz VEREŠ                        506 glasov
8. Alojz DONŠA                        443 glasov
9. Janez REŽONJA                      422 glasov
10. Marija KOČAR                      494 glasov
11. Alojz LUKAČ                       362 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet krajevne skupnosti Bakovci izvoljeni naslednji kandidati:
1. Alojz MESARIČ, roj. 29. 11. 1952, Bakovci, Mali Bakovci 87
2. Dane KATALINIČ, roj. 11. 6. 1947, Bakovci, Mladinska 31
3. Alojz VEREŠ, roj. 18. 4. 1952, Bakovci, Poljska 17
4. Marija KOČAR, roj. 3. 11. 1946, Bakovci, Poljska 21
5. Alojz DONŠA, roj. 26. 7. 1958, Bakovci, Partizanska 42
6. Janez REŽONJA, roj. 27. 5. 1960, Bakovci, Ob potoku 5
7. Ignac FISTER, roj. 24. 3. 1959, Bakovci, Mali Bakovci 44
 
Krajevna skupnost Černelavci
I. Na območju Krajevne skupnosti Černelavci je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik          1031 volivcev
b) glasovalo s potrdili                  0 volivcev
II. Glasovalo je 779 volivcev.
III. Oddanih je bilo 779 glasovnic, od tega je bilo 34 glasovnic neveljavnih.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Borut FARTEK                         379 glasov
2. Borut PRAČEK                         295 glasov
3. Jožica VIHER                         445 glasov
4. Andrej SMODIČ                        391 glasov
5. Ivan MIKLAVIČ                        225 glasov
6. Miran FORJANIČ                       272 glasov
7. Štefan KÜPLEN                        355 glasov
8. Janislava KOVAČ                      301 glasov
9. Marijana ŠKRILEC                     365 glasov
10. Damir PREININGER                    372 glasov
11. Marjan HORVAT                       388 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet krajevne skupnosti Černelavci izvoljeni naslednji kandidati:
1. Jožica VIHER, roj. 18. 3. 1960, Černelavci, Zadružna 28
2. Andrej SMODIČ, roj. 12. 2. 1950, Černelavci, Tavčarjeva 32
3. Marjan HORVAT, roj. 29. 7. 1955, Černelavci, Gorička 65
4. Borut FARTEK, roj. 10. 9. 1962, Černelavci, Ledavska 35
5. Damir PREININGER, roj. 18. 2. 1976, Černelavci, Gederovska 64
6. Marijana ŠKRILEC, roj. 26. 8. 1946, Černelavci, Gorička 74
7. Štefan KÜPLEN, roj. 20. 5. 1955, Černelavci, Dolga ulica 87
 
Krajevna skupnost Krog
1. Volilna enota
I. Na območju 1. volilne enote je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik             380 volivcev
b) glasovalo s potrdili                    0 volivcev
II. Glasovalo je 291 volivcev.
III. Oddanih je bilo 291 glasovnic, od tega je bilo 6 glasovnic neveljavnih.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Jurij VOZLIČ                            105 glasov
2. Erika VOGRINČIČ BARBARIČ                172 glasov
3. Franc VARGA                             150 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da sta bila v Svet krajevne skupnosti Krog izvoljena iz 1. volilne enote naslednja kandidata:
1. Erika VOGRINČIČ-BARBARIČ, roj. 10. 1. 1955, Krog, Plečnikova 71
2. Franc VARGA, roj. 5. 11. 1960, Krog, Dobelska 3
 
