Uradni list

Številka 101
Uradni list RS, št. 101/2000 z dne 6. 11. 2000
Uradni list

Uradni list RS, št. 101/2000 z dne 6. 11. 2000

Kazalo

4209. Sklep o potrditvi mandatov poslancem Državnega zbora Republike Slovenije, stran 10733.

Državni zbor Republike Slovenije je ob obravnavi poročila mandatno-imunitetne komisije o pregledu potrdil o izvolitvi s predlogom za potrditev mandatov na 1. seji, dne 27. 10. 2000, na podlagi 7. člena zakona o poslancih in 14. člena poslovnika Državnega zbora sprejel naslednji
S K L E P
Potrdijo se mandati vsem poslancem Državnega zbora Republike Slovenije, izvoljenim na volitvah 15. oktobra 2000 po seznamu izvoljenih kandidatov:
1.  ANTON ANDERLIČ, rojen 4. 6.1956,
    stanujoč Topniška 45, Ljubljana;
2.  SONJA AREH LAVRIČ, rojena 22. 4. 1947,
    stanujoča Partizanska 8, Slovenj Gradec;
3.  JOŽE AVŠIČ, rojen 20. 2. 1949,
    stanujoč Topliška cesta 11, Čatež ob Savi;
4.  dr. ANDREJ BAJUK, rojen 18. 10. 1943,
    stanujoč Prijateljeva 13 a, Ljubljana;
5.  BOGDAN BAROVIČ, rojen 31. 7. 1955,
    stanujoč Gimnazijska cesta 5, Trbovlje;
6.  ROBERTO BATTELLI, rojen 19. 10. 1954,
    stanujoč Ulica ob spomeniku 6, Bertoki, Koper;
7.  IGOR BAVČAR, rojen 28. 11. 1955,
    stanujoč V Murglah 67 c, Ljubljana;
8.  dr. JOŽEF BERNIK, rojen 13. 4. 1924,
    stanujoč Puštal 12, Škofja Loka;
9.  SAMO BEVK, rojen 27. 8. 1956,
    stanujoč Mestni trg 4, Idrija;
10.  IVAN BOŽIČ, rojen 3. 8. 1939,
     stanujoč Rutarjeva 10, Tolmin;
11.  dr. MIHAEL BREJC, rojen 15. 11. 1947,
     stanujoč Ulica 7. avgusta 31, Dob;
12.  STANISLAV BRENČIČ, rojen 8. 4. 1950,
     stanujoč Notranjska 29/b, Logatec;
13.  JANEZ CIMPERMAN, rojen 1. 6. 1951,
     stanujoč Kot 35, Ig;
14.  FRANCE CUKJATI, rojen 15. 2. 1943,
     stanujoč Lesno brdo 72, Vrhnika;
15.  FRANC ČEBULJ, rojen 21. 8. 1952,
     stanujoč Adergas 27, Cerklje na Gorenjskem;
16.  VOJKO ČELIGOJ, rojen 19. 7. 1938,
     stanujoč Hrib svobode 8, Ilirska Bistrica;
17.  dr. LUCIJA ČOK, rojena 7. 4. 1941,
     stanujoča Kvedrova 16, Koper;
18.  SILVA ČRNUGLJ, rojena 29. 12. 1954,
     stanujoča Ulica bratov Učakar 22, Ljubljana;
19.  ANTON DELAK, rojen 20. 8. 1927,
     stanujoč Ulica Florjana Pohlina 3, Žalec;
20.  MARKO DIACI, rojen 20. 3. 1971,
     stanujoč Vrbno 25 d, Šentjur;
21.  dr. JANEZ DRNOVŠEK, rojen 17. 5. 1950,
     stanujoč Murgle 77, Ljubljana;
22.  JANEZ DROBNIČ, rojen 23. 10. 1957,
     stanujoč Tbilisijska 26, Ljubljana;
23.  GEZA DŽUBAN, rojen 6. 11. 1943,
     stanujoč Dolga ulica 78, Moravske Toplice;
24.  ANDREJ FABJAN, rojen 8. 5. 1957,
     stanujoč Stražnji vrh 1, Črnomelj;
25.  dr. SLAVKO GABER, rojen 29. 1. 1958,
     stanujoč Mlinska 20, Ljubljana;
26.  mag. MITJA GASPARI, rojen 25. 11. 1951,
