Uradni list

Številka 78
Uradni list RS, št. 78/2014 z dne 30. 10. 2014
Uradni list

Uradni list RS, št. 78/2014 z dne 30. 10. 2014

Kazalo

3265. Poročilo o izidu volitev v Svete krajevnih skupnosti Občine Ivančna Gorica, stran 8682.

Na podlagi 90. člena Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 – UPB3, 45/08) in 83/12) je Občinska volilna komisija Občine Ivančna Gorica na 12. seji dne 6. 10. 2014 sprejela
P O R O Č I L O
o izidu volitev v Svete krajevnih skupnosti Občine Ivančna Gorica
I.
V posameznih krajevnih skupnostih so bili v Svet krajevne skupnosti izvoljeni naslednji kandidati:
+------------------------+----------------+---------------------+
|LEGENDA:                |Kandidat je     |Kandidat ni izvoljen |
|                        |izvoljen        |                     |
+------------------------+----------------+---------------------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Ambrus – VOLILNA ENOTA 03
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Anica Hrovat    |Svet KS Ambrus     |   173  |  17,04%  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Stane Tekavčič  |Svet KS Ambrus     |   168  |  16,55%  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Florjan Perko   |Svet KS Ambrus     |   159  |  15,67%  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  4.  |Matjaž Perko    |Svet KS Ambrus     |   140  |  13,79%  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  5.  |Metka Mirtič    |Svet KS Ambrus     |   133  |  13,10%  |
|      |Trunkelj        |                   |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  6.  |Franc Papež     |Svet KS Ambrus     |   126  |  12,41%  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  7.  |Marjana Perko   |Svet KS Ambrus     |   116  |  11,43%  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Dob pri Šentvidu – VOLILNA ENOTA 02
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Anton Čebular   |Silvo Piškur,      |   36   |  36,36%  |
|      |                |Dob pri Šentvidu   |        |          |
|      |                |12a, 1296          |        |          |
|      |                |Šentvid            |        |          |
|      |                |pri Stični         |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Jože Polončič   |Silvo Piškur,      |   35   |  35,35%  |
|      |                |Dob pri Šentvidu   |        |          |
|      |                |12a, 1296          |        |          |
|      |                |Šentvid            |        |          |
|      |                |pri Stični         |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Andreja Zorec   |Silvo Piškur,      |   28   |  28,28%  |
|      |                |Dob pri Šentvidu   |        |          |
|      |                |12a, 1296          |        |          |
|      |                |Šentvid            |        |          |
|      |                |pri Stični         |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Dob pri Šentvidu – VOLILNA ENOTA 03
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Ivan Kastelic   |Alojzij Rus,       |   53   |  35,81%  |
|      |                |Hrastov Dol 14,    |        |          |
|      |                |1296 Šentvid pri   |        |          |
|      |                |Stični             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Tone Oven       |Valentin Fortuna,  |   52   |  35,14%  |
|      |                |Lučarjev Kal 6,    |        |          |
|      |                |1295 Ivančna       |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Valentin        |Ivan Kastelic,     |   43   |  29,05%  |
|      |Forutna         |Hrastov Dol 26,    |        |          |
|      |                |1296 Šentvid pri   |        |          |
|      |                |Stični             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Dob pri Šentvidu – VOLILNA ENOTA 04
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Matjaž Bregar   |Matic Trnovšek,    |   21   |  50,00%  |
|      |                |Podboršt 9a, 1296  |        |          |
|      |                |Šentvid pri        |        |          |
|      |                |Stični             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Matic Trnovšek  |Miro Uhan,         |   21   |  50,00%  |
|      |                |Podboršt 17a,      |        |          |
|      |                |1296 Šentvid pri   |        |          |
|      |                |Stični             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Dob pri Šentvidu – VOLILNA ENOTA 05
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Bojan Gale      |Mateja Kotar,      |   36   |  52,17%  |
|      |                |Pokojnica 1, 1296  |        |          |
|      |                |Šentvid pri        |        |          |
|      |                |Stični             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Ivanka Čebular  |Mateja Kotar,      |   33   |  47,83%  |
|      |                |Pokojnica 1, 1296  |        |          |
|      |                |Šentvid pri        |        |          |
|      |                |Stični             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Dob pri Šentvidu – VOLILNA ENOTA 06
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Marko Golf      |Peter Kastelic,    |   32   |  100,00% |
|      |                |Sad 6, 1296        |        |          |
|      |                |Šentvid pri        |        |          |
|      |                |Stični             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Ivančna Gorica – VOLILNA ENOTA 07
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Peter Bregar    |Janko Benac,       |   95   |  40,77%  |
|      |                |Ulica Cankarjeve   |        |          |
