Uradni list

Številka 2
Uradni list RS, št. 2/1999 z dne 15. 1. 1999
Uradni list

Uradni list RS, št. 2/1999 z dne 15. 1. 1999

Kazalo

94. Poročilo o izidu volitev članov sveta krajevnih skupnosti Občine Lendava, stran 165.

Občinska volilna komisija občine Lendava je skladno z 85. in 90. členom zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94 in 70/95) na podlagi zapisnikov pristojnih volilnih komisij krajevnih skupnosti, ki so ugotovile izide glasovanja za volitve članov sveta krajevnih skupnost v Občini Lendava ter zapisnikov volilnih odborov, ki so vodili volitve v volilnih telesih za izvolitev članov sveta krajevnih skupnosti, ugotovila rezultate glasovanja ter daje
P O R O Č I L O
o izidu volitev članov sveta krajevnih skupnosti Občine Lendava
I
Na volitvah 22. novembra 1998 je bilo skupaj oddanih 5356 glasovnic, od tega 301 neveljavnih glasovnic in 5055 veljavnih glasovnic.
S potrdili ni glasoval nihče.
II
Rezultati glasovanja za volitve članov sveta krajevnih skupnosti Občine Lendava na volitvah, dne 22. novembra 1998:
1. KRAJEVNA SKUPNOST DOLINA
a) Skupaj volilcev 193
b) Skupaj glasovalo 196 oziroma 66,89%
– na volišču 195
– predčasno 1
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 196
– neveljavnih glasovnic 7
– veljavnih glasovnic 189
Območje volilne enote:           
NASELJE DOLINA                                            Št. glasov
1. Dezső Gerencsér, roj. 18. 1. 1952,  Dolina 3/e                129
2. Franc Gerenčer, roj. 16. 7. 1950, Dolina 30                   125
3. István Horvat, roj. 21. 10. 1950, Dolina 31/a                 145
4. Jožef Kiš, roj. 22. 4. 1936, Dolina 70                         89
5. Franc Sabo, roj. 2. 7. 1946, Dolina 19/c                      156
6. Jože Kovač, roj. 10. 9. 1952, Dolina 100                       93
7. József Kopinya, roj. 3. 3. 1969, Dolina 82                     97
2. KRAJEVNA SKUPNOST DOLNJI LAKOŠ
a) Skupaj volilcev 250
b) Skupaj glasovalo 153 oziroma 61,20%
– na volišču 151
– predčasno 0
– po pošti 2
c) Število oddanih glasovnic 153
– neveljavnih glasovnic 8
– veljavnih glasovnic 145
Območje volilne enote:           
NASELJE DOLNJI LAKOŠ                                       Št. glasov
1. Aleksander Magyar, roj. 7. 12. 1942,  Dolnji Lakoš 56          181
2. Ladislav Magyar, roj. 29. 10. 1949,  Dolnji Lakoš 54           131
3. Ludvik Magyar, roj. 30. 9. 1951,  Dolnji Lakoš 51              109
4. Janez Jaklovič, roj. 3. 1. 1951,  Dolnji Lakoš 44               96
5. Gizela Baligač, roj. 26. 5. 1921,  Dolnji Lakoš 23              60
6. Jožef Kulčar, roj. 2. 11. 1946,  Dolnj Lakoš 65                100
3. KRAJEVNA SKUPNOST ČENTIBA
a) Skupaj volilcev 647
b) Skupaj glasovalo 422 oziroma 65,22%
– na volišču 419
– predčasno 0
– po pošti 3
c) Število oddanih glasovnic 422
– neveljavnih glasovnic 15
– veljavnih glasovnic 407
Območje volilne enote:           
NASELJE ČENTIBA                                      Št. glasov
1. Jožef Kocon, roj. 17. 8. 1928, Čentiba 324               356
2. Franc Vida, roj. 21. 11. 1933, Čentiba 27                340