2. Volilna enota
I. Na območju 2. volilne enote je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik         571 volivcev
b) glasovalo s potrdili                0 volivcev
II. Glasovalo je 442 volivcev.
III. Oddanih je bilo 442 glasovnic, od tega je bilo 10 glasovnic neveljavnih.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Silva OLAJ                         201 glasov
2. Franc KUHAR                        210 glasov
3. Gizela LUBŠINA                     240 glasov
4. Anton ŠKRABAN                      221 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet krajevne skupnosti Krog izvoljeni iz 2. volilne enote naslednji kandidati:
1. Gizela LUBŠINA, roj. 4.5.1943, Krog, Murska 28
2. Anton ŠKRABAN, roj. 7.6.1949, Krog, Plečnikova 3a
3. Franc KUHAR, roj. 10. 4. 1960, Krog, Brodarska 38
 
3. Volilna enota
I. Na območju 3. volilne enote je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik            254 volivcev
b) s potrdili                             0 volivcev
II. Glasovalo je 192 volivcev.
III. Oddanih je bilo 192 glasovnic, od tega je bila 1 glasovnica neveljavna.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Franc BORIŠ                       67 glasov
2. Marija RUŽIČ                      41 glasov
3. Jože ERJAVEC                     114 glasov
4. Marjan OZVATIČ                    81 glasov
5. Brigita SEREC                     19 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da sta bila v Svet krajevne skupnosti Krog izvoljena iz 3. volilne enote naslednja kandidata:
1. Jože ERJAVEC, roj. 8. 10. 1960, Satahovci 58
2. Marjan OZVATIČ, roj. 30. 11. 1966, Satahovci 59
 
Krajevna skupnost Kupšinci
I. Na območju Krajevne skupnosti Kupšinci je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik             306 volivcev
b) glasovalo s potrdili                    0 volivcev
II. Glasovalo je 257 volivcev.
III. Oddanih je bilo 257 glasovnic, od tega je bilo 11 glasovnic neveljavnih.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Mitja KOVAČIČ                         142 glasov
2. Štefan REŽONJA                        145 glasov
3. Franc MENCIGAR                        143 glasov
4. Bojan PETRIJAN                        151 glasov
5. Andreja KUHAR                         164 glasov
6. Arpad BANFI                           104 glasov
7. Anton SLEKOVEC                        156 glasov
V. Na podlagi 11. in 41.člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je Občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet krajevne skupnosti Kupšinci izvoljeni naslednji kandidati:
1. Andreja KUHAR, roj. 12. 3. 1972, Kupšinci 3a
2. Anton SLEKOVEC, roj. 18. 10. 1960, Kupšinci 53
3. Bojan PETRIJAN, roj. 9. 12. 1967, Kupšinci 21b
4. Štefan REŽONJA, roj. 12. 12. 1962, Kupšinci 66a
5. Franc MENCIGAR, roj. 27. 1. 1971, Kupšinci 61
 
Krajevna skupnost Markišavci
I. Na območju Krajevne skupnosti Markišavci je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik             149 volivcev
b) glasovalo s potrdilli                   0 volivcev
II. Glasovalo je 126 volivcev.
III. Oddanih je bilo 126 glasovnic, neveljavnih glasovnic ni bilo.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Janez KODILA                       73 glasov
2. Andrej BARBER                      43 glasov
3. Boris ČERVEK                       79 glasov
4. Drago KOVAČ                        31 glasov
5. Jože RITUPER                       39 glasov
6. Vladimir SAPAČ                     61 glasov
7. Štefan ŽIBRIK                      22 glasov
8. Mira FRIDRICH                      73 glasov
9. Milan HORVAT                       56 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet krajevne skupnosti Markišavci izvoljeni naslednji kandidati:
1. Boris ČERVEK, roj. 31. 10. 1965, Markišavci 28 a
2. Janez KODILA, roj. 22. 8. 1944, Markišavci 44
3. Mira FRIDRICH, roj. 5. 2. 1954, Markišavci 27c
4. Vladimir Sapač, roj. 4. 6. 1965, Markišavci 20
5. Milan HORVAT, roj. 17. 9. 1968, Markišavci 5
 