|      |                |brigade 35, 1295   |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Rudolf Kastelic |Anton Kastelic,    |   81   |  34,76%  |
|      |                |Vrhpolje 7a, 1295  |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Vladislav       |Karol Ilovar,      |   57   |  24,46%  |
|      |Božjak          |Škrjanče 6a, 1295  |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Ivančna Gorica – VOLILNA ENOTA 08
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Anton Kralj     |Antonija Lesjak,   |   222  |  35,81%  |
|      |                |Jurčičeva 18, 1295 |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |France Zajec    |Antonija Lesjak,   |   209  |  33,71%  |
|      |                |Jurčičeva 18, 1295 |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Anica Nose      |Antonija Lesjak,   |   189  |  30,48%  |
|      |                |Jurčičeva 18, 1295 |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Ivančna Gorica – VOLILNA ENOTA 09
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Iztok Piškur    |Marija Piškur,     |   64   |  34,04%  |
|      |                |Veliko Črnelo 5a,  |        |          |
|      |                |1295 Ivančna       |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Marko Kokelj    |Marija Piškur,     |   45   |  23,94%  |
|      |                |Veliko Črnelo 5a,  |        |          |
|      |                |1295 Ivančna       |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Milan Medved    |Snježana Medved,   |   40   |  21,28%  |
|      |                |Mrzlo Polje 3,     |        |          |
|      |                |1295 Ivančna       |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  4.  |Marija Erjavec  |Marija Piškur,     |   39   |  20,74%  |
|      |                |Veliko Črnelo 5a,  |        |          |
|      |                |1295 Ivančna       |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Ivančna Gorica – VOLILNA ENOTA 10
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Metoda Jeras    |Franc Ilar,        |   63   |  51,22%  |
|      |                |Spodnja Draga 40,  |        |          |
|      |                |1295 Ivančna       |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Tomislav Brčan  |Anica Brčan, Malo  |   60   |  48,78%  |
|      |                |Hudo 25, 1295      |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Krka – VOLILNA ENOTA 11
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Martin Oblak    |Andrej Tomažin,    |   78   |  37,50%  |
|      |                |Gabrovčec 18g,     |        |          |
|      |                |1301 Krka          |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Jože Kozinc     |Martin Oblak,      |   71   |  34,13%  |
|      |                |Krška vas 8, 1301  |        |          |
|      |                |Krka               |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Milan Žgajnar   |Jože Kozinc, Krška |   59   |  28,37%  |
|      |                |vas 9, 1301 Krka   |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Krka – VOLILNA ENOTA 12
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Franc Koželj    |Roman Mestnik,     |   70   |  30,70%  |
|      |                |Znojile Pri Krki   |        |          |
|      |                |11a, 1301 Krka     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Mitja Pušnar    |Andrej Tomažin,    |   46   |  20,18%  |
|      |                |Gabrovčec 18g,     |        |          |
|      |                |1301 Krka          |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Roman Mestnik   |Robert Škufca,     |   39   |  17,11%  |
|      |                |Znojile pri Krki   |        |          |
|      |                |10a, 1301 Krka     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  4.  |Robert Škufca   |Franc Koželj,      |   38   |  16,67%  |
|      |                |Znojile pri Krki   |        |          |
|      |                |28, 1301 Krka      |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  5.  |Gašper Perko    |Darko Perko,       |   35   |  15,35%  |
|      |                |Gabrovčec 4c, 1301 |        |          |
|      |                |Krka               |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Krka – VOLILNA ENOTA 13
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Grega Slak      |Peter Mišmaš,      |   38   |  27,74%  |
|      |                |Podbukovje 13,     |        |          |
|      |                |1301 Krka          |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Uroš Koselj     |Peter Mišmaš,      |   35   |  25,55%  |
|      |                |Podbukovje 13,     |        |          |
|      |                |1301 Krka          |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Jože Uršič      |Gregor Bregar,     |   32   |  23,36%  |
|      |(žreb)          |Velike Lese 5,     |        |          |
|      |                |1301 Krka          |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  4.  |Marko Grm       |Gregor Bregar,     |   32   |  23,36%  |
|      |                |Velike Lese 5,     |        |          |
|      |                |1301 Krka          |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Krka – VOLILNA ENOTA 14
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Ljubica Romšak  |Marija Kasteli  c, |   30   |  37,97%  |
|      |                |Veliki Korinj 10,  |        |          |
|      |                |1303 Zagradec      |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Marija Kastelic |Jure Pahar, Veliki |   28   |  35,44%  |
|      |                |Korinj 11, 1303    |        |          |
|      |                |Zagradec           |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Franci Novak    |Franci Megle    n, |   21   |  26,58%  |