3. Evgen Šimon, roj. 1. 5. 1955, Čentiba 42                 323
4. Bela Cimerman, roj. 23. 8. 1932,  Čentiba 473            209
5. Viktor Vida, roj. 22. 2. 1948, Čentiba 459/a             316
6. Tibor Šooš, roj. 10. 1. 1963, Čentiba 426/b              340
7. László Bogar, roj. 29. 1. 1942, Čentiba 63               302
8. Evgen Felső, roj. 4. 4. 1950, Čentiba 97/a               317
4. KRAJEVNA SKUPNOST GABERJE
a) Skupaj volilcev 502
b) Skupaj glasovalo 242 oziroma 48,21%
– na volišču 240
– predčasno 0
– po pošti 2
c) Število oddanih glasovnic 242
– neveljavnih glasovnic 22
– veljavnih glasovnic 220
Območje volilne enote:           
NASELJE GABERJE                                            Št. glasov
1. Drago Režonja, roj. 14. 2. 1961,  Gaberje 117/a                178
2. Ignac Prendl, roj. 1. 1. 1947,  Gaberje 113/c                  178
3. Jožef Tratnjek, roj. 6. 11. 1958,  Gaberje 115/b               162
4. Ignac Donko, roj. 15. 5. 1948, Gaberje 152                     160
5. János Gönc, roj. 21.7. 1938, Gaberje 10                        176
6. Geza Sarjaš, roj. 23. 4. 1950, Gaberje 74                      178
7. Ludvik Fehér, roj. 8. 4. 1962, Gaberje 82                      107
8. Franc Prendl, roj. 1. 10. 1942,  Gaberje 113/a                 146
5. KRAJEVNA SKUPNOST GORICE
Volilna enota: 1
a) Skupaj volilcev 299
b) Skupaj glasovalo 190 oziroma 63,54%
– na volišču 190
– predčasno 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 190
– neveljavnih glasovnic 5
– veljavnih glasovnic 185
Št. glasov
1. Gyula Balaž, roj. 5. 2. 1931, Lendavske  gorice 3/b               16
2. Damir Kukovec, roj. 26. 3. 1974,  Lendavske gorice 409/a          81
3. Mato Šemovčan, roj. 4. 9. 1938, Lendavske  gorice 118             47
4. Štefan Maučec, roj. 10. 10. 1946,  Lendavske gorice 332/a        106
5. Ladislav Huzimec, roj. 7.4. 1954,  Lendavske gorice 350/a         80
Volilna enota: 2
a) Skupaj volilcev 186
b) Skupaj glasovalo 133 oziroma 71,51%
– na volišču 132
– predčasno 1
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 133
– neveljavnih glasovnic 4
– veljavnih glasovnic 129
Št. glasov
1. Drago Nađ, roj. 25. 5. 1953,  Lendavske gorice 547                  90
2. Rudolf Verbančič, roj. 11. 7. 1963,  Lendavske gorice 643           59
3. Alojz Pahor, roj. 6. 2. 1951, Lendavske  gorice 620/a               79
Volilna enota: 3
a) Skupaj volilcev 265
b) Skupaj glasovalo 126 oziroma 47,55%
– na volišču 126
– predčasno 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 126
– neveljavnih glasovnic 5
– veljavnih glasovnic 121
Št. glasov
1. Štefan Tušek, roj. 30. 10. 1937,  Dolgovaške gorice 194/a            74
2. Janez Vöröš, roj. 25. 10. 1958,  Dolgovaške gorice 242               34
3. Anton Gomzi, roj. 3. 7. 1951,  Dolgovaške gorice 179                 52
4. Jožef Huzjan, roj. 7. 2. 1955,  Dolgovaške gorice 228/a              63
5. Franc Bogdan, roj. 5. 8. 1953,  Dolgovaške gorice 249                62
6. KRAJEVNA SKUPNOST GENTEROVCI
Volilna enota: 1
a) Skupaj volilcev 186