Murska Sobota
Mestna četrt Center
I. Na območju Mestne četrti Center je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik            4387 volivcev
b) glasovali s potrdili                    0 volivcev
II. Glasovalo je 2956 volivcev.
III. Oddanih je bilo 2956 glasovnic, od tega je bilo 212 glasovnic neveljavnih.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Tibor CIGUT                           1145 glasov
2. Štefan OBAL                           1220 glasov
3. Milivoj Andrej HERTL                   443 glasov
4. Miran ŽILAVEC                         1118 glasov
5. Franc PELCL                            544 glasov
6. Jože STVARNIK                         1125 glasov
7. Anton – Tonček KOS                    1278 glasov
8. Ernest EBENŠPANGER                    1023 glasov
9. Vladimir GOLDINSKIJ                   1225 glasov
10. Mag. Gorazd GROF                      941 glasov
11. Janez SEČKO                           706 glasov
12. Vladimir ROŠKAR                       788 glasov
13. Marko MARTINUZZI                      715 glasov
14. Aleksander ŠERUGA                     777 glasov
15. Tatjana MAJERIČ MAČEK                1056 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet mestne četrti Center izvoljeni naslednji kandidati:
1. Anton – Tonček KOS, roj. 15. 5. 1941, M. Sobota, Staneta Rozmana 1b
2. Vladimir GOLDINSKIJ, roj. 18. 1. 1939, M. Sobota, Cvetkova 28
3. Štefan OBAL, roj. 30. 8. 1933, M. Sobota, Zelena 38
4. Tibor CIGUT, roj.5. 6. 1959, M. Sobota, Kardoševa 8
5. Jože STVARNIK, roj. 6. 5. 1946, M. Sobota, Slomškova 68
6. Miran ŽILAVEC, roj. 5. 5. 1955, M. Sobota, Zelena ulica 25
7. Tatjana MAJERIČ MAČEK, roj. 11. 1. 1965, M. Sobota, Cvetkova 19
 
Murska Sobota
Mestna četrt Ledava
I. Na območju Mestne četrti Ledava je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik            1387 volivcev
b) glasovalo s potrdili                    0 volivcev
II. Glasovalo je 925 volivcev.
III. Oddanih je bilo 925 glasovnic, od tega je bilo 113 glasovnic neveljavnih.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Karmen PERTOCI                    422 glasov
2. Gabriela SLAVINEC                 457 glasov
3. Franc PÜCKO                       352 glasov
4. Maksimiljan MEŠKO                 369 glasov
5. Lea FRIŠKIČ                       327 glasov
6. Milan SEČKO                       327 glasov
7. Jožef KUHAR                       376 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet mestne četrti Ledava izvoljeni naslednji kandidati:
1. Gabriela SLAVINEC, roj.5. 5. 1941, M. Sobota, Klavniška 15
2. Karmen PERTOCI, roj. 3. 10. 1969, M. Sobota, Lendavska 37c
3. Jožef KUHAR, roj. 17. 10. 1957, M. Sobota, Ledavsko naselje 28
4. Maksimiljan MEŠKO, roj. 25. 8. 1950, M. Sobota, Ledavsko naselje 31
5. Franc PÜCKO, roj. 27. 10. 1949, M. Sobota, Klavniška 13a
6. Milan SEČKO, roj. 13. 11. 1964, M. Sobota, Lendavska 17 b
7. Lea FRIŠKIČ, roj. 18. 7. 1960, M. Sobota, Lendavska 51
 