|      |                |Laze nad Krko 4,   |        |          |
|      |                |1301 Krka          |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Krka – VOLILNA ENOTA 15
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Rado Godec      |Alenka Mik lavčič, |   27   |  46,55%  |
|      |                |Trebnja Gorica 2,  |        |          |
|      |                |1301 Krka          |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Danica Koželj   |Damjan Globok  ar, |   16   |  27,59%  |
|      |                |Gradiček 10, 1301  |        |          |
|      |                |Krka               |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Stane Podržaj   |Damjan Globok  ar, |   15   |  25,86%  |
|      |                |Gradiček 10, 1301  |        |          |
|      |                |Krka               |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Metnaj – VOLILNA ENOTA 16
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Aleš Marn       |Štefan Erjavec,    |   55   |  50,93%  |
|      |                |Mekinje nad Stično |        |          |
|      |                |15, 1295 Ivančna   |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Marcos Juan     |Aleš Pečnik,       |   30   |  27,78%  |
|      |Rezelj          |Mekinje nad Stično |        |          |
|      |                |15c, 1295 Ivančna  |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Aleš Pečnik     |Aleš Marn, Mekinje |   23   |  21,30%  |
|      |                |nad Stično 18a,    |        |          |
|      |                |1295 Ivančna       |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Metnaj – VOLILNA ENOTA 17
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Barbara Maver   |Nataša Fister    , |   34   |  100,00% |
|      |                |Dobrava pri Stični |        |          |
|      |                |25, 1295 Ivančna   |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev Krajevno skupnost Metnaj – VOLILNA ENOTA 18
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |David Kastelic  |Darinka Miglič   , |   32   |  32,32%  |
|      |                |Metnaj 22, 1295    |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Frančišek Rojec |David Kastelic,    |   26   |  26,26%  |
|      |                |Metnaj 21, 1295    |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Darinka Miglič  |Natalija           |   15   |  15,15%  |
|      |                |Kozlevčar, Metnaj  |        |          |
|      |                |22, 1295 Ivančna   |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  4.  |Jernej Hartman  |Natalija           |   12   |  12,12%  |
|      |                |Kozlevčar, Metnaj  |        |          |
|      |                |22, 1295 Ivančna   |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  5.  |Sabina Koritnik |Darinka Miglič,    |   11   |  11,11%  |
|      |                |Metnaj 22, 1295    |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  6.  |Andraž Zorec    |Darinka Migl   ič, |    3   |   3,03%  |
|      |                |Metnaj 22, 1295    |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Metnaj – VOLILNA ENOTA 19
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Anton Grčman    |Gregor Podob  nik, |   12   |  100,00% |
|      |                |Poljane Pri Stični |        |          |
|      |                |9, 1295 Ivančna    |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Metnaj – VOLILNA ENOTA 20
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Rudi Hrastovec  |Marjan Bernik,     |   11   |  100,00% |
|      |                |Obolno 1, 1295     |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Metnaj – VOLILNA ENOTA 21
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Lojze Žurga     |Martin Moto     z, |   14   |  73,68%  |
|      |                |Debeče 10, 1295    |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Martin Motoz    |Lojze Žurga,       |    5   |  26,32%  |
|      |                |Debeče 2, 1295     |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Muljava – VOLILNA ENOTA 01
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Branko Glavan   |Anton Šinkove   c, |   181  |  12,07%  |
|      |                |Bojanji Vrh 6,     |        |          |
|      |                |1295 Ivančna       |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Janez Drobnič   |Barica Viktorija   |   178  |  11,87%  |
|      |                |Koželj, Velike     |        |          |
|      |                |Vrhe 2, 1295       |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Tomaž Rogelj    |Anton Rogelj     , |   173  |  11,53%  |
|      |                |Sušica 8, 1295     |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  4.  |Anton Šinkovec  |Janez Drobnič,     |   168  |  11,20%  |
|      |                |Muljava 56, 1295   |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  5.  |Silvo Hočevar   |Janez Drobnič    , |   155  |  10,33%  |
|      |                |Muljava 56, 1295   |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  6.  |Blaž Tomažin    |Anton Tomaži    n, |   139  |   9,27%  |
|      |                |Leščevje 20, 1295  |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  7.  |Marjeta         |Janez Drobnič,     |   120  |   8,00%  |
|      |Škrjanec (žreb) |Muljava 56, 1295   |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  8.  |Helena Primic   |Maja Šinkovec    , |   120  |   8,00%  |
|      |                |Velike Vrhe 2,     |        |          |
|      |                |1295 Ivančna       |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  9.  |Slavko Hočevar  |Janez Drobnič,     |   105  |   7,00%  |
|      |                |Muljava 56, 1295   |        |          |
