Uradni list

Številka 106
Uradni list RS, št. 106/2002 z dne 6. 12. 2002
Uradni list

Uradni list RS, št. 106/2002 z dne 6. 12. 2002

Kazalo

5277. Poročilo o izidu rednih volitev za župana, člane Sveta mestne občine Kranj in volitev članov sveta krajevnih skupnosti Mestne občine Kranj, stran 12492.

Na podlagi 90. člena zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 72/93, 7/94, 33/94, 61/95, 70/95, 51/02) objavlja Občinska volilna komisija mestne občine Kranj
P O R O Č I L O
o izidu rednih volitev za župana, člane Sveta mestne občine Kranj in volitev članov sveta krajevnih skupnosti Mestne občine Kranj
I. Za župana Mestne občine Kranj je bil izvoljen:
Priimek in ime    Datum rojstva   Naslov                      Št. glasov  Odstotki
MOHOR BOGATAJ     17. 2. 1956     Lojzeta Horvata 4A, Kranj   20.110         68,32
III. Za člane sveta Mestne občine Kranj so bili izvoljeni kandidati z naslednjih list:
Ime liste
                                                     Mandati     Število glasov
NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA:
1.   JEREB JANEZ, Stražiška ulica 37, Kranj             3                  2430
2.   SAGADIN VLASTA, Župančičeva ulica 39, Kranj
3.   KLEČ MATEVŽ, Pod gozdom 8, Spodnja Besnica
 
ZDRUŽENA LISTA SOCIALNIH DEMOKRATOV:
1.   KADOIČ MAG. ŠTEFAN, Ručigajeva 33, Kranj           3                  2279
2.   RAVNIKAR ALEKSANDER, Krašnova 19, Kranj
3.   OSTERMAN DOROTEJA, Gubčeva 7, Kranj
 
LISTA ZA NAPREDEK IN RAZVOJ KS KOKRICA, GOLNIK, GORIČE, TRSTENIK, TENETIŠE IN
OSTALIH PODEŽELSKIH KS V MESTNI OBČINI KRANJ:
1.   LOMBAR JOŽE, Babni vrt 4, Golnik                   1                   964
MLADI ZA RAZVOJ KRANJA:
2.   VELOV IGOR, Tavčarjeva 22, Kranj
3.   KRGOVIĆ BOJANA, Likozarjeva ulica 25, Kranj        2                  1670
 
GLAS ŽENSK SLOVENIJE:
1.   KOKOŠAR DANICA, Gorenjskega odreda 6, Kranj        1                   661
 
LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE:
1.   KACIN JELKO, Senožeti 21, Spodnja Besnica         10                  7262
2.   OSOJNIK JANEZ, Britof 221F, Kranj
3.   BOHORIČ JANEZ, Pot v Bitnje 20, Kranj
4.   ZUPANC DARKO, Kopališka 11, Kranj
5.   POTOČNIK ALOJZIJ, Gorenjskega odreda 16, Kranj
6.   GANTAR MARJAN, Pševska cesta 28, Kranj
7.   ŠTRAUS STANE, Oprešnikova 36, Kranj
8.   PODGORŠEK MILAN, Zgornje Bitnje 354, Žabnica
9.   DRAKSLER MIRKO, Drulovka 42C, Kranj
10.  DAČIĆ MIŠO, Zgornje Bitnje 26, Žabnica
 
MLADI ZA KRANJ:
1.   KLOFUTAR JAKOB, Lojzeta Hrovata 6, Kranj           4                  3187
2.   SLADOJEVIĆ ALEŠ, Zlato polje 3, Kranj
3.   VIDAKOVIĆ DARKO, Zlato polje 2A, Kranj
4.   ROŽEJ VITOMIR, Franca Rozmana Staneta 11, Kranj
 
SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA:
1.   TAVČAR ANDREJ, Bertoncljeva 23, Kranj              1                   861
 
STRANKA MLADIH SLOVENIJE:
1.   FEKONJA BENO, Planina 25, Kranj                    1                  1019
 