Murska Sobota
Mestna četrt Park
I. Na območju Mestne četrti Park je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik            1922 volivcev
b) glasovalo s potrdili                    0 volivcev
II. Glasovalo je 1433 volivcev.
III. Oddanih je bilo 1433 glasovnic, od tega je bilo 59 glasovnic neveljavnih.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Nikolaj MARTINUZZI                  481 glasov
2. Geza FARKAŠ                         753 glasov
3. Silvij PODLESEK                     674 glasov
4. Bernarda ŠKRBIČ                     518 glasov
5. Boris KOLBL                         453 glasov
6. Drago ŠIFTAR                        530 glasov
7. Filip MATKO- FICKO                  587 glasov
8. Rudolf MIKOLIČ                      589 glasov
9. Ludvik ŽGANJAR                      347 glasov
10. Branko BENKO                       495 glasov
11. Jožef VOURI                        357 glasov
12. Nikolaj HOCHSTETTER                699 glasov
13. Andrej CIMER                       594 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet mestne četrti Park izvoljeni naslednji kandidati:
1. Geza FARKAŠ, roj. 4. 11. 1948, Murska Sobota, Mikloša Kuzmiča 40
2. Nikolaj HOCHSTETTER, roj. 24. 10. 1945, M. Sobota, Ciril Metodova 11
3. Silvij PODLESEK, roj. 15. 6. 1948, Murska Sobota, Kopitarjeva 1
4. Andrej CIMER, roj.8. 8. 1960, M. Sobota, Miklošičeva 16
5. Rudolf MIKOLIČ, roj. 16. 11. 1950, M. Sobota, Naselje Ljudske pravice 28
6. Filip MATKO- FICKO, roj. 25. 3. 1948, M. Sobota, Razlagova 24a
7. Drago ŠIFTAR, roj. 29. 5. 1956, M. Sobota, Aškerčeva 5
 
Murska Sobota
Mestna četrt Partizan
I. Na območju Mestne četrti Partizan je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik             1574 volivcev
b) glasovalo s potrdili                     0 volivcev
II. Glasovalo je 1207 volivcev.
III. Oddanih je bilo 1207 glasovnic, od tega je bilo 69 glasovnic neveljavnih.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Borut PREMZL                           655 glasov
2. Angela NOVAK                           772 glasov
3. Stanko FARKAŠ                          712 glasov
4. Zoltan SEVER                           638 glasov
5. Marija BAČIČ                           649 glasov
6. Jurij RECEK                            617 glasov
7. Jožef FERENCEK                         585 glasov
8. Ana GREGOR                             561 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet mestne četrti Partizan izvoljeni naslednji kandidati:
1. Angela NOVAK, roj. 17. 10. 1943, Murska Sobota, Ivana Regenta 11
2. Stanko FARKAŠ, roj. 6. 11. 1948, Murska Sobota, Ivana Regenta 8
3. Borut PREMZL, roj. 30. 12. 1963, M. Sobota, Mladinska 58
4. Marija BAČIČ, roj.25. 8. 1947, M. Sobota, Južna 12
5. Zoltan SEVER, roj. 8. 3. 1935, M. Sobota, Ivanocijevo naselje 22
6. Jurij RECEK, roj. 14. 11. 1957, M. Sobota, Sončna 2
7. Jožef FERENCEK, roj. 4. 9. 1965, M. Sobota, Rožno naselje 24
 
Murska Sobota
Mestna četrt Turopolje
I. Na območju Mestne četrti Turopolje je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik             1358 volivcev
b) glasovalo s potrdili                     0 volivcev
II. Glasovalo je 966 volivcev.
III. Oddanih je bilo 966 glasovnic, od tega je bilo 34 glasovnic neveljavnih.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Milena POČIČ                         421 glasov
2. Rudolf HORVAT                        528 glasov
3. Katarina DAJČ                        364 glasov
4. Jasna LOVRENČIČ                      408 glasov
5. Helena PINTARIČ                      427 glasov
6. Mišo FAFLIK                          412 glasov
7. Helena FRUMEN                        539 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet mestne četrti Turopolje izvoljeni naslednji kandidati:
1. Helena FRUMEN, roj. 12.6.1948, Murska Sobota, Jakobovo naselje 44
2. Rudolf HORVAT, roj. 2. 11. 1953, Murska Sobota, Matije Gubca 15
3. Helena PINTARIČ, roj. 14.9.1944, Murska Sobota, Kajuhova 46
4. Milena POČIČ, roj. 3. 8. 1950, Murska Sobota, Jakobovo naselje 15
5. Mišo FAFLIK, roj. 3. 5. 1951, Murska Sobota, Jakobovo naselje 43
6. Jasna LOVRENČIČ, roj. 9. 7. 1959, Murska Sobota, Zorana Velnarja 36
7. Katarina DAJČ, roj. 27. 11. 1966, Murska Sobota, Kroška ulica 35
 