|      |                |Ivančna Gorica     |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  10. |Marko Udvanc    |Maja Šinkove    c, |   89   |   5,93%  |
|      |                |Velike Vrhe 2,     |        |          |
|      |                |1295 Ivančna       |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  11. |Nada Tomažin    |Maja Šinkove    c, |   72   |   4,80%  |
|      |                |Velike Vrhe 2,     |        |          |
|      |                |1295 Ivančna       |        |          |
|      |                |Gorica             |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Sobrače – VOLILNA ENOTA 02
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Marjan Adamlje  |Tanja Fajdiga,     |   46   |  17,90%  |
|      |                |Sobrače 4, 1296    |        |          |
|      |                |Šentvid Pri Stični |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Majda Lokar     |Tanja Fajdi     ga,|   39   |  15,18%  |
|      |                |Sobrače 4, 1296    |        |          |
|      |                |Šentvid Pri Stični |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Anita Pevec     |Tanja Fajdi     ga,|   39   |  15,18%  |
|      |                |Sobrače 4, 1296    |        |          |
|      |                |Šentvid Pri Stični |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  4.  |Boštjan Adamlje |Tanja Fajdiga,     |   37   |  14,40%  |
|      |                |Sobrače 4, 1296    |        |          |
|      |                |Šentvid Pri Stični |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  5.  |Barbara Verbič  |Tanja Fajdiga,     |   33   |  12,84%  |
|      |                |Sobrače 4, 1296    |        |          |
|      |                |Šentvid Pri Stični |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  6.  |Marko Končar    |Tanja Fajdig     a,|   32   |  12,45%  |
|      |                |Sobrače 4, 1296    |        |          |
|      |                |Šentvid Pri Stični |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  7.  |Alojz Končar    |Tanja Fajdig     a,|   31   |  12,06%  |
|      |                |Sobrače 4, 1296    |        |          |
|      |                |Šentvid Pri Stični |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Stična – VOLILNA ENOTA 24
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat       |Ime                 |   Št.  | Odstotek |
|      |               |liste/predlagatelja | glasov |  glasov  |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  1.  |Tone Mestnik   |Jože Mestnik       ,|   108  |  27,41%  |
|      |               |Stična 69b, 1295    |        |          |
|      |               |Ivančna Gorica      |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  2.  |Janez Perpar   |Kristina Per    par,|   85   |  21,57%  |
|      |               |Stična 179, 1295    |        |          |
|      |               |Ivančna Gorica      |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  3.  |Marjan Rus     |Nada Haupt      man,|   80   |  20,30%  |
|      |               |Stična 30, 1295     |        |          |
|      |               |Ivančna Gorica      |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  4.  |Martina        |Anica Žmavc, Stična |   61   |  15,48%  |
|      |Zupančič       |33a, 1295 Ivančna   |        |          |
|      |               |Gorica              |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  5.  |Lado Markelj   |Antonija Kas  telic,|   60   |  15,23%  |
|      |               |Stična 52a, 1295    |        |          |
|      |               |Ivančna Gorica      |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Stična – VOLILNA ENOTA 25
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat       |Ime                 |   Št.  | Odstotek |
|      |               |liste/predlagatelja | glasov |  glasov  |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  1.  |Borut Finec    |Marjeta Erj    avec,|   108  |  33,64%  |
|      |               |Vir pri Stični 16,  |        |          |
|      |               |1295 Ivančna Gorica |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  2.  |Stane Brčon    |Marjeta Erj    avec,|   87   |  27,10%  |
|      |               |Vir pri Stični 16,  |        |          |
|      |               |1295 Ivančna Gorica |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  3.  |Nejc Rokavec   |Andrej Cilen    šek,|   66   |  20,56%  |
|      |               |Vir pri Stični 135, |        |          |
|      |               |1295 Ivančna Gorica |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  4.  |Bojan Volk     |Marjeta Er    javec,|   60   |  18,69%  |
|      |               |Vir Pri Stični 16,  |        |          |
|      |               |1295 Ivančna Gorica |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Stična – VOLILNA ENOTA 26
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat       |Ime                 |   Št.  | Odstotek |
|      |               |liste/predlagatelja | glasov |  glasov  |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  1.  |Žiga Erčulj    |Tomaž Smole, Gabrje |   57   |  64,77%  |
|      |               |pri Stični 49, 1295 |        |          |
|      |               |Ivančna Gorica      |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  2.  |Marica Kovačič |Janez Skubic,       |   31   |  35,23%  |
|      |               |Gabrje pri Stični   |        |          |
|      |               |20, 1295 Ivančna    |        |          |
|      |               |Gorica              |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Stična – VOLILNA ENOTA 27
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat       |Ime                 |   Št.  | Odstotek |