     stanujoč Pod brezami 17, Ljubljana;
27.  ANDREJ GERENČER, rojen 28. 11. 1941,
     stanujoč Prešernova 17, Murska Sobota;
28.  LJUBO GERMIČ, rojen 19. 11. 1960,
     stanujoč Kolodvorska 29/a, Ruše;
29.  mag. ZORAN GRAČNER, rojen 28. 8. 1970,
     stanujoč Ulica Sallaumines 3b, Trbovlje
30.  LEOPOLD GROŠELJ, rojen 13. 8. 1941,
     stanujoč Log 2, Hrastnik;
31.  FRANC (FERI) HORVAT, rojen 26. 9. 1941,
     stanujoč Trubarjeva 5, Radenci;
32.  BRANKO JANC, rojen 26. 4. 1956,
     stanujoč Grebenčeva 5 a, Leskovec pri Krškem;
33.  IVAN (JANEZ) JANŠA, rojen 17. 9. 1958,
     stanujoč Brinje I/55, Grosuplje;
34.  ZMAGO JELINČIČ, rojen 7. 1. 1948,
     stanujoč Tivolska 13, Ljubljana;
35.  MIRAN JERIČ, rojen, 6. 6. 1958,
     stanujoč Trg Franca Kozarja 14, Hrastnik;
36.  JOŽEF JEROVŠEK, rojen 1. 2. 1950,
     stanujoč Spodnja nova vas 39, Slovenska Bistrica;
37.  AURELIO JURI, rojen 27. 7. 1949,
     stanujoč Cankarjeva 10, Koper;
38.  JELKO KACIN, rojen 26. 11. 1955,
     stanujoč Spodnja Besnica 66 a, Spodnja Besnica, Kranj;
39.  FRANC KANGLER, rojen 8. 7. 1965,
     stanujoč Cesta 4. julija 61, Spodnji Duplek;
40.  BLAŽ KAVČIČ, rojen 3. 10. 1951,
     stanujoč Forme 31, Žabnica, Škofja Loka;
41.  JOŽEF (JOŽE) KAVTIČNIK, rojen 16. 3. 1953,
     stanujoč Ljubljanska 38/a, Velenje;
42.  IVAN KEBRIČ, rojen 18. 12. 1925,
     stanujoč Ulica Pohorskega bataljona 63, Maribor;
43.  BRANKO KELEMINA, rojen 20. 8. 1952,
     stanujoč Blanca 48, Blanca;
44.  BOJAN KONTIČ, rojen 23. 7. 1961,
     stanujoč Koroška cesta 33 a, Velenje;
45.  mag. JANEZ KOPAČ, rojen 28. 7. 1961,
     stanujoč Kotnikova ulica 22, Ljubljana;
46.  MILAN KOPUŠAR, rojen 9. 12. 1960,
     stanujoč Gabrke 24, Šoštanj;
47. JANEZ KRAMBERGER, rojen 1. 11. 1961,
     stanujoč Spodnji Porčič 20, Lenart;
48.  LEOPOLD (LEO) KREMŽAR, rojen 30. 1. 1949,
     stanujoč Ulica Kirbiševih 69/e, Miklavž na Dravskem polju;
49.  MAKSIMILJAN LAVRINC, rojen 8. 12. 1948,
     stanujoč Pot na Poljane 4 a, Kamnik;
50.  PETER LEVIČ, rojen 6. 9. 1969,
     stanujoč Kunaverjeva 7, Ljubljana;
51.  LIDIJA MAJNIK, rojena 10. 2. 1953,
     stanujoča Orešje 110, Ptuj;
52.  JURIJ MALOVRH, rojen 22. 4. 1946,
     stanujoč Podgrad 38/a, Šentjur pri Celju;
53.  IVAN MAMIĆ, rojen 29. 2. 1944,
     stanujoč Skrilje 70 e, Dobravlje;
54.  DORIJAN MARŠIČ, rojen 27. 9. 1962,
     stanujoč Ulica Generala Levičnika 34 a, Koper;
55.  RUDOLF MOGE, rojen 20. 3. 1944,
     stanujoč Terčeva 16, Ribniško selo, Maribor;
56.  BORUT PAHOR, rojen 2. 11. 1963,
     stanujoč Na Pristavi 47, Šempeter pri Gorici;
57.  ANTON (TONE) PARTLJIČ, rojen 5. 8. 1940,
     stanujoč Dvoržakova ulica 10, Maribor;
58.  IRMA PAVLINIČ KREBS, rojena 3. 4. 1963,
     stanujoča Kotlje 3 C, Kotlje, Ravne na Koroškem;
