Uradni list

Številka 57
Uradni list RS, št. 57/1995 z dne 6. 10. 1995
Uradni list

Uradni list RS, št. 57/1995 z dne 6. 10. 1995

Kazalo

2685. Poročilo o ugotovitvi izida glasovanja na volitvah v organe KS Občine Turnišče, stran 4640.

P O R O Č I L O
o ugotovitvi izida glasovanja na volitvah v organe KS Občine Turnišče
Občinska volilna komisija Turnišče je na seji dne 23. 9. 1995 na podlagi zapisnikov o delu volilnih odborov, ki so vodili glasovanje na voliščih v občini Turnišče ter na podlagi zapisnika volilnega odbora za predčasno glasovanje ugotovila:
1. Glasovanje je potekalo v Občini Turnišče na 4 voliščih ter na enem volišču za predčasno glasovanje v dneh 12., 13., in 14. 8. 1995 ter 17. 9. 1995, skupaj na 5 voliščih.
2. Na območju občine Turnišče se noben volivec ni udeležil predčasnih volitev, prav tako ni noben volivec podal zahteve za glasovanje po pošti.
3. Rezultati po krajevnih skupnostih so naslednji:
a) KS Turnišče – Volilna enota I:
– v volilni imenik je bilo vpisanih 1.184 volivcev
– glasovalo je 442 volivcev ali 37,33 % vseh volivcev, ki so imeli volilno pravico
– veljavnih je bilo                                309 glasovnic
– neveljavnih je bilo                               33 glasovnic
Posamezni kandidati so dobili naslednje število glasov:
1. Štefan Ternar, Prvomajska 5, Turnišče              171 glasov
2. Franc Lutar, Ob potoku 2, Turnišče                 246 glasov
3. Alojz Miholič, Št. Kovača 63, Turnišče             227 glasov
4. Jožef Pucko, Čevljarska 27, Turnišče               202 glasov
5. Jožef Matjašec, Št. Kovača 38, Turnišče            173 glasov
6. Ivan Dravec, Poljska 4, Turnišče                   228 glasov
7. Milan Horvat, Cvetna 5, Turnišče                   172 glasov
8. Alojz Lebar, Mladinska 27, Turnišče                271 glasov
9. Slavko Režonja, Rožna 12, Turnišče                 160 glasov
10. Jožef Žalik, Pod logom 5, Turnišče                135 glasov
11. Marija Nemec, Travniška 2, Turnišče               130 glasov
12. Ladislav Seči, Št. Raja 15, Turnišče              223 glasov
13. Marija Zver, Čevljarska 25, Turnišče              111 glasov
14. Danica Kocet, Mladinska 15, Turnišče              245 glasov
15. Ivan Špilak, Gajska 3, Turnišče                   244 glasov
16. Zdenko Hozjan, Št. Kovača 81, Turnišče             83 glasov
17. Alojz Dogar, Št. Kovača 68, Turnišče              229 glasov
18. Ivan Balažic, Št. Kovača 130, Turnišče            190 glasov
Občinska volilna komisija Turnišče ugotavlja, da so na podlagi določil zakona o lokalnih volitvah in v skladu z odlokom o sestavi in številu članov organov KS v Občini Turnišče, kot člani sveta KS Turnišče izvoljeni:
1. Alojz Lebar, Mladinska 27, Turnišče
2. Franc Lutar, Ob potoku 2, Turnišče
3. Danica Kocet, Mladinska 15, Turnišče
4. Ivan Špilak, Gajska 3, Turnišče
5. Alojz Dogar, Št. Kovača 68, Turnišče
6. Ivan Dravec, Poljska 4, Turnišče
7. Aloz Miholič, Št. Kovača 63, Turnišče
8. Ladislav Seči, Št. Raja 15, Turnišče
9. Jožef Pucko, Čevljarska 27, Turnišče
b) KS Gomilica – Volilna enota II
– v volilni imenik je bilo vpisanih 531 volivcev
– glasovalo je 232 volivcev ali 43,69 % vseh volivcev, ki so imeli pravico voliti
– veljavnih je bilo                                232 glasovnic
– neveljavnih je bilo                                0 glasovnic
Posamezni kandidati za člane sveta KS Gomilica so dobili naslednje število glasov:
1. Štefan Kelenc, Gomilica 31                         136 glasov
2. Franc Denša, Gomilica 51                           124 glasov
3. Jožef Raj, Gomilica 67                             123 glasov
4. Milan Mertik, Gomilica 12/a                        132 glasov
5. Stanislav Zver, Gomilica 134                       144 glasov
6. Štefan Ftičar, Gomilica 11                         145 glasov
7. Alojz Sobočan, Gomilica 101                        111 glasov
8. Jože Balažic, Gomilica 93                          111 glasov
9. Jožef Koznicv, Gomilica 19                         141 glasov
10. Alojz Pal, Gomilica 102/a                          92 glasov
11. Jože Maroša, Gomilica 110                         125 glasov