|      |               |liste/predlagatelja | glasov |  glasov  |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  1.  |Jan Skubic     |Alojzija S    kubic,|   12   |  100,00% |
|      |               |Mala Dobrava 15,    |        |          |
|      |               |1295 Ivančna Gorica |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Šentvid pri Stični – VOLILNA ENOTA 28
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat       |Ime                 |   Št.  | Odstotek |
|      |               |liste/predlagatelja | glasov |  glasov  |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  1.  |Vojko Urbas    |Klemen Nova       k,|   142  |  40,57%  |
|      |               |Šentvid pri Stični  |        |          |
|      |               |172, 1296 Šentvid   |        |          |
|      |               |pri Stični          |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  2.  |Boris Sadar    |Saša Sadar,  Šentvid|   126  |  36,00%  |
|      |               |pri Stični 88, 1296 |        |          |
|      |               |Šentvid             |        |          |
|      |               |pri Stični          |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  3.  |Alina Cunk     |Miha Kovačič,       |   82   |  23,43%  |
|      |Perklič        |Šentvid pri Stični  |        |          |
|      |               |133, 1296 Šentvid   |        |          |
|      |               |pri Stični          |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Šentvid pri Stični – VOLILNA ENOTA 29
+------+---------------+--------------------+---------+---------+
| Mesto|Kandidat       |Ime                 |   Št.   |Odstotek |
|      |               |liste/predlagatelja | glasov  | glasov  |
+------+---------------+--------------------+---------+---------+
|  1.  |Mitja Poljšak  |Barbara Kužni      k|   82    | 58,16%  |
|      |               |Poljšak, Male       |         |         |
|      |               |Češnjice 2, 1296    |         |         |
|      |               |Šentvid pri Stični  |         |         |
+------+---------------+--------------------+---------+---------+
|  2.  |Matjaž Kastelic|Helena Hribar,      |   59    | 41,84%  |
|      |               |Velike Češnjice     |         |         |
|      |               |19b, 1296 Šentvid   |         |         |
|      |               |pri Stični          |         |         |
+------+---------------+--------------------+---------+---------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Šentvid pri Stični – VOLILNA ENOTA 30
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat       |Ime                 |   Št.  | Odstotek |
|      |               |liste/predlagatelja | glasov |  glasov  |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  1.  |Silvo Praznik  |Nada Primc, Z aboršt|   54   |  51,43%  |
|      |               |pri Šentvidu 1,     |        |          |
|      |               |1296 Šentvid        |        |          |
|      |               |pri Stični          |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
|  2.  |Nada Primc     |Silvo Praz      nik,|   51   |  48,57%  |
|      |               |Šentpavel na        |        |          |
|      |               |Dolenjskem 25,      |        |          |
|      |               |1296 Šentvid pri    |        |          |
|      |               |Stični              |        |          |
+------+---------------+--------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Šentvid pri Stični – VOLILNA ENOTA 31
+------+---------------+--------------------+---------+---------+
| Mesto|Kandidat       |Ime                 |   Št.   |Odstotek |
|      |               |liste/predlagatelja | glasov  | glasov  |
+------+---------------+--------------------+---------+---------+
|  1.  |Andrej         |Tone Kastelic, Selo |   44    | 44,90%  |
|      |Žnidaršič      |pri Radohovi vasi   |         |         |
|      |               |9, 1296 Šentvid pri |         |         |
|      |               |Stični              |         |         |
+------+---------------+--------------------+---------+---------+
|  2.  |Tone Kastelic  |Andrej Žnidar   šič,|   31    | 31,63%  |
|      |               |Radohova vas 28,    |         |         |
|      |               |1296 Šentvid        |         |         |
|      |               |pri Stični          |         |         |
+------+---------------+--------------------+---------+---------+
|  3.  |Matjaž Kutnar  |Tone Kastelic , Selo|   23    | 23,47%  |
|      |               |pri Radohovi vasi   |         |         |
|      |               |9, 1296 Šentvid pri |         |         |
|      |               |Stični              |         |         |
+------+---------------+--------------------+---------+---------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Šentvid pri Stični – VOLILNA ENOTA 32
+------+---------------+--------------------+---------+---------+
| Mesto|Kandidat       |Ime                 |   Št.   |Odstotek |
|      |               |liste/predlagatelja | glasov  | glasov  |
+------+---------------+--------------------+---------+---------+
|  1.  |Uroš Dežman    |Tina Markov      ič,|   65    | 63,73%  |
|      |               |Glogovica 12, 1296  |         |         |
|      |               |Šentvid pri Stični  |         |         |
+------+---------------+--------------------+---------+---------+
|  2.  |Petja Mihelič  |Alojz Markovi     č,|   37    | 36,27%  |
|      |               |Glogovica 13a, 1296 |         |         |
|      |               |Šentvid pri Stični  |         |         |
+------+---------------+--------------------+---------+---------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Šentvid pri Stični – VOLILNA ENOTA 33
+------+----------------+-------------------+---------+---------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.   |Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov  | glasov  |