SOCIALDEMOKRATSKA STRANKA:
1.   GRIMS BRANKO, Cesta Staneta Žagarja 39, Kranj
2.   BEVK NIKOLAJ, Finžgarjeva 17, Kranj
3.   JARC DARKO, Cesta Staneta Žagarja 39, Kranj
4.   HOMAN BOJAN, Zgornje Bitnje 315, Žabnica
5.   KOLAR MARTA, Nazorjeva 2, Kranj                    5                  3671
 
NESTRAKARSKA LISTA ZA KRAJEVNE SKUPNOSTI – SORŠKO POLJE:
1.   FRELIH JANEZ, Dolenčeva cesta 1, Kranj             1                  1025
 
DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE:
1.   GORJANC ALOJZ- JURIJ, Smledniška 15, Kranj         1                   723
III. V svete krajevnih skupnosti Mestne občine Kranj so bili izvoljeni naslednji kandidati:
Krajevna skupnost BESNICA
-------------------------------------------------------------------------------
Zap. Priimek      Ime       Datum                         NASLOV            Št.
 št.                        rojstva       Ulica      Št.  Kraj           glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.   BLAZNIK      ALEŠ      15. 5.  1970  BRSC       18   ZGORNJA BESNICA   630
2.   GRAŠIC       MATEJ      7. 4.  1965  TRATA       7   SPODNJA BESNICA   558
3.   ERŽEN        FRANCI    14. 9.  1954  ZABUKOVJE   2   BESNICA           528
4.   SUŠNIK       LUDVIK    20. 10. 1963  SENOŽETI    2   SPODNJA BESNICA   495
5.   PUHAR-KOVAC  MAJDA     23. 2.  1959  NOVA VAS   57   ZGORNJA BESNICA   492
6.   DROLE        NIKO       1. 12. 1953  NA VIDMU   11   ZGORNJA BESNICA   488
7.   SVETELJ      ALEKSANDER  7. 3. 1966  RAKOVICA    4   ZGORNJA BESNICA   467
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost BITNJE
-------------------------------------------------------------------------------
Zap. Priimek     Ime         Datum                               NASLOV     Št.
 št.                         rojstva        Ulica           Št.  Kraj    glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.   HAFNER      ALOJZIJ     11. 4.  1952   SREDNJE BITNJE  61   ŽABNICA    617
2.   PECNIK      MARIJA      24. 1.  1941   SPODNJE BITNJE  38   ŽABNICA    512
3.   OMAN        BRANKO      13. 11. 1959   SREDNJE BITNJE  80   ŽABNICA    457
4.   HAFNAR      MARJAN       8. 1.  1965   SREDNJE BITNJE  128  ŽABNICA    453
5.   STARE       ALEKSANDER  20. 10. 1964   ZGORNJE BITNJE  186  ŽABNICA    452
6.   OBLAK       BORIS       29. 4.  1962   ZGORNJE BITNJE  246  ŽABNICA    449
7.   LANGERHOLC  ROBERT      19. 4.  1977   SPODNJE BITNJE  24   ŽABNICA    410
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost BRITOF
-------------------------------------------------------------------------------
Zap. Priimek     Ime         Datum                           NASLOV         Št.
 št.                         rojstva        Ulica       Št.  Kraj        glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.   BAJŽELJ     MILAN       29. 5. 1959    BRITOF      55   BRITOF         523
2.   BOGATAJ     MATJAŽ      27. 7. 1962    BRITOF     67A   BRITOF         511
3.   VRECEK      STANE       16. 6. 1936    BRITOF     273   BRITOF         485
4.   KOTAR       DEJAN       17. 5. 1972    BRITOF      43   BRITOF         479
5.   CIMŽAR      ANTON       31. 3. 1946    BRITOF     200   BRITOF         458
6.   OBLAK       ANTON        5. 1. 1948    BRITOF     329   BRITOF         451
7.   MARTINJAK   FRANCIŠEK   23. 1. 1939    BRITOF      78   BRITOF         444
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost CENTER
-------------------------------------------------------------------------------
Zap. Priimek     Ime         Datum                               NASLOV     Št.
 št.                         rojstva        Ulica           Št.  Kraj    glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.   GRAŠIC      EVA         11. 1.  1944   CANKARJEVA      14A  KRANJ      509
2.   KUKOVICA    TOMAŽ        7. 12. 1968   CANKARJEVA       7   KRANJ      467
