Uradni list

Številka 88
Uradni list RS, št. 88/2010 z dne 5. 11. 2010
Uradni list

Uradni list RS, št. 88/2010 z dne 5. 11. 2010

Kazalo

4719. Poročilo o izidu rednih volitev članov svetov krajevnih skupnosti Beltinci, Bratonci, Dokležovje, Gančani, Ižakovci, Lipa, Lipovci in Melinci, dne 10. 10. 2010, stran 13536.

Na podlagi 41. in 90. člena Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 22/06 in 70/06 – odločba US) je Občinska volilna komisija Občine Beltinci na seji dne 14. 10. 2010 sprejela
P O R O Č I L O
o izidu rednih volitev članov svetov krajevnih skupnosti Beltinci, Bratonci, Dokležovje, Gančani, Ižakovci, Lipa, Lipovci in Melinci dne 10. 10. 2010
Občinska volilna komisija Občine Beltinci je na 5. seji dne 14. 10. 2010 na podlagi zapisnikov volilnih odborov ugotovila naslednji izid volitev članov svetov krajevnih skupnosti Beltinci, Bratonci, Dokležovje, Gančani, Ižakovci, Lipa, Lipovci in Melinci, ki so bile 10. 10. 2010.
I. BELTINCI
Volilna komisija je ugotovila:
1. V volilni imenik je vpisanih   2018 volivcev.
2. S potrdili je glasovalo           0 volivcev.
Skupaj za območje KS Beltinci     2018 volivcev.
3. Glasovalo je      1177 volivcev (po imeniku).
4. Po pošti                          9 volivcev.
5. Predčasno                        16 volivcev.
Skupaj za območje KS Beltinci
(po imeniku, po PTT, predčasno) 1202 volivcev.
6. Vseh oddanih glasovnic         1202 volivcev.
Ker so bile prazne oziroma neveljavne iz drugih razlogov, oziroma ker ni bilo moč ugotoviti volje volivca, je bilo:
7. Neveljavnih 52 glasovnic.
Občinska volilna komisija ugotavlja, da so v svet KS BELTINCI izvoljeni naslednji kandidati, ker so na volitvah 10. 10. 2010 dobili največje število glasov:
1. Roman Činč
2. Katica Tkalec
3. Stanislav Glavač
4. Štefan Ferenčak
5. Valerija Žalig
6. Marko Vöröš
7. Elizabeta Zadravec.
II. BRATONCI
Volilna komisija je ugotovila:
1. V volilni imenik je vpisanih    594 volivcev.
2. S potrdili je glasovalo           0 volivcev.
Skupaj za območje KS Bratonci      594 volivcev.
3. Glasovalo je       381 volivcev (po imeniku).
4. Po pošti                          0 volivcev.
5. Predčasno                         3 volivcev.
Skupaj za območje KS Bratonci
(po imeniku, po PTT, predčasno)    384 volivcev.
6. Vseh oddanih glasovnic 384 volivcev.
Ker so bile prazne oziroma neveljavne iz drugih razlogov, oziroma ker ni bilo moč ugotoviti volje volivca, je bilo:
7. Neveljavnih 12 glasovnic.
Občinska volilna komisija ugotavlja, da so v svet KS BRATONCI izvoljeni naslednji kandidati, ker so na volitvah 10. 10. 2010 dobili največje število glasov:
1. Mirko Sraka
2. Jožica Kumin
3. Jožef Sekolovnik
4. Andrej Sreš
5. Bojan Bohnec
6. Janez Ščančar
7. Robert Vinkovič.
III. DOKLEŽOVJE
Volilna komisija je ugotovila:
1. V volilni imenik je vpisanih    789 volivcev.
2. S potrdili je glasovalo           0 volivcev.
Skupaj za območje KS Dokležovje    789 volivcev.
3. Glasovalo je       396 volivcev (po imeniku).
4. Po pošti                          0 volivcev.
5. Predčasno                         2 volivcev.
Skupaj za območje KS Dokležovje
(po imeniku, po PTT, predčasno)    398 volivcev.
6. Vseh oddanih glasovnic 398 volivcev.
Ker so bile prazne oziroma neveljavne iz drugih razlogov, oziroma ker ni bilo moč ugotoviti volje volivca, je bilo:
7. Neveljavnih 20 glasovnic.
Občinska volilna komisija ugotavlja, da so v svet KS DOKLEŽOVJE izvoljeni naslednji kandidati, ker so na volitvah 10. 10. 2010 dobili največje število glasov:
1. Srečko Horvat
2. Mateja Cigut
3. Anton Žalik
4. Simon Horvat
5. Boris Brunec
6. Irena Brunec
7. Leon Kuzma.
IV. GANČANI
Volilna komisija je ugotovila:
1. V volilni imenik je vpisanih    843 volivcev.
2. S potrdili je glasovalo           0 volivcev.
Skupaj za območje KS Gančani       843 volivcev.
3. Glasovalo je       493 volivcev (po imeniku).
4. Po pošti                          0 volivcev.
5. Predčasno                         9 volivcev.
Skupaj za območje KS Gančani
(po imeniku, po PTT, predčasno)    502 volivcev.