+------+----------------+-------------------+---------+---------+
|  1.  |Nejc Rus        |Tomaž Ka    stelic,|   36    | 31,58%  |
|      |                |Petrušnja vas 37,  |         |         |
|      |                |1296 Šentvid       |         |         |
|      |                |pri Stični         |         |         |
+------+----------------+-------------------+---------+---------+
|  2.  |Drago Kastelic  |Vinko Kadunc,      |   27    | 23,68%  |
|      |                |Petrušnja vas 34,  |         |         |
|      |                |1296 Šentvid       |         |         |
|      |                |pri Stični         |         |         |
+------+----------------+-------------------+---------+---------+
|  3.  |Mitja           |Srečko Poljšak,    |   18    | 15,79%  |
|      |Strojanšek      |Petrušnja vas 15,  |         |         |
|      |                |1296 Šentvid       |         |         |
|      |                |pri Stični         |         |         |
+------+----------------+-------------------+---------+---------+
|  4.  |Franc Kavšek    |Drago Kastel    ic,|   18    | 15,79%  |
|      |                |Petrušnja vas 37,  |         |         |
|      |                |1296 Šentvid       |         |         |
|      |                |pri Stični         |         |         |
+------+----------------+-------------------+---------+---------+
|  5.  |Alojzija        |Rajko Bivic,       |   15    | 13,16%  |
|      |Janežič         |Pristavlja vas 3,  |         |         |
|      |                |1296 Šentvid pri   |         |         |
|      |                |Stični             |         |         |
+------+----------------+-------------------+---------+---------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Temenica – VOLILNA ENOTA 34
+------+----------------+-------------------+---------+---------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.   |Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov  | glasov  |
+------+----------------+-------------------+---------+---------+
|  1.  |Ignac Kastelic  |Janez Strmole,     |   85    | 35,86%  |
|      |                |Temenica 7b, 1296  |         |         |
|      |                |Šentvid pri Stični |         |         |
+------+----------------+-------------------+---------+---------+
|  2.  |Anica Osvald    |Janez Strmol     e,|   61    | 25,74%  |
|      |                |Temenica 7b, 1296  |         |         |
|      |                |Šentvid pri Stični |         |         |
+------+----------------+-------------------+---------+---------+
|  3.  |Jože Kotar      |Janez Strm     ole,|   54    | 22,78%  |
|      |                |Temenica 7b, 1296  |         |         |
|      |                |Šentvid pri Stični |         |         |
+------+----------------+-------------------+---------+---------+
|  4.  |Mateja Pongrac  |Marko Struna,      |   37    | 15,61%  |
|      |Grabljevec      |Radanja Vas 4, 1296|         |         |
|      |                |Šentvid pri Stični |         |         |
+------+----------------+-------------------+---------+---------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Temenica – VOLILNA ENOTA 35
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto|Kandidat        |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|      |                |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  1.  |Dejan Zajec     |Nada Hribar , Breg |   40   |  35,09%  |
|      |                |pri Temenici 14,   |        |          |
|      |                |1296 Šentvid       |        |          |
|      |                |pri Stični         |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  2.  |Andreja         |Nada Hribar, Breg  |   39   |  34,21%  |
|      |Klemenčič       |pri Temenici 14,   |        |          |
|      |                |1296 Šentvid       |        |          |
|      |                |pri Stični         |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
|  3.  |Janez Jakoš     |Nada Hribar , Breg |   35   |  30,70%  |
|      |                |pri Temenici 14,   |        |          |
|      |                |1296 Šentvid       |        |          |
|      |                |pri Stični         |        |          |
+------+----------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Temenica – VOLILNA ENOTA 36
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
| Mesto |Kandidat      |Ime                 |   Št.  | Odstotek |
|       |              |liste/predlagatelja | glasov |  glasov  |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   1.  |Marko Janežič |Drago Mostar,       |   27   |  28,42%  |
|       |              |Bukovica 3, 1296    |        |          |
|       |              |Šentvid pri Stični  |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   2.  |Boštjan Gliha |Olga Janežič,       |   24   |  25,26%  |
|       |              |Bukovica 6, 1296    |        |          |
|       |              |Šentvid pri Stični  |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   3.  |Jože Golf     |Drago Mos       tar,|   23   |  24,21%  |
|       |              |Bukovica 3, 1296    |        |          |
|       |              |Šentvid pri Stični  |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   4.  |Milka Dremelj |Olga Janežič,       |   14   |  14,74%  |
|       |              |Bukovica 6, 1296    |        |          |
|       |              |Šentvid pri Stični  |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   5.  |Manica Irt    |Drago Most       ar,|    7   |   7,37%  |
|       |              |Bukovica 3, 1296    |        |          |
|       |              |Šentvid pri Stični  |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Višnja Gora – VOLILNA ENOTA 37