b) Skupaj glasovalo 123 oziroma 66,13%
– na volišču 123
– predčasno 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 123
– neveljavnih glasovnic 5
– veljavnih glasovnic 118
Območje volilne enote:
NASELJE GENTEROVCI                                           Št. glasov
1. József Csuka, roj. 23. 8. 1944,  Genterovci 5                    106
2. Nenad Jovanovič, roj. 3. 5. 1964,  Genterovci 60                  83
3. Imre Soós, roj. 29. 11. 1966, Genterovci 72                       88
Volilna enota:2
a) Skupaj volilcev 100
b) Skupaj glasovalo 72 oziroma 72,00%
– na volišču 72
– predčasno 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 72
– neveljavnih glasovnic 4
– veljavnih glasovnic 68
Območje volilne enote:
NASELJE KAMOVCI                                          Št. glasov
1. Ladislav Gal, roj. 2. 1. 1951, Kamovci 5                      64
2. Anton Lapajne, roj. 24. 9. 1948, Kamovci 39                   68
7. KRAJEVNA SKUPNOST GORNJI LAKOŠ
a) Skupaj volilcev 387
b) Skupaj glasovalo 208 oziroma 53,75%
– na volišču 205
– predčasno 0
– po pošti 3
c) Število oddanih glasovnic 208
– neveljavnih glasovnic 3
– veljavnih glasovnic 195
Območje volilne enote:
NASELJE GORNJI LAKOŠ                                       Št. glasov
1. Slavko Cojhter, roj. 1. 12. 1959,  Gornji Lakoš 117/c          124
2. Boris Prša, roj. 4. 12. 1973, Gornji  Lakoš 22                 121
3. Elizabeta Čih, roj. 6. 6. 1943, Gornji  Lakoš 53               140
4. Štefan Kiraly, roj. 22. 6. 1953, Gornji  Lakoš 53/a            122
5. Klara Krznar, roj. 1. 7. 1955, Gornji  Lakoš 109               128
8. KRAJEVNA SKUPNOST HOTIZA
a) Skupaj volilcev 664
b) Skupaj glasovalo 409 oziroma 61,60%
– na volišču 406
– predčasno 2
– po pošti 1
c) Število oddanih glasovnic 409
– neveljavnih glasovnic 14
– veljavnih glasovnic 395
Območje volilne enote:
NASELJE HOTIZA                                          Št. glasov
1. Štefan Sobočan, roj. 14. 11. 1943,  Hotiza 61               349
2. Mirko Žižek, roj. 11. 7. 1956, Hotiza 196                   287
3. Jožef Tibaut, roj. 22. 1. 1966, Hotiza 141                  241
4. Ivan Balažic, roj. 11. 4. 1956, Hotiza 155                  191
5. Irena Törnar, roj. 9. 2. 1959, Hotiza 205                   261
6. Jožef Györköš, roj. 22. 2. 1958, Hotiza 32                  246
7. Milan Zver, roj. 16. 8. 1950, Hotiza 149/a                  209
8. Jožef Farkaš, roj. 14. 3. 1955, Hotiza 193                  150
9. Ivanka Horvat, roj. 20. 9. 1964, Hotiza 140                 237
10. Viktor Bogdan, roj. 17. 1. 1952, Hotiza 4                  222
11. Dušan Hozjan, roj. 6. 9. 1962, Hotiza 18                   223
12. Elizabeta Tibaut, roj. 25. 10. 1941,  Hotiza 162           160
9. KRAJEVNA SKUPNOST KOT
a) Skupaj volilcev 119
b) Skupaj glasovalo 91 oziroma 76,47%
– na volišču 91
– predčasno 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 91
– neveljavnih glasovnic 0
– veljavnih glasovnic 91
Območje volilne enote:
NASELJE KOT                                        Št. glasov