6. Vseh oddanih glasovnic 502 volivcev.
Ker so bile prazne oziroma neveljavne iz drugih razlogov, oziroma ker ni bilo moč ugotoviti volje volivca, je bilo:
7. Neveljavnih 13 glasovnic.
Občinska volilna komisija ugotavlja, da so v svet KS GANČANI izvoljeni naslednji kandidati, ker so na volitvah 10. 10. 2010 dobili največje število glasov:
1. Vasja Bugar
2. Slavko Petek
3. Matej Zavec
4. Jože Sraka
5. Franc Zadravec
6. Igor Bakan
7. Jožef Palatin.
V. IŽAKOVCI
Volilna komisija je ugotovila:
1. V volilni imenik je vpisanih    703 volivcev.
2. S potrdili je glasovalo           0 volivcev.
Skupaj za območje KS Ižakovci      703 volivcev.
3. Glasovalo je       399 volivcev (po imeniku).
4. Po pošti                          1 volivcev.
5. Predčasno                         1 volivcev.
Skupaj za območje KS Ižakovci
(po imeniku, po PTT, predčasno)    401 volivcev.
6. Vseh oddanih glasovnic 401 volivcev.
Ker so bile prazne oziroma neveljavne iz drugih razlogov, oziroma ker ni bilo moč ugotoviti volje volivca, je bilo:
7. Neveljavnih 9 glasovnic
Občinska volilna komisija ugotavlja, da so v svet KS IŽAKOVCI izvoljeni naslednji kandidati, ker so na volitvah 10. 10. 2010 dobili največje število glasov:
1. Marijan Zver
2. Anton Petek
3. Franc Smodiš
4. Andrej Zorko
5. Mirko Poredoš
6. Draga Vučko
7. Martina Prša.
VI. LIPA
Volilna komisija je ugotovila:
1. V volilni imenik je vpisanih     524 volivcev
2. S potrdili je glasovalo           0 volivcev.
Skupaj za območje KS Lipa          524 volivcev.
3. Glasovalo je       262 volivcev (po imeniku).
4. Po pošti                          0 volivcev.
5. Predčasno                         0 volivcev.
Skupaj za območje KS Lipa
(po imeniku, po PTT, predčasno)    262 volivcev.
6. Vseh oddanih glasovnic 262 volivcev.
Ker so bile prazne oziroma neveljavne iz drugih razlogov, oziroma ker ni bilo moč ugotoviti volje volivca, je bilo:
7. Neveljavnih 10 glasovnic.
Občinska volilna komisija ugotavlja, da so v svet KS LIPA izvoljeni naslednji kandidati, ker so na volitvah 10. 10. 2010 dobili največje število glasov:
1. Avgust Koroša
2. Ivan Tkalec
3. Jože Dominko
4. Jožef Ferčak
5. Jožef Žalig
6. Nataša Bukovec
7. Štefka Henzlin.
VII. LIPOVCI
Volilna komisija je ugotovila:
1. V volilni imenik je vpisanih    935 volivcev.
2. S potrdili je glasovalo           0 volivcev.
Skupaj za območje KS Lipovci       935 volivcev.
3. Glasovalo je       538 volivcev (po imeniku).
4. Po pošti                          0 volivcev.
5. Predčasno                         2 volivcev.
Skupaj za območje KS Lipovci
(po imeniku, po PTT, predčasno)    540 volivcev.
6. Vseh oddanih glasovnic 540 volivcev.
Ker so bile prazne oziroma neveljavne iz drugih razlogov, oziroma ker ni bilo moč ugotoviti volje volivca, je bilo:
7. Neveljavnih 10 glasovnic.
Občinska volilna komisija ugotavlja, da so v svet KS LIPOVCI izvoljeni naslednji kandidati, ker so na volitvah 10. 10. 2010 dobili največje število glasov:
1. Franc Baligač
2. Alojz Sraka
3. Janko Bezjak
4. Franc Maučec
5. Roman Jona
6. Stanko Vrbnjak
7. Ema Mesarič.
VIII. MELINCI
Volilna komisija je ugotovila:
1. V volilni imenik je vpisanih    697 volivcev.
2. S potrdili je glasovalo           0 volivcev.
Skupaj za območje KS Melinci       697 volivcev.
3. Glasovalo je       390 volivcev (po imeniku).
4. Po pošti                          1 volivcev.
5. Predčasno                         7 volivcev.
Skupaj za območje KS Melinci
(po imeniku, po PTT, predčasno)    398 volivcev.
6. Vseh oddanih glasovnic 398 volivcev.
Ker so bile prazne oziroma neveljavne iz drugih razlogov, oziroma ker ni bilo moč ugotoviti volje volivca, je bilo:
7. Neveljavnih 10 glasovnic.
Občinska volilna komisija ugotavlja, da so v svet KS MELINCI izvoljeni naslednji kandidati, ker so na volitvah 10. 10. 2010 dobili največje število glasov:
1. Andrej Duh
2. Andrej Kociper
3. Janez Maroša
4. Darja Majcen
5. Marjan Smodiš
6. Martin Majcen
7. Cvetka Serec.
Št. 041-34/2010
Beltinci, dne 15. oktobra 2010
Predsednik
Občinske volilne komisije
Karel Makovecki l.r.