Krajevna skupnost Nemčavci
I. Na območju Krajevne skupnosti Nemčavci je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik              237 volivcev
b) glasovalo s potrdili                     0 volivcev
II. Glasovalo je 198 volivcev.
III. Oddanih je bilo 198 glasovnic, neveljavnih glasovnic ni bilo.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Dušan BENCIK                         153 glasov
2. Štefan BARBARIČ                      177 glasov
3. Dragica VOGRINČIČ                     76 glasov
4. Janez HORVAT                          21 glasov
5. Evgen HARI                            70 glasov
6. Ciril GRAH                            82 glasov
7. Silvo ŠNEPF                           58 glasov
8. Irena ŠRAJNER                         27 glasov
9. Ervin PINTER                          79 glasov
10. Elemir BARANJA                       27 glasov
11. Sebastjan ČERVEK                     93 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet krajevne skupnosti Nemčavci izvoljeni naslednji kandidati:
1. Štefan BARBARIČ, roj. 5.12.1946, Nemčavci 20
2. Dušan BENCIK, roj. 15.1.1958, Nemčavci 2a
3. Sebastjan ČERVEK, roj. 29. 8. 1973, Nemčavci 36a
4. Ciril GRAH, roj. 2. 4. 1952, Nemčavci 23
5. Ervin PINTER, roj. 14.2.1947, Nemčavci 34
 
Krajevna skupnost Polana
I. Na območju Krajevne skupnosti Polana je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik           177 volivcev
b) glasovalo s potrdili                  0 volivcev
II. Glasovalo je 141 volivcev.
III. Oddanih je bilo 141 glasovnic, od tega je bila 1 glasovnica neveljavna.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Aleksander KERČMAR                   77 glasov
2. Karel GJERGEK                        93 glasov
3. Štefan RITUPER                       72 glasov
4. Tomislav FARIČ                       27 glasov
5. Karel ZELKO                          68 glasov
6. Pavel ŠIFTAR                         76 glasov
7. Vesna PAVEL                          67 glasov
8. Karel OUČEK                          94 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet krajevne skupnosti Polana izvoljeni naslednji kandidati:
1. Karel OUČEK, roj. 18. 8. 1962, Polana 18a
2. Karel GJERGEK, roj. 25. 3. 1953, Polana 43a
3. Aleksander KERČMAR, roj. 21. 6. 1959, Polana 32
4. Pavel ŠIFTAR, roj. 8. 9. 1950, Polana 2
5. Štefan RITUPER, roj. 25. 5. 1961, Polana 43
 
Krajevna skupnost Pušča
I. Na območju Krajevne skupnosti Pušča je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik          393 volivcev
b) glasovalo s potrdili                 0 volivcev
II. Glasovalo je 324 volivcev.
III. Oddanih je bolo 324 glasovnic, od tega je bilo 13 glasovnic neveljavnih.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Ignac HORVAT                     175 glasov
2. Karel BAJIČ                       91 glasov
3. Darko RUDAŠ                      190 glasov
4. Oto BARANJA                       79 glasov
5. Vladimir HORVAT                   82 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet krajevne skupnosti Pušča izvoljeni naslednji kandidati:
1. Darko RUDAŠ, roj. 11. 9. 1958, Pušča, Bela ulica 13
2. Ignac HORVAT, roj. 6. 7. 1963, Pušča, Ob kapelici 49
3. Karel BAJIČ, roj. 15. 7. 1958, Pušča, Nova ulica 2
4. Vladimir HORVAT, roj. 21. 9. 1957, Pušča, Bela ulica 18
5. Oto BARANJA, roj. 24. 12. 1954, Pušča, Glavna ulica 54
 