1. Jolanda Klemenčič, roj. 26. 10. 1937,  Kot 18           40
2. Bojan Budin, roj. 19. 12. 1974, Kot 22                  24
3. Bernardetta Horváth, roj. 11. 3. 1971,  Kot 7           60
4. Dezső Kelenc, roj. 4. 7. 1951, Kot 13                   50
5. Karel Tomšič, roj. 26. 2. 1957, Kot 27                  52
10. KRAJEVNA SKUPNOST LENDAVA
Volilna enota: 1
a) Skupaj volilcev 964
b) Skupaj glasovalo 602 oziroma 62,45%
– na volišču 585
– predčasno 15
– po pošti 2
c) Število oddanih glasovnic 602
– neveljavnih glasovnic 33
– veljavnih glasovnic 569
Št. glasov
1. Jožef Šimonka, ml. roj. 14. 4. 1964,  Tomšičeva 4                 304
2. Jožef Sobočan, roj. 10. 5. 1944, Ribarjevo  naselje 31            380
3. Ladislav Bagladi, roj. 21. 6. 1948, Ribarjevo  naselje 28         397
4. Martin Hajdinjak, roj. 23. 10. 1940,  Rudarska 33                 339
Volilna enota: 2
a) Skupaj volilcev 761
b) Skupaj glasovalo 471 oziroma 61,89%
– na volišču 456
– predčasno 10
– po pošti 5
c) Število oddanih glasovnic 471
– neveljavnih glasovnic 30
– veljavnih glasovnic 441
Št. glasov
1. János Orbán, roj. 22. 9. 1952, Kajuhova 6                                223
2. Deziderij Sabo, roj. 1. 9. 1944, Naselje  Prekmurske brigade 26          135
3. Klara Tratnjek, roj. 13. 8. 1946,  Partizanska ul. 124                   227
4. Štefan Kulčar, roj. 4. 7. 1936, Cankarjeva 5                             239
5. Alojzij Zver, roj. 12. 6. 1949, Vladimirja  Nazorja 26                   156
6. Jožef Hozjan, roj. 1. 1. 1947, Naselje  Prekmurske brigade 25            165
Volilna enota: 3
a) Skupaj volilcev 1052
b) Skupaj glasovalo 696 oziroma 66,16%
– na volišču 658
– predčasno 32
– po pošti 6
c) Število oddanih glasovnic 696
– neveljavnih glasovnic 65
– veljavnih glasovnic 631
Št. glasov
1. Milan Vajda, roj. 11. 4. 1929, Mlinska 17                       438
2. Anton Slavinec, roj. 25. 6. 1930, Kidričeva 3                   182
3. Štefan Žerdin, roj. 11. 7. 1955, Kidričeva 12                   352
4. Avgust Horvat, roj. 10. 9. 1932, Kidričeva 13                   250
5. Dominik Kotnjek, roj. 6. 8. 1967, Kidričeva 6                   354
Volilna enota: 4
a) Skupaj volilcev 279
b) Skupaj glasovalo 203 oziroma 72,76%
– na volišču 200
– predčasno 2
– po pošti 1
c) Število oddanih glasovnic 203
– neveljavnih glasovnic 13
– veljavnih glasovnic 190
Območje volilne enote:
NASELJE TRIMLINI                                      Št. glasov
1. Ivan Jarni, roj. 15. 2. 1946, Trimlini 61                  79
2. Slava Kocet, roj. 21. 1. 1962, Trimlini 33/a               62
3. Štefan Horvat, roj. 9. 12. 1955, Trimlini 53/a            134
4. Zlatko Lisjak, roj. 26. 8. 1959, Trimlini 21               67
11. KRAJEVNA SKUPNOST MOSTJE BANUTA
a) Skupaj volilcev 419
b) Skupaj glasovalo 268 oziroma 63,96%
– na volišču 268
– predčasno 0
– po pošti 0
c) Število oddanih glasovnic 268
– neveljavnih glasovnic 22
– veljavnih glasovnic 246
Območje volilne enote:
NASELJI MOSTJE IN BANUTA                                  Št. glasov
1. Drago Škafar, roj. 27. 6. 1950, 4, Mostje 7                   156