Občinska volilna komisija Turnišče ugotavlja, da so na podlagi določil zakona o lokalnih volitvah in v skladu z odlokom o sestavi in številu članov organov KS v Občini Turnišče, kot člani sveta izvoljeni:
1. Štefan Ftičar, Gomilica 11
2. Stanislav Zver, Gomilica 134
3. Jožef Koznicov, Gomilica 19
4. Štefan Kelenc, Gomilica 31
5. Milan Mertik, Gomilica 132/a
6. Jože Maroša, Gomilica 110
7. Franc Denša, Gomilica 51
c). KS Nedelica – Volilna enota III
– v volilni imenik je bilo vpisanih 464 volivcev
– s potrdilom, ker pomotoma niso bili vpisani v volilni imenik so glasovali 4 volivci
– glasovalo je 213 volivcev, ali 45,51 % vseh volivcev, ki so imeli pravico glasovati
– veljavnih je bilo                                197 glasovnic
– neveljavnih je bilo                               16 glasovnic
Posamezni kandidati za člane sveta KS Nedelica so dobili naslednje število glasov:
1. Štefan Gjerkeš, Nedelica 51/a                      107 glasov
2. Štefan Gjerkeš, Nedelica 107                        81 glasov
3. Štefan Rajtar, Nedelica 1                           74 glasov
4. Andrej Sarjaš, Nedelica 56                          71 glasov
5. Štefan Pucko, Nedelica 61                           96 glasov
6. Anton Nežič, Nedelica 153                           99 glasov
7. Avgust Gjerkeš, Nedelica 92                         96 glasov
8. Jožef Cigut, Nedelica 3                            101 glasov
9. Franc Zadravec, Nedelica 151/b                      79 glasov
10. Jožef Horvat, Nedelica 63                          65 glasov
11. Ivan Sobočan, Nedelica 117                         58 glasov
12. Mirko Čeh, Nedelica 98/f                            71 glsov
13. Slavko Žižek, Nedelica 102                        134 glasov
14. Ivan Prša, Nedelica 152                           108 glasov
Občinska volilna komisija Turnišče ugotavlja, da so na podlagi določil zakona o lokalnih volitvah in v skladu z odlokom o sestavi in številu organov KS v Občini Turnišče, kot člani sveta KS Nedelica izvoljeni:
1. Slavko Žižek, Nedelica 102
2. Ivan Prša, Nedelica 152
3. Štefan Gjerkeš, Nedelica 51/a
4. Jožef Cigut, Nedelica 3
5. Anton Nežič, Nedelica 153
6. Štefan Pucko, Nedelica 61
7. Avgust Gjerkeš, Nedelica 92
d) KS Renkovci – Volilna enota IV:
– v volilnem imeniku je bilo vpisanih 524 volivcev
– s potrdilom, ker pomotoma nista bila vpisana v volilni imenik sta glasovala 2 volivca
– glasovalo je 209 volivcev ali 39,89 % vseh volivcev, ki so imeli pravico voliti
– veljavnih je bilo                                196 glasovnic
– neveljavnih je bilo                               13 glasovnic
Posamezni kandidati za člane sveta KS Renkovci so dobili naslednje število glasov:
1. Alojz Pucko, Renkovci 157                           94 glasov
2. Ivan Vinčec, Renkovci 67                           133 glasov
3. Marija Vegi, Renkovci 34                           109 glasov
4. Janez Zver, Renkovci 135                           111 glasov
5. Zvonko Černi, Renkovci 135                          86 glasov
6. Emil Trajbarič, Renkovci 64/a                       97 glasov
7. Igor Flucher, Renkovci 2/a                         121 glasov
8. Darja Koren, Renkovci 12/b                         125 glasov
9. Franc Markoja, Renkovci 137                        103 glasov
10. Pavel Bojnec, Renkovci 47                         103 glasov
11. Alojz Dominko, Renkovci 112/b                      80 glasov
12. Geza Felbar, Renkovci 111                          84 glasov
13. Simon Matjašec, Renkovci 147                       64 glasov
Občinska volilna komisija Turnišče ugotavlja, da so na podlagi določil zakona o lokalnih volitvah in v skladu z odlokom o sestavi in številu članov organov KS v Občini Turnišče, kot člani sveta KS Renkovci izvoljeni:
1. Ivan Vinčec, Renkovci 67
2. Darja Koren, Renkovci 12/b
3. Igor Flucher, Renkovci 2/a
4. Janez Zver, Renkovci 135
5. Marija Vegi, Renkovci 34
6. Franc Markoja, Renkovci 137
7. Pavel Bojnec, Renkovci 47
Št. 40/95-KS
Turnišče, dne 23. septembra 1995.
Občinska volilna komisija
Turnišče
Predsednica
Jasna Bračič l. r.
Tajnik
Marjan Gjura l. r.

AAA Zlata odličnost