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
| Mesto |Kandidat      |Ime                 |   Št.  | Odstotek |
|       |              |liste/predlagatelja | glasov |  glasov  |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   1.  |Miha Marinčič |Luka Šeme, Ža   bjek|   151  |  32,54%  |
|       |              |7, 1294 Višnja Gora |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   2.  |Damjan Kavaš  |Aleš Tomše,         |   122  |  26,29%  |
|       |              |Turnherjeva ulica   |        |          |
|       |              |24, 1294 Višnja     |        |          |
|       |              |Gora                |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   3.  |Aleš Tomše    |Jože Osval        d,|   102  |  21,98%  |
|       |              |Peščenik 22, 1294   |        |          |
|       |              |Višnja Gora         |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   4.  |Marjan Šadl   |Luka Šeme,    Žabjek|   89   |  19,18%  |
|       |              |7, 1294 Višnja Gora |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Višnja Gora – VOLILNA ENOTA 38
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
| Mesto |Kandidat      |Ime                 |   Št.  | Odstotek |
|       |              |liste/predlagatelja | glasov |  glasov  |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   1.  |Luka Šeme     |Jože Osva        ld,|   78   |  37,68%  |
|       |              |Peščenik 22, 1294   |        |          |
|       |              |Višnja Gora         |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   2.  |Jožef Gorše   |Jože Osvald        ,|   68   |  32,85%  |
|       |              |Peščenik 22, 1294   |        |          |
|       |              |Višnja Gora         |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   3.  |Slavko        |Jože Osvald,        |   61   |  29,47%  |
|       |Kastelic      |Peščenik 22, 1294   |        |          |
|       |              |Višnja Gora         |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Višnja Gora – VOLILNA ENOTA 39
+-------+---------------+-------------------+--------+----------+
| Mesto |Kandidat       |Ime                |   Št.  | Odstotek |
|       |               |liste/predlagatelja| glasov |  glasov  |
+-------+---------------+-------------------+--------+----------+
|   1.  |Jože Dremelj   |Luka Šeme, Ž  abjek|   120  |  58,82%  |
|       |               |7, 1294 Višnja Gora|        |          |
+-------+---------------+-------------------+--------+----------+
|   2.  |Risto          |Anton Erjavec,     |   84   |  41,18%  |
|       |Belimezov      |Polje pri Višnji   |        |          |
|       |               |Gori 2, 1294 Višnja|        |          |
|       |               |Gora               |        |          |
+-------+---------------+-------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Višnja Gora – VOLILNA ENOTA 40
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
| Mesto |Kandidat      |Ime                 |   Št.  | Odstotek |
|       |              |liste/predlagatelja | glasov |  glasov  |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   1.  |Jože Kralj    |Luka Šeme,    Žabjek|   41   |  41,84%  |
|       |              |7, 1294 Višnja Gora |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   2.  |Damjan Možina |Frančišek Mož   ina,|   29   |  29,59%  |
|       |              |Zgornja Draga 26,   |        |          |
|       |              |1294 Višnja Gora    |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   3.  |Jože Brčan    |Luka Šeme,    Žabjek|   21   |  21,43%  |
|       |              |7, 1294 Višnja Gora |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
|   4.  |Anton Erjavec |Risto Belimez    ov,|    7   |   7,14%  |
|       |              |Vrh pri Višnji Gori |        |          |
|       |              |8, 1294 Višnja Gora |        |          |
+-------+--------------+--------------------+--------+----------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Višnja Gora – VOLILNA ENOTA 41
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
| Mesto |Kandidat      |Ime                 |   Št.   |Odstotek |
|       |              |liste/predlagatelja | glasov  | glasov  |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|   1.  |Janez Novak   |Mateja Gara    folj,|   53    | 37,59%  |
|       |              |Spodnje Brezovo 25, |         |         |
|       |              |1294 Višnja Gora    |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|   2.  |Janko Zadel   |Stanislav G nidovec,|   52    | 36,88%  |
|       |              |Dedni Dol 11a, 1294 |         |         |
|       |              |Višnja Gora         |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|   3.  |Jaka Kastelic |Špela Kasteli     c,|   36    | 25,53%  |
|       |              |Dedni Dol 34, 1294  |         |         |
|       |              |Višnja Gora         |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Višnja Gora – VOLILNA ENOTA 42
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
| Mesto |Kandidat      |Ime                 |   Št.   |Odstotek |
|       |              |liste/predlagatelja | glasov  | glasov  |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|   1.  |Janez Berčan  |Luka Šeme, Ž   abjek|   173   | 100,00% |
|       |              |7, 1294 Višnja Gora |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Zagradec – VOLILNA ENOTA 43
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
| Mesto |Kandidat      |Ime                 |   Št.   |Odstotek |
|       |              |liste/predlagatelja | glasov  | glasov  |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|  1.   |Marjan        |Janez Smolič,       |   52    | 36,62%  |