3.   BENEDIK     FRANC         8. 4. 1944   ROTARJEVA        3   KRANJ      465
4.   VENCELJ     PETRA        19. 3. 1967   GLAVNI TRG       1   KRANJ      459
5.   BIDOVEC     IRENA         5. 2. 1953   JURCICEVA        2   KRANJ      401
6.   MAROLT      ANTON         5. 3. 1951   TOMŠICEVA       26   KRANJ      400
7.   FOCK        ANDREJ        7. 7. 1953   TAVCARJEVA      19   KRANJ      397
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost CIRCE
-------------------------------------------------------------------------------
Zap. Priimek     Ime         Datum                                  NASLOV  Št.
 št.                         rojstva        Ulica              Št. Kraj  glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.   ŽUPANC      ALOJZ       15. 9. 1965    STARETOVA          26  CIRCE    416
2.   KOZINA      JANEZ       28. 9. 1965    CIRCE              36  CIRCE    380
3.   MOCNIK      JOŽE         3. 9. 1934    GREGORCICEVA       24  KRANJ    371
4.   GORJANC     MARKO        6. 8. 1965    GRMICEVA            1  CIRCE    370
5.   KERT        JANEZ       17. 7. 1953    SMLEDNIŠKA         46  CIRCE    333
6.   SUHADOLNIK  DANIJELA    13. 7. 1939    STARETOVA          27  KRANJ    328
7.   ZUPANC      EMILIJA     21. 9. 1935    SMLEDNIŠKA CESTA  100  KRANJ    313
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost GORENJA SAVA
-------------------------------------------------------------------------------
Zap. Priimek     Ime         Datum                                  NASLOV  Št.
 št.                         rojstva        Ulica              Št. Kraj  glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.   JANŠA       ANTON       10. 5.  1948   GORENJESAVSKA      28  KRANJ    132
2.   KERT        SONJA        4. 8.  1964   GORENJESAVSKA      22  KRANJ    120
3.   ŠTRICELJ    MARTINA     25. 11.  1963  DELAVSKA CESTA     71  KRANJ    115
4.   KORDEŽ      MARKO       22. 8.  1958   GORENJESAVSKA      53  KRANJ    107
5.   HVASTI      JANKO       30. 6.  1951   GORENJESAVSKA      36  KRANJ    105
6.   PERNE       ROMAN       14. 9.  1965   DELAVSKA CESTA     65  KRANJ    104
7.   GORENC      JOŽEF       13. 11. 1963   GORENJESAVSKA      20  KRANJ     97
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost GORICE
-------------------------------------------------------------------------------
Zap. Priimek     Ime         Datum                             NASLOV       Št.
 št.                         rojstva        Ulica        Št.   Kraj      glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.   ŠTERN       KLEMEN      10. 11. 1971   GORICE        2    GORICE       250
2.   ROBLEK      VINKO        9. 4.  1948   GORICE       37    GORICE       217
3.   ŠTERN       STANISLAV   10. 3.  1958   LETENCE       4    LETENCE      190
4.   RIBNIKAR    JANEZ       17. 6.  1956   SREDNJA VAS  11    GORICE       172
5.   DUBRAVICA   MLADEN       5. 5.  1961   SREDNJA VAS  19    GORICE       165
6.   KERN        JANEZ        1. 1.  1967   LETENCE       7    LETENCE      164
7.   VALTER      JURE       22. 12.  1969   GORICE       22    GORICE       162
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost HRASTJE
-------------------------------------------------------------------------------
Zap. Priimek         Ime         Datum                           NASLOV     Št.
 št.                             rojstva         Ulica     Št.   Kraj    glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.   TACER           MITJA        4. 2.  1967    HRASTJE   208   HRASTJE    444
2.   PODLIPNIK       JOŽE        12. 11. 1953    HRASTJE   205A  HRASTJE    395
3.   OVNICEK         DOMINIK      7. 8.  1970    HRASTJE   122   HRASTJE    368
4.   LIPOVŠEK        RUDOLF       6. 4.  1934    HRASTJE   186   HRASTJE    362