Krajevna skupnost Rakičan
I. Na območju Krajevne skupnosti Rakičan je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik          1090 volivcev
b) glasovalo s potrdili                  0 volivcev
II. Glasovalo je 827 volivcev.
III. Oddanih je bilo 827 glasovnic, od tega je bilo 18 glasovnic neveljavnih.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Štefan FARTELJ                  313 glasov
2. Franc OLAJ                      297 glasov
3. Geza GYOREK                     197 glasov
4. Janez KÜPLEN                    268 glasov
5. Martin DURIČ                    265 glasov
6. Dušan JENKO                     299 glasov
7. Boris HORVAT                    229 glasov
8. Jožef CASAR                     496 glasov
9. Anton STROPNIK                  381 glasov
10. Drago BELOGLAVEC               355 glasov
11. Dušan RENGEO                   265 glasov
12. Geza PETERKA                   231 glasov
13. Ivan MERČNIK                   308 glasov
14. Marija HARI                    250 glasov
15. Adam LUTAR                     249 glasov
16. Robert GABOR                   300 glasov
17. Ivan KAROLI                    393 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet krajevne skupnosti Rakičan izvoljeni naslednji kandidati:
1. Jožef CASAR, roj. 4. 8. 1956, Rakičan, Tomšičeva 31
2. Ivan KAROLI, roj. 6.4.1942, Rakičan, Panonska 24
3. Anton STROPNIK, roj. 5. 2. 1950, Rakičan, Cvetkova 64
4. Drago BELOGLAVEC, roj. 17. 7. 1928, Rakičan, Cankarjeva 9
5. Štefan FARTELJ, roj. 30. 5. 1939, Rakičan, Panonska 6
6. Ivan MERČNIK, roj. 25. 6. 1965, Rakičan, Jezera 23
7. Robert GABOR, roj.10. 9. 1974, Rakičan, Cvetkova 69
 
Krajevna skupnost Veščica
I. Na območju Krajevne skupnosti Veščica je bilo:
a) vpisanih v volilni imenik            343 volivcev
b) glasovalo s potrdili                   0 volivcev
II. Glasovalo je 265 volivcev.
III. Oddanih je bilo 265 glasovnic, od tega je bilo 8 glasovnic neveljavnih.
IV. Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Evgen SMODIŠ                    91 glasov
2. Metka BENCIK                   131 glasov
3. Bojan HORVAT                   125 glasov
4. Geza KRANČIČ                   117 glasov
5. Danica KUZMA                   175 glasov
6. Marjan ŠEBJANIČ                 96 glasov
7. Zdenko OČEK                     49 glasov
V. Na podlagi 11. in 41. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95 in 51/02) je občinska volilna komisija ugotovila, da so bili v Svet krajevne skupnosti Veščica izvoljeni naslednji kandidati:
1. Danica KUZMA, roj. 31. 1. 1955, Veščica 50c
2. Metka BENCIK, roj. 7. 4. 1967, Veščica 22a
3. Bojan HORVAT, roj. 11. 2. 1972, Veščica 26b
4. Geza KRANČIČ, roj. 4. 4. 1959, Veščica 28
5. Marjan ŠEBJANIČ, roj. 1. 12. 1971, Veščica 35
Št. 00608-0001/2002
Murska Sobota, 13. novembra 2002.
Predsednik
Občinske volilne komisije
mestne občine M. Sobota
Bojan Žunič, univ. dipl. prav. l. r.
Člani komisije:
Oskar Šooš, univ. dipl. prav. l. r.
mag. Martina Bukovec, univ. dipl. prav. l. r.
Alenka Ratnik, univ. dipl. prav. l. r.