|       |Jernejčič     |Zagradec 5a, 1303   |         |         |
|       |              |Zagradec            |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|  2.   |Tomaž Hočevar |Igor Jernejči     č,|   45    | 31,69%  |
|       |              |Fužina 14, 1303     |         |         |
|       |              |Zagradec            |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|  3.   |Marjan Maver  |Igor Jernejč     ič,|   45    | 31,69%  |
|       |              |Fužina 14, 1303     |         |         |
|       |              |Zagradec            |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Zagradec – VOLILNA ENOTA 44
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
| Mesto |Kandidat      |Ime                 |   Št.   |Odstotek |
|       |              |liste/predlagatelja | glasov  | glasov  |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|  1.   |Andrej Pintar |Boštjan Maver      ,|   34    | 30,09%  |
|       |              |Češnjice 9, 1303    |         |         |
|       |              |Zagradec            |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|  2.   |Andrej Sadar  |Stanka Sadar       ,|   32    | 28,32%  |
|       |              |Valična vas 10a,    |         |         |
|       |              |1303 Zagradec       |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|  3.   |Robert        |Helena Kastelic,    |   28    | 24,78%  |
|       |Kastelic      |Valična vas 7a, 1303|         |         |
|       |              |Zagradec            |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|  4.   |Slavko        |Ivanka Urbančič,    |   19    | 16,81%  |
|       |Gregorič      |Tolčane 6, 1303     |         |         |
|       |              |Zagradec            |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Zagradec – VOLILNA ENOTA 45
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
| Mesto |Kandidat      |Ime                 |   Št.   |Odstotek |
|       |              |liste/predlagatelja | glasov  | glasov  |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|  1.   |Rok Zajc      |Janez Kl        avs,|   30    | 34,88%  |
|       |              |Grintovec 6a, 1303  |         |         |
|       |              |Zagradec            |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|  2.   |Marko         |Mirko Vidrih, Dečja |   30    | 34,88%  |
|       |Zupančič      |vas Pri Zagradcu 7b,|         |         |
|       |              |1303 Zagradec       |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|  3.   |Matej         |Jože Berdajs,       |   26    | 30,23%  |
|       |Zaletelj      |Kuželjevec 6c, 1303 |         |         |
|       |              |Zagradec            |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Zagradec – VOLILNA ENOTA 46
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
| Mesto |Kandidat      |Ime                 |   Št.   |Odstotek |
|       |              |liste/predlagatelja | glasov  | glasov  |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|  1.   |Biljana       |Jožica Ižanec,      |   45    | 43,27%  |
|       |Gartner       |Marinča vas 17, 1303|         |         |
|       |              |Zagradec            |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|  2.   |Henrik Perko  |Jožef Maver,  Veliko|   30    | 28,85%  |
|       |              |Globoko 22, 1303    |         |         |
|       |              |Zagradec            |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
|  3.   |Dušan Pajk    |Franc Bede ne, Malo |   29    | 27,88%  |
|       |              |Globoko 13, 1303    |         |         |
|       |              |Zagradec            |         |         |
+-------+--------------+--------------------+---------+---------+
Rezultati volitev v Krajevno skupnost Zagradec – VOLILNA ENOTA 47
+-------+-------------+---------------------+---------+---------+
| Mesto |Kandidat     |Ime                  |   Št.   |Odstotek |
|       |             |liste/predlagatelja  |  glasov | glasov  |
+-------+-------------+---------------------+---------+---------+
|  1.   |Andrej Maver |Marko Košak, Gabrovka|    46   | 24,73%  |
|       |             |pri Zagradcu 9, 1303 |         |         |
|       |             |Zagradec             |         |         |
+-------+-------------+---------------------+---------+---------+
|  2.   |Bojan Kuhelj |Alojz Ferlin        ,|    39   | 20,97%  |
|       |             |Gabrovka pri Zagradcu|         |         |
|       |             |5, 1303 Zagradec     |         |         |
+-------+-------------+---------------------+---------+---------+
|  3.   |Luka Blatnik |Lojze Črnive c, Kitni|    38   | 20,43%  |
|       |             |Vrh 1c, 1303 Zagradec|         |         |
+-------+-------------+---------------------+---------+---------+
|  4.   |Slavko Perko |Marko Struna  , Male |    33   | 17,74%  |
|       |             |Reberce 4, 1303      |         |         |
|       |             |Zagradec             |         |         |
+-------+-------------+---------------------+---------+---------+
|  5.   |Anton        |Jože Zupančič, Kitni |    30   | 16,13%  |
|       |Černivec     |Vrh 24, 1303 Zagradec|         |         |
+-------+-------------+---------------------+---------+---------+
II.
Izid volitev v Svete krajevnih skupnosti objavi Občinska volilna komisija Občine Ivančna Gorica v Uradnem listu Republike Slovenije.
III.
Občinska volilna komisija Občine Ivančna Gorica pošlje izid volitev v svete krajevnih skupnosti predstavnikom svetov krajevnih skupnosti, ki v roku, določenem v statutu posamezne krajevne skupnosti, skličejo novoizvoljene svete na konstitutivni seji.
Št. 041-0001/2014
Ivančna Gorica, dne 8. oktobra 2014
Predsednica
Občinske volilne komisije
Občine Ivančna Gorica
Elizabeta Žgajnar l.r.

AAA Zlata odličnost