5.   MAGAJNE-GERM    HELENA       5. 4.  1975    HRASTJE    65   HRASTJE    342
6.   OMEJC           APOLONIJA    5. 7.  1972    HRASTJE   106A  HRASTJE    317
7.   TAVCAR          MAG. JANEZ   7. 11. 1939    HRASTJE   225   HRASTJE    305
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost HUJE
---------------------------------------------------------------------------
Zap. Priimek    Ime         Datum                            NASLOV     Št.
 št.                        rojstva      Ulica         Št.   Kraj    glasov
---------------------------------------------------------------------------
1.   FAJDIGA    MAG. BRANKO 17.2. 1950   JANEZA PUHARJA  1   KRANJ      740
2.   SAGADIN    MAKSIMILJAN 3.4.  1951   ŽUPANCICEVA    39   KRANJ      593
3.   VIDIC      MAJDA       6.5.  1948   GOGALOVA        5   KRANJ      583
4.   TEPINA     JOŽE        1.11. 1960   HUJE          17A   KRANJ      487
5.   ROGINA     PAVLICA     13.1. 1950   GOGALOVA        8   KRANJ      478
6.   NOGRAŠEK   ROBERT       1.9. 1967   ULICA 
                                         JANEZA PUHARJA  8   KRANJ      472
7.   RAKIC-KOVALENKO INŽ. 
     ANGELINA                4.4. 1950   JANEZA PUHARJA  9   KRANJ      460
  --------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost JOŠT
-------------------------------------------------------------------------------
Zap. Priimek   Ime     Datum           NASLOV                               Št.
 št.                   rojstva         Ulica            Št.     Kraj     glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.   RAKOVEC   JANEZ    1. 5.  1952    JAVORNIK         3       KRANJ        93
2.   BAJT      VINKO    4. 7.  1966    CEPULJE         19       CEPULJE      91
3.   BENEDIK   MILOŠ   25. 3.  1967    LAVTARSKI VRH    1       KRANJ        89
4.   ZALETELJ  PETER   16. 6.  1955    PŠEVO            7       KRANJ        80
5.   DRINOVEC  FRANC   24. 11. 1960    PLANICA          4       KRANJ        79
6.   GORENC    IVAN    28. 4.  1956    PŠEVO           17       KRANJ        77
7.   GARTNAR   JOŽEF   18. 2.  1953    JAVORNIK         7       KRANJ        76
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost KOKRICA
-------------------------------------------------------------------------------
Zap. Priimek Ime      Datum                              NASLOV             Št.
 št.                  rojstva        Ulica          Št.  Kraj            glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.   MRGOLE  MATJAŽ   12. 5.  1973   DEŽMANOVA       2   KOKRICA           1139
2.   POVŠNAR ALEŠ     21. 12. 1973   GOLNIŠKA       39   MLAKA PRI KRANJU  1090
3.   ŠKUFCA  MILENA   14. 6.  1956   CESTA NA BRDO  20A  KOKRICA           1089
4.   TEPINA  LUDVIK   18. 11. 1944   DOLENCEVA POT   6   MLAKA PRI KRANJU  1028
5.   MIKLAVCICJANEZ    3. 1.  1966   MLAŠKA CESTA   107  KRANJ             1005
6.   ROBLEK  BRANE     1. 5.  1955   KURATOVA        4   KOKRICA            990
7.   ZABRET  GREGOR   16. 4.  1970   BOBOVEK         4   KOKRICA            898
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost MAVCICE
-------------------------------------------------------------------------------
Zap.  Priimek    Ime        Datum                            NASLOV         Št.
 št.                        rojstva       Ulica         Št.  Kraj        glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.    JEŠE       ALOJZIJ    16. 6.  1954  JAMA          26   JAMA           733
2.    SUŠNIK     FRANC      11. 10. 1955  MEJA           9   MEJA           576
3.    ZEVNIK     RUDOLF     20. 3.  1953  MAVCICE       23   MAVCICE        550
4.    ERŽEN      RAJKO       5. 1.  1950  PRAŠE         55   PRAŠE          538
5.    STENOVEC   FERDINAND  24. 5.  1943  JAMA          41   JAMA           440