2. Rudolf Gönc, roj. 26. 7. 1961, Mostje 29                      112
3. Aleksander Marton, roj. 1. 2. 1961,  Banuta 13                135
4. Janez Kustec, roj. 8. 1. 1964, Mostje 86                      147
5. Franc Gönc, roj. 20. 3. 1969, Mostje 20                       124
6. Dušan Horvat, roj. 21. 5. 1961, Banuta 11                     141
12. KRAJEVNA SKUPNOST PETIŠOVCI
a) Skupaj volilcev 700
b) Skupaj glasovalo 464 oziroma 66,29%
– na volišču 462
– predčasno 0
– po pošti 2
c) Število oddanih glasovnic 464
– neveljavnih glasovnic 30
– veljavnih glasovnic 434
Območje volilne enote:
NASELJE PETIŠOVCI                                                    Št. glasov
1. Ivan Majhe, roj. 11. 10. 1954, Petišovci,  Spodnja 4                     326
2. Josip Vugrinec, roj. 20. 2. 1945,  Petišovci, Lendavska 34               318
3. Arpad Bogdan, roj. 3. 7. 1956,  Petišovci, Rudarska 5                    330
4. Geza Gömböš, roj. 10. 10. 1961,  Petišovci, Lendavska 12/a               377
5. Marjan Zgrabljič, roj. 16. 8. 1955,  Petišovci, Ul. 22. junija 9         318
6. Irena Čotar-Budja, roj. 23. 9. 1958,  Petišovci, Vrtna 20                334
7. Ladislav Gunc, roj. 22. 12. 1954,  Petišovci, Poljska 5                  336
13. KRAJEVNA SKUPNOST PINCE MAROF BENICA
a) Skupaj volilcev 172
b) Skupaj glasovalo 124 oziroma 72,09%
– na volišču 120
– predčasno 2
– po pošti 2
c) Število oddanih glasovnic 124
– neveljavnih glasovnic 2
– veljavnih glasovnic 122
Območje volilne enote:
NASELJI PINCE MAROF IN BENICA                         Št. glasov
1. Miloš Posedel, roj. 4. 10. 1935, Benica 9                  51
2. Jožef Kovač, roj. 23. 2. 1958, Pince  Marof 45             73
3. Renata Kovač, roj. 13. 9. 1965, Pince  Marof 31            68
4. Štefan Lebar, roj. 16. 8. 1929, Pince  Marof 50            57
5. Dragan Ilić, roj. 15. 3. 1956, Pince  Marof 10/a           74
14. KRAJEVNA SKUPNOST RADMOŽANCI
a) Skupaj volilcev 242
b) Skupaj glasovalo 163 oziroma 67,36%
– na volišču 161
– predčasno 1
– po pošti 1
c) Število oddanih glasovnic 163
– neveljavnih glasovnic 4
– veljavnih glasovnic 159
Območje volilne enote:
NASELJE RADMOŽANCI                                         Št. glasov
1. Julij Vegi, roj. 4. 6. 1948, Radmožanci 86                     134
2. Štefan Čondor, roj. 3. 10. 1952,  Radmožanci 91                127
3. Vendel Kocon, roj. 27. 9. 1959,  Radmožanci 87                 129
4. Štefan Kalamar, roj. 14. 4. 1947,  Radmožanci 92               138
5. Karel Kepe, roj. 27. 7. 1938,  Radmožanci 50                   130
III
Za člane sveta krajevne skupnosti v Občini Lendava so bili izvoljeni:
1. KS DOLINA (5 članov sveta)
1. SABO Franc, Dolina 19/c
2. HORVAT István, Dolina 31/a
3. GERENCSÉR Dezső, Dolina 3/c
4. GERENČER Franc, Dolina 30
5. KOPINYA József, Dolina 82
2. KS DOLNJI LAKOŠ (5 članov sveta)
1. MAGYAR Ladislav, Dolnji Lakoš 54
2. MAGYAR Aleksander, Dolnji Lakoš 56
3. MAGYAR Ludvik, Dolnji Lakoš 51
4. KULČAR Jožef, Dolnji Lakoš 65
5. JAKLOVIČ Janez, Dolnji Lakoš 44