59.  SAŠO PEČE, rojen 3. 5. 1971,
     stanujoč Rasbergerjeva 2, Maribor;
60.  RUDOLF PETAN, rojen 23. 6. 1949,
     stanujoč Mizarska 30, Slovenske Konjice;
61.  ALOJZ PETERLE, rojen 5. 7. 1948,
     stanujoč Vodovodna cesta 3 a, Ljubljana;
62.  JANEZ PODOBNIK, rojen 17. 9. 1959,
     stanujoč Sedejev trg 3, Cerkno;
63.  VALENTIN POHOREC, rojen 1. 1. 1941,
     stanujoč Vranji vrh 8/a, Šentilj;
64.  mag. MAJDA POTRATA, rojena 30. 5. 1948,
     stanujoča Cesta proletarskih brigad 55, Maribor;
65.  MIRAN POTRČ, rojen 27. 3. 1938,
     stanujoč Poljanska 19, Ljubljana;
66.  MARIA POZSONEC, rojena 16. 1. 1940,
     stanujoča Dolga vas 4/c, Lendava;
67.  CIRIL PUCKO, rojen 7. 9. 1958,
     stanujoč Poljska 3, Turnišče;
68.  FRANC PUKŠIČ, rojen 24. 11. 1955,
     stanujoč Vintarovci 43 c, Vintarovci, Destrnik;
69.  FRANCI ROKAVEC, rojen 12. 9. 1963,
stanujoč Zgornja Jevnica 12, Kresnice;
70.  mag. ANTON ROP, rojen 27. 12. 1960,
     stanujoč Pot na Črno 15, Vodice;
71.  PAVEL RUPAR, rojen 21. 5. 1960,
     stanujoč Cesta Kokrškega odreda 27, Križe;
72.  dr. DIMITRIJ RUPEL, rojen 7. 4. 1946,
     stanujoč Grudnovo nabrežje 11, Ljubljana;
73.  DANICA SIMŠIČ, rojena 22. 2. 1955,
     stanujoča Preglov trg 10, Ljubljana;
74.  ALOJZ SOK, rojen 27. 3. 1959,
     stanujoč Ptujska 12 b, Ormož;
75.  FRANC SUŠNIK, rojen 4. 9. 1955,
     stanujoč Čeplje 1 c, Vransko;
76.  MAJDA ŠIRCA, rojena 20. 4. 1953,
     stanujoča Gregorčičeva 13/a, Ljubljana;
77.  JOŽEF ŠPINDLER, rojen 13. 9. 1943,
     stanujoč Maistrova 2, Ljutomer;
78.  IGOR ŠTEMBERGER, rojen 5. 11. 1971,
     stanujoč Maistrova 18, Ilirska Bistrica;
79.  MATJAŽ ŠVAGAN, rojen 21. 5. 1963,
     stanujoč Izlake 19, Izlake;
80.  JOŽE TANKO, rojen 16. 4. 1956,
     stanujoč Breg 82, Ribnica;
81.  DAVORIN TERČON, rojen 2. 1. 1961,
     stanujoč Cesta na Lenivec 16, Sežana;
82.  MARIJA ANA TISOVIC, rojena 31. 3. 1942,
     stanujoča Mizarska 29/a, Slovenske Konjice;
83.  VILI TROFENIK, rojen 5. 9. 1943,
     stanujoč Mihovci 104, Velika Nedelja;
84.  JANKO VEBER, rojen 30. 7. 1960,
     stanujoč Ulica heroja Marinclja 9, Kočevje;
85.  mag. ANDREJ VIZJAK, rojen 6. 8. 1964,
     stanujoč Ulica stare pravde 28, Brežice;
86.  BOGOMIR VNUČEC, rojen 22. 2. 1966,
     stanujoč Gubčeva ulica 4, Radovljica;
87.  DUŠAN VUČKO, rojen 22. 11. 1964,
     stanujoč Jelovška cesta 34 a, Bohinjska Bistrica;
88.  CVETA ZALOKAR ORAŽEM, rojena 15. 4. 1960,
     stanujoča Poljska cesta 10 b, Domžale;
89.  BOGOMIR (MIRKO) ZAMERNIK, rojen 8. 11. 1964,
     stanujoč Podvolovljek 42, Luče;
90.  MAJDA ZUPAN, rojena 27. 12. 1950,
stanujoča Na vasi 30, Rakek.Št. 020-02/92-27/119
Ljubljana, dne 27. oktobra 2000.
Predsedujoči
dr. Jožef Bernik l. r.