6.    KOCJANCIC  JANJA      24. 8.  1956  BREG OB SAVI  91   BREG OB SAVI   434
7.    KALAN      DRAGO      30. 1.  1956  PODRECA      115   PODRECA        430
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost OREHEK–DRULOVKA
-------------------------------------------------------------------------------
Zap.  Priimek  Ime      Datum          NASLOV                               Št.
 št.                    rojstva        Ulica             Št.     Kraj    glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.    OBLAK    MARKO    6. 6.   1959   ZASAVSKA CESTA    43A     KRANJ      667
2.    TRŠAN    GORAZD   21. 5.  1963   ZASAVSKA CESTA    35      KRANJ      642
3.    FRELIH   JANEZ    2. 5.   1942   DOLENCEVA ULICA    1      KRANJ      580
4.    BAJT     MARJAN   1. 1.   1949   ZASAVSKA CESTA    39A     KRANJ      539
5.    FAJFAR   MARJAN   10. 9.  1956   DRULOVKA          42B     KRANJ      535
6.    JOŠT     JANJA    28. 12. 1970   ZASAVSKA C.       59C     KRANJ      502
7.    BALANC   FRANC    28. 8.  1937   DROLCEVO NASELJE   1      KRANJ      479
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost PLANINA
-------------------------------------------------------------------------------
Zap.  Priimek   Ime     Datum                                  NASLOV       Št.
 št.                    rojstva       Ulica               Št.  Kraj      glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.    PIRC      BOJAN   8. 2.  1975   GUBCEVA             4    KRANJ        998
2.    KOVACIC   JANEZ   2. 1.  1950   TATJANE ODROVE      4    KRANJ        865
3.    DRAŠLER   JANEZ   11. 7. 1935   CESTA 1. MAJA      63    KRANJ        769
4.    BROVC     ANA     2. 7.  1949   GUBCEVA             7    KRANJ        726
5.    ZALETEL   HILDA   1. 9.  1942   VRECKOVA            5    KRANJ        679
6.    VUCER     URŠA    3. 10. 1980   VRECKOVA            5    KRANJ        652
7.    DROL      ŽIVO    2. 7.  1943   GORENJSKEGA ODREDA  4    KRANJ        631
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost PODBLICA
-------------------------------------------------------------------------------
Zap.  Priimek     Ime      Datum                           NASLOV           Št.
 št.                       rojstva         Ulica      Št.  Kraj          glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.    BERTONCELJ  FILIP     3. 7.  1963    PODBLICA   14   PODBLICA         136
2.    POGACNIK    BOŠTJAN  14. 10. 1969    NEMILJE    11   NEMILJE          116
3.    FAJFAR      EMIL     11. 6.  1965    JAMNIK      8   JAMNIK           103
4.    VIDIC       MILAN    14. 2.  1957    PODBLICA    6   PODBLICA         103
5.    MOHORIC     ALEŠ     31. 10. 1977    NJIVICA     6   NJIVICA          102
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost PREDOSLJE
-----------------------------------------------------------------------------------
Zap.  Priimek     Ime      Datum                                  NASLOV        Št.
 št.                       rojstva     Ulica                Št.   Kraj       glasov
-----------------------------------------------------------------------------------
1.    KORENJAK    IGNAC    4. 4. 1954  PREDOSLJE           100A   PREDOSLJE     491
2.    GLOBOCNIK   TOMO    26. 9. 1965  PREDOSLJE            141   PREDOSLJE     438
3.    ŠENK        FRANCI  21. 2. 1951  PREDOSLJE103               PREDOSLJE     423
4.    ŽIBERT      SLAVKO   5. 8. 1966  SUHA PRI PREDOSLJAH  24A   SUHA PRI
                                                                  PREDOSLJAH    422
5.    KALAN       JANEZ   14. 4. 1954  SUHA PRI PREDOSLJAH   4    SUHA          421
6.    ŠIPEC       ROBERT   2. 4. 1966  SUHA PRI PREDOSLJAH1  7    SUHA PRI
                                                                  PREDOSLJAH    379
7.    BLATNIK-
      BEŠLAGIC    DUŠA     4. 9. 1950  PREDOSLJE            185   PREDOSLJE     374