3. KS ČENTIBA (7 članov sveta)
1. KOCON Jožef, Čantiba 324
2. VIDA Franc, Čentiba 27
3. ŠOOŠ TIBOR, Čentiba 426/b
4. ŠIMON Evgen, Čentiba 42
5. FELSŐ Evgen, Čentiba 97/a
6. VIDA Vitkor, Čentiba 459
7. BOGAR László, Čentiba 63
4. KS GABERJE (7 članov sveta)
1. PRENDL Ignac, Gaberje 113/c
2. SARJAŠ Geza, Gaberje 74
3. REŽONJA Drago, Gaberje 117/a
4. GÖNC János, Gaberje 10
5. TRATNJEK Jožef, Gaberje 115/b
6. DONKO Ignac, Gaberje 152
7. PRENDL Franc, Gaberje 113/a
5. KS GORICE (7 članov sveta)
1. MAUČEC Štefan, Lendavske gorice 322/a
2. KUKOVEC Damir, Lendavske gorice 409/a
3. NAĐ Drago, Lendavske gorice 547
4. PAHOR Alojz, Lendavske gorice 620/a
5. TUŠEK Štefan, Dolgovaške gorice 194/a
6. HUZJAN Jožef, Dolgovaške gorice 228/a
7. BOGDAN Franc, Dolgovaške gorice 249
6. KS GENTEROVCI (5 članov sveta)
1. CSUKA József, Genterovci 5
2. SOÓS Imre, Genterovci 72
3. JOVANOVIČ Nenad, Genterovci 60
4. LAPAJNE Anton, Kamovci 39
5. GAL Ladislav, Kamovci 5
7. KS GORNJI LAKOŠ (5 članov sveta)
1. ČIH Elizabeta, Gornji Lakoš 53
2. KRZNAR Klara, Gornji Lakoš 109
3. COJHTER Slavko, Gornji Lakoš 117/c
4. PRŠA Boris, Gornji Lakoš 22
5. KIRALY Štefan, Gornji Lakoš 53/a
8. KS HOTIZA (7 članov sveta)
1. SOBOČAN Štefan, Hotiza, 61
2. ŽIŽEK Mirko, Hotiza 196
3. TÖRNAR Irena, Hotiza 205
4. GYÖRKÖŠ Jožef, Hotiza 32
5. TIBAUT Jožef, Hotiza 141
6. HORVAT Ivanka, Hotiza 140
7. HOZJAN Dušan, Hotiza 18
9. KS KOT (3 člane sveta)
1. HORVÁTH Bernardetta, Kot 7
2. TOMŠIČ Karel, Kot 27
3. KELENC Dezső, Kot 13
10. KS LENDAVA (11 članov sveta)
1. BAGLADI Ladislav, Lendava, Ribarjevo naselje 28
2. SOBOČAN Jožef, Lendava, Ribarjevo naselje 31
3. HAJDINJAK Martin, Lendava, Rudarska 33
4. KULČAR Štefan, Lendava, Cankarjeva ul. 5
5. TRATNJEK Klara, Lendava, Partizanska ul. 124
6. ORBÁN János, Lendava, Kajuhova 6
7. VAJDA Milan, Lendava, Mlinska 17
8. KOTNJEK Dominik, Lendava, Kidričeva 6
9. ŽERDIN Štefan, Lendava, Kidričeva 12
10. HORVAT Štefan, Trimlini 53/a
11. JARNI Ivan, Trimlini 61
11. MOSTJE BANUTA (5 članov sveta)
1. ŠKAFAR Drago, Mostje 7
2. KUSTEC Janez, Mostje 86
3. HORVAT Dušan, Banuta 11
4. MARTON Aleksander, Banuta 13
5. GÖNC Franc, Mostje 20
12. KS PETIŠOVCI (7 članov sveta)
1. GÖMBÖŠ Geza, Petišovci, Lendavska 12/a
2. GUNC Ladislav, Petišovci, Poljska 5
3. ČOTAR-BUDJA Irena, Petišovci, Vrtna 20
4. BOGDAN Arpad, Petišovci, Rudarska 5
5. MAJHEN Ivan, Petišovci, Spodnja 4
6. VUGRINEC Josip, Petišovci, Lendavska 34
7. ZGRABLJIČ Marjan, Petišovci, Ul. 22. junija 9
13. KS PINCE MAROF (5 članov sveta)
1. ILIĆ Dragan, Pince Marof 10/a
2. KOVAČ Jožef, Pince Marof 45
3. KOVAČ Renata, Pince Marof 31
4. LEBAR Štefan, Pince Marof 50
5. POSEDEL Miloš, Benica 9
14. KS RADMOŽANCI (5 članov sveta)
1. KALAMAR Štefan, Radmožanci 92
2. VEGI Julij, Radmožanci 86
3. KEPE Karel, Radmožanci 50
4. KOCON Vendel, Radmožanci 87
5. ČONDOR Štefan, Radmožanci 91
Št. 40/98
Lendava, dne 26. novembra 1998.
Predsednica
Občinske volilne komisije
občine Lendava
Marija Ternar l. r.
Člani:
Bojan Devetak l. r.
Franc Sočič l. r.
Cvetka Lešnjak l. r.