-----------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost PRIMSKOVO
-------------------------------------------------------------------------------
Zap.  Priimek   Ime        Datum                                 NASLOV     Št.
 št.                       rojstva       Ulica           Št.     Kraj    glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.    OVSENIK   JOŽE       11. 8.  1944  JEZERSKA CESTA  78A     KRANJ     1508
2.    BOLTEZ    JOŽEF      26. 2.  1940  CESTA STANETA
                                         ŽAGARJA         58C     KRANJ     1469
3.    ERZAR     STANISLAV  24. 11. 1944  OPREŠNIKOVA     11      KRANJ     1456
4.    CESNIK    DRAGO      10. 7.  1937  REŠEVA          10A     KRANJ     1397
5.    LOTRIC    BRANKO     19. 5.  1964  RUCIGAJEVA      13      KRANJ     1302
6.    CIGLIC    MAJA        9. 4.  1969  ŽANOVA ULICA    32      KRANJ     1252
7.    RAVNIKAR  ALJOŠA    15. 11.  1976  KRAŠNOVA        19      KRANJ     1202
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost STRAŽIŠCE
-------------------------------------------------------------------------------
Zap.  Priimek   Ime       Datum                                  NASLOV     Št.
 št.                      rojstva        Ulica              Št.  Kraj    glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.    BOHORIC   JANEZ     13. 2.  1942   POT V BITNJE       20   KRANJ      758
2.    JEREB     JANEZ     22. 8.  1945   STRAŽIŠKA          37   KRANJ      714
3.    ŽIBERT    ROK       17. 8.  1928   POT V BITNJE       52   KRANJ      667
4.    BAJŽELJ   JANEZ      2. 6.  1943   ŠEMPETRSKA ULICA   29   KRANJ      640
5.    MRAVLJE   ZDRAVA    22. 11. 1952   TOMINCEVA CESTA    48   STRAŽIŠCE  625
6.    BENEDIK   MARIJAN   11. 7.  1939   ŠKOFJELOŠKA ULICA  35   KRANJ      625
7.    BAJŽELJ   FRIDERIK  19. 1.  1943   POT NA JOŠTA       13   KRANJ      619
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost STRUŽEVO
-------------------------------------------------------------------------------
Zap.  Priimek     Ime      Datum                               NASLOV       Št.
 št.                       rojstva         Ulica       Št.     Kraj      glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.    SAJOVIC     TOMAŽ    23. 11. 1966    STRUŽEVO    29      KRANJ        196
2.    VENCELJ     ANTON    29. 2.  1944    STRUŽEVO    60      KRANJ        194
3.    PLEŠA       UROŠ     22. 3.  1972    STRUŽEVO     4      KRANJ        192
4.    DRINOVEC    BORUT    23. 8.  1938    STRUŽEVO    27A     KRANJ        188
5.    ŠMID        EMIL     7. 12.  1951    STRUŽEVO    20A     KRANJ        185
6.    CUFAR       METOD    30. 7.  1946    STRUŽEVO    38      KRANJ        182
7.    TOMAŽIC     BRANKO    1. 1.  1934    STRUŽEVO    80      KRANJ        168
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost TENETIŠE
-------------------------------------------------------------------------------
Zap.  Priimek     Ime       Datum                             NASLOV        Št.
 št.                        rojstva         Ulica       Št.   Kraj       glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.    HRIBAR      ANDREJ    15. 12. 1971    TENETIŠE    82    TENETIŠE      179
2.    VETERNIK    DAMJAN     8. 12. 1969    TENETIŠE    53    GOLNIK        165
3.    ŠTRUKELJ    LEON      11. 6.  1927    TENETIŠE    55    GOLNIK        162
4.    GREGORC     JANEZ     20. 4.  1946    TENETIŠE    33    GOLNIK        155
5.    KERN        JOŽE      11. 12. 1959    TENETIŠE    39    GOLNIK        151
6.    DRAKSLAR    TONE      26. 8.  1972    TENETIŠE    28    TENETIŠE      130
7.    VETERNIK    VIKTOR    28. 7.  1945    TENETIŠE    54    GOLNIK        124
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost TRSTENIK
-------------------------------------------------------------------------------
Zap.  Priimek   Ime        Datum                              NASLOV        Št.
 št.                       rojstva        Ulica       Št.     Kraj       glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.    LOMBAR    JOŽE       9. 4.   1959   BABNI VRT    4      BABNI VRT     341
2.    PERČIČ    JANEZ      23. 5.  1949   TRSTENIK    14      TRSTENIK      261
3.    GREGORC   IVAN       20. 8.  1961   TRSTENIK     4      TRSTENIK      256
4.    VALJAVEC  JOŽEF      18. 2.  1956   ŽABLJE       1      ŽABLJE        242
5.    TOPORIŠ   MIROSLAV   24. 12. 1966   ČADOVLJE     7      ČADOVLJE      238
6.    ROBLEK    KLEMEN     17. 3.  1976   POVLJE       5      POVLJE        233
7.    ZUPAN     MARIJA     13. 1.  1954   PANGRŠICA    3      PANGRŠICA     223
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost VODOVODNI STOLP
-------------------------------------------------------------------------------
Zap.  Priimek Ime          Datum                                 NASLOV     Št.
 št.                       rojstva        Ulica             Št.  Kraj    glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.    POLOVŠEK   ANDREJA   23. 1.  1957   ŠORLIJEVA          3   KRANJ     1789
2.    OBLAK      DANILO     5. 2.  1934   BERTONCLJEVA      49   KRANJ     1485
3.    ŠARABON    ZINKA     26. 10. 1931   BEGUNJSKA ULICA   12   KRANJ     1409
4.    ZDEŠAR     BORIS     23. 1.  1949   BLEIWEISOVA      108   KRANJ     1335
5.    GORJANC    LUDVIK    26. 8.  1935   ŠORLIJEVA          9   KRANJ     1328
6.    KOŠIR      MILAN      4. 9.  1958   BEGUNJSKA         15   KRANJ     1297
7.    RIBNIKAR   JOŽICA    22. 2.  1937   MLAKARJEVA        22   KRANJ     1282
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost ZLATO POLJE
-------------------------------------------------------------------------------
Zap.  Priimek    Ime         Datum                                 NASLOV   Št.
 št.                         rojstva       Ulica               Št. Kraj  glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.    KODER      MILENA       9. 9.  1952  KIDRIČEVA CESTA     15  KRANJ    752
2.    KEBER      JOŽEF       20. 3.  1944  GOSPOSVETSKA ULICA  19  KRANJ    671
3.    KOKOT      OLGA        28. 10. 1955  KIDRIČEVA CESTA     37  KRANJ    611
4.    FENDE      BRANISLAV    5. 7.  1961  KIDRIČEVA CESTA     13  KRANJ    598
5.    POSTOLOV   DOBRE        5. 4.  1953  ZLATO POLJE         2B  KRANJ    590
6.    KOUS       MARIJAN      6. 9.  1959  GRADNIKOVA ULICA     7  KRANJ    574
7.    ANDROMAKO
      -MULČEV    SMILJAN     24. 12. 1955  ULICA 1. AVGUSTA    11  KRANJ    540
-------------------------------------------------------------------------------

Krajevna skupnost ŽABNICA
-------------------------------------------------------------------------------
Zap.  Priimek     Ime          Datum                           NASLOV       Št.
 št.                           rojstva        Ulica      Št.   Kraj      glasov
-------------------------------------------------------------------------------
1.    OREŠNIK     IRENA        18. 9. 1960    ŠUTNA      94    ŽABNICA      369
2.    JELOVČAN    MARKO         2. 3. 1972    ŽABNICA    69    ŽABNICA      344
3.    HAFNER      FRANC        31. 1. 1934    ŠUTNA      38    ŠUTNA        317
4.    ŠIFRER      TOMAŽ        26. 9. 1954    ŽABNICA    19    ŽABNICA      312
5.    BLAŽIR      FRIDERIKA    25. 1. 1958    ŠUTNA      95    ŠUTNA        294
6.    DEMŠAR      JURIJ        20. 4. 1940    ŠUTNA      87    ŠUTNA        270
7.    BERNIK      JOŽE          5. 2. 1963    ŽABNICA    43    ŽABNICA      268
-------------------------------------------------------------------------------
Št. 35/02
Kranj, dne 20. novembra 2002.
Predsednica OVK
Marjeta Dvornik l. r.

AAA Zlata odličnost